Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Malibu_

SLIMTURBOVITAL-nowa kuracja odchudzajaca czy tylko drenaz kieszeni?

Polecane posty

Smak nie był za wspaniały ale myślę, że mogłabym się przyzwyczaić. Przerwałam kuracje, gdy bardzo ciężko zachorował mój tata. Prawie nie bywałam w domu i całkiem zapomniałam o kuracji. Gdy sobie o niej przypomniałam to okazało się, że przez ten stres straciłam w dwa tygodnie 6 kg i już żadna kuracja odchudzająca nie jest mi potrzebna. Wprawdzie schudłam ale nikomu nie życzę aby stracił kilogramy w taki jak ja sposób. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam nie chciałam być wścibska, myślałam, że odesłałaś to z jakiś innych powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma problemu, to był jedyny powód odesłania przesyłki. Tak jak już pisałam, zużyłam za mało saszetek aby wypowiadać się o skuteczności tego środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowałam się i zamówiłam, informacja o tym, że jak nie podziała to można zwrócić a firma odda pieniądze przekonała mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadne kuracje ani tabletki wam nie pomoga! Jak mozna byc tak naiwnym. Odpowiednia dieta (nie glodowka!) i porzadne cwiczenia dadza wyniki. Wiem co mowie bo schudlem juz 20 kilo w ten sposob. Te wszystkie plyny do picia to zwykly pic dla glupich lasek ktore mysla ze schudna po wypiciu napoju. Jedynie jakis thermal albo fat burner moze pomoc przy odchudzaniu i to tylko gdy juz tego tluszczu zostalo malo bo jak jest sporo to nie ma sensu bo i bez tego da rade. Bez zadnych cwiczen tez nie ma sensu tego stosowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak na tym forum są osoby, którym jak same przyznają slimturbovital pomógł . Uważasz, że wszyscy Oni kłamią? A może akurat te osoby miały wyjątkowe szczęście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polknij tabletke z tasiemcem:) Ostatnio podobno zapanowala taka moda, polyka sie glowke tasiemca, ktory rozwija sie w organizmie i pomaga zrzucic kilogramy...Tzw dieta tasiemcowa, dla mnie komletny debilizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to także kompletny debilizm i nie zamierzam tego próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozesz ale w y glupie jestesci
ruszyc dupsko na cwiczenia i przestac zrec a nie srodki cud ja schudlam 10 kg w 2 miesiace na diecie ale sie nie opychalam i nie pieprzylam ze nie moge schudnac tylko sie za sieie wzielam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj dostałam Slimturbovital i rozpoczęłam kurację. Na jakiej diecie jeśli można wiedzieć schudłaś te 10 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wam powiem ż edziała tylko
Polecam SPIRULINe sa to algi oceaniczne z wysoka zawartoscią witamin w 100% naturalne :) ja używam w postaci proszku do picia:) za 42 zł mam na cały miesiąc:) rano wipijam szklanke wody z łyzka spiruliny (w smaku okropne) i niemam napadów głodu bo po tym nastepuje regulacja cukru w krwii:)W ciągu 2 tyg pozbyłam sie 4 cm w biodrach:)pije tez duzo wody i troche cwicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od dwóch tygodni używam Slim-Gel 3000 i jestem zachwycona efektem. Kupiłam go na cellulit ale jak się okazało działa też odchudzająco. W dwa tygodnie straciłam 2,5 cm w udach, 1,5 cm w biodrach i schudłam 2 kg. Suuuper środek. Dla chętnych podaje link do strony: http://www.slimgel.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się je 800 kcal dziennie to i bez środków odchudzających się chudnie. Takie są prawa biochemii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodziłam na tą stronę i przyznam szczerze, że wygląda to zachęcająco ale skłaniałabym się raczej w stronę tych SLIM-CAPS 3000. Mija mi tydzień ze Slimturbovital i na tą chwilę spadło tylko 1,5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też kupiłam ten turboslimvital piję trzeci dzień na razie nie mam rezultatów ale może to zbyt krótko, ciekawa jestem co będzie za kilka dni ja będę pisła sukcesywnie o porazkach i ewntualnie rezultatch na plus chiciaz cholera wie co będzie czy tylko faktycznie drenaż kieszenie czy może być efekt, tak trudno trafić na uczciwych co piszą nie wiem sama co o tym myśleć pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milennnn
