Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Bondi tylko raz przysłąłą nam fotkę na @ swoich zrobionych pazurków:) Bonita może w innym klimacie kolanko nie bezie bolało i będziesz mogła wycieczkować się do woli bez kolanowych dolegliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zaopatrz się w taki usztywniacz na kolano( z mocnego bandaża elastycznego, jak dla sportowców). Bo wzdłuż jezior płasko ale dookoła góry, nie wiadomo jak wytyczona jest trasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam sa trasy podobno o roznej dlugosci i roznym stopniu trudnosci. Dla mnie bedzie krotka i latwa najodpowiedniejsza. Takie trudne wedrowki jak robil Wesolek czy Robetra to nie dla mnie. Jestem za wygodna:O Poza tym plywaja staki po najwiekszym jeziorze. Bandaz -opaske na wszelki wypadek kupie sobie w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten usztywniacz to inaczej stabilizator:) dziewczynki musze się odmeldować - wstawanie w nocy (6) mnie czeka:P buziam Was mocno👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko !jak zawsze kawunia QQQQQQQQQQQ No tak dostało mi się bechemoot ..ja nikogo nie osądzam jeśli tak to odebrałaś to przepraszam .👄dobrze zdaje sobie sprawie ze masz w domu fachowca w tej dziedzinie.Napisałam a raczej opisałam co ja muszę jeść choc nie mam problemu z tym wrednym cholesterolem ja mam niestrawność nie wiem na jakim tle podobno na tle wegetatywnej nerwicy ,do tej pory na pierwszym miejscu był żołądek ale okazało się po tylu latach że jest zdrowy .Jeszcze raz cię przepraszam wcale nie było moim zamiarem ciebie ani kogokolwiek pouczać czy też osądzać.Przepraszam . Dziewczynki nie będzie mnie parę dni muszę koniecznie odpocząć ,czeka mnie wizyta we Wrocku u doktora muszę koniecznie doszukać i upewnić się czy to jest to co powiedział doktor wtedy będę spokojniejsza 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto dzięki za kawunię. To co napisałas jest okropne i dziwię sie,ze tak w naszym kraju jest ,ze taka osoba przebywa na wolności. Terterku cieszę sie,ze wynik jest dobry,to jest potwierdzenie,ze trzeba sie kontrolować i badać.Nie nalezy się bac bo wczesnie wykryte cos można szybko zdiagnozować i wyrzucić. Bechemotrku jedz to co lubisz ,nie wciskaj w siebie co nie możesz,ja tez sa potrway ktorych nie tkne za nic w swiecie,na przyklad mleko ,kakao,nie wypiję i koniec.Po mnie odziedziczyła to córka,mleko może dla nas nie istniec.I juz jej nawet nie zmuszam bo wiecznie była w domu walka by to wypiła. Zuziczku jesteś Wielka za dokarmianie rudasków ,one sa takie sliczne,nawet pokazywałam małzowi i tez mu sie podobały. A wiecie co mojemu Plotusiowi wet kazała podawać odrobinę relanium i jest spokojniejszy i nawet je. Tylko nie wiem co będzie dalej jak przestanie działac kolejny zastrzyk.Jest lepiej nawet chodzi już na góre do pokoi dzieci i ich budzi. Bonitko tak jak pisze Zuziczek ,w aptece sa w srzedazy stablizatory tylko nie kup za bardzo obcisłego byz mogła chodzic. Tokino i co powiedział ortopeda z kolanem dzisiaj,pisz nam na bieżąco. Pszczóleczko daj znac jak wrócisz z Wrocka Bondusiu czy Twój Cezar był scinany na lato czy ma juz długą sierść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ❤️ Dziękuje pięknie za kawusie 🌻 zapowiada się piękny słoneczny dzień na śniadanko podaję musli (___)? pomidory z mozzarellą: http://us.123rf.com/400wm/400/400/profotokris/profotokris0805/profotokris080500028/3052351-caprese--w-oska-sa-atka-z-pomidorami-cherry-oliwek-i-sera-mozarella.jpg i oczywiście do tego świeża bagietka z masłem Pozdrawiam i życze miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Roberta dzięki za kawę👄 Terterku za śniadanie👄 jak zwykle pycha i zdrowe:D Ja jestem w trakcie pakowania walizek, bo niby każdy ma swoją ale ja muszę dopilnować żeby wszystko było:P Małgosiu może Plotuś już dojdzie do siebie, wszystko będzie dobrze. Tokina co powiedział ortopeda? Na pewno dał zalecenie możesz skakać jak młoda kózka:D Zuuzik chyba ci pozazdroszczę pazurków i sobie zrobię przed wyjazdem, dawno już nie robiłam. