Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Beti - znam to i rozumiem Ciebie - to jest harówa, staraj sie jednak jesć troche więcej i każdą chwile poświęcaj na odpoczynek - nie ma nic gorszego jak zapomnieć o sobie ❤️ ❤️ ❤️ Jak tylko jest to możliwe to daj Rodzince obsłużyć sie troche OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku nie ma mnie kto obasługiwać corki nie było od wtorku wróciła we czwartek wieczorem a w piątek ja byłam cały dzien w pracy nie ma mnie kto obsługiwać niestety :( ale jakoś dam rade mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziez Terterku nawet zle odczytałam to co napisałaś córka robi obiada jak ja jestem w pracy cały dzień to sobie gotuje z ty to nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki zapodaje obiadek ziemniaki @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ kotlety z piersi kurczaka ################################# oraz mizeria zapraszam i zycze smacznego oraz miłej niedzieli ❤️👄 ja ide do łóżka może się wyśpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie:):) Chciało by się napisać pogodnie,ale nic z tego😡 u mnie pochmurnie,deszczowo i co tu mówić?,zimno. W nocy przeszły nad moim domem trzy burze,nie była to spokojna noc choć nawałnice nad Małgorzatki rejonem były ponoć jeszcze gwałtowniejsze. Dzisiaj planowaliśmy wycieczkę do Krasnobrodu,jak się domyślacie spaliła na panewce.Pytałam dzisiaj M ile zdrowasiek odmówił w intencji dzisiejszego padającego deszczu?,powiedział tylko ,,oj,, czyli wymodlił😡 Beti👄 Moja siostrzenica także zapiernicza w podobnych warunkach,także skóra i kości.Cóż mogę napisać?,figurkę masz laseczki ale pamiętaj by się na tych ,,kromeczkach,, nie ograniczać bo zrujnujesz zdrowie.Nasz organizm potrzebuje zbilansowanej diety a Ty dodatkowo ciężko fizycznie pracujesz,więc musisz mieć z czego czerpać siłę. Terterek👄 Jak my wytrzymamy bez Ciebie tyle dni? Miłego dnia buziam gorąco WSZYSTKIE DZIEWCZYNKI👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka niedzielnie❤️ Dziewczyny plany był inne mieliśmy wracać w starę miejsca,ale oczywiście jak zwykle coś nowego takie znas trochę wariaty:P Zuuzik kto wie,bo mój wariat wymyśli powrót zachodem i pomacham ci,jak się nic nie zmieni,ale od ostatniego czasu nigdy nie wracamy tą samą drogą:P:) lęce smazyc nalesniki zapraszam@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zapraszam na kawe :P :D pyszny obiadek Beti - należy sie teraz kawa - nie ma to tamto (__)? (__)? (__)? (__)? (__)?(__)? (__)? (__)? (__)? (__)? mam dobre ciastka ################# - markizy - sama robiłam czekoladowe, przekładane masą krówkową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niedzielnie Dziewczynki mam jakies problemy ostatnio z kompem i rzadziej zaglądam,domowe spece nie bardzo juz moga naprawić starego grata.A ja czekam chyba aż całkiem padnie. U mnie jakos leci,tak jak pisał Wesołek noc była niespokojna od wieczora,uspokoiło sie nad ranem i wyciągnęłam moja rodzinke na zakupy na giełde ale zakupy nie samochodowe całe szczęscie tylko szmatkowe i firankowe.Wesołku Twoja córka na pewno chciałaby przyjechać na zakupy reczę.Ja chciałam jechac tydzień temu ale nie było córci tatusia więc nie zawiózl a dzisiaj nawet nie protestował wcale,co zrobić dla niej by zrobił wszystko.Same wiecie wyciągnąc chłopa na zakupy to sukces.Sam mówił kupujcie co chcecie bo ja tu szybko nie przyjadę a ja sama troche sie boje bo ruch okropny. Wesołku ja tez myslałam o wyjezdzie do Kr brodu i tak mysle może kiedys wlaziemy na siebie.Tylko musi w Kr być ładna pogoda bo wszedzie lasy i zródełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki pisże na raty bo cały czas mi się komp zawiesza Terterku zyczę pięknej pogody i miłego odpoczynku i wracaj szczęśliwie. Kosmi przygotuj sie w Ja Górze jak dobrze pamiętam jest tylko plaża kamienista. Bechemotku dobrze ze wizyta zakończona sukcesem.Jesteś przykładem,ze nie powinnysmy się tak zawsze przed denerwować ale chyba juz nie umiemy inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku dziękuje za kawkę chętnie się napije z tobą❤️ wyspałm się trochę po obiedzie a ciastak też dobre tylko nie moge za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti slicznie wyglądasz ale o jedzeniu nie zapominaj,cos gorącego codziennie zjedz.Odpoczywaj po pracy w domu Tokino czy jeszcze zaglądasz do nas? Roberto i co postanowiłas w sprawie pracy?Toz już prawie czerwiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu ❤️ jak przychodze o 18 to mi się nie che jesć cały tydzien nie jadłam obiadów dopiero dzisaj zjadłam obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziczku czy malowanie u dziadka zakończone na dobre? Odnośnie spisu juz sie dawno spisalismy przez internet,zajęło dosłownie chwilke. Bonitko jak wrócisz daj znać jak wyjazd czy udany? Marijko a jak Twoje wnuki,pewnie