Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Dziewczynki Ja byłam na spacerku cytryną:P Pospacerowałam;))))i jest gicio:D Pesonalna👄beti👄cieszę się,że się pokazałyście WRESZCIE!!!;)))) bondi👄i jak?Lepiej się czujesz???...Ja dziś miałam straszliwy ból głowizny:(((( Bonitko👄uwielbiam fryteczki:))))Mniammmm:D tokino👄 Roberto👄 Przytachałam jeszcze prawie wrzący kisielek truskawkowy:)))) (__)>>>(__)>>>(__)>>>(__)>>>(__)>>>(__)>>> Pałaszujcie proszę-to na rozgrzewkę;))))bo baaardzo zimno:O Idę lelum-polelum💤bo jutro pobudka 5:15:P Życzę spokojnej nocki...szczególnie bondi👄a jutro miłego dnia🌼 Buziooole👄👄 terterku❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wpadłam na gorący budyniek :D ja lubię taki gorący i kisiel i budyń , oczywiście ekspresowy z torebki :P ale jak ktoś ugotuje to ja oczywiście łapię się za łyżkę obiema ręcami :D dziękuje Banderasku. Oj tam oj tam Personalna nie sumituj się , przecież wiesz że jesteś doskonała w swoich fotkach. Ty przekazujesz bez obróbki a inni o którcy piszesz mają specjalne programy do obróbki, czytaj.. przeróbki zdjęć i dlatego mogą wydawać się piękniejsze ale to nieprawda, Twoje są najpiękniejsze bo prawdziwe👄 No niestety nie wyszłam z czarnego bo przybyło mi znów tu i ówdzie i miałam nadzieję że pod czernią jakoś to ukryję ale jak widać na fotce, zupełnie się to nie udało:( Beti, oj tam oj tam , też się krygujesz, a przecież to znaczy że Cię doceniają i być może jednak awansujesz na stałe, co z pewnością odbije się bardzo korzystnie na Twojej samoocenie 👄 Bonitka jaką mi radość sprawiłaś tym filmikiem, przez moment chciałam nawet odpowiedzieć :D no ale kurcze może weź zainstaluj skypa, proszę, wtedy będziemy mogły się widzieć i gadać ,plisssss 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku ciesze sie ze jazda probna wypadla znakomicie:) Dobrej nocki wypoczywaj zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dostałam jeszcze dwie przesyłki , Bonitko, cieszę się niezmiernie że mogłam Cię zobaczyć prawie na żywo, nawet nie było to mniejsze przeżycie jak byśmy połączyły się w skypie :D Personalna, Banderasku, miłych snów a co do buumby to jest śliczna i wierzę w to że będę miała już niedługo przyjemność spróbowania jazdy buumbą w realu :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina nie chce być kierownicą wole tylko zastępować tak lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokinko ja mam zainstalowana Skype tylko na razie nie potrafie sie nia poslugiwac. Jest tez cos lepszego Live messenger ale tego tez na razie nie rozgryzlam Przepraszam za zapchanie skrzynki🌻 Ide molestowac szwagierke i siostre. Na razie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, a zastepczyni kierowniczki to tez kierowniczka. Ciesze sie ze nareszcie zauwazono Twoja pracowitosc i kompetencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko podaj mi na pocztę Twój adres skypowy i zaloguj się a ja Cię znajdę i wtedy już będzie łatwo :) Beti, jak Ci zaproponują to przecież nie odmówisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina nie wiem tak co zrobie narazie jest kierowniczka bo ja nie chciałam wole zastępować ja jestem u rodziców teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki wieczorkiem👄 Tokina serdecznie witam:) Ja w zasadzie na chwilkę,przyszłam aby się hi,hi wymeldować na jakiś czas.Miałam dzisiaj cały dzień zajęty dlatego dopiero teraz na maleńka chwilkę udało mi się do Was zajrzeć. Jutro ruszamy z samego ranka więc proszę trzymać kciuki za szczęśliwą podróż,piękną pogodę i udany wypad ogółem.Nie pisze wypoczynek,hi,hi bo nie chcę tam wypoczywać,mam nadzieję spacerowa,spacerować i spacerować..... Powrót planujemy w sobotę,no chyba że się kasa wcześniej skończy:p:) To na razie,pozdrawiam całuję i do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja podusia woła mnie już ..... idę więc odpocząć, zasnąć, przyśnić coś miłego, czego i Wam