Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Hallo A co to za porzadki! Dzisiaj jest niedziela a tu cisza jak makiem zasial:(:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko masz raję cisza na forum :( więc ja też zmykam widzę, że moja goloneczka wystygła :( piwko się odgazowało :( :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strajk jakiś czy cuś?;):P Banderasku nie ładnie tak długo milczeć - nie mamy przecież cichych dni;) kończy się niedziela i ja już chora jestem, że jutro do pracy:o a kiedyś tak tę swoją pracę lubiłam, hehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo drę się, nie słychać???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam , nie było mnie dziś bo od rana nie miałam prądu, dopiero nie dawno oddali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy był na moment i już miałam nadzieję że będzie na dobre , ale niestety znów wywaliło :( Cholerka ja też nie wiem co się dzieje , ale tak czasem bywa i trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze no i tak jest, jak ja jestem to nikogo nie ma:( pewnie jak sobie pójdę to wtedy się zjawicie , niestety nie mam cierpliwości w czekaniu:( 😭 Zuuziczku przypominam że dziś na FoxLife leci o 22 kolejny odcinek z siódmego sezonu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jezdem:D ale zaraz idę lulać Zuuzik aleś się rozdarła, tak się przestraszyłam, że biegusiem tu wpadłam:D Małgorzatko mój synuś mieszka w K..wie to rzut beretem od mojego miejsca zamieszkania, ale niestety rzadko się widujemy. On pracuje i wraca późno ( często teraz jeździ po Polsce wykonując swoją pracę ) do tego jeszcze dużo nauki ( aplikacja ), praktyka i przede wszystkim swoje życie, swoje sprawy. Mam nadzieję, że mu przedłużą umowę w pracy ( ma do końca lutego ). Telefonicznie codziennie się kontaktujemy ale jak już wpadnie do domu to dla mnie wielkie święto:D A teraz lecę do wanny, jeszcze paznokietki wymalować i muszę pomyśleć co jutro na siebie włożyć? nie mam w co się ubrać Dobrej nocy Wam życzę kochane❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję, ze jestem ale niedzielę poświęciłam rodzinie i takim tam przyziemnym sprawom :-p. Pszczółko, ok. 20 jestem luźna, dzwoń. Od czwartku jestem zajęta przygotowaniami do urodzin Mamy. Więc czekam na telefon :-). A dziś dobrej nocy życzę Proszę, aby Anioły czuwały nad nami!!!👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku albo jutro :) albo w środę 👄 Personalna masz mądrego i eleganckiego syna każda mama była by dumna mając tak zdolne i dobre dziecko 👄 Zuuzik 🖐️ Tokina🖐️ Idę na podusię paaaaaaaaaa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i na kawe zapraszam (__)? (__)? (__)? (__)?(__)? (__)? (__)? (__)? herbatka też jest: (__)? (__)? (__)? (__)? i musowo inusia: (__)? (__)? (__)? (__)? Nie było mnie w łykend bo miałam dzieci wszystkie w domu, posiedzieliśmy troche dłużej niż zwykle. Było do pogadania bo remont u C zbliża sie do końca i powoli zacznie sie przenosić. Dla mnie to będzie trudny miesiąc bo bedę troche na paczkach i kartonikach siedzieć ;) Śniadanko: dzisiaj troche wędlinek http://cateringmichalscy.com/produkty/109.jpg i coś na ząb http://prowincjalnawioska.blox.pl/resource/10_koreczki_z_oliwkami.jpg musli żurawinka Pozdrawiam i życze miłego dnia. Nie czytałam co na cafe bo troche żyje teraz jakby wyrwana ze swojego małego światka - ale ufam, że jest wszystko w porządku. Całuje mocno, przytulam każdą z Was osobno i wszystkie naraz :D:D:D ❤️ ❤️ ❤️ http://alekartki.pl/kartki/8/3/d/3798.gif i zmykam do pracy :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ macham i ja łapką Terterku dziękuje za kawkę❤️👄 ja mam dzisiaj wolne jutro idę na 5,30 do pracy zamieniłam się z tą jedną młodą bo coś jej tam nie pas uje ale w środę chyba pójdę już na 10 zobaczę u mnie świeci słoneczko zraza idę