Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Na początek kawa, herbata i inka, może już jesteście po pierwszej kawie, to podam w termosach. Na śniadanie owsianka, tosty z dżemem lub miodem, soki owocowe. Na pewno nie tak wykwintnie jak u Terterka ale coś zjeść trzeba :D Miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatem przechodzimy na kuchnię Beti:):) Dzisiaj na śniadanie dwie kromki chleba i woda:):) Dziewczyneczki malineczki oj będzie nudny tydzień,oj nudny bo się dziewczyny porozjeżdżały,utknęły w remontach,pracach itp. Musimy się postarać,bardzo postarać aby topik mimo wszystko żył,rozwijał się i tętnił energią:):);) Małgorzato ja jeszcze nigdy nie byłam w Krasnobrodzie dlatego bardzo cieszyłam się na ten wyjazd,hi,hi i wychodzi że nadal pozostaje mi się na niego cieszyć,bo odłożony.Nie wiem jeszcze na kiedy bo w przyszłą sobotę mam wesele u siostrzeńca. A powiedz mi jeszcze te zakupy niedzielne u Ciebie na giełdzie czy w L?,pewnie u Ciebie zatem chyba raczej nie pojadę bo mój M podobnie jak Twój nie lubi wycieczek zakupowych,te chłopy to normalnie. W przyszły weekend macie także jarmark,byłam na nim dwa lata temu było fajnie,w tym roku także chętnie bym wyciągła chłopa ale nie mogę przez to wesele. Roberto Kuchenka piękna ale ja bardzo się zawiodłam na produktach amiki:(.W zasadzie powinnam napisać może że nie ja bo właśnie dlatego że miałam wzór udało mi się szerokim łukiem omijać produkty tej firmy.Moja mama zakupiła lodówkę i kuchenkę tego producenta i jedno,i drugie totalny bubel.Lodówkę właśnie wymieniała na nowa oczywiście od innego producenta a z kuchenką na razie się męczy ale już planuje jej wymianę,bo się po prostu sypie po trzech latach użytkowania.Nie wiem czy jej się trafił produkt gorszej jakości,czy może teraz ciut się poprawiło,ja tam wiem jedno nigdy nie kupię nic co wyprodukowała amika. Tokina Dołączam się do apelu dziewczynek,ODEZWIJ SIĘ DO NAS. No i co więcej? Kosmitko Dzięki za namiary,jak pojedziesz sprawdzisz podpowiesz czy warto skorzystać z tej oferty,może uda mi się wyciągnąć m w przyszłym roku.Mój mężuś jeszcze nie widział morza,fajnie byłoby wykorzystać ten fakt i pograć mu na ambicji,hi,hi mieszkać w Polsce a morza nie widzieć,normalnie wstyd:p:).Jazda przez cały niemal kraj,to coś dla mnie, lubię to, tak wciąż do przodu a za oknem tyle pięknych zmieniających się pejzaży.Teraz trochę to wszystko utrudnione przez budowę drug,gdzie się nie ruszyć wszędzie coś robią,ale co tam byle w drodze to można znieść te niedogodności. Dobra już kończę,bo moje kromeczki chleba ze śniadania zamienią się w obiad:p:):) Miłego i ciepłego tygodnia👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pisałam godzinę czasu,hi,hi i Bondi podała coś smacznego,teraz nikt nie tknie mojego chlebusia,hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki jestem wreszcie choć jeszcze potrzebuję czasu by już całkiem doprowadzić dom i nie tylko dom, do jakiegoś ładu. Można powiedzieć, że remont zakończony, czekają tylko na kuchnię a ta ma być we środę. Jeszcze u mnie jest trochę sprzętów ale już się zbierają do siebie a teraz pozostanie mi tylko porządne sprzątanie, łącznie z praniem dywanów a to trochę potrwa. Najważniejsze że wracam do równowagi psychicznej która przez te ostatnie zawirowania mocno została nadszarpnięta. Słońce za oknem , praktycznie już od świtu jest ponad 20 stopni, piękna pogoda na pranie i suszenie nie tylko dywanów, pewnie zaraz za to się zabiorę. Tereterek pewnie już spaceruje brzegiem morza i wdycha cudowne jody, Bonitka pewnie też na miejscu tyle że o powietrzu w K..ch nie można powiedzieć że jest cudowne:P Mam nadzieję że obu dziewczynkom podróż minęła szczęśliwie i cały pobyt też będzie bardzo udany. Wesołku, na pewno jeszcze będzie nie raz okazja do odwiedzenia Kras.... muszę się przyznać że też nie byłam ale kto wie, kto wie, może kiedyś :D Co do Amiki to nie bardzo lubię to firmę ale słyszałam że kuchenki mają dobre tylko lodówki są do dooopy. Mojej synowej mama kupiła właśnie z tej firmy lodówkę