Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Beti a tak chętnie chodziłaś na te masażyki, a teraz mówisz, że to była olewka? płaciłaś to dlaczego nie upomniałaś się o właściwy masaż - skoro pierwsze dwa były dobre, to miałaś porównanie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, trochę się dziwię. Jak wiesz, mam przepuklinę lędźwiową i po objawach pewnie też w odcinku piersiowym. Byłam na konsultacjach u neurochirurgach (kilku), każdy powiedział, ze ani gimnastyka ani masaże nie są wskazane. Jedynie polecali basen. I chodzić, dokad wytrzymam lub jesli nie zaczną się problemy typu paraliż itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a ja teraz po tabsy przeciwbólowe muszę chodzic do lekarza pierwszego kontaktu bo neurolog już mi ostatnio powiedziała że zakonczyła u mnie leczenie że tylko neurochirurg mi pomoże a oni się też wypieli i został lekarz pierwszego kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku, mnie też dzwoni, ale w lewej połowie głowy. Cały czas, raz mocniej, raz słabiej. I to już od dosyć dawna. Kiedyś myslałam, że to cisza tak dzwoni :-p. Jeszcze nie myslałam do kogo się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku pisałam ze powiedzieli że jescze z cztery miesiące i mi się to zrośnie nie wiem co ale niech im będzie powiedziałam że już nigdzie nie idę do żadnego lekarza niech boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do gimnastyki czy masażów żaden nic nie mówił i nic na ten temat nie wiem znajoma mi tylko mówiła żeby nie kąpać się w gorącej wodzie a ja lubie gorącą wodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, myślę, ze za mało upierdliwa byłaś. Trzeba walczyć o swoje, jak nie u tego, to innego. Dziwne, w moim miescie jest kilku świetnych neurochirurgów. Robią te przepukliny masowo i bez problemów. Nawet spoza województwa ludzie przyjeżdżają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti powinnaś iść od neurolożki i powiedzieć jak Cię załatwili w szpitalu:o ciekawe co ona na to Bechemotku no właśnie bardzo głośna ta cisza:P i upierdliwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprwdę nie można w gorącej wodzie się kąpać? a ja wiem, że taka woda dobra jest na obolałe mięśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałam kiedyś w środowisku medycznym, gdy przeczytałam, ze ma ci się zrosnąć i medycy wybałuszyli oczy. nikt nie słyszał, ze przepuklina się zrośnie - chyba, ze nie masz przepukliny, tylko coś innego :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas za bardzo nie ma są w O........lu niby bardzo dobrzy to jeden powiedział ze trzeba operować a drugi że nie a teraz żeb isć do neurolożki to musiał bym brać skierowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomograf wykazał że mam ja tez za bardzo nie wiem mam ciocie pielęgniarkę która też się dziwiał ze profesorek tak powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak Zuuziku głośna :-). Ale ja naprawdę tak kiedyś myślałam. Potem zwaliłam na karb mojego nadciśnienia, teraz myśle, że mogę mieć problemy ze zmianami w kręgosłupie szyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam odpadłam na moment, a teraz się pożegnam .Za oknem wiatr cichnie więc mam nadzieję że dla mnie ta noc będzie lepsza od poprzedniej. Życzę Wam spokojnej nocy i bardzo miłych snów 👄👄👄😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, może warto jeszcze raz, spróbuj. Może trafisz na kogoś do rzeczy i nie musi to być prof.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku możesz mieć rację, że to od kręgosłupa:o wybierzesz się z tym dokądś? Beti a jaki problem od rodzinnego wziąć skierowanie? łaski nie robi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina, tak sobie myślałam, że może masz rozmowę z rodzinką:) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ostatnio mam problem z niemożliwością pełnego zaczerpnięcia oddechu:o przy błahych czynnościach sapię, jakbym tonę węgla przerzuciła:o ciśnienie ok, ale tętno 98, nie wiem o co kaman:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze nie problem ale narazie powiedziałam ze to smole skupie się na pracy Tokina miłej nocki❤️👄 ja narazie siedzie czekam na córkę nei wiem o której przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku, mama tak mi wytłumaczyła. Powinnam iść ale tak mi się nie chce. Jak sobie pomyślę do ilu muszę chodzić....to tylko położyć się i nogami do przodu :-p :-D. A muszę zaliczyć reumatologa z wynikami, dermatologa, pulmonologa, alergologa, okulistę - nie mówię już o rodzinnym, kardiologu i oczywiście onko.-gin. Ło matko!!!!!!!!!! No i jeszcze neurolog - neurochirurg w ostateczności. To lepiej siedzieć w domu :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku, może to być nerwicowe - moze napięcia pracorowe się odbijają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku, ale lista łoj:o trochę czasu zajęłoby Ci zaliczenie wszystkich;) ale mam nadzieję, że nie odpuścisz i pomalutku, pomalutku odwiedzisz jednego i kolejnego specjalistę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alerii nie mam, odpukać;) też tak sobie myślę, że to napęcia pracorowe się odbjają, a najgorsze, że nie mogę nad tym zapanować:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku, większość uczonych to moi stali. Ale też większosci dawno nie odwiedzałam. Pilnuję reumatologa i kardiologa, w miarę ;-). Spróbuj może jakiejś relaksacji, mozna sobie pomóc czymś ziołowym, znoszącym napięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę jakąś meilskę sobie kupić i pić, może jeszcze jakieś ziołowe tabsy? popytam w aptece. Bechemotku wyobrażam sobie Twoją awersję do wizyt u lekarzy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku, rodzice też lekarze a mój pierwszy długi pobyt w szpitalu był, na początku 3 klasy :-o. Kiedyś był dobry Persen forte, ale moze są już lepsze. W aptece są na bieżąco :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi się kojarzy ten persen z reklamą na depresję:o zaraz o tym poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×