Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Witam🖐️ ja już dzisaj po pracy jeszcze jutro i niedziela wolne w poniedziłek do pracya le co tam głowa mnie dalej boli cićnienie niskie czuje się okropnie a jeszce w domu remont nic mi sie nie chce najlepiej to bym się wyniosła z tego domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Przygotowania do komunii idą pełną parą, trochę mniej pomagam, bo nie mam jeszcze tyle sił w rękach, nie będę piekła ciast. Dzisiaj popiekłam mięsa: roladki schabowe, karkówkę i roladę boczkową. Teraz odpoczywam. Zapraszam na popołudniową kawę, ale nie mam nic do kawy, chyba że ktoś reflektuje na cukierki kukułki, raczki i fistaszkowe. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i pozdrawiam popołudniową porą 🌻 Bondusiu chętnie napije sie z Tobą kawy ❤️ trzymam kciuki za bezstresową komunię ❤️ Bondi? a co z Twoimi rączkami? dlaczego miałyby być nie w formie? stało sie coś o czym nie wiem? ❤️ U mnie piękna słoneczna pogoda ale chłodno - czytam i poświęcam czas na drobne przyjemności ;) Mój pokój pachnie kawą i perfumami i terpentyną mmmm....:D i dobra muzyka do tego Zrobiłam budyń V V V V V V śmietankowy (prawdziwy :P na mleku:P ) z konfiturą jeżynową - ostatni słoiczek jaki sie u mnie ostał :S zapraszam kawusia Bondi mmmm...:P PUCIO! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć i czołem Roberto pszczółko ajmsory, ten mój dzisiejszy pobyt w niedaleko Was był zbyt intensywny, by wykroić choć kwadrans, a takie spotkanie w biegu to nie spotkanie:o na miejscu byliśmy ok 12, powrót po 2,5 godzinie, a i tak załapałam się z koleżanką, która jechała autem, bo bus wracał godzinę później, a tak w domu byłam o 16.30. przy okazji dostałam srebrną blachę za uwaga! długoletnią służbę:P:P:P hehe służącą jestem;):P Bondi życzę ładnej aury w dzień święta Twego wnuka:) Wesołku a ile trwała przerwa w Waszych z koleżanką kontaktach? Roberta, daleko odwozisz siostrę? i powiedz jaki kolor ścian w kuchni wybierzesz? Terterku jakieś nowe ćwiczenia, czy zbyt intensywne, że zakwasy sie pojawiły? ja tam lubiłąm zawsze zakwasy, bo wydawało mi się wtedy, że jak są, to na bank dobrze ćwiczyłam:P Beti mnie dziś łepetyna tez bolała i bez tabsów się nie obyło, ale u mnie to na pogodę, zaczęłorobić się ciepło i ciśnienie atmosferyczne poszybowało w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Miesiąc temu miałam bardzo bliskie spotkanie z chodnikiem, czego wynikiem było unieruchomienie obu rąk w nadgarstkach 4.05. zdjęto mi gips. Mam nadzieję że w niedzielę będzie ładna pogoda. Dzięki Zuuzik Dobrej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku ja znówe mam niskie ciśnienie nie wiem co jest grane ale jakoś przeżyje a jak nie to trudno mam podły nastrój ktoś mnie swkurxzył tym razem nie mama ale nie ważne miłej nocki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor albo noc.# Napisalam sie jak gluptas i wcielo mi wpis. Akurat kiedy boli mnie lapsko. Napisze jeszcze raz krotko. Bondi , dobrze ze juz jestes. Nacierpialas sie a my nawet nic nie wiedzialysmy:( W sama pore wydobrzalas. Bo kto przygotuje komunijne przyjecie tak jak Ty? No i jak by wygladaly komunijne fotki wnusia i babci z rekami w gipsie. Wesolku to pieknie ze odnalazlas szkolna przyjaciolke. Moze sie okazac ze zaplanowane spotkanie to poczatek dalszej przyjazni. Sam pisales ze nie masz za duzo znajomych w swojej miejscowosci. Zuzik gratuluje odznaczenia. Takie wyroznienia sa zawsze mile, szkoda tylko