Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Poetko może trafiłaś na normalnego człowieka Dobrej nocki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Zaparzyłam kawusię , kto chętny zapraszam, jest też herbatka malinowo-żurawinowa, inka, mleczko0,5 % :D nawet soczek malinowy własnej roboty. Za oknem czerwone słońce drapie się powoli na niebo, jest mrozik bo szron na trawie ,ale mam nadzieję że z biegiem czasu będzie coraz cieplej, może nawet 10 stopni, eh rozmarzyłam się :D Życzę wszystkim fantastycznego dnia a Beti szczególnie bo dziś idzie pierwszy dzień do nowej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Tokino Własnie kawusia w Twoim wydaniu smakuje. Nie mogłam wcale wstać dzisiaj,wczoraj wróciła córcia i musiałysmy w nocy nadrobic zaległosci opowiadaniowe ,a tyle sie wydarzyło i dobrego i zlego ,ze miałyśmy co komentować.Zniosłysmy sie na dól i rozmawiałysmy chyba do 2 w nocy. Ważne,ze zaliczyła na obu kierunkach wszystko ale mamy smutną wiadomośc (napisze kiedyś na @) Milego dnia dla wszystkich Tokino u mnie tez słoneczko przebija sie ,moze będize piekny dzień Odnosnie Tokino zamrazarki masz rację dizsiaj znowu gotowanie bo moje dizecie nie zagrzeje w domu ,musi wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino tak mnie rozochociłas tym myciem okien,ze ta mysl o moich brudnych okanch nie schodzi mi z głowy.Sama sie powstrzymuję od mycia.Troche sie jednak boję by znowu czegoś nie zlapac Terterku własnie ostatnio prawie na kazdej wizycie u ginekologa robi mi tez oprocz usg dolnego i brzuszne.Nawet go o to nie prosze,z jego woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko czlowiek sie przyzwyczaja do miejsca w ktorym tyle lat pracowałaś,do ludzi,własnie do tych segregatorow.Ale na Ciebie czeka teraz nowe wyzanie i musisz sprostać.Powodzenia Beti napisz potem jak u Ciebie minął tez pierwszy dzień.trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziczku widzisz jaka jestes silna ,dałas rade małza wyciągnąć z błota.Pewnie potem narzekał,ze mu sie samochód pobrudził.Pamiętam czasy kiedy na moim osiedlu nie było nawet drogi tylko wszedzie błoto , o wyjeżdzie z garazu samochodem nie było czesto mowy.Teraz jest inaczej ,wszedzie droga ,chodniki bonitko jak sie czujesz,czy wspomaganie tabsami ułatwia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmm....:D kawa podana! :D jak dobrze! dzięki Tokino ❤️ Cześć Małgosiu - wynika z tego, że trafiłaś na dobrego gina - uznał, że trzeba Cię badać dokładniej - no i dobrze bo te dwa lata miałas naprawde ciężkie ❤️ Śniadanko: dzisiaj nadziewane pomidorki http://www.sylwesteroferty.pl/grafika/nadziewane_pomidory.jpg i troche drobiowej chudej wędlinki http://www.eurobistrocatering.pl/pliki/pic/1236591631.jpg musli Pozdrawiam i życze miłego dnia ❤️ ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Tokina dzięki za kawę👄 Terterku za śniadanie👄 pomidory są pyszne:D Terterku nie dociekałam jaki wpływ mają leki na mój organizm, bo pewnie musiałabym odstawić wszystkie, a chcę jeszcze trochę pożyć. Często robię badania krwi w kierunku funkcjonowania nerek i wątroby, jak na razie nie ma żadnych zmian, to mam nadzieję że nic złego się dzieje. Teraz zmykam do koleżanki, która leży połamana. Trzy tygodnie temu przewróciła się i złamała staw biodrowy, usiłowała podnieść się i iść, przewróciła się drugi raz i złamała lewą rękę. Jest już po operacji wstawienia endoprotezy stawu biodrowego i jest w domu. Bonita rzucanie palenia wtedy, kiedy papierosy nam smakują jest bardzo ciężkie, dlatego ja mam e-papierosa, jakoś się ratuję, ale jest ciężko.:( Wszystkim życzę zdrowego i miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko machnę łapką,jakoś nie mam weny do pisania. Na wschodzie rano było pięknie ale gdzieś od godz 11,pogoda się spierniczyła,wieje wiatr i to jak wieje.Łeb urywa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ U mnie dziś słonko świeci :) ale wietrzysko wieje okropne :( Tokino herbatka pyszna 👄 Terterku śniadanko przygotowane super 👄 Aaaaaa i wygrzewam się, wygrzewam i to mocno :D Zuuziczku pięknie zrymowałaś "cieplutko" i "szybciutko"👄 a L4 , bo mam płatne chorobowe jestem ub-na w K-ie :D Zuuziczku uważaj na siebie i nie dźwigaj ciężkich kostek brukowych. Małgosiu gratuluję córci zaliczeń i dobrych ocen 👄 Miłego dnia perełeczki👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personalna dzięki za pocztę 🌻 Terterku jakby za każdą zdradę faceci mieli taką osłonkę :P :D to chyba większa połowa by tak chodziła :) Ale super te fotki 🌻 uśmiałam sięęęęęęęę :D Podesłałam na NK fotki mojej malutkiej jeszcze córci :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki🖐️ już jestem w domu w pracy ok podobał mi się dziewczyny są ok