Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Dzień dobry wszystkim Dziś wyjątkowo wcześniej wstałam bo wychodzę .... idę w rejs .... jeszcze nie wiem kiedy wrócę :D sięgam więc po kawusię od Tereterka i otwieram wreszcie oczy :D ze śniadanka wybiorę sery, każdego po kawałeczku, najbardziej lubię ten pleśniowy, a śliweczka też nie zawadzi, dziękuję Tereterku👄 Cieszę się że podjęłaś decyzję z sypialnią, dziś wiem jak bardzo męczyłam się na swojej wysłużonej wersalce:O ile razy wstawałam połamana, dziś to się zmieniło, jestem bardzo zadowolona ze swojego spanka, jest naprawdę super i mam nadzieję że też będziesz się na nowym nabytku lepiej wysypiać. Przecież dobry sen to bardzo ważna sprawa a w dodatku kiedy śpi się we dwoje, to już szczególnie :P;) Zapomniałam napisać wczoraj że zerwałam pierwszy raz ogóry i było tego prawie dwa wiadra :D oczywiście podział był sprawiedliwy :D połowę dostała jedna synowa a druga połowę z drugiej połowy i ja też tyle samo :D Po prostu włożyłam do dwóch 5 litrowych słoi, i zalałam wrzątkiem by się szybko ukisiły:D Myślę że będzie dużo ogórów w tym roku, bo malutkich jest bardzo dużo, no a ja mam posadzone dwa razy tyle co zawsze :D Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim za życzenia, życzę wszystkim miłego dnia 👄👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🖐️ Tokino jesteś dobrą mamusią i teściową dzielisz się wszystkim z dziećmi :) tylko żeby oni w przyszłości docenili to co dla nich robisz👄 Terterek zakupuje łoże ;)👄 które już po urlopie będzie wypróbowane :P :D U mnie dziś pochmurno i chłodniej :( Odebrałam wynik z kolanka i nie bardzo wiem :( napisano mi, że mam początki osteofitozy krawędzi międzykłykciowego i kłycia przyśrodkowego piszczeli oraz rzepki ( początkowe zmiany zwyrodnieniowe) :( :( moze wy coś wiecie na ten temat ??? szukałam juz w internecie i jakoś nie bardzo kumam :( Pozdrawiam i życzę miłego i pogodnego dzionka ;) 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek🖐️ No popatrz Pszczolko cos znowu wyszukali w kolanku:( Nie mam pojecia co to jest i jak sie to leczy? Zmiany zwyrodnieniowe:O Przecie nie jestes jeszcze stara:O Terterek dzieki wielkie za uswiadomienie mi ze komputery Lenovo to jest siostrzana firma Della. Tyle jest tych Lenovo a ja sie denerwowalam i nie wiedzialam oco biega:O Tokinka dzielisz sprawiedliwie ogorkami:P Dobra tesciowa jestes:P Niech mlode synowe zaprawiaja. Nastepnym razem oddaj wszystkie i w zamian zazadaj gotowych w sloiczkach:) Teraz chyba pojade do banku.Troche jedzenia na obiad zostalo z wczoraj. Dla meza wystarczy. Ja sobie cos zorganizuje, moprze warzywka. U mnie popaduje. W nocy byla burza i to jaka! Wszystkim zycze udanego dnia, no i zeby nie padalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz Terterku jak ogladalam laptopiki w sklepie dla idotow bardzo podobaly mi sie Lenovo. Maja matowy display dobre do czytania bo ja duzo czytamn, i bardzo wygodna tastature. Tylko nie bralam ich pod uwage, zmylila mnie strasznie ta nazwa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki Pszczólko czyli teraz musisz z wynikiem jak najszybciej do ortopedy się zgłosić.Ja niestety nie wiem co to oznacza. Terterku czyli decyzja o zakupie łoza postanowiona.A ja musze najpierw mojego małza przygotować na taki zakup,sadzę,ze szybko mi sie nie uda,jemu wystarczy cokolwiek do spania ,nawet moze spac na deskach i wszedzie mu dobrze.Takze na łoże chyba będe dlugo jeszcze czekać. Bonitko piszesz o laptopie ,moja corka ma Toschibe ju ż 2 lata i nie miała żadnych problemów jak do tej pory. Syn wczoraj odebrał laptopa Asusa,wczoraj przywiózł mu kurier ,bo kupił w sklepie internetowym.Dotarł cały laptop ,Toschiba z takimi parametrami jak kupił Asusa wyszłaby dużo drozej i zdecydował sie na to,czy dobrze nie wiem czas pokaze.A moze popatrz w necie ,na pewno wyjdzie laptop dużo taniej, podobny laptop jak on zakupił w necie w media mar 500zł droższy był.i słabsze parametry tez mial.Moj kupił w jakimś sklepie w Białymstoku.Tylko wiesz on jak to chłopak musiał mieć z takimi parametrami jak nam nie trzeba.Poza tym z Politechniki jako student będzie miał darmowe legalne oprogramowanie. Myślałam,ze odziedziczę po nim komp a on jest jednak sprytniejszy ponaprawiał mój komp stary ,moze to i dobrze bo juz jestem przyzwyczajona do niego. Dziewczynki wywiozłam na dworzec moje dzieci ,pojechały do L zawieżć dokumenty na studia i zostaliśmy z małzem tak jak po slubie,jakoś mi za pusto w domu i cały czas mi ich brakuje. Tokino u nie też zaczęły się już ogórki,zrobiłam pierwsze 6 słoików . I zapowiadaja sie w duzych ilościach jak jakas zaraza nie wkroczy. Bondi dobrze,ze wnusio chce u Ciebie zostać.To znaczy,ze Was lubi i nie tęskni za rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam żeby nie było.......