Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Hej, Zuuziku :-D, a ja zazdraszczam ;-) urlopu i planu urlopowego! Czyli spanie i odsypianie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! To już 2 latka!!! A jak się sprawuje na takich długich wyprawach? Myślę o wyprawie do Italii :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni wszyscy zaprawieni w bojach, w ubr w ten sam sposób zaliczyli Portugalię, w nocy jadą, dzień spędzają na zwiedzaniu różnych ciekawych miejsc, albo na basenie na campingu - dziewczyny mają raj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jednej strony taka turystyka jest tochę męcząca, ale z drugiej nie jest nudno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wracając do skypa, wcale nie trzeba na nim być widocznym, można tylko gadulić, jak przez telefon:P pamiętasz, raz nam się udało właśnie tak - w starym kompie nie miałam kamerki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wracając do spania i odsypiania, przecież Ty Bechemotku, oprócz ostatniej akcji: ogródek, nie jesteś uwiązana wstawaniem w środku nocy, więc nie ma co zazdraszczać;) chyba, że się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ja sama gadulę, Bechemotek coś tam pewnie przegląda;) muszę zmykać, oczy same się zamykają, a znajc siebie jutro o 7 będę na nogach, wcześniej zapewne parę razy się obudzę:o grrrrrr Bechemotku dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku, ale na urlopie to jednak inne odsypianie :-) W domu, nawet, gdy nie idę do pracy, to zawszecoś jest do robienia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa jeszcze tylko powiem, dziś uratowałam wróbelka, który wpadł do jednego z biur:o udało mi się biedaka złapać w ściereczkę i wypuścić na wolność:D, a że to nie był pierwszy taki przypadek - ostatnio gołąb tak rąbnął w szybę, że padł martwy:o wymyśliłam, by na wzór barier akustycznych przy drogach szybkiego ruchu, na których są namalowane wizerunki ptaków, również na okna w tym pokoju nakleić powycinane kształty ptaków:) folię kupiłam, zdolne koleżanki ptaszki wycięły, zobaczę po urlopie jak będą wyglądać na szybach:P jeszcze raz papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem u mnie przerwalo polaczenie:( Burza dotarla do mnie:( A ja juz dwa razy wozilam do weterynarza kosy, ktore rozbily sie o moje okno:( W oknie jak w lustrze odbijaja sie krzewy ktore rosna tuz pod oknem i mlode jeszcze glupie ptaszki wpadaja:( Czarnych ptakow nie bede kleic na szybach bo to troche glupio wyglada, ale jako sygnal ostrzegawczy przypinam do firanki takie filcowe kolorowe kwiatki. Podobno tez pomagaja blyszczace bombki na choinke. Tylko nie wiem czy ptaszki znaja sie na kolorach:O Zbieram sie do spania. A w sypialni czeka mnie niespodzianka. Sciagnelam posciel jeszcze po poludniu i zapomnialam:P Dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 zrobiłam kawusie (__)? (__)? (__)? (__)?(__)? (__)? (__)? (__)? herbatke (__)? (__)? (__)? (__)? i inusie (__)? (__)? (__)? (__)? Z łóżka zdarł mnie kot :O:O:O wrrrr... ta cholera już dawno mnie nie budziła a dzisiaj darła pychol o 4 nad ranem i teraz - i miche miał pełną tylko towarzystwa było mu brak. No i jestem :P Bonitko - super maszynke wybrałaś! :D czy już decyzja zapadła? jeśli tak to kiedy odbierasz? Bardzo sie ciesze :D nie żałuj wybrałaś dobrą firme i świetne parametry. Ten Asus polecany przez Syna Tokiny też jest super. Dziewczyny - z komputerami nowej generacji to