Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Malibu_

SLIMTURBOVITAL-nowa kuracja odchudzajaca czy tylko drenaz kieszeni?

Polecane posty

Gość Irin
A ja polecam BioMinsil. W połączeniu z ćwiczeniami daje naprawdę wspaniałe efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igoria3647
Czytałam trochę o tym biominsil, swoją droga ciekawe jak to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wienia453
dziala tak samo jak SLIMTURBOVITAL, ktorego tak zachwalalas Igoria3647. To co, jednak nie schudlas? A teraz naganiasz na kolejny syf z firmy dla ktorej pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UrszulaWroblewska
Masz racje Wienia, od jakiegos czasu ta Pani namawia tu na SLIMTURBOVITAL a terzz na jakis kolejny wynalazek, ktory sporzedaje ta sama firma. Dziewczyny, nie dajcie sie nabrac firmie ktora miesci sie w skrzynce pocztowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igoria3647
Oj dziewczyny jeśli już chcecie kogoś krytykować za wypowiedzi to najpierw dobrze się w nie wczytajcie. Nigdy nie stosowałam slimturbovital i nie zachwalałam go. Jedyny produkt o którym się wypowiadałam i to bardzo negatywnie to actislimfa, którą stosowałam i uważam za największe dziadostwo (zresztą jak widać nie ja jedna). Jeśli natomiast chodzi o BioMinsil to poczytałam sobie trochę o nim, zastanawiam się czy i jak działa ale nikogo nie namawiam do zakupu, co więcej sama też nie zamierzam go wcale zamawiać. Widzę, że jesteście trochę przewrażliwione dlatego mała rada na przyszłość dla Was : czytajcie ze zrozumieniem to co piszą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UrszulaWroblewska
Igorio, chyba jednak powinnas zerkanc na inne swoje komentarze, wtedy napewno bedziesz wiesdziala co pisalas, albo przynajmniej nie rozdawaj swojego nicka w firmie i hasla, zeby rozne osoby nie wypisywaly bzdur o tym ze stosujesz cos i jest swietne a teraz zachecasz do stosowania czegos innego mowiac ze jest swietne a tamtego nie bralas. Co do Actislimfa, to widac odrazu ze krytykujesz cos czego pewnie nie zazywalas, poza tym to nie jest dostepne w polsce normalnie, wiec temat ten zamykam, i malo mnie obchodzi. Interesuje mnie ze nagfaniasz na rzeczy dostepne w sprzedazy wysylkowej z firmy ktora miesci sie w skrzynce pocztowej, i probujesz wmawiac wszystkim ze tego nie stosowalas, a tamto tak. Moze jednak uwazniej czytaj to co piszesz, bo gubisz sie w watkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igoria3647
Urszulo, Brakuje Ci jak widzę argumentów aby wybronić się ze swojej poprzedniej wypowiedzi. Tak dla ścisłości to na kafeterii nie trzeba się logować za pomocą hasła więc niestety każdy może się pod Ciebie podszyć, ale mniejsza z tym. Jeśli chodzi o actislimfa to (na nieszczęście naciągaczy tego produktu) akurat używałam i to przez prawie trzy miesiące i dzięki temu doskonale wiem, że to nie działa. Oczywiście zanim go zażyłam to już dochodziły mnie słuchy, ze to zupełnie nie skuteczne ale chciałam sama spróbować. Gdybyś bliżej zapoznała się z moją "twórczością" na tym forum to wiedziałabyś, że nie kupowałam go w Polsce tylko dostałam ze Stanów. Chociaż w Polsce też jest już dostępny za pomocą kilku osób, które zresztą wszędzie się ogłaszają. Jeśli natomiast chodzi o slimturbovital to pisałam tu o swoich przypuszczeniach co do tego produktu i nie był to pozytywny komentarz. Zresztą zadziw mnie i zacytuj wypowiedź, która wskazywałaby na jakieś naganianie z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anodina80
Alez Ty bzdury wypisujesz dziewczyno. Jesli myslisz ze ktokolwiek uwierzy w cudowne dzialania produktow firmy Instytut zdrowia i urody oraz Laboratorium Slim Star to powodzenia. Znam az 8 osob ktore na ich produktach schudly 0 kg (slownie zero)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozjemca
Zaciekawiła mnie ta wasza zaciekła dyskusja. Tak dla jasności żadnych wspomagaczy nigdy nie stosowałam ale zastanawiam się nad czymś odpowiednim dla siebie i ciągle poszukuję. Mam wrażenie, że jest to starcie między zwolennikami actislimfa i slimturbovital. Przejrzałam sobie wszystkie wpisy Igorii, która jak piszą, chyba mało zorientowane osoby bardzo namawia na ten slimturbovital i nie znalazłam ani jednego, który by na to wskazywał a wręcz przeciwnie znalazłam taki w którym mocno najeżdża na ten środek w sumie to tak moim zdaniem trochę bezmyślnie bo przecież go nie używała. Może przyjmijmy zasadę, że na forach wypowiadają się osoby "praktykujące " z danym środkiem a nie takie, które są teoretykami. Wtedy może nareszcie zrobi się tu trochę przyjemniej i bardziej rzeczowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak uważam
tak to czytam i w 100% zgadzam się z moją przedmówczynią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asagsaga
Ja swego czasu na tym slimturbovital schudłem 17 kg w pół roku, myślałem żę to kolejny przekret, ale az sam sie zdziwilem. ale to moze przez to ze ostro zacisnelem diete jednak, ale fakt jest taki ze jak pilem ten slimturbo to chudlem w niesamowitym tempie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gretchien
Brzmi zachęcająco a gdy przestałeś pić koktajle ile Ci wróciło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mortiszja
Mój rekord ze slimturbovital to 7 kg zrzuconych w dwa miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolorrrrresssss
Co najsmieszniejsze ten gowniany odchudzasz polecaja albo pomaranczki albo osoby ktore maja po 3-4 posty nabite wlasnie w tym temacie. Nie dajcie sie omamic, cwiczcie, jedzcie mniej i efekty same przyjda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serolod
Nie bardzo wiem, czego dotyczy powyższy wpis i kim są pomarańczki. Postanowiłam wypróbować actislimfe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PomaranczkaOOO
a jak ja powiem ze probowalam SlimTurboVital, i okazal sie nieuzyteczny i nawet 200 dkg nie schudlam to zostane opluta? Niestety drogie Panie, mi nie pomoglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozjemca
Nie martw się PomaranczkaOOO nikt Cię nie opluje. Każde opisane doświadczenie z produktem jest pomocne innym w podjęciu decyzji. Właśnie na tym to polega aby opisywać doświadczenia a nie przypuszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likap
na ale mnie to już pewnie oplujecie, bo zamówiłam slimturbovital

