Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Malibu_

SLIMTURBOVITAL-nowa kuracja odchudzajaca czy tylko drenaz kieszeni?

Polecane posty

Gość xfvbgfdgfgf
No właśnie jadła normalnie: ani więcej ani mniej. Skoro to środek ze Stanów czy z Kanady to może znasz ich stronę internetową (nie znalazłam takiej w necie), powinni mieć stronę z informacjami o produkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jmkmmm
No właśnie co z ta stroną, ja tez nie znalazłam jej. Dla mnie ten Actislimfa to zwykła bujda na resorach. Nie wstyd Wam tak naciągać ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś super łoś
Efekt taki sam jakbyście zerwali sobie kijki ze starego drzewa. ;P Więc nie warto kupować kijków za 150 zł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xfvbgfdgfgf
I nikt nie podał stronki tego actislimfa. Czyli tak jak myślałam jedna wielka ściema i naciąganie ludzi. Jesli już musicie coś brać i na coś wydać kasę to może faktycznie ten slimturbovital ,chociaż i tak nie wierze w jego skuteczność ale przynajmniej stronę posiadają i chyba zwroty przyjmują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa79
jezeli chodzi o mnie, to odradzam Turbo slim star czy jak to tam sie pisze, bo niestety przyslali mi i nie zadzaialalo nawet o 1 kg, wiec ktos tu chyba namawia ludzi do bzdur a co do Actislimfa, moja przyjaciolka uzywala i sobie chwalila, storna jest w internecie, wystarczy ruszyc glowa i otworzyc strone google. a poza tym to trzeba sie ruszac:) polecam silownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaKrakow32
Moja kolezanka i ja kupilysmy Slimturbovital, i mozemy powiedziec smialo: nie kupujcie tego badziewia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania.malek
Rok temu piłam slimturbovital (w sumie dwa opakowania) i byłam zachwycona efektem. W dwa miesiące schudłam prawie 8 kg a co więcej po zakończeniu nie dopadł mnie efekt jojo. Teraz nie jestem na żadnej diecie ani kuracji, trochę ćwiczę a waga nadal jest taka sama. Dla mnie slimturbovital był bardzo skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyetsgsjdkdkd
ciekawe ile ci zaplacili za picie tego Turbo cos tam:) nie sciemniaj, wsyzscy tu wiedza ze to nie dziala . uwazajcie dziewczyny bo nagania ktos tu na Turbo slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igoria3647
slimturbovital to naciaganie, nie dziala i nigdy na nikim nie zadziala wiec nie musisz tak do tego przekonywac, bo juz takich glupcow tu nie znajdziecie na wasz cudowny produkt no ale pareset osob pewnie dalo sie naciagnac jak znam zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania.malek
mam gdzieś czy ktoś to zamówi czy też nie, mi pomogło i tyle w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naiwnawciaz
Tak, tak jak wszystkim namawiaczom z tej firmy co to wypowiadaja sie tu.. Uwazajcie i nie kupujcie slimturbovital bo to zwykle tabletki placebo Sama sie dalam nabrac wiec przestrzegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xfvbgfdgfgf
Tam przynajmniej efekt placebo zadziałał . Ja przestrzegam przed Actislimfa. Nawet placebo nie ma a zamiast chudnąć tyje się. Nie dajcie się nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pseudokibic
Oooo:))) po nicku wnioskuje ze tak jak pisza wszyscy tu, ktos nagania na slimturbovital :))) mysle ze na 100 osob az 100 nie schudlo po tym:)))) Ale polecam, polecam. Zaraz nazwe zmienia i bedzie slimvitalturboxxl:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniquww
zgadazam sie :) na wszystkich forach ludzie przestzegaja przed tym bardziewiem o nazwie SLIMTURBOVITAL oraz Fast Slim. Poprostu ktos kto pisze ze to dziala, jest albo wariatem, albo zwyklym pracownikiem w tej firmie. nie dajmy sie oglupic ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwka38
