Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Bonita dobrze, że na focie nie widać rozmiaru sukienki i płaszcza, bo sama nie mogę w to uwierzyć:o więc podaj łapkę, razem raźniej;) Pszczółko kiedyś Personalan przysłąłą nam na @ taki kawał jak chłop z pomocą żonki wieszał żyrandol po spożyciu:P - Bondi ten kawał miała na myśli co do tynku Kosmitki to zadałąś dobre pytanie, sama mam wątpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie dotarly tez tylko tynki:( Zyrandoli niet:P Moze dlatego ze ja sie nie mebluje i nie mam zapotrzebowania na zyrandole:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzicie, patrzę w knigę widzę figę:P Poetko wybacz, przechrzciłam Cią na Pszczółę:P chcesz podeślę dowcip, Tobie Bechemotku też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzik a ty masz juz podobny plaszczyk. Nawet mam Twoje zdjatko w podobnym przynajmniej kolorystycznie okryciu. Z chrzcin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita, ależ masz oko:) masz rację kolorystycznie podobny, choć ten ciemniejszy i ma pasek, ale tak w ogóle to tamten ma 8 lat i jak twierdzi mój m jest na mnie za ciasny:o faktycznie wtedy ważyłam z 15 kilo mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha jest za ciasny:O No ale jak ma juz 8 lat to i ma prawo byc za ciasny. A ja mam rzeczywiscie wzrokowa pamiec. Latwo zapamietuje obrazy i twarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko....ja osobiście nie znam kobitki, która byłaby zadowolona ze swojej wagi, nie przeginaj.... Zuuzik, dzięki za ten zyrandol...ale się ubrechtałam, oczywiście automatycznie sprzedałam dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się upierałam, że nadal pasuje:P ale nic grubszego nie mogłam pod niego włożyć:P i był wiatrem podszyty a dzisiaj mierzyłam jeszcze jeden fajny, ale był za cienki i bez wełny:o jak znajdę linka to wrzucę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama kupilambym sobie podobny. Naturalnie bez paska bo u mnie nie ma co podkreslac.Tali niet:( Moze taki do kolan do spodenek. Bo u mnie zapotrzebowanie na eleganckie okrycia odkad jestem gospodynia domowa-malenkie. Kurteczki i krotkie plaszczyki moge ubierac na zakupy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, sorki, ale spadam na Czas honoru....bardzo lubię ten film. Zresztą zawsze lubiłam filmy o II wojnie, w których mało się strzela. Przemocy nie lubię, ale konspirację tak.... Dobranoc wszystkim, paaaaaaaaaaa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama kupila bym sobie podobny:O chyba byc powinno:P A jak to jest wlasciwie z tym "bym"? Piszemy to razem czy osobno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do długości płaszcza to lekko zakrywa kolano:p ale najważniejsze, że kryje dupinę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Zuzik🌼 A wlasciwie kiedy jest ta rocznicowa impreza? Mam pomysl na prezent. Kup buletke 25 letniego koniaku na prezent, albo Metaxy powinna byc tansza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29.10 Bonita dzięki za podpowiedź, muszę sprawdzić cenę;) pan staro-młody miałby chyba większą frajdę z takiego prezentu niż pani staromłoda;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak za droga cala butelczyna, to talon do dobrej restauracji. Zamowia sobie dobre jedzonko i po kieliszku takiego trunki:P A w moje 50urodziny upilam sie stara (podobno stara 50 letnia Metaxa) Glowa tak mnie bolala ze pamietam do dzisiaj. A czy ten trunek mial na pewno tyle lat, to nie wiem na pewno? Trudno sprawdzic bo serwowano z ceramicznej butelki, zadnej orginalnej :P Podobno trunek doknajpy dostarczaja w malych beczulkach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi pewnie nie była taka stara, bo wtedy łepetynka by nie bolała;)a do restauracji na kolację to kuzyn sam planuje zaprosić swą żonę, gaduliliśmy na ten temat:P i pewnie skończy sie na kasie i teraz kwestia jakiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w tym nie moge Ci pomoc. Nie znam sie specjalnie. Moze po 10zlza kazdy rok malzenstwa:P Jakos ladnie zapakowac te 25 banknotoy:) A jak za duzo 250 zl to dac po 5 zl, za kazdy rok malzenstwa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×