Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Malibu_

SLIMTURBOVITAL-nowa kuracja odchudzajaca czy tylko drenaz kieszeni?

Polecane posty

Gość Igoria3647
No właśnie ciekawe, przywiozła mi to przyjaciółka ze Stanów i był to oryginał. Wprawdzie odradzała mi to, bo na nią nie podziałało ale się uparłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka1980xxl
Pewnie Igoria chcialaby polecic nam Slimturbovital, fast slim albo express slim, wszystko tej samej firmy, wszystko to z chin, i nie dziala. Nie wiem czy dziala Actislim ale napewno te powyzsze mozna za okno wyrzucic. Jak nie macie na co wydac pieniedzy to wyslijcie na caritas, lepszy pozytek niz kupowanie chinskiego wynalazku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igoria3647
I tu się mylisz Julka, bo akurat ze wszystkich środków jakie wymieniłaś stosowałam tylko actislimfa i uważam to za straszne badziewie. Reszty nawet w rekach nie trzymałam więc się nie wypowiadam ale widzę, że bardzo Cię boli moja negatywna opinia o tym produkcie. Ciekawe dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henia2011
Rower dziewczyny, tower, a nie chinski badziew kupujecie z firmy ktora w Polsce sprzedaje takie cuda . Polecam rower, silownie i po sprawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdgartFLY
A ja sobie kupilem w stanach 3 tyg temu Actislimfa i jestem zadowolony, dziwie sie troche tej calej dyskusji. Co kto woli jak to mowia, ale rower i sprawdzony srodek polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc
ja to mysle sobie ze nie chodzi o to co kto lubi, tylko co dziala a co nie:) a co nie dziala, to wiadomo po wielu komentarzach w calym internecie. wystarczy wpisac nazwe tego SLIMTURBOVITAL express slim , fast slim i cos z green slim i odrazu dostajemy odpowiedz: unikajcie jak ognia, bo to chinskie naciaganie firmy z Krakowa i warszawy, ktora rozsyla miliony reklam a ludzie sie na to lapia wciaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rpa
weszlam na to forum, bo chcalam czytac o slimturbovital a tu pelno info o actislimfa. Ja to brac i to byla zupelnie zle, nic nie shudnac a tylko bolac brzuch, ja wymiotowac i byc bardzo chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka sceptyczka
Ludzie ogarnijcie się, gdyby ten cud z ameryki był tak skuteczny, to nie mieliby tylu grubasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlciaG
dokładnie, nie wierzcie w cuda tylko weźcie się za ćwiczenia, cudowny środki nie istnieją a już szczególnie z USA, tam przecież jest największe skupisko grubasów na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alda777
a ja uważam, że wiara czyni cuda i wbrew negatywnym opiniom zamówiłam slimturbovital

