Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Acha! Bondusiu - wydaje mi sie, że Tobie najlepiej będzie w sukieneczce nieodcinanej, lekko dopasowanej zaszeweczkami. W takiej sukience każda kobieta świetnie wygląda - a w zależności od użytego materiału sukienka może być mniej lub bardziej strojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Wesołku no to się na gadulicie z córcią ;) tym bardziej, że tyle się nie widziałyście 👄 Tokino na BOBA też Ci będzie ładnie, bo ładnej buźce w każdej fryzurce jest ładnie :) Bondi zgadzam się z TERterkiem sukienusię kup nieodcinaną będzie Cię wydłużać i podkreśli figurkę:) Kosmi już okienka przeleciała ;) a z ta wiosną to jeszcze chyba nie za bardzo:( ten tydzień ma być w miarę słoneczny ale już na niedzielę zapowiadają opady śniegu :( Pozdrawiam WAS wszystkie cieplutko 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku chodziło mi,że rozpoczęłam 500str. YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY za nasze zdrówko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna Kosmitko - ale ze mnie trąba :D:D:D że ja na to nie wpadłam? :P zupełnie bezmyślnie gapiłam sie na te 500tke hi hi Dzięki za podpowiedź ❤️ a w garnku popitka jest :D tylko nie wzięłaś pod uwage Kosmitko, że taki barek przy takiej spec-grupie jak nasza nijak sie nie utrzyma :D:D:D jeśli nie Wy - to ja na pewno pospijałam te Kosmitkowe trunki :P:D Nieprzytomna torche jestem bo zaczynam marzyć a to jest niebezpieczne :D:D:D Marze o sypialni jaką sobie zrobie bo wyprowadzce dziecka :D Już w wyobraźni maluje ściany, dobieram szerokość materaca (musowo 160 x 200) i myśle o toaletce jaką sobie zrobie i w ogóle romantycznie mi sie robi - zupełnie jak u Roberty 3 lata temu. Pamiętacie? co to było Roberto? pomarańczarnia - to Twoja sypialnia przecież! jak sie myle to mnie poprawcie. A ja dopiero na stare lata doczekuje :D:D - choć lepiej późno niż wcale. Szczerze mówiąc to my z małżowiną jakoś nie cierpieliśmy z tego powodu - potrafiliśmy sobie "te" sprawy dobrze organizować. A jak dziecka podrastały to na drzwiach pokoju wieszałam na klamce "nie wchodzić" i dzieci nigdy nie weszły bez pukania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popoludniowe haloooo🖐️ Co za dzien! Jaka rocznice mamy!!!! U mnie na dworze pieknie jasno, ale jest zimno b wiatr pi.,.dzi jak u Poetki:) Do miasta szlam przez park i to bocznymi drozkami. Gdzieniegdzie kwitna juz krokusiki i jeszcze jakies zolte kwiatki tylko nie wiem jakie. Wlasciwie wszystko co chcialam napisac napisala juz Tokina. Tak jak Tokina bylam dzisiaj u fryzjera, scielam ale tylko 2 cm wlosow. Tylko grzywke wyciachala mi fryzjerka strasznie. Az sie zdenerwowalam i na przszlosc postanopwilam poszukac innej fryzjerki. Chyba zorientowala sie sama bo paplala jak bardzo poprawily mi sie wlosy a to jest nieprawda. Pewnie chciala mi sie podlizac 😠 Bechemootku przykro mi bardzo ze siostra niedomaga. Mam nadzieje ze ma sie juz lepiej. Pozdrow serdecznie garnkowa kolezanke i niech wraca szybko do zdrowia. Bondi nie poradze Ci jaka kiecke masz sobie sprawic na komunie wnusia. Nie znam sie kompletnie na sukienlkach i prawie nie nosze. Nie mam sukienkowej figury. Jestem mala, brzuchata:P i kiecki zle na mnie leza. A teraz robie sobie kawe i poogladam filmik-. Jak ktos chce moze pochlipac ze mna. Trzymajcie sie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku, tylko czasami nie kupuj takiego szerokiego materaca. Kup lepiej dwa o szerokosci 80 albo 90 cm. Latwiej jest zmieniac przescieradla i mozna wtedy oddzielnie regulowac wysokosc pod glowa. Zreszta chyba nie ma az takich szerokich materacy. U nas najszersze to sa te na francuskie lozka 140 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tereterku z tą sypialnią to świetny pomysł , też taką miałam ale zaraz po ślubie :D teraz to już nawet osobne pokoje , tak jest dużo lepiej , mam całkowity spokój i za nic na świecie nie chcę sypialni. Jeśli chodzi o wielkość materaca to niestety Bonitko nie masz racji. W czasach mojej sypialni nie było takich wielkich materacy i miałam właśnie dwa łóżka z materacami po 85 cm szerokości , niestety