i moja synowa też bo ..... mama ma i jest zadowolona.... więc kupiła choć ostrzegałam. Po kilku latach obie lodówki popękały od tyłu i trzeba było wymieniać w trybie nagłym bo naprawić się nie dało") Tak że mam nadzieję tą firmę omijać z daleka. Na razie znikam, mam nadzieję pojawić się częściej ale nie umiem powiedzieć czy to będzie jeszcze dziś czy jutro. Wszystkim życzę wspaniałego poniedziałku i całego tygodnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie👄Dziewczynki ❤️ Wesołku 👄dzięki za chlebuś:-D bondi👄Tobie za kawusię i owsiankę👄 Z takim wypasem :-D:-D:-Dna pewno damy radę :-D:-) tokino👄uff i huuuura :-D:-D:-D Ja do kawki i śniadanka dokładam truskaweczki ooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooo Świeżutkie i słodziutkie:-) Smacznego !:-):-) Przede mną kolejny ciężki dzień w pracorze:-P:-P:-P Miłego dnia🌼 Buziaki👄 p.s.U mnie smaży:O:OJak ja nie cierpię upałów:-P:-P:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja podpisac liste Wesołku tak to u mnie w mieście ta giełda-kiedys to była giełda samochodowa pamiętam te czasy a teraz samochodow mało pewnie na koncu gdzies stały (możesz posunąć małzowi pomysł niby obejrzenia samochodów i jego wysłac w tamte strony a same z córcia możecie buszowac choć wiem,ze teraz samochodów na giełdzie sie nie kupuje ale moze tym sposobem go namówisz.Moja córka juz nie narzeka,że nie ma co na siebie włozyc to sama wiesz ,że musiała sie obkupić. .Inaczej by tak nie powiedziała,Nawet koleżanki z jej uczelni skałdaja powoli kase by w lecie wybrac sie w moje strony. ,natomiast syn nic nie chciał, nic mu nie pasowało jak zreszta mojemu małzowi.Ale to chłopy nic im nie trzeba. Tokino i Wesołku ja nalepiej lubię jezdzić do Kr jesienia albo wiosna wtedy mniej ludzi bo najgorzej jest w sezonie,przejść sie nie da,nie mówiąc o znalezieniu miejsca parkingowego. Tokino rzeczywiście pogoda zachęca do prania dywanów a ja powoli pewnie zabiore się za mycie okien i pranie firanek. Tokino a czy młodzi maja juz jakis pomysł na prace ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto ja kiedyś miałam okap tej firmy ,działał bardzo dobrze,moze to zalezy od egzemplarza na jaki się trafi.Kuchenka wygląda ładnie ,ja tez mam srebrna ale płyta srebrna tez ale nie szklana,rzeczywiście srebrne gorzej się myje,tego sie bałam przy zakupie lodówki do mojej kuchni i kupillismy kilka lat temu biała teraz załuje ,gdyz do córki kupilismy srebrna i nie ma takich problemów z myciem.Jest łądniejsza.A moja biała juz powoli zółknie. Bondi dobrze ,ze pamietałaś o kawce porannej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki u mnie pogoda subcio :D ale niech ten termometr już stanie a nie w górę i w górę ja kiedyś uwielbiałam upały ale teraz nie zaraz nogi mi puchną itp.itd. Zuuzku ...bardzo podobują mi się z płytą elektryczne ale chyba poszła bym z torbami za prąd już teraz płace miesięcznie 150 zl a przy takiej kuchence Małzyk nawet zerkąc nie pozwolił :D👄 Małgosiu ..ja miałam caly czas wszystko białe zlew ,lodówkę kuchenke a tu teraz zmiana i troszkę się tego boje na białym chyba mniej widać łapki itp.:Dale teraz moja lodówka będzie tylko biała ,nie zmienie jej bo ma mało latek no chyba że się popsuje a lepiej nie :D 👄 Tokino... ja chyba mam farta na sprzęt tej firmy cały czas mam pralkę już ładnych parę lat kuchenkę też tej firmy lodówkę nie miałam z tego sprzętu co mam jestem zadowolona .dobrze że już jesteś 👄 Banderesku ..miłego procowania 👄 bonusiu ...uważaj na rączki 👄 Wesołku.... będzie wesoło a nie nudno będziemy pisać ,ja dzisiaj od rańca lałam wodą bo u mnie nie padało dawno ,a ty zaglądam bondi serwowała moją ulubioną owsiankę jutro poproszę o owsiankę .