Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Personalna bądź dzielna❤️ Roberta, Terterku bez względu na hormony z natury czepialska jestem;):P i daję czasami bliskim i nie tylko:P popalić;) staram się pracować nad sobą, ale czasami oj pojadę;) nawet nie chcę myśleć co będzie już niebawem, jak faktycznie hormonów zacznie brakować:o o, a może na odwyrtkę złagodnieję?;) oby, oby:) Bechemotku trzymam kciukaski za Monę, będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Oceana zrezygnowała, z jednej strony szkoda, bo była najlepsza, ale z drugiej dobrze zrobiła:) jeszcze tylko ta Grochola nieszczęsna:o niech lepiej książki pisze i już nigdy nie tańczy, przynajmniej publicznie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny nocne marki, Bonita, Bechemotek gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, gadam do siebie, a to chyba niezdrowo;) zmykam więc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY :) Na wszystko gwiżdż. Z humorem żyj. Bądź sędzią sprawiedliwym. Przez okulary różowe patrz. Doceń miłość. Śpiewaj i tańcz. Złu odpłacaj złem. Wrogów zwalcz. Kłopotów pozbądź się. Po ziemi stąpaj śmiało. Wrzuć na luz. Co myślisz - mów. Mów co chcesz. Nogami tup. Pięściami wal. A nawet wrzeszcz. By móc się poczuć lepiej, Losowi pstryczka daj w nos. Wygodne buty noś. Bez parasola Spaceruj w deszcz. Ważne by każdym dniem Cieszyć się. Wykorzystaj czas do cna Bo uwierz - żyjesz tylko raz . A życie krótko trwa. Wspaniałego, pełnego radości i uśmiechu dnia życzę :)) stawiam kawkę i herbatkę ,inusię UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ ja mam wolne dzisiaj ale o 12 ide na masaż już się ciesze o o 14 do psychologa u mnie pochmurno ale narazie jeszcze nie pada Kosmi dzięki za kawke pozdrawiam życze miłego dzionka ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokna
Dziewczynki witam ,przeprszam jestem na kursie i korzystam z tutejszego kompa bo m oj zepsuty dziś oddałam do naprawy. Jak mi się uda to będę tu zaglądać. Jestem na pomarańczowo bo tak muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ byłam w Garnku byłam na Nk jestem u nas Dzięki za kawunie Beti . Mam nadzieję że dzisiaj będzie słonecznie czego i wam wszystkim życzę:) kosmi... fajne tylko nie zawsze tak się daje :) Dla wszystkich miłego dnia 🖐️ Bechemotku trzymam kciukaski za Monę, będzie dobrze innej opcji nie ma Orsi cmoka Monę 👄 A tak nawiasem Orsi też coś po tym ukąszeniu na takie napady dreszczy też muszę iść do wet.z nim czyżby jakiś wirus się rozwijał,bo kleszcz Orsiemu nie tylko się wczepił ale się ochlał że był jak bańka .Wet przepisał zastrzyki leki przeciw zapalne to wybrał niby wsio oki.ale te dreszcze mnie niepokoją . Bondusiu... masz racje ,tylko czy mi się uda 👄 Dziewczyny które biorą hormony ,proszę podnieść łapkę w górę ,jakie bierzecie hormony bo nie wiem dlaczego ja dostaje zawsze dopochwowo Estriadiol . buziam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Weekend był masakrystycznyi....już postanowione! Szukam pracy,nie chcę i nie dam sobą dłużej orać Jak mawia bondi👄boli cały człowiek,a rano z łóżka wstać nie mogłam😭...Nikt by chyba nie uwierzył,że tak się można w sklepie odzieżowym zaorać...Te ostatnie trzy dni położyły mnie na kolana😭...Z dwoma osobami na 2000 tysiącach metrów i tłumem ludzi!!!!:O:O:OSzok!!!!:O:P:O Roberto👄ja przyklejam plasterki oesclim 25 który w zupełności mi wystarcza... Personalna❤️❤️❤️ Ściskam moooocno ,,moje,,Dziewczynki❤️i buuuziam👄👄 p.s.Dziś wysłałam CV i czekam na telefon:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane❤️ dzięki za wsparcie❤️ Bechemootku ❤️ Marijko❤️ Dziewczynki❤️ Nie mogę być odwiedzać teścia bo jestem chora😭 tak mnie wzięło ...leżę w łóżku:( Pozdrawiam