Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Malibu_

SLIMTURBOVITAL-nowa kuracja odchudzajaca czy tylko drenaz kieszeni?

Polecane posty

rozumiem, że masz dietę ułożoną pod siebie a nie jakiś standard typu dieta Dukana czy coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xfvbgfdgfgf
JA NIE WIERZE W ZADNE SRODKI ODCHUDZAJACE!! ZDROWE ODZYWIANIE, CWICZENIA TO JEST DOBRY SPOSOB NA ODCHUDZANIE. nIE WIADOMO JAKIE TO SWINSTWA Z TYCH ODCHUDZACZY BO WICEJ SZKODY NAROBIA NIZ POZYTKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jmkmmm
taki sam efekt by był jakbys na kolacje wypiła tylko kubek mleka też byś schudła bo rezygnujesz z kolcji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kuileczko - jeśli chodzi o ten preparat to bez rewelacji a ustalona dieta jest o kej codziennie jakieś 200 gram czasem więcej mniej jestem super zadowolona mam figure jabłka więc w niektórych mejscach jest troszke trudniej zrzucic ale efekty są, schudły mio nogi, ręce, szyja twaqrz nie mam podbródka uważam że jest super, moja koleżanka z pracy na tej diecie schudła w ciągu dwóch miesięcy 20 kg ale ważyła 110 teraz jest na diecie stabilizacyjnej i nadal chudnie, pozdrawiam cie bardzo serdecznie i napisz prosze ile zrzuciłas na tym preparacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newkasiaa
nie dajcie sie nabrac, ja juz wyprobowalam wszystko chyba kiedys stosowalam meridie czy jak to sie nazywalo, i to dzialalo, ale wycofali nam to z aptek, niestety:( teraz moja kolezanka stewadressa przywozi ze stanow fajne tabletki, ktore faktycznie spalaja tluszcz i jedyna zasada jest nie jedzenie niczego tlustego od 18, powiem szczerze ze warto i lepiej niz wszystkie te cuda sprzedawana po pare stowek, a dzialanie zadne. mail: newkasiaa@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za tabletki i ile kosztują? Rozumiem, że mail podany po to aby ewentualnie przez Ciebie zamówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newkasiaa@o2.pl
to sa tabletki Actislimfa w stanach kosztuja 45 dol za 60 szt wiec jak ktos ma znajomych to moze sobie sprowadzic, szczerze polecam a jak nie, to dzieki uprzejmosci kolezanki, mozna sprowadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuleczko witaj i jaka decyzja troszke drogo nie sądzisz i nic nie ma w int. na ten temat jak cos znajdziesz to napisz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też niewiele znalazłam w internecie na ten temat - tylko informacje od newkasiaa@o2.pl. Ja zostaje przy swojej kuracji, jest mi dobrze na niej. Helenko napisz coś o tej Twojej nowej diecie, bo jestem bardzo ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Przejrzałam już tyle różnych for i czytałam o tylu środkach, że już sama nie wiem na co się zdecydować. Chciałam zacząć od jakiejś diety i wspomagać się np. koktajlami ale nie wiem co tu wybrać i czuję się mocno zagubiona. Czytałam ostatnio, że świetne efekty można uzyskać na diecie Mayo, ale w sumie to niewiele o niej wiem. Słyszała może któraś z Was o tej diecie ? Może któraś z Was ją stosowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem czy ta Actislimfa to nie jest dostepna w aptekach? Kiedys moja mama to brała, byla zadowolona. Wiadomo, ze trudno jest sie odchudzac , ale sluchajcie, bez diety tez nie ma co zaczynac. Tabletki, i dieta, daja efekty. Taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuleczko dieta daje efekty jak jesteś zainteresowana to podaj meila wszystko ci napiszę , licza sie godziny posiłków i ilości pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko mój mail: cocer88@wp.pl O ziołach tybatańskich niewiele wiem więc się nie wypowiadam. Za to odkryłam ostatnio fajne forum o ćwiczeniach i dietach i chyba się tam przeniosę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Helenko, niestety coś mi się z poczta stało i nie mogę otworzyć załączników ani wysłać maila muszę chyba poprosić męża o pomoc. Jeśli chodzi o to forum to znalazłam takie gdzie jest sporo o różnych dietach i ćwiczeniach, podaje link: http://www.zdrowie-az.pl/forum/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezus maria, po co wy to stusujecie, przeciez to sciema zwykla:( dlaczego nie idziecie do lekarza po silne i skuteczne srodki, tylko wywalacie pieniadze na jakies produkty które nie maja wogole działania? ja probowalam wielu rzeczy, oczywiscie w stanach jest fajniej, moja kolezanka np kupuje actislimfa.com, idealne, to napewno moge polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja skończyłam pierwsze opakowanie slimturbovital. Schudłam 5,30 kg. Po świętach znowu zaczynam tą kurację. Ciekawe tylko jak będzie w święta. Korzystając z okazji życzę wszystkim: zdrowych, wesołych, rodzinnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych. Nie objadajcie się za bardzo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiśkaW to podobnie jak ja. Też planuję po świętach zakupić kolejne opakowanie. Przy pierwszym straciłam 5,50 kg. Jutro zważę się aby sprawdzić ile przez święta mi przybyło. Mam nadzieję, ze sie nie załamię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia200
oj dziewczyny, naganiacie na ten slimturbovital, a to zwykly niewypal, i tyle. Wiec dajcie spobie spokoj i nie naganiajcie im klientow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renia200 nie zarzucaj mi naganiania, bo nikogo nie namawiam do zakupu, na mnie działa, więc dzielę się swoja opinią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justin081
Żadne środki nie pomogą schudnąć-tylko dieta i ruch.Gdyby takowe istniały to wokół mielibyśmy same szczupłe osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newkasiaa@o2.pl
Bzdura, przecież są na tym forum osoby, które twierdzę, że im pomogło. Wszyscy kłamią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryska33
ja uzywalam tego i nic mi nie pomoglo, mojej kolezance zreszta tez. szkoda pieniedzy. kolezanka polecial anam i sprowadzila ze stanow Actislimfa, i dopiero widac prawdziwe i relane efekty. Moge smialo polecic. Mozna kupic czasami na alegro ale widziala ze tez maja jakies forumowiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GraziaWawa
gdzie moge kupic actislimfa? moja znajoma uzywa i jest bardzo zadowolona, ale niegdzie tego nie moge znalesc ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariuszOple
Mozna kupic podobno na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xfvbgfdgfgf
ten Actislimfa to jakaś straszna ściema. Moja koleżanka używała tego i zamiast schudnąć przytyła i to 4 kg w miesiąc oprócz tego pojawiły się u niej problemy skórne, których przed kuracja nie miała. Dziewczyny nie dajcie sie nabrać. Na wielu forach już widziałam subtelne pochwały na temat tego środka, często z podanym adresem e-mail, żeby zamówić go. Oszustwo i szemrany marketing, nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaGrochow
A ja uzywam i jestem bardzo zadowolona. Ciotka przyslala z Canady. Wiec moze Twoja kolezanka zaczela brac i jesc 5 razy wiecej, dlatego tak sie jej dzieje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×