👄 beti ..nie zapomnij zjeść i to dobrze ,jak mamcia wróci to cię nie pozna 👄 Pszczólkjo... co z tobą ??????? Rowerzystko....???? Personalna ..????? Bonitko... czy już wróciłaś ????? kosmi... ??????? I cała reszta PAN prosimy o pisemko !!!!!!!!!!!!!! Tereterk... ale masz pogodę jak bym chciała być na twoim miejscu ech szkoda gadać 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ ja po pracy już nawet dwa okna umyłam a terz jem obiad czy to kolacja nie wim ugotawałam jeszcze wczoraj wieczorem zupkę jarzynową zeby córka miał na dzisaj jak przyjdzie ze szkoły i teraz ja też jem a mama nnie pozna bez obaw już bym cciała żeby była w domu bo jakoś zle mi jest a nie mam komu się wypłakać pozdrawiam Was serdecznie❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti ..👄 wypłakuj się póki co nam ,oczywiście to byl żart że cię mamcia nie pozna :D a kiedy mama wraca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberta mama wraca koło 20 czerwca wiem że to były żarty że mamcia mnie nie pozna :) jeszcze troche ale tęskno mi już za rodzicami chociaż czasami zrzędzą ale mają racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti ...sama jesteś mamą to wiesz jak jest małe dzieci małe zmartwienie duże ,czy dorosłe duże zmartwienie i zawsze się chce dobrze ,choć :)pewnie nasze córki też tak nas nazywają zrzędy .:) O to jeszcze troszkę jak rodzice będą .👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak Roberta masz rację małe dzieci mały kłopot duże dzieci duży kłopot tylko tak to jest ze mamy się nie słucha ale po pewnym czasie wie się ze mama ma rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak i teraz to sie będzie dłużyć ten czas do powrotu rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć i czołem, kluski z rosołem;):P Beti a co pichcisz na jutro? i powiedz jak się ma znajomość z przystojniakiem? nic ostatnio nie piszesz:o Roberto fakt prąd drogi, chociaż gaz tak samo, a najgorsze są te abonamenty i przesyły stałe i zmienne, z rachunku na 200 stówy tylko połowa to zużycie, reszta to te durne opłaty:o Wesołku a auto wybrane? czy nadal poszukiwania trwają? Małgoś u nas też jest taka giełda, na której mydło i powidło dostaniesz;) ale samochody też:) ja tam preważnie kupuję proszki do prania (ponoć oryginalne od sąsiadów zza Odry, ale kto ich tam wie), lakiery do włosów, pastę do zębów i takie tam bzdety:P Bondi ja też lubię zupki mleczne na śniadanie, ale wolę z makaronem, albo mannę, byle nie płatki ani nie owsianka:o Tokina nareszcie:D:D:D:D nasza Bonita powinna już dzisiaj wracać do domu, tak przynajmniej mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzik na jutro narazie nic nie pichce bo jutro ide dopiero na 12 do pracy i rano będę gotować a robię jutro mielone a co do przystojniaka to nie wiem co mam pisać wolała bym narazie nie pisać na ten temat wybaczcie ale tylko narazie tyle co do przystojniaka jest jak każdy facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem W sobotę i niedzielę było fajnie, bo było chłodno i padało (no, do połowy niedzieli). Dziś jest fatalnie - nienawidzę upałów, jak Banderasowa :-p. Teraz już troszkę powiewa wieczorkiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Beti, jakoś nie pytałam o przystojniaka, bo mam swoje zdanie na temat facetów. I jakoś nie jestem zainteresowana męskimi tematami - od przyjaźni począwszy na sexie skończywszy :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku masz racje a już też mam swoje zdanie na temat facetów wole nie wypowiadac się tu na ten tema teraz a wogole mni coś męczy i sama nie wiem co od piatku co wieczór rycze jak małe dziecko nie wiem dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zuuziku Nic nie powiem na temat targów, bo nie bywam :-p. Kiedyś, gdy byłam młodsza, to obowiązkowo odwiedzałam targ w Nowym Targu - nomen omen :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi jest a nie ma z kim pogadac miałm dzisaj iść do mojej cicoi zeby pogadać ale czasu mni brakło bo przyszłam z pracy o 16,30 umyłam okna pozniej zjadłam obiad czy to była kolacje nie wiem i już mi się nie chciało a tera wziełam już tabsy an uspokojenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Bechemotku no nieeee świat bez facetów???? nie wyobrażam sobie;):P mimo ich wad i przywar, jednak bez nich byłoby trochę nieteges, że się tak wyrażę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×