Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Bechemotku chyba się udało sprawdź proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udało się na pewno:):):) a ja kiedyś myślałam, że net szwankuje, a jak się okazało kabelek od netu się obluzował:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz tylko ciekawe czy otworzysz tę przesyłkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic, idę już naprawdę, bo raz się już pożegnałam i pewnie też się wyłączyłaś. no to papapa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yes, yes, yes!!!! :-D Widziałam, widzialam!!! Mizianko było :-D Zuuziku 👄 i na dodatek buziaczek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bardzo zaluje ze nie bylam z Wami wieczorkiem. Nie moglam ze nic w swiecie nic wyslac :(chociaz podgladalam Was przez dziurke i podczytywalam:P Wnerwiona czepilam sie gazet i zrobilam sobie prasowke. Dobranoc, moze jutro bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Bechemotku...Z okazji urodzin wszystkiego najlepszego !!!!!!!!!!🌼 Wczorajszym solenizantkom również wszystkiego najlepszego 🌼 Dziękuję za fotki świetnie wyszłyście . Dla wszystkich udanego tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__________ $_____$_______$ _____$_____$$___$$_____$$ ______$$___$$$_$$$___$$$ $______$$$$$$$$$$$$$$$$ __$$$__$$$_______$$$$$$$$$ ___$$$$$ _Dzień____ $$$$ _____$$___Dobry______$$$$$$ ___$$$$______________$$$$ $$$$$$$$____________$$$$$$$$ ______$$$_________$$$$$_ ____$$$$$$$$$$$$$$$_$$$____ __$$$___$$$$$_$$$$___$$___ $$_____$$$$____$$$_____$_ _____$$_________$$________ ____$____________$________ *._.**._. *.*.**.*.* Kropel kilka rosy o świcie zmieszaj ze słońca promieniami dodaj kwiat marzeń w rozkwicie słodkimi przepleciony snami wzruszenia dolej nutkę i serca czułe drżenia odrzuć myśli smutne i chwile rozżalenia przypraw płatkami magnolii i łzami szczęścia dla smaku odrobinę dodaj euforii i różanego nieco zapachu ogrzewaj w dłoniach z uśmiechem na twarzy jak dobry koniak w szklanym pucharze, za gorąca, to wiatrem schłodzisz i zaraz możesz spróbować, bo przecież o to w życiu chodzi, by dniem każdym się radować. ___//\\_____//\\_____//\\_____//\\___ //////// ___(v)__(v)___(v) __(())_(())_(()) ___(_.^._)___(_.^._)___(_.^._) _____________((_,**,_)) _______((_,**,_)) MIŁEGO ___((_,**,_)) DNIA _,**,_)) ŻYCZĘ ___((_,**,_)) ...;) BUZIACZKI Bechemotku wszystkiego najlepszego🌼🌼🌼 http://www.youtube.com/watch?v=eymCmStZGO8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam 🌻 🌻 🌻 zrobie kawusi: (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> herbatki I_I? I_I? I_I? I_I? i inusi U> U> U> rozpalam też w kominku bo oziębiło się brrrr...... u mnie leje a na niebie ołowiane chmury zrobiłam też na śniadanko jajecznice (_____________)============o i bułeczki z masełkiem @@@@@@@@ soczek pomarańczowy byłam dzisiaj w pracy ale na szczęście krótko. Dziękuje za fotki ❤️ ❤️ ❤️ Wczorajszym Solenizantkom zaległe buziaki posyłam 👄 👄 👄 🌻 🌻 🌻 👄 👄 👄 🌻 🌻 🌻 👄 👄 👄 🌻 🌻 🌻 👄 👄 👄 🌻 🌻 🌻 👄 👄 👄 🌻 🌻 🌻 👄 👄 👄 🌻 🌻 🌻 a naszemu Bechemotkowi też 👄 👄 👄 🌻 🌻 🌻 👄 👄 👄 🌻 🌻 🌻 👄 👄 👄 🌻 🌻 🌻 👄 👄 👄 🌻 🌻 🌻 👄 👄 👄 🌻 🌻 🌻 👄 👄 👄 🌻 🌻 🌻 życze Ci Bechemotku szczęścia, spokoju, pogody ducha, miłości duuuuużo wszelakiej, i zdrówka oczywiście ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Bechemootku wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka👄🌻 U mnie szaro, buro i ponuro, a na dodatek ziąb okrutny. Wczoraj zmogła mnie pogoda, przespałam popołudnie i co dziwne noc też raczej przespana. Tokina jak się czujesz ? Terterku jak minęła majówka po węgiersku, czy pogoda dopisała? Wszystkim miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie dziewczynki Ze szczególną atencją witam naszą jubilatkę Bechemootka , Z okazji Urodzin moc gorących życzeń płynie z mojej strony , samych szczęśliwych chwil w życiu a nade wszystko ZDROWIA 😍 👄 👄 🌼🌼🌼 Cieszę się Teretereku że szczęśliwie powróciłaś do domku