Was Kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisuję listę, późno bo późno, ale zawsze;) Banderasku masz rację, kciukasy trzymam mocno:) Personalna mocno przylulam do serducha:) Tokina pamiętasz o kasowaniu historii na obcym kompie;) Roberta pozdrówka serdeczne - ja bez hormonów, jeszcze:P gdzie reszta ferajny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakkolwiek głupio może to zabrzmieć, mój dziadek wyhodował sobie na uchu coś niedobrego - dok. jak tylko spojrzał to wiedział, a wyniki h-p tylko to potwierdziły:( dlatego jutro odstawiamy go do szpitala na op.- muszą to usunąć i zrobić przeszczep, a co dalej???? nie wiem:o trzymajcie się cieplutko❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się późno, ale ruszyłam dość ostro z pracą, po dłuższym okresie marazmu. Popołudnia i wieczory będę stukała opinie, do południa będę badała. Mam też troszkę bieganiny w związku z otwarciem działalnosci :-p. W miarę możliwosci będę zaglądała. Buziam was wszystkie👄, trzymajcie się. I proszę, aby Anioły czuwały nad nami! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie poslusznie po dwudniowym strajku spowodowanym nawrotem grypy. Do du.py z taka wiosna. Maj a zimno jak nA Syberii. Co prawda ladnie i zielono jest wszedzie, nawet pod smietnikiem kwiatna bzy, ale co z tego😠 jak chce sie tylko siedziec w domu bo pada i zimno. No dosyc juz! Wy tez nie macie pewnie lepiej. Robercika ja biore Estradiolvalaret 1 mg. Nie "dowcipnie" doustnie:P A humory w zwiazku albo bez zwiazku z homrmonami mam straszne. Chociaz malzowina twierdzi ze zawsze mialam muchy w nosie. A ze nos duzy to i much duzo:P Zuziku i do Twojej rodziny przyplatala sie chorobsko. Mam nadzieje ze uda sie to paskudztwo zalatwic skalpelkiem gruntownie. Jesli nie- to na pocieche mozna tylko powiedziec ze u starszych ludzi takie rzeczy odrastaja bardzo wolno, latami. Teraz pewnie caly ciezar opieki nad dziadkiem spocznie na Tobie bo wiadomo siosra daleko. Banderasku kochany jak rzeczywiscie jest tak ciezko to rozejrzyj sie moze za czyms innym. Znam ten bol. Ale 2 osoby personelu na 2000m to juz przegiecie. Dalo by sie wytrzymac 2-3 razy w tygodniu, ale codziennie -za ciezko. Szkoda zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze dalej. Bechemotku widze ze dzialasz juz pelna para. Udany start jest bardzo wazny. To dobrze, tak trzymac! Zycze powodzenia. Chociaz szczerze mowiac troszke szkoda ze bedziesz miala malo czasu. Przynajmniej kuknij od czasu do czasu. Personalna znowu niedomagasz. Pewnie dlatego ze klopoty i stres oslabiaja organizm. Ja tez na okragla chodze przeziebiona:( Kosmi dziekuje za przepis na 3bita. Na pewno dobre jest to ciastko. Nie wiem tylko czy wykorzystam, bo ja preferuje tradycyjne ciastka bez masy i smietany. No i takie ktore postoja z piec dni i mozna jeszcze zjesc, bo praktyczne na dwie osoby, nic innego nie oplaci sie wypiekac. Tokno "kursuj sie", chociaz pewnie na poczatku bedziesz sie nudzic. Podstawy znasz juz. Mozesz tylko cwiczyc poslugiwanie sie myszka. Pszczolka mam nadzieje ze pomalu Twoje sprawy sie prostuja. Nie wiem co jeszcze napisac. Wszystkie dziewczynki buziam mocno. Dobranoc. Spijcie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki Zaparzam kawusie,inusie i herbatkę,może to i troszeckzę za wcześnie ale nie wiem czy potem będę miała czas kuknąć. Zaraz musze córke zawieżć na dworzec bo dzis jedzie na studia wczoraj miała wolne.Od dzisiaj zaczyna mi sie kurs a do tego musze dziś podjąć bardzo ważną decyzję i nie wiem co zrobić.Zresztą nikt w domu nie wie jak postapić.Napiszę Wam w miarę możliwości potem na @. Personalna trzymaj sie życzymy Ci zdrowia i dolecz to przeziębienie bo musisz byc silna.Wiem jak ja byłam