Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Tokina dlatego nier moge się doczekak poniedziałku ale wczoraj dzwonił do mnie i się pytał jak się czuje i słodzi mi okropnie tak ładnie doo mnie mówi że podoba mi się to nawet niue chce myśleć jak powie że mam narazie nie chodzić do niego mi dzieczynki też się nic nie chce nawet na miotełce latać a jeszcze zapiekanke mam w piecy jak będzie gotowa to zapodam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co co do bóli to musze udawać że mnie boli żebym jeszcze chodziła do niego bo jak powiem żę mnie nie boli to mi powie że mam narazie nie chodzić :) a jeszcze jedno ciacho było po mnie dzisiaj w pracy hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betuś! Brawo! Wreszcie łapiesz każdą radosną chwilkę :-D. Tak trzymaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmm....:P:D troszke serniczka Małgosi jeszcze zostało :P z przyjemnością zjem kawałek mniam:P Małgosiu -❤️dobrze że przypomniałaś - posle dzisiaj zdjęcia z wycieczki. Normalnie jak przystało na starszą panią - zapomniałam :D:D:D Tokino ❤️ - nie martw sie - mój żołądeczek jest super - jadam wszystko i nie mam żadnych ograniczeń - ale na tej wyciczce ( jak to zwykle na obcym terenie - ja już tak mam) miałam problemy z korzystaniem z WC - no nijak nie zrobie jak sie nie rozsiąde wygodnie w moim ciepłym i pachnacym kibelku z dobrą gazetą w ręku :D:D:D no i jakoś tak sie rozregulowałam. Ale pewnie szybko dojde do normy ;) Tokino - no teraz przed Tobą nikt i nic sie nie ukryje w nowych patrzałkach - na pewno są śliczne - zrób fotke kamerką i umieść w skype albo w NK Bondi ❤️ - słusznie prawisz - musimy wszystkie wrzucić na luz. Ja też mam czasem takie dni pełne oczekiwania i napięcia i wtedy najchętniej każdemu bym wpie...ła :P:D Jak tak piszesz Bondusiu - to na prawde lżej robi sie na plecach... Dziewczyny - zrobiłam dzisiaj placki ziemniaczane bo syn i jego połówka zamówienie takie złożyli. Pyszne są!!! ZAPRASZAM!!!!! I__OOOOOOOOOOOOOOOOOOOO__I? do tego twarożek mam i sos czosnkowy do wyboru (__)> (__)> Tokino - jedz! ❤️ - wspominam teraz nasze placki po węgiersku:D:D:D - były tak dobre, że osłabłam po nich... a może to po tych emocjach raczej niż po plackach? :P:D Beti ❤️ kochana - tak dawno Cie nie widziałam - ciesze sie! :D:D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide teraz dosprzątać kuchnie bo napryskane i nachlapane łokrutnie :D:Dale wróce na zapiekanke Beti i kawusie capucino ;) Bechemotku ❤️ jak teraz bylismy z kotem u weterynarza to tam była dziewczyna z królikiem. Królik miał jakiś dziwny zanik mięśni - bardzo im wychudł i to dziewczątko leczy go od pół roku - prze 3 miesiące był karmiony kroplówką i te kroplówki musial dostać codziennie i na te kroplówki ona z tym kroliczkiem przychodziła codziennie. A teraz królik nabiera ciała - powoli wraca do normy - a dziewczyna jest wspaniała! prawdziwy Człowiek wrażliwy i kochający zwierzęta. Staram sie mysleć, że są dobrzy ludzie na świecie kiedy słysze o biednych kotach i psinkach maltretowanych przez bestie ludzkie... A Ty Behemotku i my wszystkie mamy tą wrażliwość. Jak napisałaś o swoich "syrenkach" w domu to ZROBIŁO MI SIE PRZYJEMNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiło mi sie przyjemnie ❤️ ❤️ ❤️ :D:D:D - macham paluchami i kapsloka trącam niedelikatnie :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku :-D Z przyjemnością poczęstuję się