Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Kukam na chwilunię :-) Gość u mnie jeszcze jest, dziś byłam ubrana na czarno , bo od rana wku...ła mnie szefowa mojej poradnii Sok z buraków przerabiam :-), matuś ukisiła mi soczek buraczkowy a koleżanka pożyczyła sokowirówkę, /mam nadzieję, ze zwalczę anemię, chociaż jak zagladnę czasem do lustra....to sama się siebie boję :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Jakoś nie mogę się zorganizować żeby wejść wcześniej. Tokina ja też dzisiaj rządziłam w kuchni, byłam ogórkowa, trochę do kiszenia, trochę na sałatkę. Całe popołudnie prasowałam. Terterku❤️jak się cieszę że już po wszystkim i jest dobrze, tylko dlaczego tak długo cię trzymali przed operką? Jutro idę do ortopedy, pewnie będzie blokada. Już nie mogę się doczekać żeby przestało boleć, bo czasami to skręca mnie z bólu. Banderasku dobry z ciebie kierowiec 👄 w pięć godzin taki kawał drogi, ale pewnie cytrynka dobrze się spisuje. Dziewczynki tylko jutro kiepska pogoda i później już tylko upał i upał:D Mam nadzieję że wrzesień będzie ładny. Nie mogę doczekać się wyjazdu. Zauważyłam że chyba razem z Bonitą będziemy się urlopować:D Dobrej,spokojnej nocki wszystkim i kolorowych snów🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki , zaczynamy nowy dzień i to nie byle jaki dzień bo dziś urodziny naszej Kosmitki. Kosmitko wszystkiego najlepszego , dużo zdrowia, szczęścia, spełnienia planów, zadowolenia z Małżyka i z dzieci, niech każdy dzień będzie dla Ciebie pięknym dniem, pełnym szczęścia i miłości🌼😍👄🌼🌼🌼🌼🌼😍😍]😍👄🌼🌼🌼🌼🌼😍😍]😍👄🌼🌼🌼🌼🌼😍😍]😍👄🌼🌼🌼🌼🌼😍😍]😍👄🌼🌼🌼🌼🌼😍😍]😍👄🌼🌼🌼🌼🌼😍😍👄 Zuuziczku , też wczoraj nie do końca się pożegnałam, zrobiła mnie na szaro kafee , nie dało się wejść, mimo usilnych prób:O. Bechemootku, dzielna dziewczynka jesteś, ze wszystkim sobie radzisz, brawo, brawo. Hehe,całkiem na czarno to ja notorycznie chodzę i szczerze mówiąc tak się najlepiej czuję ubrana :D:P Bondi, nic nie pisałaś że masz problemy ortopedyczne, chyba że ja znów coś przeoczyłam :O , może blokady pomogą, mnie kiedyś pomogły. Teraz zapraszam na kawusię, herbatkę, inkę, cappuccino, sok z buraków {kiszony} a także piernik z cukinii jako miły początek miłego dnia 👄 Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecieram oczy bo po prostu nie wierzę :O nie ma nikogo ? czy znów kafe strajkuje? Halo dziewczynki co z Wami? Personalna jesteś na garnku a tu nawet nie zaglądniesz ? Wesołku wróciłaś szczęśliwie czy też zostałaś na Śląsku jeszcze kilka dni ? Halo,odezwijcie się .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem uja :D Kosmi...Wszystkiego najlepszego spełnienia najskrytszych marzeń 🌼kwiatek]🌼kwiatek]🌼kwiatek]🌼kwiatek]🌼kwiatek]🌼kwiatek]🌼kwiatek]🌼kwiatek]🌼kwiatek]🌼kwiatek]🌼kwiatek]🌼kwiatek] tokino...ja muszę jeszcze mieć zaświadczenie od kardiologa :( bo mam tę niedomykalność zastawki dzisiaj rozmawiałam z panią z rejestracji pytała mnie o choroby :( Dziękuję za kawunie 👄 U mnie dzisiaj nie pada raz świeci słonko raz chmurki może być jak dla mnie :D Zuuzik ja jadę na gastroskopie :D 25 do Wrocka :D dla wszystkich miłego dnia 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny🖐️pozdrawiam❤️ dziekuję za życzonka stawiam na naszym magicznym stoliku kawkę herbatkę,ciacho, malibu ,likier tofi,i czystą z colą czy bez jak kto woli.narazie zmykam coś więcej na południe przygotowac,bo niedawno do domku wróciłam.dziś mam dużo wrażeń. postaram się jeszcze pokazac,juz niedługo będe więcej z wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmitko jak miło że się pokazałaś , przecież dziś świętujesz to nie dziwne że masz moc wrażeń:P Dziękuję za poczęstunek, oczywiście wychylam kielonka za Twoje zdrówko Y Y Y Y Y Y Żyj nam Kosmitko STO LAT!!! 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście nie ma komentarzy i w dodatku nie da się dodać komentarza, cholera bierze co się dzieje z tym netem jak nie kafe strajkuje to znów garnek nie gotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ dziewczynki jade 15 sierpnia w wesele jest20 sierpnia w racamy 24 sierpnia do domu tekże tydzien mnie nie będzie jak tylko wróce to się odezwe do was jeszcze dwa dni do pracy i nareszcie wolne ciesze się bardzo odpoczne od wszystkich telefonu nie bede odbierać całkowite wyciszenie jutro ide jeszcze na 12 godzin do pracy w sobotę krótko w pracy walizka już spakowana ale jeszcze coś musze dopakowac chyba będe dwie zabierać mój facet się śmieje że oni w dwójke maoją jedna i taką jak moja a ja sama i sie nie moge zmieścić ale narezie tyle pozdrawiam Was serdecznie Kosmi dużo zdrówka sepełnienia morzeń ❤️👄🌼 ❤️👄🌼 ❤️👄🌼 ❤️👄🌼 ❤️👄🌼 ❤️👄🌼 ❤️👄🌼 ❤️👄🌼 ❤️👄🌼 ❤️👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Kosmitko! Wszystkiego naj, naj, naj, naj!!!!!!🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻👄❤️ Liznęłam apetycznej roladki :-), ale nie dodałam komentarza :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Kosmitko🌼🌼 W dniu twojego Swieta najserdeczniejsze zyczenia zdrowia, szczescia i spelnienia wszystkich marzen nawet tych najskrytszych. 100 lat kochana Kosmitko🌼🌼 Wlasciwie nie umie skladac zyczen i nie wiem czego Tobie zyczyc:O Masz udane zycie rodzinne, meza , dzieci wec zycze jeszcze raz zdrowia bo to najwazniejsze. Ciastkami z garnka poczestuje sie chetnie, ale z umiarem.... Wlasnie dzisiaj kupilam sobie nowe ubranka w rozmiarze 40 :)))) jakas duza czterdziestka to byla:P ale udalo sie dopiac guziki:) i chce jeszcze troche w nich pochodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Kosmi wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka👄🌻🌻🌻 Poczęstowałam się pysznym ciastem :D Ale komentarza nie mogłam dodać. Wszystkie zniknęły:( Jeśli pozwolisz poczęstuję się likierem toffi, bo jeszcze nie piłam Y :D A ja poczęstuję jeszcze piernikowymi sercami lukrowanymi, uważam że z pierników najlepsze:)❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmitko Kochana❤️ W dniu Twych Urodzin życzę Ci wszystkiego co najpiękniejsze i najlepsze, radosnych i pogodnych dni, pełnych szczęścia i miłości. Aby każdy nadchodzący dzień, był tym najwspanialszym dniem w życiu i aby zawsze otaczali Cię kochający ludzie👄 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bondi ja też wcinałam urodzinowe pyszne ciasto i też komentarza nie mogłam dodać...garnuszek szwankuje:( Zuuziczku ja już jestem na urlopie.....ale zapierniczam na działce ....z wyjazdu teraz nici może wrzesień przyniesie troszkę wypoczynku....Poczytam co piszecie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam, oj tam Tokinko....byłam na garnuszku i miałam skrobnąć na forum ale już trąbili na mnie i biegłam na działeczkę jak codziennie...porządki popowodziowe jeszcze nie zrobione:( Bechemootku, Bonitko, Beti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorne cześć zgłupłam;) i pomalowałam sobie paznokcie na jasno niebiesko, mój małż się do mnie nie odzywa, bo mu się to nie podoba i twierdzi, że zgłupiałam:P a przecież w tego lata wzystkie zwariowane kolory na topie i wcale tak żle na pazurkach nie wyglądają, ale chłopy tak mają, kiedyś jeden gościu przyodbiorze okien u dziadka, jak podpisywałam dokumenty, zapytał kto mi tak paznokcie poobijał, bo maiłąm na nich b. ciemny lakier:P byłam w garnku i sama nie wiem co myśleć o tych znikniętych;) komentarzach i niemożliwoci dodania nowych, tłumacze to sobie jakąś modernizacją portalu, może coś poprawiają i wpisy się pojawią? napisałam do nich ciekawe co odpowiedzą i czy w ogóle:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze jak szybko piszę to literki przestawiam:o Personalna no widzisz gapa ze mnie przecież pisałaś, że w tym roku siedzisz w domku na urlopie, sorki:) Bechemotku, jak trawka z rolki przyjęła się, nie żółknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja wychylam malibu za zdróweczko Kosmitki i idę na podusię Nikoguśko nie ma...cisza..spłoszyłam wszystkich:( Bonitko rozmiar 40!!!!:classic_cool: zazdraszczam, ja mam +10 a nie tak dawno 42:( Terterku Kochniuśki ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz siorka będzie przyklejac mi plaster na moje plecorki, tym razem chłodzący, bo rozgrzewający nic nie pomógł:o ciekawe czy na to można jakąś blokadę zastosować? pewnie nie, bo to nie stawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik Piękne pazurki takie niebiańskie.......jesteś na topie....a małżyk się nie zna...się nie przejmuj, przejdzie mu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personalna 👄 ale co mogę wziąć? nie mam w tej kwestii doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poproś coś w aptece, są leki na nerwobóle....rozkurczowe i uspakajające...miałam takie nerwobóle... Jak długo Cię tak boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×