ze nie dolaczyli koperty z premia :O Pieniadze to najlepszy dowod uznania. Roberta otworzylam link i poczytalam sobie o tej klinicei aparacie USG. Aparat nie zrobil na mnie wrazenia ale ten Dochtor-wracz na zdjeciu :P I gdyby ta klinika byla troche blizej, natychmiast bym porzucila mojego lekarza:P chociaz po prawdzie nie mam zadnych dolegliwosci oprocz wzmozonego apetytu:(i co za tym idzie strasznie tyje. Beti chcialabym kupowac sobie nowe ubranka w mniejszym rozmiarze. Ja potrzebuje duze worki , numer 42 albo 44 :(:( ALe przestaje juz labiedzic. Jest juz polno, pora do lozka. Podobno jak chce sie schudnac trzeba wystarczajaco dlugo spac. Dobranoc dziewczynki. Do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️widzę że jestem pierwsza ,więc zapodam kawunie :D Zuuzku ...jadę do J-Góry tam mieszka :D Gratulacje :D:D Wesołku Jeden ..pewnie będzie to fajne spotkanie i ponownie staniecie się bardzo bliskimi koleżankami :D beti ..kup sobie koniaczka na to niskie ciśnionko dobrze robi :D Boni..pogoda ma super więc będzie ładnie ,to i tak bardzo dużo zrobiłaś przecież twoje ręce co dopiero z gipsu wyjęte ,lekarz ci nakazał oszczędzać je a ty już do roboty wystarczyło synowej podpowiadać a nie zaraz tyrać ,no ale pewne też bym tak zrobiła :D👄 Bonitko..może inie robi na ciebie wrażenia u was sprzęcior pewnie już dawno taki jest ,a dla mnie to jednak jest coś jest bardziej dokładny a to ważne ,a lekarz co tam lekarz byle by dobrze odczytał co widzi :D póki co jadę :D Wiecie rodzinna nie dala mi na TK powiedziała że nie może czy tak jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że to ja w sobotę nie mogę spać, a tu Roberta mnie wyprzedziła :D Pozdrawiam wszystkie cieplutko i miłego dnia 🌼 Dzisiaj mam małą uroczystość w domu 30 lat małżeństwa ( mija 9 maja) z jednym chłopem :) Porażka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki w deszczowy dzien brzydko,zimno jak nie w maju. Roberto ja tylko dalej herbatke i o dziwo nie chce mi sie wcale kawy ,ciśnienie caly czas mam wyzsze i odstawiłam kawusię ulubiona ,w poniedzialek ide do lekarza co dalej robić,ja podejrzewam,ze to moze byc z hormonów bo przeczytałam ulotke (bóle głowy i wysokie ciśnienie) I kieyś kardiolog mnie ostrzegał,z ejeszc ze do niego będe przychodzic z wysokim cisnieniem się leczyć ale nie myslałam,ze tak szybko to nastapi. Beti mi własnie kardiolog przepisywał na niskie cisnienie krople efortil(cosik takiego) ale nie kupisz bez recepty pomagało wtedy bo ciśnienie miałam 90/60,tez nie mogłam wtedy chodzic ani normalnie funkcjonowac.Bez recepty mozesz kupic na podwyzszenie ciśnienia krople cardiamidium kofein ,kosztowały kiedys koło 10 zł a tez pomagaly mi.Ale tych kropni nie mozna mieszac bierze sie albo jedne cały czas albo drugie tak mi mowił kardiolog. Bondi czyli zrozumialam komunia juz teraz? Zycze szybkiego powrotu do zdrowia,teraz pewnie bedzie rehabilitacja. Zuziczku gratuluje blachy tak jak piszesz.A jak przeziębienie Ci całkiem przeszło? Tokino piszesz o rozmiarach kuchenki ,ja mam w domu tę szersza a tez miałam obawy czy taka potrzebna ale warto kupić szersza o te 10 cm ,czasem stawia sie szersze garnki,ja jestem z tego zadwolona. Wesołku i jak po spotkaniu z koleżanką juz? Bonitko poczekaj teraz dopiero lato nadchodzi,wsiadziesz na rowerek ,na pewno każda z nas isię będzie ruszac wiecej i waga spadnie.A poza tym najwazniejsze zdrowie,ja tez przytyłam 3 kg odkąd zaczęłam brac hormony a to juz prawie rok.Teraz doszły leki alergiczne i też sie tego obawiam.ale co zrobić,odstawić nie moge bo mam taką alergie ze az czasem cięzko oddychac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowerzystko więc wszystkiego najlepszego z okazji tak pięknej rocznicy a wiesz dlaczego piszesz porazka,skoro tyle jesteście razem to jest dobrze na pewno tak jest.A w zyciu wiadoo czasem jakies niporozumienia sie zdarzaja jak wszedzie. 