nie jest łatwiej zmieniać prześcieradła , dojście jest tylko z jednej strony materaca i samemu jest bardzo ciężko. Nawet te prześcieradła z gumką źle się samemu naciąga, bo trzeba cały materac podnieść do góry by go dobrze ułożyć . Moje dzieci kupiły sobie łoże wielkości 2 m x 1, 80 i muszę przyznać że o wiele łatwiej jest mi zmienić tam prześcieradło , czy na gumkę czy zwykłe , bo dostęp jest z każdej strony. Powiem szczerze że jestem straszna skleroza bo mimo iż zauważyłam 500 stronkę i przeczytałam co pisała Kosmi, zwyczajnie zapomniałam jej pogratulować otwarcia takiej pięknej stronki i zapomniałam sięgnąć po kielich co niniejszym czynię :D Kosmi całuski dla Ciebie👄👄 i kielichy w dłoń ! Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondusiu co do sukienki to ja jestem z tych co Bonitka czyli portkowych :D jeśli już miałabym założyć jaką sukienkę to koniecznie prosta , lekko poszerzana dołem ale myślę że najlepiej czułabyś się w takiej garsonce dwuczęściowej, sukienka prosta i lekki żakiecik. Co do koloru to nie doradzam bo to Ty jesteś znawcą w tym temacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Kosmi gratuluję, dojechałyśmy do pół tysiąca:D Dziewczynki dzięki za uwagi. Mam dylemat bo ja też jestem portkowa i nijak nie widzę się w kiecce. Ale chyba nie wypada iść na taką uroczystość w portkach. Jeżeli jutro będzie taka ładna pogoda to chyba polecę po sklepach, rozejrzę się co proponują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki👄 U mnie dziś pachniało wiosną:D Zajefajnie...tylko,że jak wyszłam z kieratu:Pto zapach pomalutku zanikał:O Zakończyłam miesiąc i porobiłam parę zadań:P i się wykończyłam Na meetingu mnię;)))szkolono...było i intensywnie i ciekawie... tokino❤️gratulacje!!!!!!!!!!!!!:))))Jestem przekonana;))że dokonałaś słusznego wyboru:)))Niech sobie Kunta-Kinte :Pposzukają gdzie indziej:P bondi❤️widzę Cię w sukienusi w kształcie litery A:))Zawsze prezentują się git...a:))))) Przykro mi,że nie przybędę na Wasze-Nasze spotkanie:(((( Maratoniki się zaraz zaczynają;)))) Ściskam🌼buziam👄i tulu❤️,,moje,,Dziewczynki❤️ Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorowe jakiś fryzjerski szał zapanował na kafce;) ja maszeruję do swojej fryzjerki pojutrze, farbowałam zaledwie dwa miesiące z malutkim hakiem temu a odrost mam, że hej i już nie mogę wytrzymać:P Tokina no to szlus, za Tobą jeden z mniej wdzięcznych rozdziałów Twego życia, cieszę się, że będzie Cię więcej:) Terterku, mam nadzieję, że wyjdzie to nasze spotkanie i któraś z dziewczyn skusi się by z nami spędzić noc;):P na @ podam Ci nazwę hotelu. Wesołku, nie żebym namawiała Cię do złego;) ale do świąt jeszcze trochę czasu zostanie, ogródek poczeka, a jakby co to przewaletujemy Cię;) wiem, że znasz się na żartach, więc sobie pozwalam:) a może a może rozbijemy namiot na działce u Personalnej;) od niej najbliżej do grodu Kraka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku ciesze sie ze wrociles i jestes juz wyszkolony :) Tokina a ja jednak mysle ze latwiej jest podniesc materac mniejszy jak wielki. Poza tym materace maja dwie strony zimowa i letnia i dwa razy w roku przewraca sie te materace. Ja mialam wczesniej jeden duzy materac. Byl wielki i ciezki jak kloc. Teraz mam dwa, tez sa duze ale sa o niebo lepsze i dlatego doradzam Terterkowi kupno dwoch A teraz bede ogladac filmik. Minelo juz pol godziny przymusowej przerwy. Trzeba patrzec dalej. Ogladam juz 5 sezon:) Tokina bardzo dogodzilas mi tym filmem, Dzieki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku nununu dwa dni urlopu i jesteś z nami:) a co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zuuziczku świetny pomysł z tym namiotem :D szkoda że to nie lato, bo jednak na namiot trochę za zimno. Z drugiej strony zastanawiam się czy bym się odważyła mieszkać w namiocie , ja straszny tchórz jestem:O Podaj mi proszę nazwę Twojego hotelu bo niestety z moją sklerozą :O Bandersaku, jak miło że się pokazałaś , mam nadzieję że nie wciągną Cię te tasiemce aż tak bardzo i kukniesz tu jeszcze by wychylić kielich z okazji tej 5oo👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Bonitko mamy całkiem odmienne zdania na temat materacy, może to zależy od materaca a może od tego jak głęboko jest wpuszczony w łózko. Mnie było ciężko podnieść założyć prześcieradło na materac od strony wewnętrznej :O zresztą Małż nadal śpi na jednym z łóżek i nadal mam ten problem:( tyle że teraz łóżko stoi pod bokiem przy ścianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się Bonitko że spodobał Ci się ten serial , ja też uwielbiam te aktorki i ich przygody :D ja mam zgrane na płyty i teraz oglądam 3 sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