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifkaaa
a ja uzywam Actislimfa od tygodnia , kupilam na allegro, i jestem zachwycona efektami. Cwicze troche, i chudne:) warto bylo. Nie wiem jak dzialaja inne srodki, wiem tylko ze sie dalam naciagnac na Fast Slim i sie zawiodlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcvsdvsv
a ja nikomu nic nie płacę, jem zdrowiej, spaceruję i po tygodniu schudłam już 4 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiekkkkk
Ja uzywam z zona Actislimfa od ponad 3 tyg ale juz nam sie konczy. schudlismy pare kg, zna ktos dojscie do tego w Polsce, bo aktualnie nikogo nie mamy w USA. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WielkiRealista
Ludziska ale ściemniacie z tym actislimfa, przeciez to jest gówno warte, nie wstyd Wam tak naciągać ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biorę acislimfa od 3 dni i chudnę jest półtora klio już mniej! Na pewno działa w tym sensie, że się mniej je, bo nie odczuwam głodu, nie podjadam przynajmniej. Zobaczymy jak będzie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KafeterkaLodz
Ja tez biore Actislimfa i tez jestem zadowolona. Poprostu dziala, w przeciwienstwie do innych tego typu produktow. Nikt tu nikogo nie namawia przeciez na nic, bo to srodek nie dostepny w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubeeek
Dostepny, dostepny, mozna kupic czasami od kogos na forum albo na allegro. Miria, a pijesz zielona herbate? bo to istotne w kazdym odchudzaniu, i producent zaleca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nie piję zielonej herbaty, muszę sobie kupić, dzisiaj mam zamiar już zacząć. Jestem pełna nadzieji, że tym razem się uda...Próbowałam już chyba wszystkich wspomagaczy i do tej pory nic nie działało z tych dostępnych w Polsce. Actislimfa kupiłam na alegro, także zaczyna już pomału też być dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolaż
Na mnie actislimfa nie podziałała, więc zamówiłem slimturbovital. Dobrze, ze tyle tych produktów na rynku, bo każdy może znaleźć coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WielkiRealista
jeśli chodzi o ten link powyżej to w takie rzeczy wierzę ale nie w jakiś syf z USA, gdzie jest najwięcej otyłych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luxior36
A ja zamówiłem ten slimturbovital, w sumie to ma spor dobrych opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJJJJJJJ
Powiem Ci ze amerykanski syf szybciej zadziala niz chinszczyzna, ktora ta foirma wciska ludziom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alda777
Cóż nie wiem od kogo Ty zamawiałeś SlimTurbovital, że mówisz iż jest to chiński produkt, bo producentem mojego jest Belgia. Ja przez osiem dni schudłam prawie 1,5 kg, ale skoro Ty używasz chińskiej podróby to nie dziwię się, że nie masz efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zeniaaa
Przez 8 dni schudlas 1,5 kg na SLIMTURBOVITAL? Gratuluje!!! Wystarczyloby nie jesc 2 dni kolacji i bez tego specyfiku schudniesz dziewczyno. A tak wysyalilas kase w przyslowiowe bloto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZarcikProwadzacej
Tak, tak, schudla 1,5 kg na portfelu po Slimturbovital. Ciekawe ze jeszcze ktos kupuje produkt firmy ktora swoja siedzibe ma w firmie MAIL BOXs, czyli firmie ktora wynajmuje adresy dla takich naciagaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddorota
ja to nawet osobiscie chcialam oddac ten syf SLIMTURBOVITAL, ale oczywiscie okazalo sie ze pod tym adresem moge..ale wynajac adres jak mam firme. Nie ma ich tam , nie bylo, i nie bedzie. Odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alda777
Oj, widzę, że boli Was to, że jednak schudłam na Slimturbovital . Argumenty też się powoli kończą, bo ten o chińszczyźnie odparłam. Mówi się trudno - ja jestem bardzo zadowolona z tego środka. A jeśli chodzi o zwroty to moja przyjaciółka zwracała im pół roku temu 4 niewykorzystane saszetki i otrzymała zwrot całej kasy, trzeba tylko dobrze przeczytać na ich stronie gdzie należy odesłać a zapewniam znale. Przyznaję, że to właśnie ten zwrot kasy przekonał mnie do zakupu Slimturbovital. Przynajmniej firma jest na tyle uczciwa, że dotrzymuje danego na stronie słowa. A jeśli chodzi o chudnięcie to w dwa dni bez kolacji ciężko byłoby schudnąć 1,5 kg ale jeśli masz ochotę to radzę spróbować i życzę powodzenia a jak się nie uda to zamów actislimfa, efekt murowany a gabaryty będą godne prawdziwej obszernej amerykanki i to w zapewne bardzo krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elzbieta7777
Oj widze ze kolezanka na sile wciska SLIMTURBOVITAL. Prawda jest taka ze na wszystkich forach pisze sie ze ten produkt nie dziala, a firma miesci sie nigdzie:) czyli wlasnie we wspomnianej skrytce , czyli tzw wynajetym adresie. Polecam przejsc sie tam i zobaczyc. Jesli chodzi o zwrot pieniedzy, czekam juz 2 miesiace, brak kontaktu z firma, nie odpowiadaja na emaie, ani listy. darujmy sobie naganianie na cos co jest poprostu nieuczciwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galeta
Z tą opinia powyżej nie zgadzam się zupełnie, wchodziłam na wiele for i widziałam tam sporo pozytywnych opinii o slimturbovital

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×