Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Witajcie kochane moje przy poniedziałku. Oczywiście nie lubię poniedziałku ale gdyby każdy wyglądał tak jak dzisiejszy,oj na 100% zmieniła bym zdanie,jest pięknie i cieplutko. Terterek🌼 Pięknie napisałaś o swoim M i w sumie nie musiałaś nawet tego pisać od razu widać że jesteście zgrana parą i pięknie razem nie tylko się uzupełniacie ale i wyglądacie.Ja oglądając wasze ostatnie fotki zauważyłam że niezłe ma mięśnie Twój mężczyzna,jednym słowem jest na czym oko zawiesić:):D. Bechemootku🌼 No właśnie ja się tak zastanawiam w kiedy wreszcie mi uda się wejść na kompa,bo jakoś tak ostatnio więcej mam czasu przed południem nić po a wiadomo że wieczorkiem najfajniej i najgwarniej się gada.Ostatnio także mam nastrój nieskory do rozmów i pewnie dlatego w sumie nawet się nie staram za bardzo przegonić mojego chłopa. Zuuzik🌼 Ja także znam ten patent z coca cola ale odgazowana,czyli jaka? odkręcić i poczekać aż gaz uleci czy co?.Ja piłam z bąbelkami fajnie się potem beka:p:) Ja korzystając z pięknej pogody powalczyłam trochę z chwastami,w truskawkach,szczypiorku,szczawiu.Teraz zrobiłam sobie pyszną kawę bezkofeinową(kofeinę musiałam odstawić z powodu szwankującego serducha) i postanowiłam do Was zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja smarowałam godzinę a w międzyczasie Poetka zajrzała. Poetko🌼 Pięknie napisałaś a Terterek pozbiera się do kupy ani się obejrzymy bo Ona po prostu już taka jest,pełna energii,zapału do działania,optymizmu i radości z życia.Od czasu do czasu najdą ją jakieś melancholie ale każdy przecież czasem potrzebuje jakiejś odmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja miałam konfrontację z wagą 6kg na plusie,wiem zaraz powiecie ze nie jestem gruba odchudzać się nie muszę ale 6kilosów więcej,znaczy że trzeba się za siebie wziąć.Ostatnio bardzo sobie dogadzałam,czułam ze zaczynam mieć problemy z upchnięciem d u p s k a w portki ale żeby 6kg?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku 👄 gdy przysłałas nam swoje wyjazdowe zdjęcia wcale ale to wcale nie było widać nadwagi. No, ale 6kg każdego zbija z tropu. Ja też od dzis tylko wafle ryżowe między posiłkami bo juz dziewczyny z pracy mówią, że mam brzuch jak ciężarna 😭. Bierzemy się za siebie, bierzemy!!!! I wcale nie mam na mysli jakiejś drakońskiej diety. Może po prostu tylko odmawiać sobie podjadania między posiłkami :P. No to jak? Sztama stoi? A może jeszcze któraś z dziewczynek sie do nas przyłączy??? Buziole dla wszystkich. Obrobiłam się dzis w pracy deko wcześniej w pracy i mam prawie godzinkę luzu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino!!!!! Cieszę się z Twojego wyjazdu B A N D E R A S O W A !!!! HOP HOOOOOOOOOP!!!! Gdzie Twoje "tulu" ??? Tęsknimy 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko Święta racja ,,0,,podjadania pomiędzy posiłkami i oby wytrwać. Banderasek może zajęty szukaniem nowej pracy,ostatnio pisała że dojrzała do tej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja Dziewczynki latam na pełnych obrotach,córcia miała jechac do l na dopiero w niedzielę,także byłysmy spokojne a zadzwoniła dzisiaj i ma praktyki od środy i teraz szybko szykujemy,takjakos wyszło.niby wszystko było gotowe a okazało sie,ze jednak nie.Ale chwila odpoczynku tez potrzebna. Poetko fajnie