potrzebna mamie przed a własnie wtedy mnie dopadło.Jeżdził do szpitala małż ale to nie to samo było.Ja zostawałam i myslałam w domu. Zuziczku napisz czy to cos u dziadka to jest przed czy za uchem,nie pisałam Wam ale mój teść też ma guza za uchem,rozmawiałam z chirurgiem,mniej więcej wiem o co chodzi ale nie możemy zmusić do operacji a On nie chce(boi sie ,ze jak to sie ruszy to będzie jeszcze szybciej),najgorsze jest,ze to cos sie powieksza szybko. Tokino dobrze,że choć z kursu kukniesz a kiedy kompa bedziesz miała z naprawy? Banderasku to na takiej powierzchni cięzko jest pracować z taka ilością personelu.Jeśli masz mozliwość to zmieniaj na coś innego.Ale w dzisiejszych czasach ciężko jest z praca przynajmniej na moim terenie. bonitko ale mam nadzieję,że Tobie juz przeziębienie przeszło do końca i powiem Ci,ze u nas też zimno,w niedzielę wieczorem tak zmarzłam,ze moja małza w piecu paliła ale nie wiem moze po prostu jestem zimną babą. Beti ciesze się,że rehabilitacja pomaga,ze jesteś w lepszym humorze,czekałysmy wszystkie na taki moment. Pszczółko nie zamartwiaj sie na zapas a jesli tu zaglądasz napisz jak czuje się mama?Czy juz jest u siebie czy dalej u siostry? Roberto ja Ci nic na temat hormonów nie napisze bo ich na razie nie przyjmuje na razie decyzja o przypisaniu hormonów została przełożona.Takze nic nie wiem.Choć była u mnie w niedzielę znajoma przjmuje jakie i mówiła,ze po nich czuje się bardzo dobrze,nic ja nie boli,ma duzo siły werwy ale minus to duzo przytyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku czyli zaczynasz z działalnością ,zycze wytrwania z załatwianiem formalności wszelkich miało być juz łatwiej ale czy tak jest naprawdę to nie wiem.Wiem,ze jak ja zaczynałam działalnośc gosp to latałam przez kilka dni od urzędu do urzędu.A i jeszcze chyba do banku.Napisz czy ktoś Ci bedzie prowadził księgowość czy sama.Teraz się duzo pozmieniało.U mnie w mieście jest duzo biur co prowadza zreszta mojemu małzowi też i płacimy symbolicznie za taka usługe i nic nas nie obchodzi,do nas nalezy tylko dostarczanie kwitów.No i robienie przelewów do Zusu i US. Tokino czyli w nowych patrzałkach jest Ci wygodnie.I wszystko lepiej widać. Dla wszystkich dziewczynek miłego dnia i jeśli sie nie odedzwę to proszę o urlop na jak długo nie wiem ale ,zaznacze tylko ,ze nie jest to problem ze zdrowiem. Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Małgosiudzięki za kawkę:))))...Ale jesteś ranny ptaszek:D Dzięki z całego❤️za słowa otuchy:))))) zuuziczku👄trzymam kciuki za dziadziusia❤️Duuużo zdrówka życzę🌼 Personalna👄👄👄 Buziam bardzo👄i tulam❤️❤️ Zaraz biegnę do kieratu:P...dziś kolejna wizytacja...a ja???A ja mam to w nosie:P:P:P Miłego dzionka życzę🌼 Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa U mnie pada spokojniutko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Przepraszam za nieobecność ale u mnie natłok pracy,jak nie pada deszcz to po prostu nie wyrabiam. Dzisiaj wpadłam tylko na chwilkę i nie mam nawet czasu przeczytać Waszych wpisów bo już szykuje mi się wyjście,no chyba ze zacznie padać bo niebo jakieś szarawe to się pojawię i poczytam. A teraz życzę miłego i udanego dnia i narka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kukam tylko na chwilunię i zaraz zmykam do łóżeczka..jeszcze niedomagam:( Częstujcie się kawusią i owocową albo zieloną herbatką i bardzo proszę po kawałeczku placuszka tzw. grysikowiec...siostrunia przyniosła mi na zachciankę ale dla wszystkich wystarczy////////////////////////// Małgorzatko❤️dzięki👄 Miłego dzionka dla Was kochane👄 acha...u mnie słonecznie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Personalna❤️ kuruj się i odpoczywaj, masz okazję, nabieraj sił - współczuję. Zuuzik