ale macie problemy:) myslacy czlowiek nie kupi SLIMTURBOVITAL i fast slim i tym podobnych, bo wiadomo ze to nie dziala. Ja od dluzszego czasu uzywam Actislimfa i jestem zadowolona. Naszczescie nie ma tego w Polsce wiec nikt mnie nie bedzie oskarzal o reklame. Wogole to slyszalam ze ta firma co sprzedaje te tabletki Fast slim to jakis cyrk, i duzo o tej wlascicielce mozna poczytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunflower@onet.eu
Witam :-) wszystkie forumowiczki dziewczyny - liczę na Waszą pomoc: podajcie mi pewne namiary na gdzie mogę kupić "actislimfa"?? Serdeczne dzięki -/sunflower@onet.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazia1978
ja kupowałam Actislimfa u dziewczyny ktora lata do stanow, jej mail: moniaalbnn@o2.pl ale nie wiem czy jeszcze ma, za to sprawdzony i oryginalny towar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazia2011
ja kupowalam Actislimfa w stanach po 99 USD, ale podobno maja tam promocje, i mozna kupic duzo taniej czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś super łoś
A ja jestem przekonana, że actislimfa to kolejna ściema taka sama jak te wszystkie inne rewelacyjne środki na odchudzanie. I widzę tu wyraźną nagonkę aby kupować ten środek. Co więcej mam znajomych w USA i żadne z nich nie słyszało o tym środku. Ludzie nie dajcie się nabrać. Ktoś tu znowu uprawia szemrany marketing i chce wyrwać od Was kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenada2011
tralalala naganiacze na SLIMTURBOVITAL juz nikogo nie nabierzecie, bo wszyscy juz sie przejechali:)) ja polecam cwiczenia, diete dukana i juuuu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia.kora
To forum jest jak pole bitwy naganiaczy. Jedni naganiają na slimturbovital a drudzy na actislimfa. Weźcie sie ludzie za dietę i ćwiczenia a nie za jakieś głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajhdlkhalkda
dieta czyni cuda, duzo cwiczen i juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forumowiczka46
ja wam powiem ze bez diety nie da rady, stosowalam wszystko co sie da, ale bez diety nie udalo sie, teraz z dieta jest ok choc mam kolezanki ktore na tabletkach z ameryki schudly 10-15 kg bez wyrzeczen:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igoria3647
niech zgadnę a te cudowne tabletki to pewnie actislimfa czy coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wersetty
dobry artykuł, przynajmniej wiadomo czego unikać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlaKrakk
Igoria3647 a uzywałas Actislimfa ze sie wypowiadasz? ciekawe:) moja tesciowa uzywala i jej pomoglo, prawda jednak jest taka ze na rozne osoby rozne rzeczy dzialaja. Ot chocby zelixa tak poszukiwana przez wszystkich... I co, niuestety na niektorych nie dziala, wiec roznie to bywa. Teraz reklamuja znow cos Express Slim cos tam ale nie pamietam.. niech ktos mi powie ze to dziala, to sie ze smiechu poloze:) Przeciez sprzedaje to ta sama firma co Fast slim i green slim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabaehe
a ja uzywam cos czego nie bede reklamowala, zeby nie bylo ze jestem nieobiektywna badz obiektywna..zadne z polskich cudeniek mi nie pomogly, wiec chyba logiczne ze sprzedaja placebo. wogole jest wiosna, idzie lato, wsiadajcie na rowery, mozna pozbyc sie sporo kilogramow, i przyjemnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igoria3647
No właśnie używałam actislimfa i to przez prawie trzy miesiące i efekt był zerowy dlatego uważam, że mam prawo się wypowiadać na temat tego produktu. Zgadzam się z tym, że na różne osoby różne produkty działają. Ja najeżdżałam na slimturbovital i sama nigdy bym go nie kupiła a moja koleżanka schudła na nim, ale actislimfa sama przetestowałam i moim zdaniem jest beznadziejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrzesiMonika
to ciekawe bo ja z moim facetem odchudzalismy sie na tym przez 2 miesiace i efekt jest swietny, moze kupilas produkt nieoryginalny trzeba kupowac w stanach. Ja kupilam Actislimfa w stanach i moge smialo polecic. moniaalbnn@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×