miec czasem luz wpracy. Tokino miłego odpoczynku,wreszcie sie wyrywasz od garów,przetworów,sprzatania.Troszke odpoczniesz. Tererku fajna robotke skończyłas i potrzebną ze zdjeciami. My z córka wczoraj tez oglądałysmy stare zdjecia ,potrzebne jej były na zajecia do szkoły by pokazac dzieciom jakie zdjecia kiedys mieliśmy.okazało sie ,zę dzieci były nawet ciekawe dawnych zdjęć.Odnosnie jesieni musi byc i musimy ją przezyć.Oby była ciepła i piękna jak dzisiejszy dzień. Wesołku ja tez przyznam sie przytyłam 3 kg i to jest duzo ,juz zastanawiam się nad odejsciem od hormonów.Ale tez zaczynam jak Poetka pogryzac wafle ryzowe.Zresztą wszystko mi smakuje teraz. Banderasku wracaj do nas ,zajrzyj i choc napisz,że wszystko ok. Dziewczynki spadam i jade do fryzjera bo zarosłam łokropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzatko dodatkowe kilogramy chyba nie od hormonów,nasz Terterek bierze a sylwetkę ma miss.Kiedyś czytałam że hormony jedynie zatrzymują wodę w organizmie,co może skutkować chwilowym wzrostem wagi jednak po jakimś czasie ponoć wszystko wraca do normy.No ale nie jestem znawca w tym temacie bo męczę się bez hormonów już ponad trzy lata,jak ten czas leci. Ja tam wiem od czego mam pupsko większe,mało się ruszam o wiele za dużo jem a lody to już wcinam bez umiaru. Życzę udanej fryzurki:) Ponoć znowu mają być gwałtowne burze,oj już mi się kolana trzęsą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze może coś przeoczyłam ale pytam gdzie się podziała nasz kochana Roberta???????????. Roberto,Roberto dlaczego milczysz?,dlaczego nie ma Cię z nami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki jestem wreszcie ale dziś miałam ciężki dzień, najpierw zakupy potem gotowanie i nagle bez ostrzeżenia strasznie zmęczona się poczułam i zwyczajnie zasnęłam jak kamień, później przyjechały dziewczyny i tak zleciał mi dzień. Jutro skoro świt wyjeżdżamy, mam nadzieję że będzie pogoda i wszystko wyjdzie według planu. Sama czuję że muszę już odpocząć od tego wszystkiego, najbardziej od samej siebie :D Wesołku na temat wagi już się nie wypowiadam :O z wiadomych względów:O ale Tobie jakieś tam kilo doda tylko uroku, tak samo jak Poetce, Małgorzatka też w ostatnim czasie schudła, może się troszkę zaokrąglić, no już ani słowa na temat wagi :D sza:P Pożegnam się z Wami dzisiaj , bo pewnie jutro już nie kuknę na kompa. Tam gdzie jadę nie ma niestety Wi-Fi , tak że prawdopodobnie odezwę się dopiero w niedzielę jak dobrze pójdzie. Trzymajcie się cieplutko, miłego tygodnia, pełnego pozytywnych wrażeń i spełnionych marzeń, dobranoc dziewczynki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane🖐️ Wrocilam wczoraj w nocy..mega zmeczona. Podroz byla troche uciazliwa i trwala dluzej jak myslalam. Takie urlopy autobusem to nie na moje zdrowie i lata. Przywiozlam walize brudnych ubran, dzisiaj rozpakowalam i zaczelam juz pranie. Czekaja tez na mnie dwa wiaderka sliwek bo u szwagierki plaga urodzaju:O Nie wiem co z tym zrobie bo nie mam sloikow:O Poczytam sobie teraz przez kwadrans co dzialo sie na kafe bo na razie przeczytalam tylko ostatnia stronke:P i do sliwek:O Tokinko zycze wspanialego wypoczynku. Pieknej pogody i melduj sie u nas za tydzien. Na razie dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Tokina wypoczywaj kochana ile wlezie:D i wracaj do nas