opłaty zrobić a pózniej będę robić z mamą pierogi dziewczynki dla wszystkich dzisiaj Walentynki ❤️👄 pozdrawiam Was serdecznie ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry spóźniłam się ze zrobieniem kawy ale za to mam okazję ją wypić z rąk Tereterka , dziękuję 👄 śniadanko jak zwykle pyszotka👄 Tereterku , widzę że przed Tobą pracowity miesiąc , ale za to kiedy już wszystko zostanie przeniesione, przewiezione, ostatnia firanka zawieszona, poczujesz błogi spokój. Mnie taka nerwówka czeka juz niedługo bo dzieci jednak zjeżdżają i muszę czekać na ich dalsze decyzje. Betuś , mam nadzieję że kąsnę od Ciebie jakiegoś pierożka 👄 U mnie świeci słoneczko, ale wieje wiatr . Zaraz muszę iść zapalić w piecu, trochę się pokrzątam w domu i lecę do pracy. W sumie to się cieszę że idę bo wreszcie się trochę poruszam. Przez te dwa tygodnie rozleniwiłam się całkowicie i ruch jest mi potrzebny jak tlen. Z okazji Walentynek życzę Wam wszystkim dużo , dużo , dużo MIŁOŚCI 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🖐️ Terterku jak my mamy z Tobą dobrze zawsze śniadanko na stole z pyszną herbatką żurawinową bardzo Ci dziękujemy 👄👄 Tokino przyjemnej pracy👄👄 Beti ja też skubnę pierożka od Ciebie :P :) 👄👄 Banderasku co z Tobą ?? :(( 👄👄 A ja dziś czuję się ohydnie buuuu :( leci mi z nosa mam jakiś suchy kaszel jestem nie do życia :( i przecież biorę antybiotyk. Małgosiu a Ty jak się czujesz ? 👄👄 Z Walentynek życzę KAŻDEJ Z WAS dużo przyjaźni i miłości 🌻❤️❤️🌻❤️❤️❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Okazji Walentynek miało być :) przez ten katar wszystko mi się miesza :( Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółeczko, przykro mi że źle się czujesz :( może to jakiś wirus a na wirusy nie pomoże antybiotyk. Koniecznie wygrzewaj się , nie wychodź, pij dużo herbatki nie tylko żurawinowej ale takiej zwykłej z cytrynką. Mam nadzieję że szybko dojdziesz do siebie.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Walentynkowo O widze sniadanko gotowe a myslałam,ze Terterek zaczyna nas odchudzac przed wiosną bysmy sie zmieściły w spódniczki letnie Terterku wytrzamasz te walizki ale za to potem ,juz czekam na zdjęcia,lubie oglądac nowości Tokino cięzko ruszyć sie do pracy po nieobecności Pszczólko czy corcia juz odespała studniówke? Ja niby czuje sie nie wiem jak ,w nocy bolało mnie gardlo ale teraz niby nie,własnie wroóćiłam z biura podatkowego zawiozłam deklaracje do wypełnienia ,najgorzej będzie wypełnic deklaracje córci,juz w biurze musi wszystko księgowy doczytać. Próbowałam sama sie za tą jej deklaracje wziąc ale nijak mi to wychodzi.Za duzo przepisów prawnych związanych z domem.Więc poszłam na łatwizne zawiozłam do ksiegowego. A tak to zimno strasznie,dzis lepiej zostać w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłośnie w dniu zakochanych❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Fajne święto,choć mój Walenty to nieco przenoszony model,hi,hi ale mój ci on, mój ci;):) Tokina dzięki za kartkę👄 Terterek👄 Beti👄 Pszczółko👄 Ja także mam nadzieję że córka balowała na całego,wyglądała prześlicznie.Tak zjawiskowa,krucha młoda dama,jak motyl choć mama pszczółka:):) Małgorzato👄 Dziewczynki u mnie i Małgorzaty znowu klimaty arktyczne,zimno,mroźno ale słonecznie i to najważniejsze,bo jak na moim niebie świeci słonce mi żyć się chce jakby ciut bardziej:p:) Miłego dnia i tygodnia i ciepłego wieczorku pod kołderką ze swoim Walentym z braku takowego z jakimś przygodnym Walentym:):)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Święty Walenty dzisiaj czaruje Moc niespodzianek wszystkim szykuje. W dniu Walentynek marzeń spełnienia ;** W tym dniu szczególnym I pełnym radości niechaj wielkie szczęście wszędzie zagości!! Miłego świętowania walentynkowego :) http://zsiwoj1910.wrzuta.pl/audio/698UtkR8kER/filipinki_-_wala_twist 