machnęłam:) a Gotowe też lubię, ale nadal czasu brak na oglądanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Zuuziczku za info , wiedziałam że coś jest na rzeczy z ptakiem:D , no ale ta moja skleroza :O Przemyślę to jeszcze bo dziś się dowiedziałam że jednak dzieci nie przyjadą w marcu tylko najwcześniej w połowie kwietnia , więc pewnie nie mam na co liczyć na transport w ich wykonaniu :( ale pójdę radą Tereterka i pobuszuję trochę po hotelach K...skich , może się uda znaleźć coś na moją marną kieszeń :P jeszcze jest trochę czasu a dziś przecież jest dopiero pierwszy dzień mojej wolności więc nie miałam zbyt wiele czasu by się nad tym dokładnie zastanowić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra teraz i ja wychylę za 500 stronkę. YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY Zuuzik hi,hi mam nadzieję na prze waletowanie w Twoim wyrku,razem z Tobą na łyżeczkę:p:) Terterek no ja ciągle w marzeniach remontuje swoją chałupkę,świetnie Cię rozumiem. Tokina ja także się ciesze że masz pracę z głowy bo teraz jesteś więcej dla nas:):) Dobranoc przyjaciółki a jutro miłego,ciepłego,zdrowego i udanego dnia,pa,pa,pa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczynki❤️ U mnie -5 i zapowiada się kolejny ładny dzionek:))) Rozpaliłam w kominku:))))i przytuptałam z kawką (_)>(_)>(_)> i herbatką >i inusią (__)>>(__)>>(__)>> i żurawinką {__}>{__}>{__}> Życzę udanego i miłego dnia🌼 A ja lecę wiadomo gdzie:O Personalna❤️My tęsknimy baaaardzo!!!No!!!:D p.s.A teraz wychylam kielonka za 500-tną stronkę:))):))):)))Na szczęście u Nas nie dmucha się w alkomaty:P Buziaki👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nowy dzień ❤️ zapraszam na kawe (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? herbate (__)? (__)? (__)? (__)? inusie(__)? (__)? (__)? (__)? W kominku rozpalić odrobinke nie zaszkodzi :D u mnie bezchmurne niebo ale ile stopni jest - nie patrzyłam, pogoda będzie dzisiaj piękna 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzątanko razem z Banderaskiem :D:D:D to jest coś! Witaj Banderasie :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajterterku👄 Śniadanka w domku nie zjadłam:O więc już pałaszuję:D Dzięki 👄 ...i zaraz po Tobie❤️moja stronka:)))) Już tyram:P U mnie też dziś będzie piękny dzień:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim 👄 dzieki za śniadanie i kawkę 👄 Bandersku,terterek...🖐️ U mnie nadal piekna pogoda zabieram sie do mycia okien :D pościel zmieniona już i wyprana wisi juz na słonku :D Ja mam łóżko 160/200 i materac pojedynczy i nie nie chciałabym podwójnego materaca ten jest duży ale wydaje mi się że podwójny jest ciężej ubrać bo ja do środka a tak zaciągnę prześcieradło z guma i spoko .:D terterek...moja pomarańczarnia to już historia :D teraz mam sypialnię w innym miejscu i w innym kolorku .Meble mam czarne w sypialni i jestem zadowolona a ściany pewnie i w tym roku zmienię :D Dla wszystkich miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku👄Terterek👄Roberta👄 Och Wy ranne ptaszki:):) No u mnie świecie słoneczko ale niech Was to nie zmyli na termometrze teraz -2 w nocy -14.W sumie oby taka pogoda się utrzymała to już będzie okej,bo jak jest słońce to i mróz łatwiej znieść.No a w prognozach nie zapowiadają szybkiej wiosny niestety,ponoć jeszcze z trzy tygodnie przyjdzie nam na nią poczekać. Dziewczynki szykujecie na jutro smażenie pączków??.Nie jest to moja mocna strona ale jakieś gnieciuchy planuję zrobić,bo nawet nie udany własny w smaku lepszy niż kupny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×