radosna i naładowana nowąenergią:D papapapa Bonita jesteś, ale się cieszę:D:D:D:D:D:D:D tak myślałam, że podróż autokarem to dla wytrwałych:o czekam na Twoje relacje i opisowe i fotograficzne:D a śliwki zrób takie na ciasto, wypestkuj, do słoja (wiem wiem trzeba kupić;) ) zasyp cukrem i zagotuj, potem jak znalazł do ciasta:) moja mama tak robi z wiśniami i właśnie ze śliwkami, pychotka:) Wesołku pozwolę sobie powiedzieć: phiiii tylko 6 kilosków;):P to pestka przy moim przybraniu na wadze, a najgorsze jest to, że za chiny nie mogę zamknąć gębiny, by do niej nie wrzucać czegokolwiek, bo jakoś tak... wszystko, no prawie wszystko mi smakuje:P Terterku hehehe śmieję się z siebie, no bo komu ja zadaję pytania dotyczące kompów itp, no komu, hihihi;););) Małgoś a jak się ma Plotuś? no właśnie gdzie jest Roberta, nie pamiętam podania o urlop:( a Banderasek zupełnie o nas zapomniał:o buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko mądrze gadasz kobieto:D Beti masz rację takie chodzenie do pracy na raty męczące jest na dłuższą metę:o jejku ale u mnie wczoraj była burza łokropna:o grzmiało, wiało i błyskało, aż strach:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i Zuuzik, gdzie mi tam do mądrości, klepie tak trzy po trzy coby Terterkowi dac małego kopniaczka, coby wyskakiwała z melancholii (jak TO nazwała Wesołek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina👄 Trzymamy kciuki za pogodę i udany wypoczynek,nie muszę chyba pisać jak nam tu bez Ciebie będzie się dłużył czas. Bonita👄 Witaj a jak odpoczniesz opowiadaj,opowiadaj i opowiadaj,mam nadzieję że aparat był w ruchu i coś tam nam przywiozłaś:) Zuuzik👄 Ja także mam apetyt straszny i także wszystko mi smakuje,oj jak bardzo:(.Dlaczego człowiek nie może być tak praktycznie skonstruowany by mój jeść co chce ile chce i nie tył,komu by to przeszkadzało?. Beti👄 No zapierniczasz na pełnych obrotach w takim systemie dwa domy,praca na dwie zmiany nie wiem czy masz czas aby jasno pomyśleć o odpoczynku nawet nie wspomnę.Dla córki gratulacje i kciuki na poczet przyszłego egzaminu na prawko. Kosmitko👄 Wypoczywaj Ja życzę spokojnych i kolorowych snów i do zobaczyska jutro,jutro może odezwą się Roberta i Banderasek,może i Personalna kto wie?👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki ❤️ ja dopiero teraz bo byłam na gimnastyce i dałam sobie w nogi a potem karmiłam małżowine a potem wyjełam mazidła i teraz latam z posmarowaną maściami gębą - zaczęłam leczyć swój pycholek. no nareszcie zaroiło sie na cafe :D ło matko jak mi ulżyło - bo niedziela była okropna :O A dzisiaj i Poetka ❤️ i Wesołek ❤️ i Zuzik ❤️ a i Bonita przyjechała!!! :D hip!! hip!!!! Hura!!!!! :D:D:D Dziewczyny - zdaje sie że Roberta mówiła, że wybiera sie do Wrocka skonsultować swoje zdrówko z jeszcze kimś - z jakimś specjalistą. Poetko ja jestem uzależniona od ludzi - jak przychodzi jesień i ludziska chowają sie po kątach, znikają kolorowe tłumy i nad polami stoją mgły a w powietrzu czuć zapach ogniska - to nachodzi mnie melancholija :O;) i musze to jakoś wyrazić, powiedzieć bo dla mnie to jedyny sposob żeby sie nie dać ;) Co wypowiem to jakby z serca i lżej :D - dobrze, że mam komu mówić ❤️ Moje miasto jak wiecie leży na skraju puszczy i zapachy są oszałamiające! teraz pod jesien zabójczo pachnie waleriana czyli kozłek