Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Zuuziku, miałam zupę selerową curry i spagetti ze skórka pomarańczową i zielona oliwką :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łał jakie egzotyczne potrawy Bechemotku, napisz coś więcej o tym spaghetti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym tam tego nie jadła mój tato jak był w Grecji to jadł ośmiornice mówi że smakuje jak kurczak dziewczynki to pod te slimaki YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stram się jak moge musze wrócić na terapei bo prze tą prace nie chodziłam bo nie miałam kiedy ale teraz w środę już pójdę na grupe bo czuje ze mi brakuje terepii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku danie super,ale oliwki próbowałm nie podchodzą mi. a mój będzie nas pasł tranem tam kupila orginał:Pmi sie już kojarzy niedobry smak,choc on probował i mowi,że calkiem przyjemny,sa cytrynowe,truskawkowe i naturalny smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betuś idź koniecznie na tę terapię dziewczynki te wszystkie ośmiornice, kalmary i inne robale;) są pyszne, a jakie zdrowe:D:D:D zależy oczywićie jak zrobione, one tylko tak kiepsko wyglądają:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti! To pod cokolwiek :-D YYY Ja nie jadam robaczków morskich, wieprzowiny i jakiejkolwiek nogi z jakiegokolwiek ptaka :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje starsze dziecko chciało we wakację nad morzem spróbowac rekina,ale nigdzie nie dostalismy,ale mówi ,ze następnym razem może sie uda:P:) a moze ktróaś rekina jadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi nie wierz w te owocowe smaki tranu - kiedyś kupiłam taki i smakował obrzydliwie, jak... tran:P - odbijał mi się okrutnie i skończył w WC:P wylałam go:P za oliwkami też nie przepadam, dla mnie są za cierpkie:o, za to jeden z moich kotów uwielbia oliwki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku, na łyżeczce oliwy złoci się ociupinkę cebulki, dodaje się obgotowaną skórkę pomarańczową z połowy małej pomarańczy i dwie zielone, marynowane oliwki.Takim sosikiem polewa się spagetii :-) - było nowatorskie, ale pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuuzik toz jam mu powiedziałm,ze to obrzydliwe musibyć:P-:D wiecie co tak piszemy o tych gadach to mi się przypominają Pawlak z Krgulem na stastku:P-:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no każdy ma swoje smaki, uwierzycie, że do 20 roku życia jajka jadłam tylko w postaci gotowanych na twardo, żadna jajecznica, gotowane na miękko, czy sadzone nie miało raacji bytu:o napawało mnie obrzydzeniem, ale jak raz spróbowałam - oj cięzko było - to teraz na twardo są ostatnimi jakie zjem, chyba, że w sałatce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku obojętnie pod co pijemy jeszce jeden więcej juz nie pije YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku fajnie brzmi, ale na odległość czuć malizną;) a ile tego makatonu mogłaś zjeść? 10 dkg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie uwielbiam oliwek, małża zjadł wszystkie 2 :-p. Mój Szusiek, co jest po drugiej stronie tęczowego mostu, uwielbiał oliwki. Rekina nie jadłam, zresztą chyba jestem bardzo przaśna w smakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok może być wy macie na mnie dobry wpływ bo poprawił mi się nastrój dziękuję ze jesteście ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmitko, pyszne to było. Już wiem, że nie będę obierała skórki pomarańczowej tylko zetnę cieniutkie wiórka - mam specjalny wichajster do skrobania skórek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie rodzince kuzyny jak był mały został u babciow i chciał czerwony krupnik :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti cieszę się, że na coś się przydajemy;):) Bechemotku napisałam 10 dkg mając nadzieję na 20:P a Ty piszesz 5!!!! masakra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×