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki Az milo sie czyta jak piszecie o swoich zwierzakach. Tak o nich dbacie, sa dla Was czlonkami rodziny. A na swiecie jest tyle biednych glodnych i okaleczonych zwierzakow. Biegaja koty z obcietymi ogonami, serce sie kroi:( Malgos mysle ze Plotus dostaje tylko okruszek relanium. In ma tylko 1/20 wagi czlowieka:O Pewnie z corcia dokladnie wyliczylas to wszystko. Roberta pojedz jeszcze raz do lekarza, upewnij sie i sprawdz wszystko dokladnie. Potwierdzona diagnoza uspokoi Ciebie i wszystko sie unormuje. Chociaz te badania ktore zrobilas sa pewne i raczej nie ma bledu. Tokina i co powiedzial lekarz? Szkkoda ze nie podalam Ci mojego kolana, przy okazji lekarz moglby krotko na nie rzucic okiem. Bondi dzisiaj dopiero czwartek. Jest jeszcze kupe czasu do wyjazdu. Ja nawet jeszcze nie mysle o pakowaniu, i w ogole nie wiem co mam zabrac:O Wesolek zamelduje sie wreszcie i opisz swoja wycieczke:) Zaraz ide do lekarza. Nie nie z soba. Musze po malzowe recepty:O Na razie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita🖐️ Wiem że dopiero czwartek, ale ja mam tylko dziś i jutro na przygotowanie, w sobotę są u nas targi ogrodnicze, muszę kupić na działkę jakieś kwiaty i krzewy i posadzić. Sobota zejdzie mi na działce a w niedzielę pobudka skoro świt, Właściwie to nocą, o 4 muszę wstać. Tokina nie daj na siebie czekać, co się dzieje:( A właściwie to dlaczego żadnej nie ma. Wesołku ty chyba też już wróciłaś z niespodziankowego wypadu? Roberta a jakie jeszcze badania będziesz robiła, i dlaczego aż we Wrocku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Bondi, byłam u ortopedy a potem jeszcze dość długo " błądziłam " w terenie, bo jak się wreszcie wyrwałam z domu to poszalałam jak pijany zając w kapuście :P:D No więc, będę żyła :D doktor powiedział że na razie do operki się nie kwalifikuję, zapisał leki przeciwbólowo-przeciwzapalne, dał skierowanie na rehabilitację . Mam oszczędzać nogę , nie forsować zbytnio, ćwiczyć jak ćwiczyłam no i to na razie tyle. Więcej było strachu i przewidywań, niż się okazało, no i dobrze :) Pakuj się pakuj Bondi, torba powinna być spakowana ze dwa dni wcześniej a później ewentualnie tylko coś do niej dorzucić, ja się pakuję zawsze tydzień wcześniej, jeśli nie do samej torby to na półce mam poukładane, na wieszakach podkładane by tylko się spakować i już. Mam nadzieję że będziesz miała ładną pogodę. Z tego co sprawdzałam na stronie to przynajmniej ten tydzień od poniedziałku do soboty powinien być ładny, ciepły. Jutro zabiorę się za pieczenie sernika, bo dziś to już mam okropnego lenia. Kupiłam jogurty ale nie greckie tylko śródziemnomorskie i nie jestem pewna czy takie mogą być, najwyżej dodam trochę sera, zresztą co wyjdzie to wyjdzie :D W sobotę i niedzielę jest święto mojego miasta i mają występować ciekawe zespoły, mam nadzieję że się tam wybiorę, byle tylko znów nie żarły komary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ jestem cała i zdrowa od poniedziałku znów jestem w pracy kierownicą bo tamta idzie na urlop na dwa tygodnie i ja będe kierować wszystki z bratem nie rozmawiam wogóle a z mamą jak muszę a tak po za tym to ok jest wszystko dobrze z mojim facetem jest ok i jest mi z nim naprade dobrze pozdrawiam Was serdecznie❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Beti, wiesz że moje dzieci były od wczoraj w Twoim mieście ?:D gdyby nie nocowali i gdyby nie to że dziś musiałam być u ortopedy to pewnie wczoraj piłybyśmy kawusię w jakiejś fajnej kawiarence :D szkoda, znów się nie udało, może w przyszłym roku :) Cieszę się że przynajmniej w jednym miejscu jest Ci dobrze, bo w domu niestety jak widać nadal nie jest sielsko i anielsko, ale trudno. W pracy też niby dobrze że Cię doceniają ale pamiętasz że miałaś szukać takie w której dają wypłaty na czas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Jestem dzisiaj zmęczona i bolą mnie plecki ( szczególnie pod lewą łopatką ). Po przyjściu z pracorki popracowałam troszkę w ogródku........ pogryzły mnie komarzyce. W ogóle miałam dzisiaj kiepski dzięń......idę posiedzieć w wannie z solą iwonicką i do łóżka. Mocno przytulam i życzę dobrej nocki i bajecznych snów 👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina nareszcie wiadomo co postanowione, oddycham z ulgą, że nie operacja:D Moja kuzynka (ma obok mnie działkę ) była dzisiaj u ortopedy z biodrem, ostatnio już nie mogła spać takie miała bóle, podjęła decyzję o operacji stawu biodrowego, prywatnie. Z przychodni miała termin wyznaczony na koniec 2013 roku. Nasza służba zdrowie jest chora i nie ma widoków na polepszenie:( Beti🖐️ Miło słyszeć, że u ciebie w miarę spokojnie, ale to nie jest życie, to wegetacja:( Personalna 🖐️ Coś ostatnio często źle się czujesz, czy to nie efekt przepracowania;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki👄 U mnie pogoda suuuuper!!!!:))))) Jesień moja kochana:Dmnie nigdy nie zawodzi :D Dziś było 20 stopni i słonko ...wypisz-wymaluj złota Polska jesień:)))) bondi👄Bonitko👄gdybym z jakichś powodów nie ,,widziała,,się już z Wami❤️życzę WSPANIAŁEGO wypoczynku!!!Cudnej pogody i błogiego lenistwa:D Jedźcie i wracajcie bezpiecznie👄 tokino👄ufffffff!:)))))Super,że przyniosłaś od doktora dobre wieści!:)))) Roberto👄trzymam kciuki❤️ Personalna👄zdrówka!!!❤️ beti👄 terterku👄 kosmi👄 rowerzystko👄 bechemootku👄 Małgosiu👄 zuuziku👄 pszczółko👄udanego wyjazdu;))))) Wesołku poetko Mariijko Ja tradycyjnie padam na pysk 😭 Rozesłałam cv gdzie się dało...z dala od tego obozu pracy 😭 ...najgorsze jest to,że gdzie nie napiszę lipa!Nigdzie mnie nie chcą... Idę lulubo rano mus wstawać skoro świt...teraz oram 6 dni...dla mnie o te 6 za długo :P Dobrej nocy a jutro udanego i miłego dnia:D Buziaki👄👄 Do kiedyś tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bondi👄Bonitko👄oczywiście gdybym nie ,,widziała,,się z Wami❤️przed wyjazdem:D:D Spadam...nawet tekst ostatnio gubię po drodze ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dzisiaj mija 5 lat jak byłam operowana. Już nie jestem onkologiczna hura! Proponuję po lampce białego wina Gino Conti półwytrawne do tego sałatka z kapusty pekińskiej z tuńczykiem YYYYYYYYYYYYYY \_______/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem:) jak dobrze, że już czwartek, a przede mną tylko jedno nocne wstawanie;) dziś budziłam się w nocy dwa razy, a jak przyszło do wstawania to byłam nieprzytomna Banderasku mówisz, że nigdzie Cię nie chcą? pewnie jesteś za dobra i masz za duże kwalifikacje ot co. nie ma do kiedyś tam, rosze w tym nawale znaleźć mnutkę i machnąć łapką, jesteś z nas najlepsza umiesz wchodzić do nas via telefon, więc każde miejsce na cafke dobre:) i plisssssss miałaś główkować i dać mi znać....:) Terterku jak się ma Filemonek? Roberto wracaj do nasz szubciutko, spokojniejsza już o dobre wiadomości:) Tokina ufff, że operki nie będzie, byle leki i rehabilitacja pomogły:) Małgoś nie wiem co myśleć o tym relanium dla kota??? jak długo masz mu je podawać? przecież nie można bez końca, jeśli kotuś ma chore przyzębie, trzeba to zapalenie wyleczyć, a relanium nie jest lekarstwem na tę przypadłość. przy okazji popytam siorkę, ona kiedyś wojowała ze swoją kotusią właśnie na takie zapalenie dziąseł, to dam Ci znać:) Beti przyślij jakąś fotkę z wesela, obiecałaś:) aha wczoraj napisałam, że uparta ze mnie koza co do jedzenia i niejedzenia tego czego nie lubię mimo, że zdrowe - tak mam i koniec, ale podziwiam dziewczynki, które potrafią się zdyscyplinować jak Terterek i Roberta i Bondi jesteście wielkie:D i tak sobie myślę, że jakby Terterek zaserwował mi rybkę (nawet parowaną) w swoim wykonaniu to pewnie zjadłabym ją z trzęsącymi się uszami:) wiem co mówię, jadłam w realu śniadanko w wykonaniu Terterka - mimo, że skromne, było pyszne, bo dużo serca w nie włożyła 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i chociaż jedna dobra duszyczka pocieszy się ze mną:D Zuuzik nie jestem aż tak bardzo zdyscyplinowana, nie potrafię odmówić sobie słodyczy. Jak sobie wmówiłam że gorzka czekolada dodatnio wpływa na serce i krążenia, to muszę codziennie zjeść kilka kostek:D i nie ma że tuczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi jesteś jesteś, mimo porcji słodyczy, a gorzka przynajmniej mniej kaloryczna od mlecznej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sprawozdanie, pozbyłaś się pinkla,jak oceniono złote pazurki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki fotki będą tylko musze czekać jak przyślą bo myśmy nie mieli aparatu swojego i teraz trzeba czekać na fotkli alle jak tylko będe miał to podeśle wam tokina ciekawe czy uda się nam spotkać ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam już nie robić, ale mam takie ogryzki, że wstyd mi się zrobiło jak zobaczyłam twoje cuda i chyba zrobię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×