Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

:D:D:D Beti - masz racje - niezapominajka mówiła mi o Pszczółce ale widocznie myslałam o Robercie i tak wpisałam. No tak - chwile przedtem oglądałam w garnku fotki Roberty :D Bonitko - fotki nienajlepsze ale ten aparacik mojego małżyka jest kiepściutki a może to ja źle ustawiam :O w każdym razie kiepsko niektóre wychodzą. Ale faktycznie spotkanie było bardzo miłe - był nas komplet plus jeden mężczyzna - dokładał do kominka :D:P i obsługiwał nas dzielnie. Dziewczyna dobrze trafiła ❤️ Moje dziecko pojechało i wszystko wróciło do normy. Acha! byłabym zapomniała - posle Wam jeszcze coś o moim młodszym dziecku ale na @ bo tu nie da rady. Pośle link do stronki po której dobrze pogrzebcie ;) i moż jakąś fotke Życze miłego wieczoru ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku dzięks za fajne fotki i uroczą historię:) synuś równy chłopak, ale nie wiem w jaki wejść link - czyżbym go nie dostała? Bonita już trzymam kciuki coby małżykowe badania wyszły dobrze i szybciutko i w dobrej formie wrócił do domku:) a że vod nie działa za granicą to jestem w szoku - dziadostwo, no:P i faktycznie nasza Pszczółka jutro świętuje - dziś pewnie pichci różne różności:) i jest rybką, jak moja mamcia, która świętowała wczoraj:P - sprezentowaliśmy jej portfel szczęśliwa:D a Robercika to koziorożec z początku stycznia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się X - faktoruję :-D Dzięks za przypomnienie swięta Pszczółki! A dlaczego ja nie mam przypominacza??? Bonitko! Trzymam kciuki, będzie ok z M! Terterku! podziwiam ciebie za taką energię i pasję życia!!! Ja dziś odmówiłam zaproszenia do teatru a zanim odmówiłam to się popłakałam, miałam biegunkę i znów negatywną samoocenę :-o Poza tym, tak jak ty Zuuziku złe samopoczucie mnie dopadało, własciwie to absolutna huśtawka nastrojów :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko! :O:O:O Zuzik! ❤️ napisałam kilka słów a nie wkleiłam linku ło jejuśku - ide posłać - tym razem będzie sam lincek :P sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku podaję Ci łapkę w tej trudnej dla Ciebie chwili:) a przypominajkę tzw. niezapominajkę o urodzinach znajomych z nk (ale też nie wszystkich, tylko tych, którzy zaznaczyli w swoim profilu, że chcą by ta informacja docierała do znajomych) znajdziesz na poczcie, którą podałaś jak zakładałaś swój profil na nk - pojawia się dobę przed urodzinami, natomiast od jakiegoś czasu jak wejdziesz na swój profil - od razu na głównej stronie, to po prawiej stronie, trochę niżej, pod Twoją fotką będzie fotka osoby i informacja o jej urodzinach - ale to pojawia się dokładanie w dniu jej urodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku to czekam:) a u mnie dziś od 11 nie ma wody:o i trzeba było nosić wiaderkami z podstawionego beczkowozu, jak za komuny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie Terterku, też nie znalazłam linka :-p Zuuziku ;-), dzięki za kciukasy :-D - ja tak mam, nie lubię być zaskakiwana :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaogądałam się na butach i jakoś nic nie mogę znależć żeby mnie powaliło na kolana:o idę lulać - jak się uda - od jutra znów do kieratu, buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłuchałam sobie utalentowanego syna Terterka,jestem pod wrażeniem. Dziewczynki miałam dzisiaj ten długi spacer,natrzepałam sporo kilosów,robi się ze mnie piechur. Zuuzik głodny zawsze o chlebie:p:),wiec ten ruch tak mi sam wyszedł.Wiadomo wiosna,trza się kochać:):):) To chyba tyle,szkoda ze pogoda za kilka dni ma się popsuć,ja tam miałam nadzieje ze się utrzyma,aż do lata:):) i dłużej. Dobranoc moje skowroneczki,do jutra 👄👄 DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piękny mysle dzień choc jak pisze Wesołek pogoda ma sie posuć na dniach. Zapraszam na kawusie,inusię i herbatkę z