życzę 👄 Spokojnej nocy dziewczynki👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki spadam spać śpie dzisaj u rodziców może jutro miłej o spokojnej nocki jesteście kochana ❤️👄 i zawsze jestem zwami i myśle o was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynkidzień dobry:-D U mnie mgliście i ponuro:O Zapodaję kawusię i herbatkę i żurawinkę i inusię :-) (_)>(_)>(_)> >> {__}>{__}>{__}> > Miłego dnia🌼...A ja lecę tyrać:-P Tulu❤️ terterku❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam👄 Banderasku dzięki za kawusię❤️ miłego dnia w pracorce. Wesołku szczęśliwej podróży, miłego wypoczynku i pogodnego nieba Ci życzę...i aby kasiorki wystarczyło na dłuższy pobyt:) Terterku❤️❤️ Dla wszystkich miłego dnia [

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Banderasku dzięki za kawę👄 Personalna🖐️ Wesołku szerokiej drogi i miłego pobytu, pięknej pogody i udanych wycieczek🖐️ Terterku trzymamy kciuki❤️ Dzisiejszą noc przespałam, nie wiem czy ze zmęczenia czy po tabletkach. Wszystkim życzę miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim👄 Personalna ..kuchenka bardzo mi się podobuje :D dziekuję za fotki 👄 Bandaresku ..dzieki za kawunie 👄 u mnie tez szaro buro jedynie co to ciepło jest Bondusiu ...👄 Terterek ..trzymam kciuki ❤️ Wesołku ..szczęsliwej podróży a kaską gospodarz tak by jak najdłużej odpoczywać poza domkiem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku🖐️ dzięki za piękną muzykę. A ja właśnie słucham Stanisława Sojki i Cześka Mozila "Na cześć księdza Baki", wg mnie bardzo dobra. Nie umiem wstawić linka, ale można wpisać w google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki pora obiadowa więc zaczynam od podania obiadku. Zapraszam na zupę ogórkową z ziemniakami i jajeczkiem, do tego forszmak z chlebusiem, smacznego :) Nie było mnie od rana, bo jak napisałam wcześniej zaczynam walkę i siebie, czyli byłam zarejestrować się do ortopedy, a także na USG kolana, co prawda prywatnie ale co tam ważne że u dobrego specjalisty, poza tym odwiedziłam aptekę i sklep AGD w którym zakupiłam zupełnie inną lodówkę od tej upatrzonej:P:D Kupiłam Whiroopla ,bo nie było Polara ale ten miał wszystko to co chciałam a nawet więcej w dodatku dokupiłam 4 lata gwarancji. Jeszcze nie mam w domu, czekam na sprowadzenie, może przywiozą w piątek,lub w sobotę ale tego nie wiem. Mam nadzieję że będę z niej zadowolona bo też jak Polar ma 116 l pojemności zamrażarki a mnie właśnie najwięcej chodzi o tą zamrażarkę. U mnie też chłodno i mżyście , raz pada raz nie ale ogólnie pogoda jest kiepska. Znów muszę iść na ogóry a jestem zmęczona i noga boli jak jasny gwint:( bo znów źle stanęłam :O a wystarczy mała nierówność i już jest problem:( Mam nadzieję że w Szczawnicy słońce na niebie, cieplutko, przyjemny zefirek nad Grajcarkiem dmucha i ogólnie nasz Wesołek jest tam szczęśliwy, czego z całego serca życzę. Bondi jakie tabsy mąż kupił na sen bez recepty, podpowiedz, może też mi coś pomogą. Wszystkie Was serdecznie pozdrawiam, całuski przesyłam👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kino.. gratulacje nowy zakup :D fajnie ty na usg a ja zapisalam się na wizyte do gastro. do Wrocka do EMC Instytut Medyczny robią tam jak będzie potrzeba gastro w narkozie i inne badania w zależności co doktor uzna za potrzebne . ciekwa jestem ja nasz terterek ? czy już po wszystkim ❤️ Ja też jestem ciekawa co bondi ma na sen bo ja jak potrzeba to jadę na lorafenie wiem że to psychotrop ale trudno muszę jakoś żyć . Nasz garb dzisiaj posól nowy telewizor to samo co z starym polał wodą powiedział że dlatego to zrobil bo za mało z nim przebywamy :( M pojechał w pewne miejsce by coś z tym zrobic konkretnie dom spokojnej starości juz nie dajemy rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto, wiesz myślę że to dobry pomysł ,jakby ten dom był gdzieś niedaleko i dobrze prowadzony to dlaczego nie. Na pewno będzie tam miał więcej