Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Może macie ochotę na wielkie i słodkie bardzo zielone śliweczki(nie wiem jak się nazywają)OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Smacznego! Zaraz się zaczną moje zagadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki terterku👄zaczynamy się martwić😭 Małgosiu👄a co z Tobą???Podania o urlop;)))nie było:P p.s.Huuura!:)))))Mam urlopik!!!!:)))):))))Hura!Hura!Hura!:))):))):)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, śliweczki przeleciały mi koło nosa :(😭 Myślałam Banderasku że się byczysz a Ty widzę zapracowana w domku, ale jeśli sprawia Ci ta praca przyjemność, to pracuj sobie na zdrowie👄 Ja nie jestem dziś dyspozycyjna bo znów mam małą u siebie. Młodzi dziś malują mieszkanie i nie chciałam by mała przebywała w smrodach, może jutro skończą, ale dziś jest u mnie na nockę. Zuuziczku jak mi przykro, czasem jakiś lekki skręt i już siedzi strzał w mięśniach:( pewnie jakiś masaż by pomógł. Jeśli chodzi o grzybki to jestem zainteresowana ale do Ciebie i tak za daleko :( Bonitko, dobrze że się zaraziłaś ogórkową manią :P ja to wiem że warto, bo co roku zawsze staram się robić dużo. Myślę że warto do wody dodać trochę więcej soli. Zawsze dawałam 1 1/2 łyżki na litr zimniej wody ale teraz daję nawet dwie łyżki, bo te ogóry jakieś niepewne, jednak nigdy nie miałam pustych w środku. Roberto, napisałam "znowu" bo w zeszłym roku też widziałaś piękne nasze morze a ja też chcę 😭 Dziewczynki, wybaczcie ale muszę zniknąć, bo jeszcze jej nie kąpałam, więc muszę się nią zająć. Trzymajcie się cieplutko, spokojnej nocy i miłych snów 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Ja też robiłam ogóraski :) do słoików z miodem i kilkanaście zakisiłam ;) Zuuziczku drogę mieliśmy dobrą bez korków w każdym dużym mieście obwodnice więc pruliśmy :P :D achhha zajechaliśmy jeszcze do Św-na zobaczyć pomnik P. Je...a , jest cudny i piękny❤️ Zuuzik a może Cię przewiało i dlatego masz ból plecków :( nasmaruj sobie maścią kamforową na noc i wygrzej zobaczysz, że pomoże ;) Banderasek zrobiła na urlopie porządki w domciu :) Ja też idę już na podusie ;) Śpijcie smacznie dziewczynki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogortasy skonczone. Uffff. Wyszlo 9 sloikow:) W zimie bedzie 9 razy zupa ogorkowa:) Tokinka dalam ciut wiecej jak 1/5 lyzeczki soli. Bo te ostatnie bylo cosik za malo slone:O Spijcie dobrze dziewczynki. Do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze wstać skoro świt....lalalala Buźki dla Was👄 Herbatka, kawusia, inusia, sok pomarańczowy, mleczko czeka na Was:D Zostawiam i zmykam do pracy:( Wczoraj nie dałam rady zaglądnąć do Was wrzuciłam fotki do garnka a później kąpciałam się...... tak bolały mnie nogi, aż się przestraszyłam i czmychnęłam do łóżeczka ...dzisiaj jest lepiej...choć też bolą.... Za ostro wczoraj pracowałam. Ni ładu ni składu w tym co napisałam ale jestem już spóźniona:P Miłego dnia Poczytam Was troszkę w pracy jak się uda:P Terterku❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki👄dzień dobry:-D:-D:-D Personalna👄dzięki za kawusię:-) Bonitko👄fajnie:-)że masz ogry:-D terterku👄halo!!!....:-( Życzę miłego dnia🌼U mnie pogoda super!:-) Buzia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki jestem w trakcie śniadania małej, ale to dlatego tak wcześnie:P wstała bo koleżanki już za oknem wołają do zabawy:D Ona śniadanko a ja łapię za filiżankę kawusi od Personalnej i też stawiam się do pionu, ale jakoś dziś ciężko. W nocy miałam skok ciśnienia, poza tym koparka skopała mnie dość mocno i ciągle też ją przykrywałam, jednym słowem nie czuję się wyspana:( dlatego kawa musi mnie uratować👄 Dziś czekam na fachowca do wymiany parapetu w moim pokoju a poza tym mam dzwonić w sprawie lodówki a w tak zwanym międzyczasie pójdę zobaczyć czy są ogóry. Bonitko, ja mówiłam o dużych łyżkach nie łyżeczkach , spokojnie daję łyżki z czubem czyli lepiej dać więcej soli bo wtedy jest większa gwarancja że nie będą się psuły a poza tym warto dorzucić więcej czosnku, który zabija bakterie i daje super smak. Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego dnia 🌼👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki witam Dzięki za kawusię.U mnie była o 6 rano,musialam wstać raniutko bo bylismy z małzem na giełdzie warzywnej,kupilam skrzynke sliwek renglod i teraz wekuje w słikach kompociki, a jutro mam zamiar robic przecier pomidoriwy ,tez kupilsmy skrzynkę pomidorów. Oglórki i cały czas jestem w kuchni ale lubie to. Troszkę mnie nie bylo bo musielismy pozałatwiac rózniaste sprawy w l nie.Miałam neta ale nie miałam czasu za bardzo pisac coś. A tak tak to czekam na ładniejsza pogode bo małz ma urlop by sie obrobic i gdzies pojechać Terterku czy jesteś w domu już?coś długo Cię nie ma Pszczółeczko dziekuję Dziewczynki dziękuję za zdjęcia zuziczek przesłał i Kosmitka morze pokazała i Tokina wnusie. Banderasku mam nadzieję ,ze tez przyslesz mi odrobine morza na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczólko nie znam ogórasów z miodem,juz kiedyś robiłam jakies z musztardą itp ale takich nie ,moze napisz przepis'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tokino ja tez zawsze daję 2 łyzki soli na 1 litr wody,wczesniej dawałam 1,5 łyżki ale było to wg mnie mało.Tez daje dużo czosnku,kopru i chrzanu.A zalewam gotującą wodą kupowana w butelkach 5 litrowych.Moja woda kranowa nie nadaje sie do kiszonych ogórków.Nie wiem dlaczego ale prawie wszyscy sąsiedzi kupuja u mnie tę wodę bo moja nijaka jest chyba. Zuziczku moze zle spałas i cos Ci wlazło w plecy . Dziewczynki spadam juz bo nawet obiad nie podszykowany jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tylko na moment bo mam wieści od Tereterka . Nie wytrzymałam dziś i zadzwoniłam bo już strasznie nam się dłuży jej nieobecność. Na dzień dzisiejszy Tereterek czeka nadal w szpitalu na zabieg, dziś ustalono że odbędzie się dopiero we wtorek w przyszłym tygodniu. Na razie Tereterek się wczasuje, relaksuje, czyta zaległe publikacje i książki , tak że się nie nudzi. Dziękując za troskę, przesyła serdecznie pozdrowienia oraz moc buziaków dla wszystkich 👄👄👄 Roberto trzymam kciuki za wyniki 👄 Małgorzatko, toż Ty zapracowana jesteś na maksa, ja z pomidorami nic nie robię a juz kompotów, czy soków wcale. Z owoców była tylko aronia, piszę była bo szpaki ją skutecznie obrały i nie mam nic:( Powoli dochodzi i bardzo nierównomiernie jeżyna bezkolcowa ale z niej to tylko nalewka będzie:D A teraz znikam, bo robota czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześćwieczorkiem Dziewczynki❤️❤️❤️ Roberto👄super:))))że wyniki dobre!Teraz możesz spokojnie jechać się relaksować:D tokino👄dzięki za wieści od terterka👄Zastanawia mnie tylko:Oczemu to tak się porobiło???Czemu przesunęli ten zabieg,a terterek musi być w szpitalu:((((( bondi👄a jak Twoje wyniki??? zuuziku👄kosmi👄zdjęcia doszły:)))) Dziękuję bardzo!:))))Fajne jesteście Dziewczyny:)))))i fajne macie rodziny:D:D:D zuuziku👄a Ty jak zwykle przesadzasz:P;))))Wyglądasz super,a doszukujesz się nie wiadomo czego!! Drakula jest cool:classic_cool: Włączyłam dziś kompa z zamiarem zrzucenia jeszcze nie zrobionych zdjęć:Pale on już się nadaje jedynie na szrot Piszę tego posta dłużej o 100 razy niż bym napisała na telefonie:P:P:PMuszę wyłączyć :Pbo już jestem w...wiona na maxa!!! A to grozi wyrzuceniem go na ten tychmiast przez okno wrrrrrrr!!!!!!! Zostawiam jeszcze gorący budyniek śmietankowy z soczkiem malinowym z tego roku:)))) (____)>>>(____)>>>(____)>>>(____)>>>(____)>>>(____)>>> (____)>>> Smacznego:)))) Dobrej