Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

to ja poproszę coś słodkiego do wznoszenia toastu YYYYYYYY Tokina Twoje zdrówko:) Bonicie wcale się nie dziwię, że nie mogła w nocy spać, za dużo emocji:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oglądałam..mam już faworyta ...Kuszyński...może zmienię jeszcze zdanie, kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi wyjechała w niedzielę rano a dziś na pewno spacerowała po Krupówkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku, może i do mnie dojdzie ten niż, właściwie to bardzo na niego czekam, bo strasznie u nas sucho a ziemia tak twarda jak u Wesołka :( a przecież grzyby mają rosnąć , więc deszcz potrzebny bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina, zerkałam jednym okiem ale dopiero od połowy, więc widziałam tylko Urbańskiego i Kuszyńskiego. Jak już pisałam cieszę się, że ten pierwszy odpadł, bo nie ma za grosz poczucia rytmu i na dokładkę nie lubię go:P a Kuszyński widać, że czuje blusa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie padało więcej niz u Was, a w lesie po lipcowym wysypie, teraz grzybów jak na lekarstwo:o sucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O raju jakże ja jestem skonana,wychylę jeszcze jednego za zdrowie Tokiny i się pożegnam,muszę się położyć i rozprostować mój połamany kręgosłup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w sumie sporo padało nie wiem dlaczego ziemia jak skała a grzyba nie mam ani jednego,nie wiem jak to wyszło że nie wyszło:p:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zaczyna się .....zaczął wiać bardzo silny wiatr.... tego nie potrzebuję....bardzo nie lubię wiatru.... chciałam tylko zwyczajny deszcz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej wszędzie sucho a ja tak lubię grzyby, pewnie znów będą drogie skoro nigdzie ich nie ma :( Wesołku rozumiem Cię, idź odpocznij po ciężkiej pracy, rozprostuj kości, jutro będzie wszystko oki👄 A mnie bardziej interesuje nowe jury, czy ta zmiana wyszla na lepsze czy jednak niekoniecznie. W necie mogę zobaczyć tańce ale nie ma komentarzy jurorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina duży buziek na pożegnanie👄 i ostatni kieliszeczek za zdrówko YYYYYYYYYYYYYYYYY no dobra kilka kieliszeczków:p:) Pa dziewczynki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku dobranoc nie przypatrzyłam się dokładnie jurorom, ale zauważyłąm, że Fraszyńska wszystkim daje 9 i 10:P nie podobała mi się Natasza Urbańska, była strasznie stremowana i brakuje jej takiego wygadania, słychać było jak się zastanawia jakie zadać pytanie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj zaczęłam zabiegi, najgorzej, że muszę na godzinę się zrywać z pracory:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ta zmiana też mnie zastanawia dlaczego wywalili Kasię ? Natasza jest śliczna , pięknie tańczy i śpiewa ale czy koniecznie musiała być w tym programie razem z Januszem ? Zobaczyłam przed chwilą jak tańczył Kacper i muszę przyznać że jestem pod wrażeniem, świetnie mu poszło a Ania jest przeszczęśliwa że wreszcie może tańczyć z partnerem a nie z jakimś kołkiem co zwykle ej się przydarzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wywalili Kasię tylko Kasia jest przy nadziei i sama odpuściła:D Buźki..idę lulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku a ja się dziś zapisałam na zabieg zapisane przez ortopedę na .......................26 ...................marca :D :D ładnie co ?????:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza jest taka... perfekcyjna w tym co robi zawodowo i to się jej chwali, ale to wszystko jest tysiąc razy wyćwiczone, wypróbowane, w końcu wyreżyserowane, a teraz na żywo niestety nie daje sobie rady:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personalna, ale mnie zaskoczyłaś :O jestem taka niedoinformowana :O nie wiedziałam że Kasia będzie miała dzidziusia , ojej ależ się cieszę:D Szkoda że już sobie idziesz ale rozumiem że jesteś zmęczona całym ciężkim dniem i śpiewaniem. Spokojnej nocy👄👄 jeszcze raz dziękuję za życzenia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie masz rację Zuuziczku ale mam nadzieję że jakoś się rozkręci w końcu to był pierwszy odcinek i Kasi w pierwszym też nie szło najlepiej a później było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personala, to ja do takich wieści nie dotarłam, wszędzie trąbili, że z Kaśki zrezygnowali:o Tokina nie dziwię się, u mnie też tak było, ale pewna kobitka podpowiedziała mi,że w mieścinie oddalonej o 8 km od mego miasta mają niedalekie terminy, bo działają od niedawna i nie wszyscy o tym wiedzą, zadzwoniłam i miałam termin za 2,5 tygodnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trala la la la dalej nic nie ma wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×