Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

mówisz, że osteofity od nadwagi? ja miałam je już jak byłam jeszcze szczupła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisała że - za tydzień na tydzień - ale pewnie jeszcze ten tydzień nie minął , tyle że jak kogoś nie ma to ja zaraz myślę że może coś się zmieniło i wyjechał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się nie dziwię, że Bechemotek chce trawkę, też bym wolała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się tak dobrze nie znam, wynik dostałam bez opisu bo lekarz poszedł sobie na urlop a ja musiałam się pokazać ze zdjęciem, wiem tyle co powiedział mi mój rodzinny z patrzenia na zdjęcie że zwyrodnienia i że na to nie leku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie masz rację, jak taki malutki kawałek to pewnie przyjemniej będzie z trawką ale ja to już mam tak serdecznie dość że zrobiłabym radykalne cięcie :D i wybrukowała wszystko w koło domu, i tak pozostaje jeszcze sporo do koszenia i obrabiania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku a powiesz nam ile takie czary mary ogródkowe kosztuje? fajnie to wygląda, tak szybko wszystko rośnie:D i ciekawe czy się przyjmie i czy dają jakąś gwarancję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i miałabyś na czym łapać zające i kolana zdzierać:o trawka przyjazna bardziej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że skoro to robią specjaliści to musi się przyjąć oni mają swoje sposoby, też bardzo mi się podoba, szczególnie te płotki lamelowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie do końca tak, musiałabym zrobic fotkę z lotu ptaka to byś zobaczyła że z kazdej strony domu mam jakieś rosnące badziewia, wszędzie trzeba plewić, strzyc , i na dodatek sypać na ślimaki a tak byłby z tym spokój. Tym bardziej że drzewka już wyrosły i ciężko pod nie wejść i pod nimi pracować. Ten sposób z obsypaniem ich kamieniami bardzo by mi odpowiadał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym na przy domu mam wszędzie beton i on jest bardziej niebezpieczny niż te puzle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko takie kamyki (albo podobne białe) mają tendencję do żółknięcia i wtedy nie wyglądają fajnie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem, można zastosować grubą korę ale kamienie ładniej się prezentują , jeśli jest gruba warstwa bo żaden chwast tam nie ma szansy na rozwój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam doświadczenie z takimi drobnymi bałymi kamykami - wysypywałam je do skrzynek balkonowych, dookoła kwiatków jak były jeszcze nierozrośnięte i widać było ziemię, a sypałam, bo jak deszcz padał to często ziemią tą ze skrzynek było pochlapane okno balkonowe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i te kamyki po jakimś czasie żółkły:o ale te Bechemotkowe pewnie lepszy sort:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pójdę już na podusię , bo dziś byl bardzo intensywny dzień, jutro przyjedzie mała z kuzynkami by się plumkać w basenie więc też będzie wesoło a poza tym przymierzam się do pójścia jutro do fryzjera, by się obciąć na zapałkę :D ale czy się zdecyduję , to nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że zżółkły od ziemi , bo było ich mało i dlatego , jeśli jest gruba warstwa to chyba nie zżółkną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nie na zapałkę, zobacz jak Personalna zawsze się ściana i jej jest super w takiej krótkiej fryzurce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie już sobie poszłaś więc życzę Ci spokojnej chłodniej nocy 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie - jeszcze jestem, ale myśląc, że Ty już się oddaliłaś zaczytałam się na garnku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaganiana, zapracowana, przemęczona...ale żyje i buziaki przesyłam. dziewczątka...od kilku dni mam problemy z wejściem na strony naszego caffe....próbuje, a wyskakuje mi error. Tez tak macie??? Dobranoc, pa😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha chciałam się poskarżyć, nie dostałam w ostatnim czasie ppsów od Personalnej:o buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwileczkę! Dziś miałam dzień wysokich obrotów, luknęłam tylko na wpisy, jutro mam nadzieję na większy luz. Postaram się wtedy odpowiedzieć na wasze pytania :-D. Dziś posyłam buziaki, idę w poduchy . Jutro mogę pospać dłużej, nie muszę wstawać w środku nocy :-p ;-) Paaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko !!! W nocy bylo burzowo ale ja spałam obudziłam się bo bylo okropnie duszno m pozamykał okna . Dziewczynki ja znikam w niedziele bo m ma wolne i mnie zawiezie z O..m . w domku wszyscy się zakladają czy ja wytrzymam tydzień w bloku :D Kochane tam jest net w końcu jade do domku mojej siostrzenicy :D Dzisiaj od rana zgotowuje korniszony 30słoi dzięki za przepisy 👄 Jeszcze mam prośbę potrzebuje przepis na buraczki na takie coby prędziutko otworzyć słoiczek i coś tam doprawić zawsze mam ugotowane w calości ale wolała bym mieć w sloiczku . Do potem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Roberto👄dzięki za kawusię:-D:-D U mnie też było w nocy bardzo!!!!duszno Teraz nie jest lepiej:-Pmimo padającego deszczu... Życzę miłego 🌼dnia...a ja lecę wiadomo gdzie:-P:-P:-P Buziaki👄i pozdrawiam moooocno:-D:-D:-D Też mi się płacze nad losem kotka Wesołka 😭...Straszne to ...:-(:-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Banderasku :D ❤️ dziękuje za kawusie 👄 Dziewczynki! jupi! jupi! jupi! spałam wczoraj już na swoim nowym łożu :D ło matko kochana! nareszcie. Mogłam tego nie robić bo wczoraj dopiero przywieźli materac wielki i ciężki ale skoro był - to hopsa hopsa - zaścieliłam i spałam. Sama - bo moja małża jakoś nie potrafił sie przestawić - przysznurowało go do kanapy i telewizora :D \ Ale dzisiaj dokończe sprzątanie sypialenki a pomaluje po urlopie. Spało mi sie dobrze, myśle że po jakimś czasie materac się do mnie dopasuje i wtedy dopiero docenie jego walory. Wzięłam sprężynowo - lateksowy 160-tke No to zapraszam na śniadanko: owsianeczka (____))?\ kanapeczki z jajeczkiem http://www.gotujmy.pl/ri/64675_kanapki-na-sniadanie_0_2.jpg troche owocków http://www.wycie.waw.pl/blog_jagryska/aan/owocki_1a.jpg U mnie pogoda jak wczoraj - zapowiada sie upał Pozdrawiam i życze miłego dnia ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×