Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

no kurcze przecież widać że na pierwszej, czyli tam gdzie jestem w bluzce w kropeczki, ojej nie widać :O czyli jeszcze się okaże że miałam krótkie te włosy a mnie się wydawało że są strasznie długie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam Zuuziczku, problemów z pocztą, na bieżąco ją czyszczę, ale inne dziewczynki chyba raczej nie :O Bechemootku👄 Bondi , kisielek na kolację ? to jakaś rewolucja w kuchni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może dziewczynki pozakłądają sobie pocztę na wirtualnej i nie będzie problemu z czyszczeniem;) Tokina no mów, która fotka z dłuższymi włosami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki🖐️ pozdrawiam wszystkie❤️ jakos po wizycie teściowej nie wyspana chodzę,:P:) Tokina poczta do mnie doszła z krótkimi włosami. A ja swoję muszę spinka spinac,mój warczy bym narazie nie scinała: ):P a teraz trochę humorku puszcze:):P:) Mąz Największym przyjacielem kobiety Jest mąż - powiecie... niestety A może to nie jest zła wiadomość Przecież was kocha ten jegomość Może nie przynosi kwiatów co sobotę Ale w łóżku na amory zawsze ma ochotę Nic że butów nie wyciera i że piwo żłopie Bo gdy go się długo prosi ogródek przekopie Może deskę w toalecie tez opuścić zapomina Ale tyle ma na głowie roztargniony ten chłopina Nie grymasi przy jedzeniu zjada do ostatka Nic ze czasem mruknie... gotowała lepiej matka To on dzielnie na kanapie przed TV pilotem włada No bo po co masz bez sensu kanały przekładać I nie powie że masz zmarszczki i trochę przytyłaś Tylko czemu rozmiarówki za małe kupiłaś Klapsa w tyłek da z czułością na znak że wciąż kocha I tak spojrzy z namiętnością gdy czasem masz focha Zawsze tobie przyzna rację na wszystko pozwoli Możesz sprzątać prać gotować od rana do woli Więc narzekać nie masz na co droga pani żono Jeśli obok mąż przyjaciel ma cię pod ochroną I pomimo że ma wady no i zalet kilka Masz w swym domu może osła ale w skórze wilka . z netu... Dla kobiety facet jest jak kotlet. Musi być albo z kapuchą, albo z jajami. Jaki jest najlepszy hamulec świata? Kobieca dłoń. Raz chwyci i zaraz stoi.Kto nie wierzy niech sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:42 [zgłoś do usunięcia] tokina tokina@tlen.pl'; no kurcze przecież widać że na pierwszej, czyli tam gdzie jestem w bluzce w kropeczki, ojej nie widać czyli jeszcze się okaże że miałam krótkie te włosy a mnie się wydawało że są strasznie długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino :-), dostałam fotki z krótkimi włosami - i w kropeczkach i bez kropeczek :-D Długie włosy to mam ja, jak rozpuszczę to sięgają do połowy łopatek :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki nie wyobrażajcie mnie sobie z włosami do pasa , były tylko trochę dłuższe niż teraz mam ale nie były cieniowane od góry tylko proste i ścinane nad karkiem ale ogólnie były nie do ułożenia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Tokina faktycznie tylko ubiór sugeruje, że fotki robione kiedy indziej, a poza tym na tych nowszych nie widać tyłu głowy, no i oczywiście gdzie Ty miałaś długie włosy się pytam??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to w bluzce w kropeczki miałam długie, czyli byłam ścięta na boba a teraz mam normalnie ścieniowane od góry Kosmitko [jak dobrze że jesteś i od razu z rozrywką 👄 Poetko, a nie odpowiedziałaś mi nic na moją propozycję spuszczenia Ci manta za bytność w Zatorze a niebytność u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi ja nie widzę różnicy w długości włosów wcale:P w obu wersjach wyglądasz świetnie:D aparat Cię lubi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja najdłuższe to miałam w szkole,a ostatnie moje długie włosy przed