placuszkiem ziemniaczanym!!! Mniam, mniam - uwielbiam :-) Wchałamię, jaka mam podjąć decyzję w sprawie sterylizacji. Ale wet powiedział, że ucho będzie robił w pełnej narkozie, więc trzeba to wykorzystać. Mam nadzieję, że ten ziarniniak (czy coś takiego) nie jest złośliwy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co to jest "wchałamię" :-o miało być miałam wątpliwosci :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku :D :D mnie też klawiatura robi psikusy a najczęściej zjada mi litery :D Bądź dobrej mysli - ziarniaki trzeba usuwać zanim sie zezłośliwią - z pewnością decyzja weta jest słuszna a sterylizacja przy okazji świetnym pomyslem - stworzonko nie musi cierpieć podwójnie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z długiego spacerku. Poszliśmy z M i Moną zwiedzać jak zmieniła się moja dzielnica i wstyd przyznać, ze zagladnęłam po raz pierwszy od przeszło20 lat na niektóre uliczki. Niektórych jeszcze parę lat temu nie było. Pogoda dopisała, podziwialismy zadbane ogródki, trawniczki. No i oczywiście nawiązaliśmy kilka dialogów z właścicielami psów :-). Niesamowite, jak posiadanie zwierzątka ułatwia nawiązywanie kontaktów :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam i ja🖐️ pozdrawiam nawet było ładnie i nie za gorąco Ja na taki luz wrzuciłam,ze zrobiłam 3bita rewalacja niebo w gębie znika szybko obdzieliłam całaą rodzinke i wam przyniosłam,ale ja mały kawałeczek spróbowałam czy warto więc warto,a dotego potem przyjechałą koleźanka jak spróbowałam to prosiła czy jej zrobie takie ,,bo ma imprezkę.powiem wam,że jeszcze bardziej w siebie uwierzyłam i znajoma ze sklepu też chcę. dzieciaki zrobił zdjęcie komórką zobaczym jak będą w miare to wstawie. a teraz was czestuję //////////////////////////////////////////////////////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi! Bardzo zainteresowała mnie nazwa. jakiego 3bita zrobiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ zapodaje kawusie (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) do tego mleczko do kawy@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@222 inusia (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) no i herbatka w trzech smakach zielona czerwona i czarna (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) dziewczynki wczoraj byłam u znajomych u tego ciacha co mnie wozi wszedzie bo jego córka idzie dzisiaj do 1komuni i poszłam z prezentem córka była ze mną poszłyśmy o 18,30 córka wróciła o 20,30 a ja po 22 było oczywisie byłam bez starego dzisiaj u mnie nie za ciepło słoneczka jak narazie nie ma wstawiłam na rosołek jak sie ugotuje to zapodam pozdrawiam życze miłej niedzieli ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Beti ❤️ popatrz od 7.00 próbuje posłać ten tekst i nie moge - może teraz wejdzie? "Dzień dobry w majową niedziele 🌻 🌻 🌻 kawusie na stole naszym magicznym stawiam i herbatke i inusie w termosikach - filiżanki też są jakby sie kto pytał (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> jest też świeża wiosenna serweta i bukiet bzów http://www.giganet.org.pl/foto_cyfrowe/wazon_bez_fioletowy3.jpg a obok taca ze świeżutkimi kanapkami: http://www.bego.pl/admin/fckeditor/files/kanapki-warszawa.jpg Malutka - czekam na Ciebie z kawusią ❤️ "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie weszło - - cholerka dwie godziny cafe była zablokowana Witaj Beti - dzięki za kawusie - dzisiaj gospodarujemy