cytrynka Tererku dzieki za @,dobrze,zesie im ulozyło i oby tak trwalo jak najdłuzej.Zaraz ide na @ szukac synusia. Bonitko zdrówka dla małzyka życzę i oby jak najszybciej był nowu w domu.Badz spokojna choc wiem ,ze cięzko czasem. Bechemotku to znowu chorobsko Cie umęczy -zdrówka Pszczóleczko 100 Lat 🌻 🌻 🌻 Zuziczku i co zdecydowałas sie na to leczenie czy dałas sobie spokój może nieprzespane noce sa z tym związane. Pamiętam co to znaczy nieprzespana noc i patrzenie na zegarek co chwila. Wesolku czyli spacerując łapiesz kondycję i pewnie formę. Personalna zagladaj do nas częsciej Kosmi a jak Twój synus zdecydowłaś sie na ten zabieg? Miłego tygodnia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! wszystkie :) PSZCZOLECZKO..KOCHANA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!👄👄👄👄👄🌼🌼🌼🌼🌼 🖐️ miłego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 dziękuje Małgorzato z kawusie ❤️ śniadanko podaje poniedziałkowe: kanapki różniste http://www.kobieta.pl/uploads/pics/sandwich.jpg musli żurawinka A dla Pszczółki bukiet urodzinowy: http://www.imexgraf.pl/kalendarze/2007/trojdzielne/KT18_Kwiaty.jpg Żyj nam Pszczółko 100 lat w szczęściu i zdrowiu!!!! ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ A ja pozdrawiam wszystkich i życzę miłego słonecznego dnia ❤️ i żebyście buciki ładne dostały i sukienki fajne uszyły i torebki wiosenne zaczęły nosić i nowe fryzurki na głowach. A w głowach niech się zazieleni i zakręci troszeczke :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:):):) KOCHANA PSZCZÓŁECZKO❤️❤️❤️❤️serce]❤️ Z okazji urodzin życzę Tobie samych tylko szczęśliwych dni w życiu! Niech łzy smutku nigdy nie spływają po Twoich policzkach, a radość niech przepełnia całe Twe serce! Życzę Tobie dużo zdrowia, radości, uśmiechu, pogody ducha, miłości najbliższych, wspaniałych przyjaciół, spełnienia najskrytszych marzeń ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 Ściskam i całuję👄👄👄👄👄👄👄👄👄 Dla Ciebie ta piosenka❤️ http://www.youtube.com/watch?v=Nn7nX-oWRnQ&feature=related Wszystkim dziewczynkom życzę radosnego słonecznego dnia,aby był początkiem wspaniałego tygodnia:):):) Bonitko ściskam kciuki,żeby mężuś prędziutko wrócił do domu z dobrymi wynikami❤️ Bechemotku❤️ nie smutkuj się-ściskam Cię mocno❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ BARDZO BARDZO DZIĘKUJE za przepiękne życzenia 👄 i cudne prezenty👄 bukiety kwiatów, smsy, telefony i śliczną pioseneczkę aż mi się łezka w oku zakręciła. Dziękuję WAM MOJE KOCHANE za pamięć mocno ściskam mmmmmmmmm i przytulam każdą z osobna👄❤️ Tak bardzo się wzruszyłam . Stawiam na stole torta , ciasto orzechowca (%%%%%%%%%) roladki z bitą śmietaną (@@@@@@@@) i koniaczka Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Kawusię )_(> )_(> )_(> ze śmietanką ;) Do potem 🖐️❤️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółeczko dziekuję za poczęstunek Dziewczynki u mojej cór na uczelni podali link by sprawdzac stęzenie radioaktywne http://www.radioaktywnosc.umcs.lublin.pl/?id=0 oraz możecie troszkę poczytac jeszcze http://astral-projection.blog.onet.pl/2,ID423475486,index.html Jakby co można zakupić jod w aptece,pamiętam za dawmych czasów tez kazali brac jod.Tak mysle czy w aptekach można dostac jeszcze jod.Nie mówie by juz kupowac ale czy takie cos wogóle jest dostępne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko Kochana - z przyjemnością poczęstuję sie tortem, ciachem i wychylę lampke koniaczku za Twoje zdrowie zapiję kawusią mniammmm ❤️ ❤️ Małgorzato - mnie sie bardzo nie podoba to co robią media i jak podkręcaja atmosfere wokół każdej tragedii łącznie z Japonią. Przeżywamy to wszyscy ale cała ochydna otoczka naszego dziennikarstwa, które żeruje na nieszczęściu jest przerażająca. Nie powinniśmy podejmować zadnych takich akcji i przyczyniać sie do podnoszenia atmosfery - tym bardziej, że jak same widzimy