operacją miałam do połowy pleców,ale narkoza trochę mi je przerzedziła,ale teraz mam trochę mocniejsze i nie wypadają,ale dosyc długo brała belisę na wzmocnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej chyba zrobiłam wiele zamieszanie , zupełnie niepotrzebnie bo i tak stwierdziłyście że miałam krótkie włosy a dla mnie były za długie, a takich do ramion to chyba nigdy nie wyhoduję, chyba że będę w śpiączce , tfu, tfu, tfu , trzy razy za siebie:D Poetko poszło do Ciebie jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku🖐️ Poetko🖐️ Kosmitko🖐️ Tokina nie dostałam podeślij jeszcze raz, pocztę mam bez ograniczeń i czyszczę na bieżąco. M zawsze jada kisiel po drugiej zmianie, bo nie chce się obżerać na noc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Zuuziku, tylko aparat robi fotke samej twarzy, inaczej mogłabyś powiedzieć że mnie nienawidzi :D:P Kosmi też biorę cały czas już chyba 4 miesiące belisse i nawet teraz skończyłam opakowanie tej wzmocnionej, dla kobiet meno , ale włosy tylko trochę mi się poprawiły:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi sprawdź jeszcze raz bo do mnie teraz też doszły czyli stały gdzieś w korku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino....my zawsze jeździmy spontanicznie, tzn. jedziemy ze 20 km w jakąs stronę, a potem Szczęście patrzy w atlas gdzie jesteśmy i nakręca GPS na poprowadzenie. Zwykle ja nie mam pojęcia gdzie jestem, bo się zachwycam widokami. Oglądamy jakieś skały, zamki, starorzecza, noworzecza itd....Skoro Szczęście ma słuchawkę w uszach to przeważnie wtedy śpiewam razem z płytą np. utwory Starego Dobrego Małżeństwa, Kabaretu Otto lub czegoś co lubię. Ożywam wtedy jak widzę Twoją miejscowość na drogowskazie. A ubrani przeważnie jesteśmy niewizytowo. I ....tak to bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku, trudno mi teraz powiedzieć, co lubię jeść w knajpce :-). Jadam to, czego nie robię w domu. Z mięs najczęściej polędwicę wołową,bo lubię. Świńskiego mięsa raczej nie jadam. Kiedyś lubiłam tzw. placek po węgiersku...ale gulasz robią świński. A ja uznaję tylko gulasz wołowy i do tego absolutnie chudy!!!. Kluchów, pierogów, placków itp...nie lubię. Ale w knajpce pozwolę sobie na zupę np. cebulową lub zupę - krem czosnkowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam przez 1,5roku a potem odstawiłam swierdzila ja i moja fryzjerka,ze narazie przerwa a tak szczerze mówiac niecierpie lekarstw,bo przed operka sie ich na brałam a teraz unikam jak ognia,wole tą inną witaminkę:P:P:) Mam pytanko która z was ma urlopik w lipcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko a czy Ty myślisz że ja w domu chodzę wizytowo ubrana :D no mogłyśmy posiedzieć choćby na ogrodzie, kawusię wypić, czy kieliszek nalewki machnąć, przecież miałaś swojego kierowcę :D , szkoda, bardzo szkoda że o mnie nie pomyślałaś nawet Bechemootku Ty jesteś bardzo wybredna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko - lubisz SDM??? Huraaaaa!!!!!!! Ja uwielbiam - aż gębusia mi się rozpromieniła :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córcia ma darmową kolonię w sierpniu za dobre wyniki w nauce mogę się pochwalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi, przykro mi że zdjęcia nie oddały tego co chciałam pokazać, jednak włosy długie od góry, nie cieniowane , była dla mnie za ciężkie i wyglądałam ja stwierdziła moja mama - jak gadówa :D:P:D Kosmi nie każdy może mieć taką witaminkę na własność :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina...alez z Ciebie lasencja. Cera piękna...zazdraszczam. Bondi....nie powiem, żebyś dogadzała chłopinie z żarełkiem....:D:D:D Po robocie kisielek. Ależ on tani w utrzymaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×