lekarski. pospolite zioło a wśrod innych zapachów leśnych cudnie sie eksponuje - jestem tym zachwycona a jednocześnie w środku coś wyje z powodu świadomości upływania czasu!! Dziewczyny - melancholije jesienne mam od zawsze i zawsze przemijają - jestem urodzoną optymistka, zwykle waleriane zostawiam na boku i biore sie za coś konkretnego :D ...ale w tym roku, a właściwie od jakiegoś czasu dłuższego odczuwam te zmiany w przyrodzie wyjątkowo boleśnie. Cały czas żyje z obawą czy poradze sobie z nieuniknionym przemijaniem, z utratą bliskich, które też są nieuniknione. Boje sie tego, marzę o tym żeby mieć spokój ducha, siłe i żeby umieć wyjść tym problemom naprzeciw. Ktoś może pomyśleć: dlaczego myślisz i martwisz sie na zapas? ano dlatego że już raz to przeżyłam i wiem "czym to pachnie" - no i po prostu boje sie że nie dam rady Wesołku - fajne fotki ugotowałaś w garnku - macie dobre aparaty dziewczyny. Musze sobie kupić aparacik taki tylko dla siebie. Bonito - damy Ci troche odpocząć - nie jesteśmy takie wredne :D:P ale jak tylko popierzesz i odeśpisz i rozruszasz zastałe nóżki to opowiadaj :D ❤️ ❤️ ❤️ Tokino - życze Wam odpoczynku i wesołego udanego pobytu ❤️ ❤️ ❤️ wracaj szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie, że Kosmitka zagląda częściej :D ❤️ ❤️ ❤️ Kosmi? a z kim tak latasz na kijkach po górach? chyba nie sama? mam nadzieje, że chodzicie w grupach - hhhrrmmm - :O uważaj tam na siebie ❤️ Beti - spoko, spoko - masz racje nie spiesz sie z decyzjami - nikt Was nie goni. Dobrze robisz Beti że poświęcasz troche czasu Córce ❤️ Gratulacje dla dzielnej Dziewczynki. Już sie powtarzam: mamy dobre dzieci na cafe :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko? mysle, że można by zacząc od postanowienia nie jedzenia po godzinie 19.00 - to już jest dużo. No i oczywiście nie podjadania między posiłkami choć to jest trudniejsze bo jako towarzyskie zwierzątka - ciągle mamy okazje a to w swoim domu a to w cudzym skubnąć coś smacznego a najczęściej słodkiego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Banderasek wspominała, że zbliża sie dołek....:O mam nadzieje, że w niego nie wpadła :O Banderasku! ❤️ ❤️ ❤️ powiedz, że jest OK tylko troche zabiegana jesteś(?)! ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ i zaraz uciekam:P: ) Zostawiam herbatkę kawkę i inkę UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU a do tego po jogurciku zero % YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY Terterku rano chodzę sama a wieczorem jest nas 3. Bonita witaj czekam na fotki Roberta napisz co u ciebie,jak konsultacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry ❤️ na kawe chpodźta (__)? (__)? (__)? (__)?(__)? (__)? (__)? (__)? herbate też przygotowałam (__)? (__)? (__)? (__)? i inusie ;) (__)? (__)? (__)? (__)? dzisiaj mam wolne ;) chciałam pospać ale kocisko darło pape - może i lepiej będe miała więcej czasu dla siebie ;) Zrobiłam śniadanko - zostawiam wszystko pod kloszami i w termosach: musli z jogurcikiem (_____)?