tu we dwie :D:D ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmitko - fotka placuszka u mnie najlepiej wyświetla sie w Ashampo Photo Commander - w innych przeglądarkach ma za małą rozdzielczość. Fajne to ciacho - czekamy na przepis ❤️ Bechemotku - ja też łapie sie na tym, że w niektórych dzielnicach mojego miasta nie bywam po wiele lat. A moja małża ubolewa nad tym, że przez codzienne dojazdy do pracy samochodem -nie pamięta jak wygląda np centrum miasta :D Na spacery chodzimy do lasu albo nad jezioro (mamy tu duze jezioro - a jakże :P) a po mieście to tylko ja latam bo jako emerytka mam czas przed południem i zaglądam w różne babskie miejsca np z ciuszkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Terterku mi się już rosołek gotuje :) dzięlkuje za śniadanko jest pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - nie wyobrażam już sobie niedzieli bez Twojego pysznego rosołku ❤️ ❤️ ❤️ ide też jakiś obiadek robić - nigdzie dzisiaj sie nie wybieramy - pogoda nie nastraja do wypadów z domu. Personalna ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku mój nie tagi dobry jak mamci Personalna ❤️❤️❤️ trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Witam w pochmurną niedzielę, zapowiada się brzydko, chociaż jest ciepło. Dziewczynki dzięki za kawę i przecudnie podane śniadanie👄 Ostatnio, ze względu na żołądek, piję kawę ASTRA - niskodrażniącą, nawet dobra, tylko trochę za droga. Dzisiaj u mnie na obiad: gulasz z indyka z kurkami, do tego kasza gryczana, pęczak(M nie lubi gryczanej) sałata zielona z jogurtem. Nie mam zupy więc załapię się u Beti na rosołek. Miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki zapraszam na rosołek z makaronem (__________________________________________________) i makaronik %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%5 o 12 drugie danie smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz zapraszam na drugie danie :ziemniaczki @@@@@@@@@@@@@@@@ do tego buraczki czerwone################ sosiak (________) i miesko rolady @@@@@@ albo pieczen z łopatki lub karczku ############# zapraszam życze smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmm...:P nie ma jak rosół Beti :P - ja robie pieczeń wieprzową z kaszą gryczaną (Bondi :D ;)) i młodą kapustke do tego. Ale obiadek będe miała poźno więc jeśli pozwolisz Beti to zjem troszku rosołku i roladke :D:P mniam.... Bondi a jak przyprawiasz jogurt do zielonej sałaty? na słodko czy pikantnie? Ja zwykle robie sałate chrupiącą ze słodziutką śmietaną - ale wypadałoby sie już przestawić na rozsądniejszy sosik - tyle, że nie mam pomysłu a dyżurny jogurt stoi w lodówce opuszczony i zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__(""(")") __) ..... .( _ / ..... (6 _ 6)'\ _ \ ..... ). ( 0 ) '/ .. ;@; _,-. ----- '=' -_;_@;@; _/__ |...... o. .\,(|)@@@ (,,,,,) ....... o ...|'__ /|\ _/'.====( )'=| pOzdROwiOnKA '|----'...............|__ ;@@;;@@; _|.............. /.../_@@@;@@@; _|_______/__/__ \|/____\|/___ _ (______)) _))__ (( ))__(( )) ************************** MIŁEGO DZIONKA;) halo !!!!!!!!!!!!!!!jest tu kto?hop ,hop a w garnku zapraszam na kiełbaske,i kartofelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego samochód jest lepszy od mężczyzny 1.Do samochodu wystarczy instrukcja obsługi. Do mężczyzny... lepiej nie mówić. 2.Jazda nowym samochodem jest przyjemna. Z nowymi facetami różnie bywa... 3.Przejażdżka samochodem może trwać tak długo, jak zechcesz. 