jest tak niestety, że za postępem w sprzęcie nie zawsze nadążają programy. I tak np pod Windowsa 7 65 bitowego trudno jest czasami dobrać odpowiednie programiki bo nie nadążają. Na 32 bity "chodzi" dużo więcej. Bonito - ten komputer Twój ma taki procesor, że obsłuży wszystko: i Twoje wyczyny na cafe :D (dla nas to nawet stary klamot wystarczy:P;)) i biuro projektów i gry nowej generacji z wypasioną grafiką i muzykę i obrobi zdjęcia - jednym słowem niezbędne narzędzie początku XXI wieku :D Kiedyś darło sie pyski, że młodzież uzależnia sie od komputera - teraz raczej to zjawisko zanika - komputer jest tak jak kiedyś dawno telewizor. Teraz młodzi (i nie tylko) uzależniają sie od Iphonów, Ipadów albo innych wypasionych komórek. Jest to fakt - niektórzy nawet śpią z nimi. Mnie sie marzy żeby uzależniali sie od ebooków ;) No dobra - czas na śniadanko: Bechemotek pewnie strzyże trawe i perfumuje ją od rana - trzeba ją wzmocnić :D:D:D owsianka jak zwykle (nie ma to tamto) (______)? i kanapki z tuńczykiem: http://passionfruit.blox.pl/resource/smorre.jpg soki owocowe Pozdrawiam Was Kochane Dziewczyny - trzymam kciuki za wszystkie wyjazdy dzisiejsze i za wszystkie plany. ❤️ ❤️ ❤️ acha! moja małża zakotwiczyła w nowej sypialence i w nowym łóżku tak, że do tej pory śpi a zwykle w soboty i niedziele zrywa sie przede mną i parzy mi kawe :D:D:D hi hi hi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOO!? widze, że sobota jest dla każdej z nas organizacyjna i nikt nawet na kawe nie przyszedł :O :D no dobra - ciesze sie, że tak jest bo to oznacza, że mamy ciekawsze zajęcia niż komputer ❤️ Do mnie przyjechała Córka i jest mi szczególnie miło bo to właśnie rocznica mojego ślubu stawiam Maderę YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY i sernik na zimno z malinami i galaretką i życzę miłego dnia ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry w sobotę sory Tereterku że dopiero teraz przyszłam na kawę ale za to wypiję podwójną porcję do której dokładam solidną porcję lodów :D Rano czułam się kiepsko i ciężko było zejść z łóżka, tak mi było w nim dobrze :D no może nie aż tak dobrze jak Małżusiowi Tereterka :P ale noga bolała mnie bardzo więc leżakowałam dość długo. Później synowa przyszła na kawę i postanowiłyśmy pojechać na zakupy. Na targu spotkałam drugą synową z małą i oczywiście mama poszła do domu sama a ja mam już teraz małą u siebie :D Trochę poćwiczyłam ale tylko pół godzinki bo wczoraj chyba się przeforsowałam :( no ale dobre i pół godzinki. Za chwilę przyjadą rodzice małej, dla których mamy małą niespodziankę, bo przecież we środę oni mają 9 rocznicę ślubu :D Lipiec to dla mnie miesiąc obfitujący w takie uroczystości :D bo po środzie.. w sobotę urodziny będzie miała synowa która ze mną mieszka a tydzień później mojemu Małży stuknie 60 :D ojejuś jak dużo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tereterku co prawda jutro Twoja rocznica ale skoro już dziś zapraszasz to ja przyspieszam z życzeniami i życzę Wam wszystkiego co najlepsze, każdego dnia przeżywajcie radość z bycia z sobą, uszczęśliwiajcie się na wzajem, niech Wam słoneczko zawsze świeci a wiatr w oczy nie wieje, a przede wszystkim kochajcie się tak jak w dniu ślubu 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko kochana! Tokino - teraz jak przeczytałam Twój wpisik to spojrzałam na kalendarz: no rzeczywiście! a ja dzisiaj z Córką flache Madery opróżniłam z tej okazji - i popi eprzyło mi sie. Nie robimy