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to dla was🖐️ Dzień świętego Walentego To dzień dobry dla każdego! W tym dniu wszyscy to wyznają, Że chcą kochać i kochają! a ja fruwam z moim walentym:P:)❤️ Roberta żeby tą fotkę zrobic musiałam poknac 139schodów, a potem wrócić na dól,a najsmieszniejsze było ,że nikt mi nie powiedział,że tyle schodków,ale dałm radę a i zakwasów nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄 Pozdrawiam Was serdecznie i walentynkowomoje kochane kolezanki. 🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄 Usmialam sie jak zwykle z wpisu Wesolka o Walentym. Masz racje lepiej przechodzony model ale swoj. Zreszta taki przechodzony to troche pewniejszy:) U mnie sucho ale zimno jak diabli. Zaraz wybywamy do okulisty. Zycze pieknego dnia i udanego swiatowania wszystkim ktore swietuja ten dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ Tokino kochana dzięki👄 za piękną Walentynkę ściskam Cię mocno,mocno mmmmmmmmmmm❤️ Kosmi już walentynkuje ze swoim kogucikiem :P :D ❤️ Wesołku dziękuję👄 za tyle pięknych komplementów skierowane do mojej córci :) ❤️ U mnie też słonko zaczęło świecić ale jest zimno łokropniście :( Roberta🖐️❤️ Bonitka 🖐️❤️ Małgosiu no i dobrze zrobiłaś zawożąc deklarację do księgowego zawsze co fachowe oko to fachowe i wiesz,że będzie dobrze wypełnione:) Córka wczoraj odsypiała studniówkę :) wróciła nad ranem bardzo zadowolona :) i zmęczona :( ale szybko doszła do siebie :) co młode to młode :) ja to bym chyba była kilka dni obolała :P :) ❤️ Naleśniki z serem i dżemem podaję :) ;) ($$$$$$$$$$$$$$)> (&&&&&&&&&&&&)> paaaa🖐️ Idę teraz poleżeć troszeczkę, bo nie bardzo się czuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zapodaje pierogi ruskie@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ oraz z kapusta ,grzybami imięsem ####################### zapraszam i życze smacznego a życzę miłych walentynek walentynek ja wychodzę na walentynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem, nie ma nikogo pewnie świętujecie na całego , a ja dopiero wróciłam z pracy. Widzę że Betusia zadbała o nasze podniebienie i dogodziła nam pierogami, ruskie bardzo lubię , szczególnie z boczusiem:D:P Małgorzatko, ja też sama PITy wypełniam ale w Twoim przypadku lepiej zdać się na specjalistę , dobrze że wybrałaś taki wariant. Pszczółko, Twoja córcia prześliczna 👄 Kosmi to nawet nie wiedziałam że Twój kogucik wrócił , super , masz święto na całego::P Dostałam od Ciebie @ ale tego co pisałaś 4 lutego , chyba coś innego chciałaś wysłać , więc jak coś to proszę poślij jeszcze raz. Roberto, dziękuję za życzenia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem Dziękuję za otrzymane życzenia i przesyłam wszystkim Walentynkę ❤️!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pozwolicie, że nie bedę się jakoś przykładać do życzeń...to święto nie z mojej bajki :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć i czołem:D qrcze jakiś odmieniec ze mnie, bo nie świętuję walentynek:P wolę dzień kobiet, hehe wynika z tego, że stara pudernica ze mnie;):P Tokina dzięks za info o gotowych, ale w pakiecie, który odbieram nie mam tego programu:o a w pracy jeszcze tylko 2 tygodnie, prawda? a może dzieci na chwilę zakotwiczą u Ciebie? Terterku to już finiszuje Twoja córcia z przenosinami:) rónież czekam na foty, by popaść oczyska:) Wesołku na pociechę powiem, że u mnie wiatrzysko pi...i że głowy urywa:o fajnie chociaż, że w dzien słonko pięknie świeci:) Małgoś i dobrze zrobiłaś z tymi papierami, sama rozliczam pity rodzinie, ale bez żadnych niespodzianek;) więc nie dziwię się, że wolałaś oddać pita w fachowe łapki:) Beti poopowiadaj gdzie byłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemniej bardzo mi miło i dziękuję Tokinie i personalnej za karteczki:D:D:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×