towarzystwa to i czas szybciej mu zleci bo jak siedzi w samotności to i telewizor zbrzydnie. Tak że pomysł popieram w całości. Co leków na spanie to ja kiedyś używałam Neurol ale on na mnie działa jak narkotyk, na drugi dzień jestem do niczego, kiedyś dwa dni mnie bolała przez niego głowa więc już nie zażywam. Teraz tylko melatoninę plus metocroplaminę i po takiej mieszance zasypiam czasem w pół godziny a czasem jeszcze muszę poczekać, to zależy co w głowie się zagnieździ :O i jakie problemy rozgryzam :O Kosmi na razie nie mam nic 👄 Dziewczynki zerwałam 2 wiadra ogórów, część już zsiekałam na sałatkę a część do kiszenia zostawiłam bo nie mam już ani czosnku ani cebuli ani słoi litrowych:O i czekam na dostawę :D w związku z tym całe zaprawianie pozostanie na jutro bo i tak dziś już jestem zmęczona. Posiekane ogóry mają czekać 12 godzin więc chyba nic im nie będzie jak poczekają 15 :D:P eh... jakoś sobie z tym poradzę, najwyżej poproszę jutro synową do pomocy. U mnie teraz znów leje jak z cebra, już mam tak serdecznie dość tego deszczu i chcę słońca !!! Wnoszę petycję do wyższych władz o przywrócenie słońca na terenie RP !!! :D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że Terterek już po zabiegu i że wszystko w porządku. Tokina dzięki za obiadek👄, pewnie już pisałaś co to forszmak ale nie zapamiętałam:O Gratuluję zakupu, najważniejsze żebyś była zadowolona. Zażyłam wczoraj Spox, ale jak pisałam nie wiem jak działają , bo wczoraj byłam wykończona, zobaczę dzisiaj. Roberta popieram, oby tylko miejsca były. Kosmi zdjęcia doszły, widać że fajnie się bawiliście, zazdroszczę pobytu nad morzem. Tokina co to jest metocroplamina? Pod petycją podpisuję się:D, też chcę słońca ale bez upałów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuura:))):))):))))Mam urlopik:))):))):))) Dziś wychodziłam z orki:Pa raczej z niej wylatywałam na ,,skrzydełkach,,radości:D Ależ mam radochę:)))Micha mi się cieszy:Dże hej!!! Teraz planuję ooooooooooooooooooooooooodpoczywać i się opierdalantus:))))) Hura!Hura!Hura!:))):))):))) Z okazji mojego urlopiku;))))proponuję wychylić kieliszeczku naleweczki YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY:))))) terterku❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi, przepis na forszmak podawała Wesołek i to z jej przepisu wychodzi taki pyszny niby gulasz mięsno- wędlinowy. Metocroplaminę zażywam na poprawienie działania zwieracza żołądka, czyli by nie było refluksu. Jest to co prawda lek na receptę ale bardzo tani. Zażywam go już 4 lata ale dopiero niedawno zauważyłam że kiedy zażyję wieczorem, szybciej zasypiam i rano nie mam ciężkiej głowy. Zapytałam lekarki, potwierdziła że ona może trochę działać uspokajająco i że mogę zażywać wieczorem. Do tej pory zażywałam tylko rano i na czczo ale czasem kiedy żołądek coś strajkował to brałam też na noc i tym sposobem odkryłam jego dobroczynne na mnie działanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku , razem z Tobą wołam HUUUURRRRAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!! bardzo się cieszę że doczekałaś się wreszcie urlopu:D Bycz się dziewczyno, relaksuj, opierdalaj na całego bo zasłużyłaś na pełen luz :D Teretereku 😍[👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurde huuurrra zawołałam a o naleweczce już zapomniałam :O Banderasku, oczywiście że siupnę, machnę, wychylę, wygrzmocę, co tam chcesz :D za Twój urlop, za Twoje relaksowanie i pełny luzik no i oczywiście za to by była piękna pogoda bez upałów, by morze spełniło wszelkie Twoje oczekiwania i samochodzik śliczny spisał się na medal. Jak to wszystko policzę i za każde wypiję jednego to mur beton śpię dziś bez leków :D:D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wygrzmoćmy po kielonku:))):)))) Huuuura!!!!! tokino👄oby wszystko się sprawdziło:)))co przed chwilką napisałaś:D Huuuuuuuuuuuuuura!:)))):))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×