Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Witam i ja👄 Dziewczynki ja muszę przeprosić za moje rzadkie pojawianie się ostatnimi dniami,wiecie pewnie co jest przyczyną. Mam zapiernicz aż miło,kocham wiosnę ale roboty mam wtedy. U mnie wieczorami już pięknie rechoczą żabki a ja tęsknię za Wami,bardzo😭 To nie żart,mam ochotę na nocny maraton,pamiętacie jak potrafiłyśmy przegadać do 3 rano?. No ale jak nam się zejść,jak nawet ja nie wiem w kiedy będę mogła zasiąść na dłużej przy kompie?!. Teraz mimo ze mojego M nie ma nie posiedzę bo mnie połamało,za dużo dzisiaj szalałam w ogrodzie,bolą mnie gnaty.Zastanawiam się nawet czy to nie korzonki bo boli jakoś mocno,no ale znak że żyję. To tyle Roberto❤️ Żabki rechoczą,tęsknota człowiekowi serce ściska.Niedługo zaczną latać chrabąszcze,hi,hi ,jak nie kochać tej wiosny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Siedzę sobie przy szeroko otwartych drzwiach na taras :-D,mrugają do mnie na żółto żonkilki i bratki. Dzisiaj prałam i wietrzyłam co się dało, bo po deszczowych świętach wreszcie słoneczko :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa i herbata wjeżdża na biurko kto chce niech się częstuje :D I jeszcze do tego sernik poświąteczny ;) U ,mie świeci słoneczko więc będzie ok :classic_cool: Miłego dnia wszystkim śpiącym, pracujacym i tym co maja luzik 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Rowerzystko! ❤️ ❤️ ❤️ Dziękuje Ci za kawusie i serniczek Przepraszam - zwaliłam na Ciebie rozpoczęcie dnia ale dzisiaj wyjątkowo pracowałam od 6.00 i wstać musiałam o 5.00 - nawet kawy nie wypiłam dopiero teraz ;) Za to podaje obiadek: mam pieczonego kurczaczka i zieloną kruchą sałate ze słodką smietaną (chudą :P ) i do tego ziemniaczki z koperkiem ZAPRASZAM I__$$$$$$$$$$__I? I_@@@@@@_I? !_######_!? :P:P:P ja właśnie wrąbałam z przyjemnością wielką i teraz marze o kawie :D serniczek jeszcze został....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziku - pstryknęłam fotke zwierzątkom - zaraz ugotuje w garnku - zwykle wzajemnie karmy sobie nie zjadają :D to tylko takie skubanie i obwąchiwanie - Toniczek dostaje gotowanego kurczaka a Fil jako że na permanentnej diecie jest - to tylko go obwąchiwa :P i wcina swoje "guziczki'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ ja dzisaj juz o 12 byłam w domu puścili mnie wcześniej cosik moje serducho znów mnie bolia może to tylko nerwoból nie wiem wczoraj wieczorem okropnie mi się w głowie kręciło i teraz też coś mi jest nie jestem sobą jakaś nerwica mnie bierze czy co nie wiem sama wziełam tabletkę może mi pzrejdzie ostatni coś mnie nerwy biorą ale tyle narzekania pozdrawiam Was seredecznie ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już myślałam, że pomyliłam topik :P Od rana taka była cisza, że miałam ogłosić bunt na okręcie :D Dobrze, że wreszcie zaglądnęły Terterek i Beti 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowerzystko :D wszystkie nasze Dziewczynki przyczaiły się gdzieś ... ale za to jak któregoś dnia wkroczą do akcji :D to będzie sie dużo działo :D:P:D póki co ... jest kryzys ...;) Beti - nie podkręcaj się, obserwuj swój organizm uważnie ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Ja jak Beti jestem jakaś rozbita :( nic mi się nie chce boli mnie głowa i nie mam na nic ochoty :( achhhhhhhh zaczęłam wpis od narzekania no ale nic na to nie poradzę jestem w każdym bądź razie do kitu :( U mnie dziś dzień jest słoneczny i ciepły ;) Pozdrawiam WSZYSTKIE cieplutko i tulam,tulam , tulam mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku❤️ mówisz jak mój facet on też twierdzi że się nakręcam sam i pózniej jestem do kitu nerwowa chodzę Pszczółka ❤️ Rowerzystka ❤️ u mnie teraz też świeci słoneczko a rano nie było słoneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejho jestem wieczorkiem jak zawsze:) Terterku, ale ludziska przetrzepali półki, że dziś musiałaś tak raniutko na wykłady pędzić:o Rowerzystko skuterek już na całego w użyciu? Beti gadaj co Ci na wątrobie leży, bo nerwy tak z niczego się nie biorą, co się dzieje? Pszczółko a kysz przegnaj złe samopoczucie i uśmichnij się do nas:D Bechemotku zazdraszczam Ci tarasu... Bonita haloooo jak się masz? Wesołku jak korzonki, rozgrzane? pozostałe dziewczynki dalej podpisywać listę a ja nadal mam głos niczym Bernard Ładysz;) przez telefon nikt mnie nie poznaje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziku - niepokoi mnie ta nadmierna konsumpcja :O żeby tylko do jakiegoś kryzysu nie doprowadziła - już raz to przerabialiśmy - nie chce więcej widoku octu na półkach :O Wbrew pozorom ludziom się nieźle powodzi - ja widze na co dzień jakie ilości kupują Dołączam do apelu Zuzika: podpisujcie liste ❤️ ❤️ ❤️ Zuziku-Ładyszu :P zagrzmij tam głośniejszym barytonem :D:D:D ale ostrożnie żeby strun nie pozrywać całkiem :D ❤️ Bechemotku - Ty nie zrażaj sie wczorajszą pustką - tylko melduj się choćby i z tarasu :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo Terterku Zuuziku Jakoś nie mogę się zgrać z towarzystwem czasowo i tak mi czegoś brak :-p. Jakoś już coraz mniej jestem "nocnym markiem" ale i innych sów brakuje. A czasem, gdy dłużej posiedzę, to daję takie strzały jak ostatnio z Mateuszem i Marylą i ich kazirodczym małżeństwem :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku❤️ Zuzuczku❤️ ach trochę miałam nerwowy wieczór W Wielką Sobotę i niedziela nerwowa i wogole jakieś nerwy mnie bolą z byle powodu się wkurzam nie wiem dlaczego ale myślę ze to pzrejdzie szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaoglądałam się;) Bechemotku sówko kochana pal licho mateusza, matyldę czy marylkę, małżeństwo czy rodzeństwo:P Terterku hehehe octowi mówimy stanowcze nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czekam na spis bo jakoś nie chce mi sie nawet w necie czasu tracić - jakoś obawy mam że to trudne jest :O:P Zachęćcie mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie dni, że dostaję dreszczy widząc laptopa - też tak macie? Wtedy staram się nie włączać, może to przez moją pracę :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bechemotku ja nie amm takich dni muszę codziennie komputer włączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku, tak właściwie też wydaje mi się to trudne - wszystko co nowe wydaje mi się trudne :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tertrerku to spisanie trwa 2 minutki, więc... spróbuj:) Bechemotku nie nie mam tak, ale wiem, że jak sobie odpuszczę, to się zapuszczę;) i z każdym dniem trudniej:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczynki ja spadam spać bo rano o5 musze wstać miłej nocki do jutra🖐️❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku, wiem co to znaczy zapuścić się :-p. Własnie zapuszczona jestem we wszystkich sferach jestestwa :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×