Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

wieczorowo trudny bardzo dzień, a właściwie dwa dni za mną, pracorowo ofkors;) jutro ciąg dalszy... niestety:o Poetko wyglądasz bajecznie:) Tokina a dlaczego nie możesz chlapać sie w basenie? aqua aerobik odciąża stawy i jest wręcz wskazany dla osób, które nie mogą pofikać nóżkami na sucho;) Roberto kobieto:D dlaczegóż Ty spać nie możesz?????, no chyba, że z kurami zasypiasz to insza inszość;) bardzo bodoba mi się określenie ulepić fryzurkę, hehe:D od razu kojarzy mi się z toną mokrego, lepkiego lakieru do włosów:P Wesołku przyznaj się na jakie ogrodnicze cuda czekasz? czy to niespodzianka? Bondi dosyć milczenia wychodź z ukrycia;) przecież nie obrażamy się na siebie, prawda? Pszczółko zrobiłaś już rajd po sklepach z butami? znalazłaś coś fajengo? Banderasku a Ciebie to za ucho trzeba wyciągać??? jak tak można na tyle nas zostawić bez podanka o urlopik, hę? Kosmi zjeżdżasz z rury na basenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakaś dys... mnie dopada, litery mylę, a przestawianie liter to zmora moja okrutna:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Zuuziczku jeśli chodzi o basen to ja mam zakaz lekarski z powodów urologicznych, niestety kilka lat leczyłam pęcherz , choć teraz mam spokój ale nie chcę tego zaprzepaścić :( Pozwolę sobie napisać coś w imieniu Banderaska , niestety nie może pisać bo jest odcięta od netu. Obecnie przebywa na delegacji w W...u i niestety nie ma ze sobą swojego magicznego telefonu, który z przyczyn technicznych został zamieniony na zwykły bez netowy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak..... chyba wypada mi się tylko pożegnać. Trzymajcie się cieplutko, miłej spokojnej nocy 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj i ja padnięta jestem silnie na twarz,cała energia gdzieś mi uleciała jak powietrze z dziurawego balonika. Powiem tylko DOBRANOC a jutro mimo zapowiedzi,pięknej ciepłej i słonecznej pogody.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Tokino widzę, że dziś zrobiłaś kawał dobrej roboty ;) musiałaś mieć dużo zapału i chęci wszyściutko wysprzątane na zicher :) Ja miałam też dużo chęci ale się rozwiało :P :) zrobiłam tylko obiadek no i byłam długo na spacerku, bo miałam o czym rozmyślać a było tego, że ho, ho ;) Zuuziczku tak wspomniałaś o butkach :) właśnie dostałam w prezencie buciki od moich dzieci jak będę miała chwilkę czasu to fotki podeślę :) po sklepach zbytnio jeszcze nie latałam, bo jakoś brakowało czasu a w tych co byłam to wystawili z zeszłego roku takie nijakie :( ale już mnie ciągnie jak wilka do lasu żeby sobie kupić coś nowego :P :D Kosmi trzymam kciukaski i życzę powodzenia :) Dobranoc moje kochane 👄 do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo ❤️ na kawe zapraszam (__)? (__)? (__)? (__)?(__)? (__)? (__)? (__)? herbate (__)? (__)? (__)? (__)? z cytrynką inusie (__)? (__)? (__)? (__)? U mnie wczoraj cieplusieńko było. Zrobiłam spacer przez miasto, zwykle na wiosne prostuję plecy i zaczynam jakoś chodzić sprężyściej. Dzisiaj rano troszke chłodniej ale przyjemnie śniadanko: dziś kanapki z pasztetem http://static.uwielbiam.pl/img/recipes/original/9ahi5r1d9cemmo.jpg i troszke sałatki z pomidorów http://pu.i.wp.pl/k,MTA5MTYwMDcsNzU2MzQx,f,DSCF7035.JPG musli żurawinka Pozdrawiam pięknie, życze miłego dnia i śmigam do pracy ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Terterku :) dzięki za śniadanko i herbatkę 👄 U mnie dziś zimno, ponuro i pochmurno chyba będzie coś padać :( ja już wróciłam z laboratorium wynik po obiedzie do odebrania oby był dobry. Pozdrawiam WAS wszystkie cieplutko i życzę miłego dnia ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki👄 Zuuzik🌼 pytanie o zawartość przesyłki trzeba skierować do Tokiny,bo ja jeszcze tego nie wiem:) Terterek👄 Pszczółko👄 Miło jak się zajrzy a tu śniadanie i rozmowa,najbardziej przykro jak cicho, pusto i bez jedzenia:p:) No jakoś nie mam dzisiaj zapału do pracy,nawet obiadu jakoś nie chce mi się gotować,choć muszę.Wczoraj Bonita prosiła o kopniaka dzisiaj mnie by się przydał,ale taki nie za mocny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim bez wyjątku 👄 U mnie tak samo jak u Pszczółki ,jedyne to to że nie pada już jest dość ciepło +8 da się zyć :D Zuuziku ..tylko nie tony lakieru zresztą na krótkie włosy ::P,a ze spaniem mam takie przerywniki często więc raz postanowiłam kuknąć:D Kosmi ..trzymam kciukasy 👄 Tokino ....ja tak jak ty basenu unikam jak ognia wole nie niż potem pieczenie itp.nawet nie mam wanny w domu tylko prysznic :D Wesołku Jeden ...u was palą no tak jeśli macie działki duże to żaden problem ,a u mnie działka mała komuchy podzieliły działki budowlane na połowę i z 10arów zrobiło się nieco ponad 5 i na tym stoi dom więc nie wiem czy mam się cieszyć z palenia czy płakać jak pod oknem ktoś ci pali ciągle co ma i co się da upał nie upał w dodatku zawsze w niedziele bo w sobotę trawkę skosi i trzeba spalić ,to krew człowieka zalewa .:( Dla wszystkich miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personalna ...dzięki za tego koguta jak pokazałam i przeczytałam rodzince to popadali pod stół :D:D super dobre .👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U mnie pogoda sie juz spierniczyla, a ja tak jak Tokina nie upralam wczoraj dywanika:O Dzisiaj tez nie mialam czasu bo cale popoludnie bylam w szpitalu a wlasciwie to w centrum handlowym naprzeciwko szpitala:P Zabralam pacjenta w dresikach :P i cale popoludnie tam spedzilismy. Musze napisac ze bylo tam bardzo duzo ludzi w dresach i klapkach, nie wiadomo skad? Jutro za to zostane w domu, nigdzie nie jade i odwale troche roboty. Najlepiej zaraz z rana zabierzemy sie razem z Wesolkiem:) Robercika powinnas sie cieszyc ze masz tylko 5 arowa dzialke. Jesli by byla wieksza to z Twoimi ciagotkami do perfekcji zapracowala bys sie na smierc. A co sie dzieje z Bondi? Przegapilam cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, witam!!! Właśnie przyłączam się do zawołania Bonity! Co jest z Bondi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam wasze działania na rzecz oczyszczenia i upiększenia realu, w stylu - pranie, czyszczenie, grabienie, sprzątanie itp!!! - ja ma wrażenie, że nawet umyć się nie mam siły 😭:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór jestem dopiero teraz bo miałam w domu awarię prądową i zanim elektrycy uporali się ze znalezieniem awarii a potem jej usunięciem minęło sporo czasu. Żeby jakoś zająć myśli to też jak Bonitka uprałam dywan ale w mieszkaniu, samą pianą i firanką :P świetny sposób, nie trzeba tyle wody , no i dźwigania dywanu na trzepak do spłukania. Nie wiem co się dzieje z Bondi , czy nie było tak że miała jechać gdzieś do sanatorium ? czy mnie się coś pieprzy, przecież nie wierzę że tak długo ma zepsuty komp:O Bechemootku dlaczego jesteś taka oklapnięta , teraz kiedy słoneczko dodaje energii ? Pewnie musisz częściej wystawiać buźkę do słoneczka i łapać tą energię a Ty pewnie za dużo pracujesz i nie masz kiedy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Poetko, pracusiu nasz 👄 jak Twoje przeziębienie ? czy już przechodzi ? czy bierzesz jakiś tran albo cuś na wzmocnienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemoocie - dobrze, że napisałaś "mam wrażenie"...Bp tez tak bardzo często mam. zresztą widać, że wszystkie tak miewamy. Ale jak się sprężymy.....to robota nam się w rękach pali. Potrzebna nam tylko dawka adrenaliny. Może to być słoneczko, zieleniejąca trawka, zapach wiosny, albo po prostu widok sąsiadki myjącej okna...:D i nawet nie wiadomo kiedy "nam się chce" i się sprężamy. Myślę, że pewnie wkrótce otrzymasz jakiś bodziec ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziak Tokino 👄. Samo weszło, samo wyszło. Już ze mną OKI. I na ciele i na umyśle...mam nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem🖐️ nic mi się nie chce przyszłam z pracy o 18 byłąm 12 godzin od 5,30 a jutro rano musze wstac o 5 jestem padnięta i miałam dzisaj okropny dzin jakieś nerwy mnie wzieły chciało mi si ryczeć w sklepie chyba pogoda zlena mnie dział wczoraj byłam do 18 w pracy i rano musiałm wstać i o 13 miałam dzisaj dość teraz już troche lepiej ale jestem padniętam pozdrawiam Was moje Perełki ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha....przed wszystkimi grzecznie dygam dziękując za przemiłe komentarze na NK😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti...nie ma płakusiania. O kant poopy trzasnij głupimi myslami. Podnos głowe jak kogucik od Personalnej. Byle do przodu!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poetka to chyba ta pogodataka jest jakaś jestem do niczego nie wiem co się dzieje ale już nie pisze o tym jakis kijowy dzien msm sapadam spać może jak się wtspie będzie jutro lopiej miłej nocki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betusia , nie dziwię się że jesteś przemęczona, tyle godzin w pracy:O kurcze a wydawało się że ta praca będzie taka dobra , poprostu idealna a tu znów pracujesz ponad siły :( Nie ma rady, musisz się porządnie wyspać więc szybciutko na podusię 👄👄 Poetko , to cieszę się że dobrze się czujesz bo muszę przyznać że wyglądasz rewelacyjnie i to na każdym zdjęciu 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina jest tak dlatego że jedna jest na wolnym i jesteśmy tylko w trzy dlatego pracujemy po 12 godzin ale co dziennie inna tylko mnie jeszcze czeka w piątek 12 w sobote do 13 i w poniedziałek tez ide i nastepny tydzien jeszcze też pk 12 bo muszą zaległe urlpoy powybierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, tez myslę, że to tylko chwilowa Twoja niedyspozycja. Przytulam😍. Tokino ...nie przesadzajmy z tym wyglądem. Przecież widać po mordce, że mi się nieźle przytyło. Ale w pracy naprawdę mam ludzką atmosferę, może stąd ten luzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×