\ i kanapki: http://www.party.com.pl/pliki/potrawy_zdjecia/000007/ready/kanapki%20dekoracyjne%20bez%20t%C5%82a_big.jpg http://www.pentagos.pl/gfx/uploads/catering_poznan_kanapki.jpg Pozdrawiam i życze miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zanim nagryzmoliłam - głodna Kosmitka zrobiła wszystko :D ❤️ Kosmi - dobrze, że wieczorem chodzicie razem ale uważaj jednak na siebie i bierz zawsze telefonik ze sobą ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki Spije kawę Kosmi i Tererka bo dzis nie spałam chyba od 2 godziny,było mi duszno,gorąco nie wiem czego,czuję sie do niczego a rano pojechalismy na giełde warzywna,kupilismy 20 kg ślwek i teraz czekaja na mnie.Będe robic tzn smazyć i klka słoików zrobię na zupe owocowa. Terterku a jak Twój kotuś,zapomniał o wszystkim?Nosek się zagoił? Bonitko fajnie,ze jestes cała i zdrowa a zmęczenie przejdzie a my czekamy jak sie obrobisz na zdjecia. Zuziczku pytasz o Pl? Ja chyba juz sie poddam,jak bierze sterydy w zastrzykach to jest dobrze ,jak sterydy przestaja działac,wszystko wraca. Wczoraj rano przyszedł,próbowałam go nakarmic ,nie dałam rady ,uciekł na dwór i do tej pory go nie ma.Już nie wiem co lepsze dla niego .Nie wiem czy nie przegram z nim. Wesołku a jak córcia czuje się lepiej? Roberto pokaz sie nam.Wszystko OK? Pszczółeczko a co u Ciebie? Dobra lece do sliwek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze chwilke jestem trochę humoru i uśmiechu z rana Wpada naj*bany Kowalski po kilku flaszkach do domu i strasznie chce mu się lać. Idzie więc do łazienki a, że jest naj*bany zatacza się i zrzuca z półki flakon perfum. Flakon roztrzaskuje sie a szkło leci na deske klozetową!!! Kowalski nie mając siły siada na desce nie zauważając szkła i kaleczy sobie dupsko...wstaje, podchodzi do dużego lustra, przegląda się, bierze plaster i zaczyna kleić rany na dupsku. Pokleił, pokleił i poszedł spać. Rano wstaje skacowany i podchodzi do niego żona i mówi:-to, że wszedłeś naj*bany do domu i narobiłeś hałasu to nic ;-to, że pobudziłeś dzieci i potłukłeś moje najlepsze perfumy to też nic ale po jakiego ch..ja żeś lustro pokleił??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie lasencje. Przyleciałam na sniadanko niezawodnego Terterka bo lepsze niż u mnie biurowe bułcyny z pieczonym pasztetem i kiełbasą golonkową (taką a'la szynkowa)....Ale jeśli któras woli moje biurowe, to z prawdziwą przyjemnościa się podzielę. UWAGA!!! TRZYNASTEGO........wszystko zdarzyć sie może...więc samych dobrych zdarzeń w dzisiejszym dniu :) Buziole .... BANDERASOWO i ROBERTO...HAAAAALOOOOOOOOOO!!!!!! POBUDKA!!!!!! ...do prawdziwegożycia. Tak apropos....Banderasowo...wąchałaś już tegoroczne wypalane łęty ziemniaczane??? Pamiętam, że lubisz te dymy....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi :D:D:D Małgosiu ❤️ 🖐️ udanego smażenia powidełek :D mam wrażenie że kot po tym wypadku jest ostrożniejszy i nie naparza sie tak na balkonie. Ja jednak w tym tygodniu zabezpiecze balkon siatką. A jest taki oddany, taki kochający: np czeka zawsze na pana aż przyjdzie spać: kładzie sie na jego połowie łóżka i "sfinksik" albo śpi. I zdarza sie często tak, że śpią razem a pan poświęca sie i zajmuje kawalątek łóżka żeby tylko kotusia nie spłoszyć :D A jak przychodzimy do domu to kładzie sie i zaczyna sie kulać na podłodze i czeka aż go sie wymizia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Poetko! ❤️ ciesze sie, że wpadłaś - takie bułcyny z pasztetem to pycha :D Ja wcinam właśnie to bez czego nie mogłabym sie obejść: pomidory z cebulką ;) Spkojnej pracy Poetko i miłego dnia ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×