narazie zobaczymy jak bedzie dalej tylko powiedziałam kierowniczka że daje rady byłam już na kasie sama miałam swoją kasę teraz rozliczyła i było ok pozdrawiam Was serdecznie a jutro na rano tak ja dzisiaj na 5,30 sklep otwieramy o 7,30 ale dużo towaru jetst do wyłoże nia i pracuje do 14 a po południu od 10 do 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️pozdrawiam Tokina u nas jednorazowy kurs na nic nie mają pieniędzy i oczywiscie srajkuja. Roberta czy już ruszyłaś z wymianną paneli? Dziewczyny rano miałm seksualne podejscie nic mi się niechciało chodź swieci słoneczko,ale wieje strasznie,a potem to jakby mi ktos kopa w zadek dał i przewróciłam całą chatkę do góry nogami razem z oknami,tylko cholerka prasowanie zostało jakoś do tego nie mam natchnienia. Małgosiu,Pszczólko ,Wesołku,Bondi Terterku ,Bonita,Personalna,Beti,Rowerzystka,Zuuzik,Banderasek ,Marijka,Maluutka,Łasiczka🖐️ Życze miłego wieczoru wszystkim❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtorkowo u mnie dziś raz po raz świeciło słonko, wiaterek dmuchał, ale spoko łepetynek nie urywał;) jakaś zmęczona jestem i weny brak:o więc pozdrowię Was serdecznie i pomacham łapką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję listę i zmykam na poduchy. Tulu,tulu - jak mówi Banderasek :-) 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo👄 Pożegnałam sie dziś ze stara pracą. napisałam protokoł, przekazałam teczki i sprawy. Jutro mam spotkanie w nowym miejscu pracy, żeby zerknąć na nowy zakres czynności i opowiedzieć się czy sobie poradzę. Przytulam i ślę całuski. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ❤️ chodźcie na kawe (__)? (__)? (__)? (__)?(__)? (__)? (__)? (__)? herbate(__)? (__)? (__)? (__)? inusie(__)? (__)? (__)? (__)? Mrozów nie ma, wczoraj latałam bez czapki ;) śniadanko: dzisiaj pasta z tuńczyka http://przepisy-light.pl/upload/pasta_z_tunczyka.jpg i z awokado http://republika.pl/blog_gd_4926099/7620711/tr/awokado1.jpg musli żurawinka POZDRAWIAM i życze miłego słonecznego dnia ❤️❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim zwabił mnie tu przecudny zapach kawy, dziękuję Tereterku 👄 muszę wypić by się obudzić na dobre . Za oknem piękne słońce , nawet nie ma wiatru, więc pewnie jest cieplutko a ja jak na złość śpię i śpię :( Pewnie nie wytrzymam w domu zbyt długo i wybiorę się na jakąś małą wycieczkę pieszą a może wsiądę na rower ? Dobre myśli mam tylko trzeba je zrealizować , no, ale najpierw muszę się całkiem obudzić :D Życzę wszystkim wspaniałego dnia 👄👄😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Terterku i mnie przyciągnął zapach kawy, dzięki:D Tokina u mnie pogoda okropna, nie byłoby źle gdyby nie wiatr. Wieje okropnie, wczoraj chodząc musiałam trzymać kaptur, bo wydawało mi się że urwie głowę razem z kapturem, dzisiaj trochę osłabł. Zrobiłam już zakupy i nie mam zamiaru wychodzić już dzisiaj z domu. Biorę się za prasowanie. Poetko trzymam kciuki za pierwszy dzień, będzie dobrze👄 Wszystkim życzę miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i dziękuję za kawę,wprawdzie nie powinnam pić ale nie umiem żyć bez kawy:( U mnie pogoda łokropna,wieje wiatr i urywa łeb,jak pisała Bondi wraz z kapturem.Jest ponadto pochmurno,całkiem prawie ciemno,jak w taką pogodę funkcjonować?!.Nic się człowiekowi nie chce.A wczoraj u mnie po 20 nie było prądu,M w pracy a ja samiuteńka w ciemnym domku.Wiatr coś uszkodził i wyłączyli prąd,nawet w centralnym musiałam wygasić,bo pompka nie chodziła.Jednym słowem,ciemno,zimno i strasznie To na razie i bardzo udanego dnia:)WSZYSTKIM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ U mnie też było dziś słonko :) ale powietrze zimne buuuu . Poetko .. jak w pracy było napisz kochana :) 👄 Terterku .. żurawinka pucio :) dzięki 👄 Personalna .. może w piątek przed południem się odezwę :)👄 Tokino .. jak się udałą jazda rowerem ? :) 👄 Małgosiu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie mgla calutenki dzien. Nic nie widac. Zaraz bede piec murzynka bo licze sie z wizyta. Tylko nie wiem dokladnie kiedy?Jutro albo jeszcze dzisiaj i to mnie wnerwia a i tak jestem nerwowa w zwiazku z powaznym ograniczeniem fajeczek. Poetko wyobrazam sobie co dzisiaj czulas w swojej BYLEJ juz pracy. Jaka wielka ulga i jaka satysfakcja dla Ciebie. No nic, ja sie zbieram do pieczenia. Milego opoludnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku .. skarbie współczuję Ci wczorajszej ciemności :( ja też czuje się okropnie bez prądu :( zwłaszcza wieczorową porą 👄 Pozdrawiam WAS wszystkie bardzo goraco👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pozdrawiam zycze miłego wieczoru,ja od jutra znikam na jakiś czas do zobaczyska❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×