na tych wykresach od Ciebie - zadnego skażenia promieniotwórczego nie wykryto. Niebezpieczeństwa przynajmniej my Europejczycy nie stwierdzamy - głupie są takie sensacje. Powinniśmy brać przykład z Japończyków, którzy pomimo tragedii spokojnie, bez paniki i z godnością przyjmują nieszczęście. Tam w kolejkach nie włażą na siebie, nie kłócą się nie ubliżają sobie tak jak my chociażby 10-go każdego miesiąca. A nasze dziennikarstwo tffuuu! każdego newsa zaokrąglają do dziwnych wielkości byleby zrobić wrażenie i podniecać sie sensacjami. Obserwuje to od początku - informacje i kanały prześcigają sie w śrubowaniu danych z doniesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc prośba jest taka Dziewczynki - abyśmy przynajmniej MY nie propagowały takich doniesień bo są przesadzone. A ten link ze zdjęciem skażonej pięknej ziemi z zachodzącym słońcu i z dopiskiem "świat milczy, ty wołaj" - woła ale o pomste do nieba :O Zamiast puszczać takie bzdury - lepiej ludzie powinni sie zastanowić nad organizowaniem chociaż jakiejś cząstki pomocy dla ludzi ogarniętych nieszczęściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tererku masz rację należaloby sie zastanowić lepiej jak można pomóc tym ludziom,dla nas jest to nie do opisania nie do przeżycia,choc myśle ich spokój pokazywany jest tylko na pozór,w głębi przezywają pewnie swoja sytuację bardzo.A świat teraz powinien przyjśc z pomocą,zobaczcie nie trzeba wojen a tylu ludzi ginie w momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście Małgosiu masz racje - nie powinnyśmy jednak przyłączać sie do propagowanie głupot, które nic nie pomagają a wnoszą chaos w ludzkich głowach Jestem przekonana, że pod maską spokoju w sercach tych Japończyków jest trwoga i smutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sory że mnie nie było kilka dni ,ale miałam straszne problemy ze zdrowiem i nie miałam nawet siły by siąść do kompa. Dziś jestem w lepszej kondycji ale cały wekkeend miałam spieprzony. W piątek miałam u siebie małą i namówiła mnie na zakup lodów, oczywiście się zgodziłam , po zjedzeniu malutkiej porcji dostałam strasznych boleści i nie pomagały żadne leki:( Przecierpiałam dwa dni , dopiero dziś czuję się lepiej choć ciągle jeszcze mam pobolewania. Dziś święto naszej Pszczółeczki , więc Pszczółko droga dla Ciebie wszystkiego co najlepsze, dużo szczęścia , zdrowia oraz spełnienia wszelkich marzeń 🌼🌼🌼👄👄👄 🌼🌼🌼👄👄👄🌼🌼🌼👄👄👄 🌼🌼🌼👄👄👄 🌼🌼🌼👄👄👄 🌼🌼🌼👄👄👄🌼🌼🌼👄👄👄 🌼🌼🌼👄👄👄 Tereterku dziękuję za piękną relację ze spotkania , mniej więcej wiem gdzie ten domek się znajduje, wcale nie tak daleko ode mnie tylko jakieś 3 przystanki autobusowe :D Piękna ta kawiarnia , której podesłałaś fotki, myślę że jesteś podwójnie dumna z syna , nie dość że skończył studia, podjął pracę, ma wielkie plany przed sobą to jeszcze rozwija się artystycznie , no, no pozazdrościć 👄👄 Betusia brawo , brawo , 3 kg mniej , ale wiesz że to zasługa miłości , człowiek zakochany chudnie w oczach :D tak trzymaj 👄 Roberto chciałam Ci bardzo podziękować za dmuchanie ciepła w moją stronę , dziś było 19 stopni :D ale pewnie powinnam też podziękować Rowerzystce bo to od niej ten halny przywiał ciepełko i jest mi z nim tak dobrze 👄 Personalna , jak miło że wreszcie jakiś Twój wpis , mam nadzieję na więcej 👄 Marijka jak dobrze że znajdujesz czas by tu kuknąć , powiedz proszę jaki kierunek studiów chcesz obrać 👄 Bonitko, mam nadzieję że wyniki Małżusia będą dobre a Twój niepokój jest spowodowany brakiem fajeczek, ale uspokoisz się kiedy będą wyniki👄 Małgorzatko👄 Banderasku już wróciłaś więc gdzie się podziewasz ? 👄 Kosmitko i co wywalczyliście ?👄 Bondi co z Tobą ? czyżby znów komp wysiadł ? czy może ty słabujesz i nie dajesz znaku ? 