że mnie nie było:p:);) U mnie dziś pogoda śliczna ale ponoć jutro już deszcz😭 ja tam nie wiem ale chyba chce nas na wschodzie wytopić tego roku. To tyle tym razem,buziole i do następnego🖐️🖐️ Idę jeszcze luknąć gałą na Bechemootkowy ogródek,może coś tam wyrosło od wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorkiem u mnie też strasznie gorąco było cos 32 stopnie:O masakra. Oczywiście byłam na rajzach :P ale wróciłam dość wcześnie bo nawet u koleżanki w bloku nie dało się wysiedzieć :( Za to nalałam wreszcie wody do basenu, przy czym zjarałam się na plechach, bo cały czas w domu i koło domu chodzę tylko w krótkich spodniach i w biustonoszu. Dopiero popołudniu weszłam na ogródek by zrywać porzeczki czerwone, zerwałam tylko z jednej strony krzaka i już było 2 litry, synowa zerwała z innych też dwa, poza tym pozbierała malinki i jeszcze trochę czarnej, tak że zabiera wszystko ze sobą, ja już z takich rzeczy nie robię nic, niech się wykaże :D Czekam na deszcz jak na zbawienie, bo jak nie będzie się podlewać ogórów to wszystko wyschnie na pniu, tak że Wesołku, zmachaj łapkami i dmuchaj z całych sił na te chmury które koło Ciebie będą by leciało wszystko w moją stronę:D Małgorzatko, skoro do tej pory miałaś wygodne spanie to po co Ci zmieniać? No chyba że skoro dzieci całkiem wyjadą a Wy jak młode małżeństwo, to może takie łoże warto byłoby zakupić :) Ciesz się że synio taki obrotny i potrafił dobrze kupić kompa a swoją drogą po co mu dwa ? może ten starszy oddałby mamie, bo przecież tato też korzysta i każdy miałby swój :D Dziewczynki czy mi się zdaje czy Roberta już wyfrunęła z gniazda ? Personalna, dziękuję za PPS i proszę częściej bo nawet jak nie wchodzisz na topik a coś puszczasz na pocztę to wiem, że jesteś z nami a poza tym muszę przyznać że trochę brakowało mi ostatnio Twoich przesyłek👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku, ja też luknęłam z ciekawością na to co się dzieje w twoim ogródku i powiem Ci że bardzo mi się to podoba, tyle że już nie dawałabym trawy by mieć święty spokój środek wyłożyłabym puzlami albo czymś podobnym tylko w innym kolorze niż ten kamień i nie byłoby problemu z koszeniem:D łoj ale jestem wygodna :P: mnie się tak marzy by mieć wypuzlowane w koło domu , miałabym spokój z tymi rabatami i nie trzeba byłoby się tam męczyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku, ja też luknęłam z ciekawością na to co się dzieje w Twoim ogródku i powiem Ci że bardzo mi się to podoba, tyle że już nie dawałabym trawy by mieć święty spokój środek wyłożyłabym puzlami albo czymś podobnym tylko w innym kolorze niż ten kamień i nie byłoby problemu z koszeniem:D łoj ale jestem wygodna :P: mnie się tak marzy by mieć wypuzlowane w koło domu , miałabym spokój z tymi rabatami i nie trzeba byłoby się tam męczyć:D Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku, ja też luknęłam z ciekawością na to co się dzieje w Twoim ogródku i powiem Ci że bardzo mi się to podoba, tyle że już nie dawałabym trawy by mieć święty spokój środek wyłożyłabym puzlami albo czymś podobnym tylko w innym kolorze niż ten kamień i nie byłoby problemu z koszeniem:D łoj ale jestem wygodna :P: mnie się tak marzy by mieć wypuzlowane w koło domu , miałabym spokój z tymi rabatami i nie trzeba byłoby się tam męczyć:D Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Ja też wpadłam na moment ;) pomachać łapką na dobranoc 🖐️ i życzyć dobrej nocki pa, pa do jutra dziewczynki 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Ja też wpadłam na moment ;) pomachać łapką na dobranoc 🖐️ i życzyć dobrej nocki pa, pa do jutra dziewczynki 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja na mom. pomacham wszystkim dam 👄 Dobrej nocki :D u mnie zaduch okropny slonka brak czekam na jakis powiew i deszczyk :D Dzisiaj cierpię okropnie pojadłam śliwek i odezwał się mój refluks ,dobrze wiem co wolno a co nie ale diabeł kusi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. WITAM * *.