Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Kosmi witaj🖐️ Terterku po tej Twojej herbatce żurawinowej czuje się lepiej nawet wynik wyszedł ok :) buziammmm mocno 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki Tereterku, wybacz ale czasem tak jest że nie nawet czasu kuknąć jak ciągle coś się dzieje. Dziś też moje okna nie patrzą na mnie z wyrzutem ,są czyściutkie , mają też czyściutkie firanki i zasłonki. Poza tym piekłam serniki na zamówienie więc trochę czasu mi to zajęło , potem obiad i tak zleciał dzień a jeszcze w między czasie telefony jeden za drugim:D Chciałam się dziś odrobić ze wszystkim bo wczoraj jak Bechemootek wagarowałam za to dziś obskoczyłam wszystko raz dwa, by mieć spokojną sobotę. Mam nadzieję na jutrzejszy dalszy wypad a co z tego wyniknie zobaczymy. Na razie zapraszam na pierogi z serem na słono i skwareczki z boczusiu do tego &&&&&&&&&&&&&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo🖐️ Nie martw sie Terterku . Ja zjem wszystko co zostalo ze sniadania:) Podjem tez pierozkow Tokiny bo u mnie dzisiaj nie bylo obiadu. Nigdy nie jadlam pierogow z serem na slono. Musza byc dobre. W naszy domu zawsze byly z kartoflami i serem. U mnie popadujei taka jestem dzisiaj senna i chodze rozlazla caly dzien. Nie chce pic za duzo kawy bo czuje ze skoczylo mi cisnienie. Nie oplaca sie teraz ucinac drzemki, choc patrzac na wiek to przystoi mi juz wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jak na ironię dla moich umytych okien zaczął padać deszcz ze śniegiem:O Bonitko no chyba żartujesz że nie wiedziałaś że skór nie wolno prać :O Taką owczą skórę czyści się mąką ziemniaczaną , naciera i potem wytrzepuje albo oddaje się ją do czyszczenia , nigdy się nie pierze jej w pralce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo ze Scyzorykowa Tez bym nie wiedziała jak sie pierze skóry :(. A może Wy mi podpowiecie jak uprać kurtkę narciarską, żeby nie straciła membrany??? :P Wybacz Terterku, ale ja nic nie tknę z jedzonka. za dużo mnie przybylo 😭, czuje po ubraniach i po schylaniu się. Wkrótce kalendarzowa wiosna. Myślę, że wtedy dostaniemy pałera i może lepiej się sprężymy we wszelakim działaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko nawet nie wiedziałam że w kurtce jest jakaś membrana :O zawsze kiedy nie wiem jak co prać oddaję po prostu do pralni , tam sobie ze wszystkim poradzą :) Ja niestety odkąd jestem w domu mam mniej ruchu, i nie stosuję już diety :O i nawet nie chcę wchodzić na wagę ale gołym okiem widać że jakieś 2 kg jestem w plecy:( kurcze nie wiem dlaczego tak ciężko mi powrócić do tej diety :( a daje takie dobre rezultaty. Mój syn zaczął od 2 stycznia i do dziś zrzucił prawie 20 kg :D no ale jest młody i ma powera do walki z otyłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem 🖐️ dopierio teraz ale przyszłąm z pracy o 18 i jakoś zleciał mi teraz się wykąpałam i siadłam przy kompie u mie cały dzien pada paskudna pogoda ale ja nigdzie nie musiałam wychodzić i mi to nie przeszkadzało za bardzo jest już ok jakiś jeden dzien miałm zły jutro mnie nie będzie bo jest sobota i wiadomo gdzie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekendowo dziewczyny nie dobijać mnie chudnięciem z dietą czy bez diety, bo się potnę;):P ciągle coś miętolę i doopa;):P Terterku szwagier jest bardzo oki i doceniam gest, zapach jak najbardziej oryginalny;) bardzo świeży, w sam raz na lato:) mam swoje ulubione nuty zapachowe, ale jestem otwarta i zdarza sie, że idę po konkretną, sprawdzoną już flaszkę, a kupuję zupełnie inną:P Poetko a skąd taka nazwa Sczyorykowo, może wiesz? Bonita jakie skórki wyprałaś? Pszczółko u mnie też zimno i mokro, niestety musiałam wskoczyć w kozaki:o Małgoś a co cię tak mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się wklei w wyszukiwarkę to wtedy sie otwiera :O. Sorki, nie umiem inaczej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkowo!!! Beti Zuuzik U mnie lało cały dzień, choć wschód słońca był boski!!! Syn jedzie do Francji, dzwonił do mnie z Katowic (powinien być już we Wrocławiu), ze masakra!!! Sypie śnieg, auta jadą 20km/godz :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku a ten szwagier taki dobry czy miał jakąś specjalną okazję by dać Ci taki prezent ? Dziś było tak zimno że wcale się nie dziwię że wskoczyłaś w kozaki. Beti , myślę że jesteś zadowolona skoro waga sama leci w dół , bo ostatnio narzekałaś że coś Ci przybyło , więc teraz się ciesz 👄 Poetko , niestety błąd strony , pokaż ten link jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku ale Wam się dzieci rozjeździły :D Tereterka córcia do Kopenhagi i Twój syn tak daleko ,eh tylko my jakoś w tym samym miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokinko, tak! Syno wróci za tydzień z F. a następny weekend do Brukseli - taka praca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak największy scyzoryk to L-y Tokina szwagier przylatuje z daleka raz na kilka lat to tak ma;):P Bechemotku podróż służbowa czy rekreacyjna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko :-D!!! już wszystko wiem w jakim Scyzorykowie byłaś :-p, lubię googlować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow to ten syn Bechemootku , który nie dawno stracił pracę ? a teraz jeździ po świecie ? No to muszę przyznać że chyba mu się poszczęściło o ile lubi podróże. Zuuziczku , jak to raz na kilka lat ?czy mieszka za oceanem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Tokino. W tym dniu, gdy stracił, wieczorem miał już nową. Po tygodniu kusili go 2 następnymi. A tydzień temu był na kolejnym "kastingu":-p. A jeśli chodzi o podróże, to uwielbia, ma złożone cv w jakimś Hongkongu czy gdzieś tam :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to muszę przyznać że jestem zaskoczona że tak szybko dostał pracę a w dodatku tyle firm się o niego ubiega . Pewnie ma jakieś szczególne kwalifikacje i dlatego , bo znając rynek pracy mogę stwierdzić że to raczej wyjątek. Kurcze chciałby tak daleko ? aż do Hongkongu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×