👄 Wesołku czy dostanę wreszcie potwierdzenie? bo już strasznie mnie to deprymuje 👄 Bechemootku 👄 Zuuziczku👄 Poetko , czy dziś już lepiej 👄 Dziewczynki opowiem Wam jaką miałam dziś przygodę . Otóż we czwartek byłam z Małżem na zakupach w kauflandzie i zrobiłam takie jednorazowe zakupy miesięczne więc tych składników na paragonie było całe mnóstwo. Jednak kwota do zapłaty wydawała mi się zawyżona :O nie miałam kiedy tego sprawdzić , bo wróciłam wieczorem , w piątek dziecko i boleści żołądkowo-brzuszne. Dopiero dziś sprawdzam paragon i okazało się że mam nabite 62 zł których tam na pewno być nie powinno. Zadzwoniłam do info w kauflandzie, pani mówi by przyjść , więc dziś się wybrałam. Okazało się że skasowano mi dwa kurczaki w cenie filetu z indyka:O byłam w plecy ponad 40 zł I tu jest przestroga dla wszystkich kupujących , sprawdzajcie co macie na etykiecie , sprawdzajcie wagę i cenę . To był przypadek że sprawdziłam ten paragon, zwykle po rozpakowaniu zakupów nie pamiętam nawet by na niego spojrzeć i teraz się zastanawiam ile razy dałam się oszwabić :O No to się rozpisałam :O sory , widać brakowało mi tego pisania :D zapodaję popołudniowe cappuccino do tych smakołyków od Pszczółki @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Tokino ❤️ łyk łyk po koniaczku co? może jeszcze kawałek torciku uszczkne - jest wielki i pachnie - wystarczy dla wszystkich aż nadto - więc spokojnie dokładkę biorę :P YYYY pije koniaczek i zaraz śmigam do sauny Pozdrawiam Wszystkie Dziewczynki - Solenizantke całuje i znikam ❤️ ale zjawie sie wieczorkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim dziewczętom jeszcze raz pięknie dziękuje👄 jestem naprawdę wzruszona waszymi prezencikami i życzeniami👄 Tokino kochana bardzo mnie wzruszyłaś👄 buziam Cię mocno👄 i ściskam z całych sił mmmmmmmmmm❤️ Przyniosłam dosyć kaloryczną kolacyjkę ;) może któraś się skusi :) udka pieczone (&&&&&&&&&) śledziki z rodzynkami ($$$$$$$$$$$$)> kotlety i rybę po grecku (&&&&&&&&&&&&&)> częstujcie się moje kochane ;) i nalewam każdej koniaczka Y Y Y Y Y Y YY Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y na dobre trawienie na ZDRÓWKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim dziewczętom jeszcze raz pięknie dziękuję za życzenia👄 JESTEŚCIE KOCHANE❤️👄👄👄 Tokino kochana bardzo Ci dziękuje wzruszyłam się aż do łez mocno Cię ściskam i buziammmmmmmm👄 Przyniosłam WAM kolacyjkę ;) Śledzie ($$$$$$$$$$$$$) udka pieczone (&&&&&&&&&) kotlety i rybę po grecku :)(%%%%%%%%%%%%)> proszę się częstować nalewam koniaczka Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y dla każdej :) na zdrówko moje kochane dokroiłam tez ciasta (@@@@@@@@@@@@)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale się narobiło :( najpierw mi wcinało wpisy i nic nie było a teraz wyskoczyło dwa razy buuuuuuuu :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółeczko - jubilatko kochana:) jeszcze raz ściskam Cię mocno👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻 Beti jak to nic nie jesz????? a ja dlaczego muszę jeść i na dokłądkę opanować się nie mogę?;):P Wesołku dziękuję za linka do mzyki, nie musiałam szperać;) Terterku łałłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł, to Twój synuś tak się "wydziera" pięknie? właśnie słucham i japkę otwieram:) gratuluję:D:D:D Tokina, masz rację, że często nas kantują, a my nie zwracamy na to uwagi:o ciekawe kto się pomylił? pewnie pani, która na wadze wklepała nie ten kod:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagadałam się z synem i nawet nie wiem kiedy mi ten czas przeleciał. Oczywiście Pszczółko częstuję się wszystkim po trochu , choć to grzech tak na noc się objadać ale co tam Twoje urodzinki są raz w roku:D Też bardzo dziękuję za rozmowę 👄👄 Betusia jak zwał tak zwał :P efekty się liczą :D 👄 Tereterku czy już wróciłaś z tej sauny ? Ja to Cię podziwiam , jak można wysiedzieć w tak wysokiej temperaturze ? mnie się to udało tylko raz w życiu i to jak byłam jeszcze bardzo młoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×