juz urosły,zdrowe są? Banderasku czy dzis masz wolne czy pracujesz? Pszczółeczko zamachaj łapka czy nas jeszcze czytasz,wiem jak dzieci w domu to trudno dostac sie do kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti wiesz ja tez czasem nie rusze obiadu ale to nie z braku czasu tylko czasem nie chce mi się .Najlepiej teraz mi smakuje dziwne połaczenia chleb z białym serem i dżemem ,nigdy tak nie jadłam a teraz moge codziennie to jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu ja ajk przychodze z pracy to mi się nic nie che szczególnie jak jestem p 12 godzinach a teraz tak miałm ostatnio a jeszcze corki nie było byłam sama tto mi się nie chciało gotować bo ni miałm dla kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu od stycznia 7kg sam sobie sie dziwie że tak dużo dziękuje za miłe słowa tylko teraz nie mam co założyć na siebie wszystko mam za duże nawet majtki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu ...nadal nic minie wiadomo :( ponoć szukają coś tańszego :D takie słuchy do mnie doszły niech szukają ja moge wam tylko powiedzieć że to nie są biura aptekarskie więc pracy jest ogrom więc czekam spokojnie .👄 Dziewczynki byłam dzisiaj na zakupach i co ? kupiłam sobie kuchenkę nową miałam białą teraz zamieniałam na matal :D za płyta szklaną ale palnikami gazowymi oj będę lizać betinko...Wesołek ma racje z naszymi przejściami należy o siebie dbać bo organizm wyposzczony jest podatny na choroby i jeszcze jedno jak zaczniesz potem jeść to może być tak że waga może skoczyć podwójnie ,fajnie wyglądasz zazdroszczę ci .👄 Do potem 🖐️ tokino..co z tobą ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti wiem,ja jak po pierwszej operacji wróciłam do domu(dużo wtedy schudłam) miałam tylko piżamy i koszule nocne bo wszystko ze mnie spadało ,a najbardziej schudłam po 3 operacji woreczka jak nic nie mogłam wcale jeść. Roberto czyli nie jest to lekka praca,musisz sama zadecydować czy ustapić na te warunki. Roberto a nie taniej było zakupić kuchenkę przez neta?Nie widzialam jeszcze szkalnej kuchenki gazowej.Napisz symbol i firmę to choć papatrze w necie jak wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Przynoszę ciasto do popołudniowej kawy, ciasto z przepisu Pszczółki z brzoskwiniami. Mariijka przykro mi że nie skontaktowałaś się z Bonitą. Mam dzisiaj śpiący dzień, może dlatego że bardzo pochmurny, chmurzy się ale nie pada. Beti wypoczywaj, śpij ile się da, bo od jutra znowu orka, dbaj o siebie. Roberta nic na siłę, jeszcze znajdziesz coś dla siebie. Małgosiu co kupiłaś ? Miłego popołudnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki ❤️ wpadłam żeby pomachać łapką 🖐️ zostawiam podanie o urlop na naszym magicznym stole i prosze aby każda ktora wstanie najwcześniej uszykowała cosik na śniadanko :D Zostawiam pełną lodówke - kluczyk wisi na kołku :P:P:P:D:D:D http://www.xga.topmarket.pl/images/lodowki_5.jpg Melduje sie w środe 8 czerwca ❤️ ❤️ ❤️ 🖐️ 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku z taka wypasiona lodówką nie zginiemy.Bezpiecznej drogi zyczę Bondusiu jak jest sie na zakupach z córką to w zasadzie wszystko dla niej ale cos kapnęło i dla mnie,2 kiecki,spódnice i bluzkę taka tunikę ale musze do niej schudnąć troszku.A córka jak to corka zawsze jej cos trzeba bluzek kilka ,jakas spódnica ale bardzo fajny czarny zakiecik sobie kupila za 40zł.Naprawde dziewczynki wszystko jest tanie. Nawet kupiłam do jej mieszkania 2 firanki w kompletach z lambrekinami takimi cienkimi w kolorze zielonym i pomaranczowym po 90zł komplet i nawet mi się podobaja.Tylko tak mysle czy uda mi się jeszcze małza kiedys tam wyciągnąć chyba musze być bardzo grzeczna co u mnie trudno czasem bo chłopina nienawidzi zakupów a na dodatek w niedzilee nie w jego stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondusiu a ja do Pszczólkowego ciasta dodaje tak moze jedna trzecia szkalnki soku z brzoskwin tak by sie nie zwazyło i ten placek wtedy nie jest taki suchy.TYlko wilgotny troszke a zakalca nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku... udanego urlopu pogoda będzie wspaniała oglądałam na TVN :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
późnoniedzielnie Małgosiu z malowaniem jeszcze nie koniec, niestety:o do kolejnej soboty nawet nie myślę:o Roberto a nie podobają Ci się kuchenki z płytą ceramiczną? pewnie nie skoro wzięłaś z palnikami:) Beti mnie przydałaby się taka harówka, po mojej zawsze mi się chce jeść;):P Terterek już pewnie w pociągu układa się w swej kuszetce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina kuknij do nas, sama się denerwujesz jak znikamy i dłużej lub krócej się nie pojawiamy, więc sama rozumiesz - przychodź i machaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko, a Ty kochana? co się dzieje? meldować mi się tu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×