*.* .WIECZORKIEM. *. *.*.( . .*,**.).* *.*.*._.*.*._.*.* (.*(.**.)*.) .() "Serce dla człowieka jest tym czym słońce dla świata." W tym cytacie jest coś dla Ciebie pamiętasz,pozdrawiasz, życzysz, nie patrząc czy w zamian coś otrzymujesz, dlatego sercem za to Ci przyjacielu dziękuję. (.*(.**.)*.) .() .*.SERDUSZKO DLA WAS.*.*. _______ ___________ _________________ ___DZIĘKUJĘ_______ ______ŻE______ ___JESTEŚCIE :)__ _____________ ____________ ____________ _______________ ___________- .*.*.*.*.*.*.*.*.*. ()()() ..MIŁEGO WIECZORU ........... ...,,,BAJECZNYCH ...,,*,,SNÓW. oOo......oOo POZDRAWIAM (");)CAŁUSKI ZOSTAWIAM(") ()()() _DOBRANOC_ http://www.youtube.com/watch?v=0LcJlYoZTgM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wieczorkiem Wesołku 😭 to choć ja popłaczę nad losem Twego kotusia i jak Ci go może być nie żal? toż to stworzenie boże:o choć wiem, że wolno żyjące koty często podlegają tzw. naturalnej selekcji, okrutne to, ale prawdziwe:o Pszczółko osteofity to takie wyrostki, które pojawiają się właśnie w wyniku zmian zwyrodnieniowych, ja mam takie w kręgosłupie lędźwiowym i nie ma na to lekarstwa, trzeba nauczyć się z tym żyć, ewentualnie chodzić na zabiegi czyli leczenie zachowawcze... Bonita hihi ja mam Samsunga R580, odpukać jest oki i na moje potrzeby wystarczy:P Tokina to ja dziś przytachałam od teściowej następną porcję ogórków, taka ona dobra, czy nie chce się jej robić?;):P żartuję, dobra z niej kobieta:D Roberto u mnie ociupinkę słonka było, potem chmury, ale bez deszczu, duszno za to okrutnie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Zuuziku, nie wiem czy ta cholera mnie tym razem przepuści widziałaś co się działo wcześniej, próbowałam kilka razy wysłać posta i nic, potem nie dało się nawet wejśc na kaffe w końcu się poddałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita że też dałaś się namówić na Myśliwskiego:o przeczytałam jego Widnokrąg, za który dostał zresztą nagrodę Nike, ale ja już nigdy i nic więcej tego siermiężnego prozaika nie wezmę do rąk i nikomu nie polecę, chyba, że komuś kogo nie lubię;):P masakrutos jak powiedziałaby Banderasowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i poszło uffff, posyłam , posyłałam , myślałam że nic z tego a teraz widzę ile razy przeszło jasny gwint

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy u Ciebie też tak gorąco ? w sumie to nawet się cieszę że nie ma małej bo ciężko byłoby jej zasnąć dziś u mnie :( u tej drugiej babci jest chłodniej bo mieszka na parterze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dobrą synową, nie dość że pozbierała owoce to jeszcze wyplewiła trochę a w dodatku zerwała fasolkę szparagową i podzieliła się ze mną :D bo mnie nie chciało sie zrywać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziała że nasz Roberta się pokazała czyli jeszcze w domku a ja myślałam że już się wczasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dobroć teściowej nigdy nie wątpiłam, naprawdę fajna z niej babka, udała mi się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko ja mam niestety to samo:( trzeba z tym żyć , tylko u mnie to na pewno jest z nadwagi a Ty przecież jesteś taka filigranowa, więc dlaczego ? Zuuzku, rozwiń ten wachlarz i przesuń trochę w moją stronę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ważne by były dobre układy z teściową , bo sama wiesz jak to często bywa, u mnie też na początku różnie było ale nie powiem że było źle, tylko inaczej a teraz jest naprawdę dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie to nie wiemy kiedy Robercika nam zniknie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że nie ma Bechemootka bo ciekawa jestem co ona na moja sugestię w sprawie trawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×