i nawet zaliczyłaś dziś pracę , jesteś wspaniała 👄 Roberto , dlaczego jesteś taka zachowawcza , co się stało , napisz proszę bo nie wierzę że to się dzieje bez przyczyny 😭 Kosmitko piękny wiersz , lubię te klimaty 😍 Bondusiu , jak widzisz jestem dziś w domu , nie poszłam na zajęcia czuję się jak przepuszczona przez wyżymaczkę :( ale to nic dziwnego bo przecież te skoki ciśnienia raz w górę , raz w dół osłabiły mnie , jednak widzę wyraźną poprawę i jutro już na pewno wszystko wróci do normy 👄 Wszystkim życzę dziś pięknego dnia mimo iż za oknem chłód i deszcz 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tak trochę smutno i deszczowo U mnie w dalszym ciągu tylko smutki i kłopoty,jak uda mi się zaleczyć czy naprawić jedną rzecz to druga zaczyna się sypać i chorować.Trzeba mieć naprawdę siłę i wytrwałość a mi niestety chwilami zaczyna jej brakować.Tyle chciało by się napisać,wypłakać w Wasze kochane,przyjacielskie ramiona ale nic to nie da,mi nie pomoże Wam być może popsuje i tak zimny i deszczowy dzień. Dzisiaj święto naszego kochanego Bechemootka,nie można mi tu pojawiać się jak cieknąca konewka i wylewać swych żalów,bo one były,są i chyba już zawsze ze mną będą. Bechemootku👄👄🌼🌼👄👄🌼🌼👄👄🌼🌼👄👄🌼🌼👄👄🌼🌼👄👄🌼🌼👄👄🌼🌼👄👄🌼🌼👄👄🌼🌼👄👄🌼🌼👄👄🌼🌼,moja majowa siostrzyczko nie muszę chyba pisać jak wiele dobrego Ci życzę,zdrowia,szczęścia,pociechy i wsparcia rodziny i bliskich,stu lat życia i wszystkiego co sobie tylko wymarzysz.Niech każdy nadchodzący dzień będzie lepszy od mijającego a każdy mijający Cię na ulicy obcy człowiek niech obdarza Cię uśmiechem. Wczorajszym solenizantkom🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondusiu ❤️ mieliśmy cudną pogode przez cały pobyt. Pierwszego dnia zwiedzaliśmy Bude - słońce prażyło, hotel nawet niezły nad samym Dunajem. Po całym dniu zwiedzania zaliczyliśmy węgierską kolacje a potem z małżą poszliśmy na winko do knajpki. Wypiłam dwie szklaneczki i jak wróciliśmy do hotelu to padłam jak betka :D Drugi dzień zwiedzania to był Peszt - pogoda też piękna chociaż sie troche schłodziło. Mieliśmy sporo czasu dla siebie - po zwiedzaniu zrobiłam drobne zakupki ale naprawde drobne bo tam straszna drożyzna. Ich winka u nas tańsze są. Kupiłam wianki suszonej papryki i salami a potem w ogródku w handlowej dzielnicy popijaliśmy piwko ;) Wczoraj był powrót a po drodze zwiedzanie Szentendre - miasteczko artystów malarzy, rzeźbiarzy itp Obiad w Słowacji. Wróciliśmy o 23.00 Pobyt udany choć smutne jest to, że Węgry podupadły troche i widać to gołym okiem. Mieliśmy dobrego przewodnika - błyskotliwy i dobry kompan w podróży Myślałam, że dzisiaj będe miała dużo wykładów - bo po łykendzie więc poszłam ekstra. Ale nie było tak źle - wróciłam wcześnie a jutro też ide normalnie bo środa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku Kochnany - jedyne co moge zrobić to przytulić Cie mocno ❤️ ❤️❤️ Pozdrawiam wszystkie Dziewczynki gorąco i ide zrobić obiad 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki bechemootku❤️ ,,Życzę Ci wiary:))) że wszystko ma sens! Życzę Ci nadziei:)))) która obudzi Twoje serce❤️ i z nowym zapałem pozwoli spojrzeć na to, co już gdzieś przygasło! Życzę Ci miłości❤️ tak ogromnej:D że nie można jej zatrzymać dla Siebie;))))) A przede wszystkim:))) życzę Ci👄 aby każdy kolejny dzień był piękniejszy od poprzedniego!!!,,🌼 Sto lat🌼🌼🌼 Dla Wszystkich Kobietek❤️miłego popo:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Terterku cieszę się że wycieczka udała się, a najważniejsze że pogoda dopisała i jesteś zadowolona. Byłam na Węgrzech 10-12 lat temu, w drodze do Grecji, załapaliśmy się na wiejskie wesele, świetna zabawa, a Budapeszt uroczy. Tokina a może by skorzystać z porady lekarza, jeżeli taka sytuacja się powtórzy. Wesołku przytulam cię mocno, wypłacz się, będzie ci lżej, a my będziemy prosić Pana by odwrócił od ciebie wszystkie złe chwile👄❤️ Banderasku kiedy wreszcie będziesz odpoczywać?❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ Bechemotku wszystkiego naj naj naj w dnu urodzin dużo zdrówka i czego sobie życzysz 🌼❤️👄🌼❤️👄 🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄 🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄ja już po pracy a zapisałam się do psychologa ide w poniedziałek bo ja moche chodzić wszędzie tylko wponiedziałki bo popołudniu nie przyjmuje aj ja póżno kończe prace pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane kolezanki w ten deszczowy dzień Wszystkim bardzo, bardzo dziękuję za piękne życzenia👄 Siedzę w otoczeniu kwiatów, które dziś dostałam i jestem baaardzo szczęśliwa, że tyle osób o mnie pamiętało :-) Dziękuję też za życzenia na@ i n-k i komórkowe :-D. Zapraszam do stołu - szampan, wino czerwone, koniaczek, ajerkoniaczek. Jest i piwko :-p. Wiecie już, że jakoś nie uprawiam pieczenia ale mam mój ulubiony serniczek (z dobrego źródła!). Smacznego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja też Bechemotku wszystkiego co najlepsze 🌼 Terterku ja też mogłam być przez 3 dni w Budapeszcie i Egerze, bo ode mnie z pracy była wycieczka :D Wybrałam jednak odwiedziny u mamy, bo mam do niej 300 km ( niedaleko Opola, bo ja z urodzenia opolska dzioucha, tylko za spodniami poszłam w góry ). Mama ma 76 lat więc trzeba korzystać ze spotkań dopóki jeszcze można. Zrobilismy jej niespodziankę, bo nie wiedziała, że przyjedziemy :D Dzięki za zdjęcia i tylko mogę żałować, że mogłam być na nich, bo było tak bliziutko 😭 Na dobicie pogoda beznadziejna, rano pojechałam rowerkiem, a wróciłam autem, bo rozpadał się deszcz :( Pozdrawiam wszystkie bez wyjątku 👄 Wesołku nadejdą lepsze dni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Kochany Bechemootku🌼 W Dniu Urodzin najserdeczniejsze zyczenia zdrowia, szczescia, spelnienia marzen i duzo milosci zycze. 🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄 🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️[usta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a ja zakatarzona jestem strasznie i kaszlisko tez mnie meczy. Dobrze ze pododa jest nijaka to siedze sobie spokojnie bez pokusy wychodzenia na zewnatrz. Moze za dwa dni mi przejdzie:( Terterek jestes jak zwykle niezmordowany. 3 dni "wywijales czardasze" a dzisiaj juz na wykladach. Tak trzymac dalej:) A na Wegrzech masz racje ostatnio troszke smutnawo sie zrobilo, a bylo to najweselsze panstwo naszego bloku. Nie bez znaczenia byl ostatni kryzys ktorego my w Polsce uniknelismy dzieki madrej polityce pienieznej naszego banku i zmarlego tragicznie pana Skrzypka. Nasza Personalna pewnie jeszcze walcuje w Wiedniu. Nie, chociaz powinna juz wrocic. Pewnie zajeta codziennymi sprawami. Wesolek kochany co znowoz "sie stanelo" u Ciebie? Przykro mi ze masz znowu problemy. Pamietaj ze prawie wszystkie oprocz zdrowotnych mozna rozwiazac i nie zamartwiaj sie az tak strasznie. Przytulam mocno. Trzymajcie sie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A serniczek dobry Bechemootku. Winko tez :) O wiele lepsze jak syrop:P Wypijam Twoje zdrowkoY Wszystkiego najlepszego Bechemootku🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, teraz przypomnialo mi sie ze dzisiaj ma urodziny moja bratowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku - ❤️ z przyjemnością wtrząchnę słuszną porcję serniczka i napije sie dobrego winka YYYYY :D:D:D mniam..... mniam....:P:P:P Te fotki z K dziewczynki moje kochane - to niektóre są takie, że nawet nie chce patrzeć bo tak łokrutnie na nich wyszłam :P:P:P;) ale co tam - te nieudane - omijam szybko wzrokiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POZDRAWIAM pięknie całą "ferajne" i usadawiam sie wygodnie przy naszym magicznym stole nieopodal kominka ;) ❤️ :D troszke sie poprzyglądam...troszku sobie poczytam...troszke sobie podumam....sącząc przednie trunki i smakując urodzinowe łakocie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×