www.kochamy-jedzenie.blogspot.com Znajdziesz tu przepisy na lekkie dania dzięki którym nie będziesz czuła, że wyrzekasz się przyjemności, a schudniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może faktycznie jest tak jak pisze dziewczyna wyżej że jestesmy głupie że wierzymy matko swieta żeby tak ktos napisał prawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam odpowiedż z laboratorium że trzy dni na spadek wagi to za krótko liczyłam chociaz na pare dkg ale cóz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko 1949 trzy dni to chyba faktycznie za krótko. Ja pierwszy raz zważyłam się po tygodniu i miałam prawie 1,5 kg mniej. Jutro mijają mi dwa tygodnie od rozpoczęcia kuracji - oczywiście napiszę ile spadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kuleczko dzieki za odpowiedż u mnie waga 7 dzień 800 gr minus super zamówiłam ta mniejsza dawkę z uwagi na to że nie wiem jak działa a bardzo mało p[iszą al;e jestem zadowolona że lab. od[powiadało na moje meile pozdrawiam jak będzie efekt to zamówie jeszcze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuleczko napisz koniecznie jutro ile spadłas ja waże sie codziennie rano więc jestem na bieżąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Ci Helenko - jednak waga Ci spadła, super. U mnie w dzisiejszym porannym ważeniu minus 2,40 kg (oczywiście w sumie przez dwa tygodnie tyle mi spadło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuleczko dziekuje ci za odpowiedż, dzisiaj waga moja niestety pokazała to co wczoraj ale nie poddaje sie i bedę walczyć dalej mam nadzieje że to tylko chwilowe ale zobaczymy co będzie dalej, wiesz jak sie widzi ciut mniej to jest inny humor i motywacja ale póki co nie poddaje sie pozdrawiam serdecznie i gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz kuleczko tak sobie myśle wróciłam z pracy że ty maz jeszcze dwa tygodnie i dojdziesz do pięciu poprostu pięknie życzę sukcesu, skrobnij cos częściej oczywiście jak masz czas zawsze we dwie razniej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś rano jak się ważyłam to było mniej o równo 2,50 kg. Wczoraj spotkałam swoją koleżankę z poprzedniej pracy i nie mogłam przestać się nią zachwycać. Dziewczyna od 10 lat zmagała się z nadwagą, stosowała diety, masaże i zawsze wyglądała podobnie. Jednak wczoraj gdy ją zobaczyłam to mi szczęka opadła. Schudła 15 kg w dwa miesiące i to podobno bez diety i bez ćwiczeń i wygląda rewelacyjnie. Powiedziała mi co stosuje ale oczywiście zapomniałam ale dziś do niej zadzwonię, żeby jeszcze raz zapytać, bo strasznie jej zazdroszczę obecnego wyglądu. Trzymam za Ciebie kciuki Helenko - nie poddawaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kuleczko super jak sie dowiesz co ona brała czekam z niecierpliwościa na wiadomości pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wszystko wiem. Ona brała dwa produkty jednoczenie: jakiś slim-gel3000 i slim-caps3000. Podobno jak się wpisze do netu slimgel to wyskoczy ich strona. Trzymaj się Helenko i nie poddawaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kuleczko ale to ci jest bardzo drogie nie wiadomo czy faktycznie warto wydac tyle kasy weję na kafeterie i zobacze co pisza na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejrzałam trochę fora i jak zwykle są zwolennicy i przeciwnicy. Ja na razie i tak zostanę przy swojej kuracji a później zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kuleczko ja mam takie samo zdanie jak ty a poza tym kasa niestety super drogie pozdrawiam, a propo byłam u dietytyczki i mam specjanla dietę niezbyt drastyczna zobaczymy co będzie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×