nockii miłego jutro dnia:))):D Może zajrzę,ale narazie muszę ochłonąć Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Wczoraj późno wróciłam z działki i byłam fasolowo-ogórkowa. Robiłam fasolkę szparagową w słoiki i ogórki , też daję dwie łyżki soli, jeszcze mi się nie zepsuły. Dzisiaj rano pojechałam po małego, wróciliśmy o 18, ale jestem już spakowana i przygotowana do wyjazdu. Jutro jedziemy, wracamy w niedzielę lub poniedziałek. Terterku ❤️ Życzę wszystkim dobrej nocy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ Dziewczynki dziękuje za zdjęcia 👄 dopiero teraz odebrałam pocztę. Banderasku autko bardzo ładne takie właśnie mi się podoba i mam zamiar córci takie sprawić jak zda prawko :) Tokino wnusia śliczna prawdziwa modelka :) Kosmi fotki super :) Zuuziczku pięknie wyglądacie z M :) Roberta to dobrze,że wynik jest w normie :) Tokino dzięki za wiadomość od Terterka :) Małgosiu podaję przepis na ogóraski z miodem :) Ogórki nieobierane umyte pokrojone w zdłóż w plastry. 1 litr wody 1,5 szkl. cukru 2 łyżki soli ZAGOTOWAĆ 3 łyżki miodu 1 szkl.octu Do słoików wkładamy : trochę kopru,czosnek,chrzan,gorczycę Zalać gorącą zalewą i gotować 3 minuty ;) No a teraz już idę na podusię :) lulać do jutra🖐️ Paaaaaaaaaaaaaaaaaa🖐️ i buziaczków 102 ;)👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achhhhhh jeszcze raz ;) TE wszystkie składniki tj ocet,miód,wodę ,cukier i sól zagotować :) tam przy przepisie za blisko mi się napisało " zgotować" 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki, myślę że już najwyższy czas zapodać kawusię, inkę herbatkę i wszelkie napoje. Za oknem słońce i cieplutka temperatura więc jednym na wzmocnienie, innym dla ochłody co trzeba proszę, wszystko do wyboru. Spałam dziś jak kamień, pewnie dlatego że wczoraj trochę świętowaliśmy:D moja synowa dostała pracę i to taką o jakiej marzyła, więc trzeba było to uczcić :D:P dlatego dziś dłuższe spanie, choć już jestem bez dziecka i mogłabym wcześniej wstać. Bondi, jakoś tak chaotycznie napisałaś że nie wiem czy przyjeżdżasz czy wyjeżdżasz a jeśli to kiedy i gdzie bo może jestem ciemna masa ale z Twojego wpisu nie wywnioskowałam co jest grane. Banderasku, może warto pomyśleć o nowym komputerku👄 Pszczółko dzięki za przepis na ogóry z miodem, pewnie nigdy ich nie zrobię ale dobrze wiedzieć na wszelki wypadek. Wczoraj oczywiście nie byłam na ogórach i dlatego muszę iść teraz, pewnie już poprzerastały więc pójdzie większość na sałatki. Trzymajcie się cieplutko👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STUK PUK . .*?**** Dzień* ? . .*?****** Dobry .**.*? .( . .*,**.).*? .*._.* ..*._.*? ___To tylko ja. ___Wpadłam Wam życzyć ___Miłego Dnia.. ___Pięknego słońca. ___Dużo miłości. ___Wiele uśmiechów ___I przyjemności. ___Teraz już zmykam, ___bo czasu mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ u mnie wszystko ok jestem cała i zdrowa a teraz zostawiam na naszym magicznym stole torcik sernik sałetkę jarzynową i z parówki ogoreczki malo solne pomidorki oraz coś mocniejszego YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY proszę się częstować a to zokazji urodzinek mojej córki która ma dzisaj 18 latek ja jestemm u rodzicow dzisaj pozdrawaim Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki👄 U mnie upał:ONie cierpię upałów:O:-P tokino👄dzięki za kawusię:-DGratuluję synowej zdobycia wymarzonej pracy!!:-):-) kosmi 👄 beti👄wszystkiego najlepszego dla córci 🌼🌼🌼Sto lat:-) i spełnienia wszyściutkich marzeń:-D...Dzięki za smakołyczki :-D:-D bondi👄szerokiej drogi:-D tylko nie wiem dokąd;-)i pogody pięknej:-D Roberto👄Tobie również szerokiej drogi i słoneczka:-D zuuziku👄co z Tobą???????? terterku❤️ Milego popo🌼i cmok 👄 Pranie Poźniej ploteczki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×