4.Przecietny mężczyzna ma dość po pół godzinie. 5.Jazda samochodem jest przyjemna bez względu na wiek. 6.Jadąc samochodem, to TY decydujesz o wszystkim. 7.Samochód nie bedzie udzielał Ci wskazówek, jak masz nim jechać. 8.Samochód nie wymaga dowodu miłości. 9.Samochód wie, jakie ma zabezpieczenia, i nie pyta się, "czy dziś można". 10.Po skończonej jeździe samochodowi nie trzeba mówić że było świetnie, ani przynosić zimnego piwa. 11.Samochód nie opowie kolegom, jak fajnie mu sie z Tobą jeździło. 14.W samochodzie nic nie staje na widok 4 pasażerek. 15.Jeżeli złapie Cię policja, i bedziesz próbowała umówić się na kawę z przystojnym policjantem, samochód nie bedzie zazdrosny. 16.Samochód możesz zmieniać na nowszy model tak często jak chcesz. 17.Nie musisz w tym celu iść do sądu, ani dzielić wspólnego majątku. 18.Na przejażdżkę samochodem nie musisz ubierać się w seksowną bieliznę ani szpilki. 19.W samochodzie możesz słuchać takiej muzyki, jaką lubisz. 20.Samochód wystarczy nakarmić raz na kilka dni, mężczyzne raz na kilka godzin. 21.Samochód spędza całą noc tam, gdzie go zaparkowałaś, a nie idzie na piwo z kolegami. 22.Samochód nie poczuje się zagrożony Twoją inteligencją ani wysokimi zarobkami. 23.Samochód przetransportuje Cię z torbami, mężczyzna co najwyżej dołoży Ci swoje do transportu. 24.Samochód nie ma pretensji, jeżeli to TY prowadzisz przez całą drogę. 25.W samochodzie będzie pachnieć tak jak sobie życzysz. Od mężczyzny nie zawsze. 26.Samochód nie wymaga drapania za uszkiem, ani po pleckach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche humorku:):P Diabeł złapał Polaka, Ruska i Niemca. Powiedział, że wypuści tego, kto najdłużej wytrzyma w pokoju ze skunksem. Najpierw wchodzi Niemiec. Po trzech minutach wychodzi mówiąc: "Ja już nie mogę" i padł. Potem wchodzi Rusek. Po połowie godziny wychodzi mówiąc "Ja już nie mogę" i padł. Nadeszła kolej na Polaka. Przed wejściem ściąga skarpety i chowa je do kieszeni. Po godzinie wychodzi... skunks i mówi "Ja już nie mogę" i padł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepis na tego 3bita mam z tego pudła:) już podaje:) 3budynie smietankowe 1litr mleka 2galaretki cytrynowe 7opakowań herbatników maślanych(ja kupiłam w biedronce te większe na moją blaszkę wyszło 1,5paczki) 1puszka mleka skondesowanego słodzonego(1,5 godzn gotować wystudzić) 500ml smietanki 30%(ja miałam łaciatkę) 2łyżki żelatyny kostkę masła ugotowac budyn,po zagotowaniu zdjąc budyń i wsypać galaretki ciągle mieszając tak by galaretki się rozpuscily,zostawic do wystygnięcia.zimny budyn zmiksować z kostką masła. śmietane ubić i wymieszac z żelatyną rozrobioną w 1/5szklanki gorącej wody sposób układania na blaszce herbatniki+budyń+herbatniki rozsmarować ugotowane mleko z puszki+herbatniki +nastepnie śmietana ubita+posypac startą czekolada(ja miałm wiórki czekoladowe) Smacznego warte spróbowania najlepsze na drugi dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) pewnie oglądacie tańce, ja też zerkam znad laptopka:P powiem tylko jedno: Grochola do domu!!!!! bo to już żenuła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wam zapomniałam się pochwalić,że bratowa od strony M będzie rodziła do konica maja ma sie urodzić juz odliczamy wszyscy:) no to mój znów będzie wujkiem a ja ciocią.:)kuzynostwo sie powiekszy choć babiniec przeważy,wiem ,ze ma być chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×