🌻 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto o czym Ty teraz marzysz,że rodzinna Ci da skierowanie na TK,o tym chyba w dzisiejszych czasach nie ma mowy,az czlowiek znajdize sie w szpitalu to wtedy zrobia takie badanie,,juz widzę w mojej przychodni sa ograniczenia na wiekszość badań ,kiedys była codziennie kolejka do laboratorium a teraz wchodzi sie na bieżaco ,ograniczyli juz wszystko skierowania do specjalistow a to dopiero pierwsze pólrocze az strach pomyslec co będzie w drugim pólroczu. dziewczynki miłego dnia a ja moze cosik pojde polatac na miotle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki jak miło że tu już czeka kawusia,bo koniecznie muszę się obudzić, Roberto dziękuję👄 Wczoraj miałam zwariowany dzień i nawet pomalowałam jedną ścianę w swoim pokoju, co spowodowało wielką frustrację bo przestał mi się podobać kolor. Na domiar złego zapach przeszkadzał mi w spaniu i musiałam się przenieść do drugiego pokoju. Za to spałam i spałam i spałam, chyba przy tym schudłam:P bo jak pisze Bonitka trzeba dużo spać by schudnąć:D Niestety chyba z za dużej porcji snu, boli mnie głowa :( tak że kawa Roberty musi pomóc, bo chyba coś nie teges z ciśnieniem:( Na dworze jednak piękna pogoda, słoneczko lampi na całego, choć jeszcze trochę chłodno. Niestety ostatnie chłody narobiły mi trochę szkód, omroziło winobluszcz, zmarniały mi pomidorki, nieopatrznie zostawione na balkonie:( ,dobrze że nic się nie stało z sadzonkami kapusty, selerów itp. Małgorzatko, nie wiem jakie szerokości wybrała synowa, po prostu w tym temacie nie zabieram głosu, wiem jedynie tyle że cały sprzęt wybrali z firmy Bosch. Nie wiem czy to dobrze czy źle, ale to nie moja sprawa. Na dzień dzisiejszy to stan remontu jeszcze w powijakach. Synowa robi kronikę i mam nadzieję kiedyś przesłać Wam fotki. Na razie się żegnam i życzę wszystkim wspaniałego dnia👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny Rowerzystko ..Wszystkiego najlepszego 🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼kwiatek] Rowerzystko piszesz z jednym chlopcem :D wiesz ostatnio byłam na pogrzebie kolegi z ławki szkolnej i okazało się że ta się rozeszła i druga i trzecia i koledzy powymieniali żony jakaś plaga czy cuś tak że życze ci jeszcze raz takich 30 tek 👄 Małosiu.... no właśnie byłam w szoku doktorka była jak głaz nawet mnie nie badała choć kazała się rozebrać może ma rentgena :P prosiłam na wyniki nie ma potrzeby ostanie były dobre we wrześniu no tak to nie Lesna Góra moja Małża wciąż mi to przypomina nawet na USG Pani doktórwa poradziła by iść prywatnie szok .W poniedziałek razem z M porobimy sobie badania ale pani doktor nie pokażemy bo ona wpisze sobie do zeszytu że to ona dała .A na Tk pójdę prywatnie u nas w szpitalu pewnie wszędzie robią .Szkoda gadać ,,marzyć przestaje Małgosiu :D Miłego dnia dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja sobotnio🖐️ Rowerzystka wszystkiego dobrego i drugich 30 lat z małżem 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 u mnie świeci słoneczko jest ciepło a ja dzisaj siedze