w domu żadnych uroczystości dopiero w przyszłym roku huczniej obejdziemy te rocznice ale z dzieckiem przy winku siedziałam i rozprawiałyśmy po babsku podczas kiedy małża zakupy robił. Ale i tak dostawiam jeszcze jedną flaszeczke wina YYYYYYYYY:D i na zdrowie! ❤️ Tokino - dobrze, że wyleżałaś sie troche - powinnaś częściej fundować sobie takie lenistwo ❤️ Na naszym magicznym stole stawiam półmisek z dorszem saute, ziemniaczkami i mizerią i koperkiem zapraszam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku Z okazji święta Waszego życzenia wszystkiego najlepszego: niech każdy dzień dostarcza radości i uśmiech zawsze w sercach gości, niechaj problemy Was omijają, a wszyscy bardzo Was kochają, Bo jak nikt inny na świecie, Wy na to zasługujecie! Dziewczynkom wyjeżdzającym szczęśliwej podrozy Zuziczku gratuluje zwycięstwa,tak trzymaj i odsypiaj ranki tokino a moz pomyśl o jakiejs rehabilitacji na nogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszunia0015
Najstraszniejsza strona w internecie zobacz: szort.pl/xNieznajomAx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie serdecznie ❤️ Terterku Wszystkiego Najlepszego Z Okazji Rocznicy Ślubu 👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Zuuziczku pisałaś, że Twoja Małża śpi przy zamkniętych oknach , ja też tak śpię :P) :D i jest mi z tym całkiem dobrze ;) a jeśli chodzi o chrapanie to mój M chrapie tak głośno jakby traktor jechał coś łokropnego :( Zuuzik a kiedy wyjeżdżasz na urlop ??? i gdzie ? :) Kosmi miłego pobytu nad morzem, pięknej słonecznej pogody no i oczywiście szerokiej i szczęśliwej drogi🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterek👄👄 Ja także przyłączam się do życzeń i wyściskaj ode mnie mocno mężusia a od siebie zaproś na test nowego spanka:):) U mnie nic nowego,dobrze bo mogło być jeszcze gorzej i źle bo nie jest nic lepiej.Dzisiaj sięgnęłam po proszki na uspokojenie:( Dziewczynki miłego weekendu,przytulam serdecznie do ❤️ całuje mocno w 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku skarbie nie denerwuj się już tak mocno, bo stres jest najgorszym złem i przyczyną różnych choróbsk :( dbaj o siebie kochana i uważaj, bo jak sama wiesz zdrowia to już my nie mamy :( życzę Ci wytrwałości i spokoju 👄👄 Trzymajcie się dziewczynki i miłych snów ;) 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolku :( :( Wytrwaj jeszcze jakos do konca miesiaca. Ja dzisiaj tez mialam zly dzien. Okropny halas w sasiedztwie. Malz prawie chcial dzwnic po policje. Ja probowalam jego uspokoic, a na koniec my sie poklocilismy i to w dodatku przez obcych ludzi. Cale popoludnie siedzial "naburmuszony"( Eh to zycie! Wiem nie zyje sama na tym swiecie, ale u nas naprawde robi sie coraz gorzej :(. Wczesniej mieszkali tutaj starsi spokojni ludzie, przewaznie Niemcy. Teraz zaczyna sie robic nieprzyjemna mieszanka :O Jutro trzeba bedzie wybyc chyba z domu, bo uroczystosci ma byc podobno dalsza czesc:O Ciekawe jak dlugo inni sasiedzi ktorzy mieszkaja jeszcze blizej to wytrzymaja? Pobuszuje troche jeszcze i pojde do wyrka. Cala sobota przeleciala i byla do d..py. Dobranoc dziewczynki, spijcie dobrze. Urlopowiczkom naszym zycze zdrowego wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ 🌼.Kochany Terterku🌼. Dzisiaj swietujesz rocznice slubu:). Serdeczne zyczenia wszystkiego najlepszego, zycze Ci swietowania wielu jeszcze rocznic w zdrowiu, dostatku i spokoju 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×