może to nie złośliwe, trzymam kciuki, będzie dobrze❤️ Roberta nie nie powiem na temat hormonów, bo nie brałam, przeszłam przez to piekło bez wspomagaczy Banderasku czas pomyśleć o sobie i zdrowiu, wiem że ciężko z pracą, ale nie za wszelką cenę👄 Małgosiu powodzenia na kursie👄 Bechemootku👄 na dobry początek - powodzenia Dziewczynki jestem w rozpaczy, wczoraj byłam u dentysty, miała leczyć ale stwierdziła że nadaje się, dzisiaj poszłam do innego i usunął, bo stwierdził to samo, wcześniej leczone kanałowo, pociemniały i kruszą się, muszę wszystkie usuwać😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja :D z uśmiechem bo jak poczytałam Bonitkę to padłam na buziol :D Ja na razie wezmę dowcipnie i obacze .👄 zuuziku ...trzymam kciukasy ,wiesz mojemu Teściowi jakiś czas temu zaczęła rosnąć na ustach dosłownie faja wycinek okazał się złośliwy nie było rady bo nie mógł jeść z tą fajką usunęli mu i na lampy już nie poszedł do tej pory na szczęście nić się nie dzieje lat 84 .:D👄 bechemootku...oby wsio się udało działaj 👄 Personalna2..zdrowiej nam kochana 👄 bondi..cieszę się że ci się udało bez koksu mnie jak wiesz powaliło choć boję się okropniaście 👄 Banderesku ...życzę ci byś znalazła pracę a nie harówkę 👄 Wesołku Jeden ...jak widać wszędzie wiosna do dupy tyle czekaliśmy na nią a ona się wypina na nas ,jak jest troszkę cieplej to u mnie komary meszki i te inne gady nie dają posiedzieć trzeba palić pochodnie .Ja zamówiłłłam już siatki na okna choć nie bardzo mi to się podoba 👄 Dla wszystkich milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł🖐️ ostatnio jakaś padnięta jestem dziś zrobiłam 94 pierogi ruskie ma któraś ochotę smaka juz stawiam(______________________)(__________________________),ale od hormonów tez się bronie rękami i nogami,narazie daję rade,chodz 10lat do tulu brałam i miałm dość i cieszyłam gdy mogłam je odstawić Zuuzik trzymamy kciuki ,powiem ci ze moja babcia tez sobie wychodował na oku miał strasznie dużą brodawke która zasłąniała jej oko,ale jej usunięto i jest ok.,chyba nas wszystkich jakieś male i duże problemy na drodze spotykają,bo właśnie babcia robiła wyniki i wyszła tarczyca jak dziś liczyłysmy idzie pokolej prababci kuzynki od strony babci ,jedna ciocia w tym roku była operowana wynik zły,jeździ co jakiś czas do Gliwic.,już teraz się oswoiła,ale początek był trudny pogodzeniem się z wynikiem. u mnie to pogoda taka deszczyk pada słońce swieci babo jaga masło składa.:P:) Pozdrawiam nasz klan cały milutkiego wieczorku życze. A Bonita mozesz zmniejszyć porcję i wypróbowac,a napewno szybko zniknie ja mam taką fajną blaszke wychodzi 18 kawałków.ta masa napewno przypadla by ci do gustu.:)Bonita gdyby było blizej to kurierem bym ci podeslała.:) a Roberta piankę robiłaś?pytam ,bo w garnku napisałaś ,że zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Zmarł mój ukochany❤️aktor...😭😭😭 Smutno mi okropnie:(((:(((:(((....Powiem Wam tak po ,,cichutku,,że zawsze marzyłam i wierzyłam,że kiedyś dane mi będzie Go spotkać osobiście...:(((((....Nie udało się😭 Na pocieszenie sobie ugotowałam budyniek śmietankowy (______)>>>(______)>>>(______)>>>(______)>>>(______)>>> (______)>>>(______)>>>(______)>>>(______)>>>(______)>>> i to w znacznie za duuuuużej ilości;)))) Pomożecie???:D...Na zdrówko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż kupił żonie rajstopy na imieniny.(???) Na drugi dzień przychodzi do sklepu i chce je zwrócić: -Za małe są, mówi. -Stopy to wlazły, ale ten raj się nie mieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmi👄niebawem mus umówić się na pogaduszki:)))) Ciasteczko muuuusi być pyyyyycha:)))))...ale stop!Dietka u mnie trwa jak zwykle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×