wieczorkiem w domu może tu ktoś będzie to pogadam potrzebowałm bym z kimś pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja na momencik👄 Dziewczyny u mnie od rana leje,nie pada,po prostu leje i zimno jak diabli,więc nie pisać mi o słoneczku bo mnie szlag trafi Małgorzato spotkanie dopiero we wtorek,hi,hi więc jeszcze nie wiem jak? Zuuzik od ostatniego naszego spotkania minęło 5 lat Dzisiaj boli mnie łeb i cała reszta,nie mam siły na nic(oprócz jedzenia) Bondi🌼 Łoj ale się porobiło a myśmy się głowiły,gdzież Ty nam przepadała?! Dziewczyny kupię sobie strzelbę i będę strzelała do wszystkiego co się rusza,psów,kotów,gołębi itp.Nie dlatego żebym coś do nich miała ale kurczę wszystko lezie do mego ogródka i robi szkodę,nerwów już mi brak.Sąsiedzi nie upilnują swoich psów i łazi to to gdzie mu się uda wepchać i tylko dziury się łata i liczy połamane roślinki,koty podobnie jakbym mało swoich miała,ręce już mi opadają.Sąsiadów też mam głupich do nich także bym strzelała:p:):) No dobra idę już bo i do Was zacznę strzelać,hi,hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Rowerzystko Wszystkiego Naj, Naj Z Okazji ROCZNICY🌻 to piękna cyfra życzę dalszych wspólnych LAT w zdrowiu i miłosci👄👄 Bondi dla wnusia uściski z okazji tak pięknej UROCZYSTOŚCI ❤️ Roberta dziękuję za informację👄 ja tez już mam dosyć tych lekarzy rodzinnych nie dość, że nic nie poradzą :( to jeszcze nie chcą dawać skierowań mi też ostatnio powiedziała, że wyniki poprzednie były ok więc nie widzi takiej potrzeby normalnie "szok" A ile musisz czekać na to badanie USG w Z.G. ?? Zuuziczku trudno :( może jeszcze się nadarzy taka okazja do spotkanie ;) chociaż już kilka koło nosa nam przeszło :( no ale mam nadzieję, że W KOŃCU nadejdzie taka chwila :) Gratuluję sreberka:P ;) 👄 Bonitko Ty jak piszesz nosisz teraz duże rozmiary A ja miałam 38 a teraz już są na mnie dobre 36 ;)👄 Wesołku udanego spotkania 👄 Życzę miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na moment bo mała ogląda bajkę a ja mam chwilę wytchnienia. Chciałam serdecznie pogratulować Rowerzystce za 30 letni staż. Pewnie teraz w domu balanga na całego i ja wznoszę toast za Wasze kolejne 30 lat ! Wszystkiego najlepszego wraz z bukietem trzydziestu kwiatków.🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼👄👄 Pewnie tyle samo kwiatków i gratulacje należałoby przesłać naszej Zuuzik za kolejne odznaczenie 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Pszczółko zmartwiłaś mnie że aż tak schudłaś :( już wcześniej byłaś bardzo szczuplutka a teraz no to już chyba jesteś szczuplejsza od córci. U nas też jest ten sam problem ze skierowaniami na badania, nawet lekarz daje skierowanie na USG z dopiskiem-płatne, mimo iż Małż ma pełne ubezpieczenie i w zasadzie nie powinien za takie badanie płacić. Badanie TK to najłatwiej jest dostać od neurologa, no ale on nie da na badanie brzusia. Pewnie trzeba by iść do gastrologa a on powinien takie badanie zlecić, ale i to nie jest takie pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam , znów nie dokończę pisania bo mam zakłócenia domowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Dziewczynki U mnie nic się nie dzieje...Stagnacja:O rowerzystko👄wszystkiego najjjjj🌼dla Ciebie i Małża:D bondi👄to się narobiło:((((((ale najważniejsze,że jest lepiej!!!!...Życzę wspaniałej uroczystości🌼 Bonitko👄nie przesadzaj proszę z tym rozmiarem Personalna👄zdrówka życzę duuuuużo i jeszcze więcej👄 beti👄czy u Ciebie dzieje się coś niedobrego:O...znaczy się w związku??????:(((((( tokino👄 Roberto👄 Małgosiu👄 Wesołku👄 kosmi👄 pszczółko👄 zuuziku👄gratulacjone!!!!:))))) bechemootku👄 poetko👄 Mariijko👄 Życzę spokojnej i dobrej nocki Buźka👄i pozdrówka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino.. ja za bardzo się wszystkim przejmuje i denerwuje :( i te moje jelita dokuczają mi też na tle nerwowym może i to jest przyczyną mojego spadku wagi :( za bardzo życie mnie doświadcz i kopie w d...ko no ale co zrobić widocznie tak musi "być " - no dobra dosyć już tego mojego ględzenia . Życzę wam spokojnej nocki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Nareszcie wszystko przygotowane. Odpocznę po niedzieli. Rehabilitację załatwiłam prywatnie, gimnastyka rąk i kąpiele, na skierowanie od lekarza mam dopiero na sierpień. Dzięki za dobre słowa. Trzymajcie kciuki za ładną pogodę Dobrej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie 🖐️ u mnie pochmurno dzsiaj ale może wyhdzie słoneczko a że niema jeszce nikogo to stawiam na stole kawke(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)_(_)(_)(_)(_)(_) herbatkę(_)(_)(_()_)(_)(_)(_(_)(_)(_)_( inusie ()(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) dziewczynki w zwiżku jest wszystko ok nic się złego nie dzieje Tokina dziękuje za wczorajsza rozmowę ❤️ a miałm goście wczoraj tokina na pewno się domyślasz kto przyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Beti dziękuję za kawusię, bardzo mi potrzebna dziś bo pogoda paskudna że tylko spać się chce👄 Niby słoneczko wychodzi ale wieje strasznie a w nocy był deszcz, nie spałam gdzieś do 2 :( Teraz młodzież pojechała do Obi a ja wolałam zostać w domu, bo jakoś na nic nie mam ochoty.Pewnie powędruję do kuchni by jak codzień upichcić coś obiadowego, ale nie mam pomysłu, może ktoś mi podpowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina 🖐️ ja też gotuje obiadek jetsem też jakas do niczego nie wyspana ale kawkę wypije i myślę że będzie ok a na obiadek robie pieczeń i ziemniaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki zapodaje obiadek ziemniaczki @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ do tego pieczen ######################## sosik (_______) oraz mizeria zapraszam i zycze smacznego oraz miłej niedzieli ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo niedzielnie. Beti u mnie niedawno bylo sniadanko i Ty juz niezawodnie serwujesz niedzielny obiadek. Tylko dlaczego ciagle chudniesz skoro odzywiasz sie tak dobrzeO Ja bede gotowac pozniej. Cordon bleu z kurczaka z tylko z salatka bez ziemniakow. Dzisiaj wazna uroczystosc rodzinna jest u Bondi.🌼 Mam nadzieje ze sloneczko swiaci tak jak u mnie. Bondi zycze uudanego swiatowania i usciski dla wnusia. Dzisiaj pewnie "kacyka"po wczorajszym bankiecie leczy nasza Rowerzystka🌼. Skuterek stoi w kacie a Rowerzystka z Malzykiem leza jeszcze w lozku z kompresem na glowie:P Rowerzystko przyjmij serdeczne chociaz spoznione zyczenia. Wszystkiego najlepszego na kolejne 30 lat. Robercika u nas profilaktyczne bezplatne badania krwi robi sie raz w roku albo raz na 2 LATA(dokladnie nie pamietam) Chyba ze sa wskazania to wtedy robia czesciej. Takze wcale nie jest tak dobrze i nowoczesnie jak moglo by sie wydawac. Wszedzie oszczedzaja gdzie sie tylko da:( a pacjent na tym cierpi:( Dziewczynki zycze Wam pieknej niedzieli. Ja po poludniu jade ogladac rzepakowe pola. Teraz kwitnie rzepak i swiat wyglada cudnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×