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StopXXL
Powodzenia, napewno schudniesz pol deko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrzegorzOkr
A ja w uparte polecam Actislimfa. Nie dajcie sie zwiesc cudom tym. Poprostu poszukjacie sprawdzonego srodka. I ten wlasnie z ameryki smialo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UrszulaD
I ja tez polecam wszystkim Actislimfa. Sprawdzilam sama na sobie, 7 kg w dwa tygodnie, a nie jakies obiecanki ze 30 kg w tydzien., zejdzmy na ziemie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGA TO JAAAAAAaaaaaaaaaa
to actislimfa kupiłam tydzien temu na allegro, ma to jednaosoba wciąż, to nic nie działa, jeszcze bardziej chce się jeść. Brzuch od tego wielkijak balon a głód jest spory. Nie schudłam ani kg przez ten tydzień. Przyjrzałam się opakowaniu, marne jak na taki złoty środek w USA no i błędy w opisie. W samej nazwie jest błąd zamiast jednej literki jest wykrzyknik. Taka niby firma miałaby pozowlić sobie na taki błąd w nazwie, czuję że to jakaś podróba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarekWielgosz
A ja przestrzegam przed actislimfa. Razem z żoną braliśmy ten "cudowny środek" i nic żadnych efektów, stracone pieniądze i zapalenie trzustki u mnie.A produkt w 100% oryginalny, przywieziony przez żonę ze Stanów. Nie wierzcie że stracicie na nim jakieś kilogramy (a już na pewno nie 7 w dwa tygodnie), jeśli już to trochę nerwów i zdrowia. Ja trafiłem do szpitala z ostrym zapaleniem trzustki i to właśnie po actislimfa (brałem tylko dwa tygodnie). Po odstawieniu owszem schudłem ale była to zasługa bardzo rygorystycznej diety. Było to trzy miesiące temu a ja nadal biorę leki na trzustkę i nadal mam z nią problemy. Lepiej przejść na sprawdzoną dietę i poćwiczyć trochę niż brać jakieś badziewne odchudzacze. Szczerze przestrzegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGA TO JAAAAAAaaaaaaaaaa
chciałam jeszcze dodać ze jeśli taka strona internetowa istnieje, to podajcie ja tu bo ja znaleść nie moge. Wszeędzie jak czytam o tym środku są komentarze tylko teraz z czerwca i lipca , osoba ta cały czas używa tych samych zwrotów, na każdym forum jest odp że ciocia z kanady to przywiozła ale że jest na allegro lub forumowiczek- wciąż to samo słownictwo- jednej itej samej osoby. dLACZEGO NA AUKCJI NIE JEST PODANE IMIĘ I NAZWISKO MODELKI AMERYKAŃSKIEJ KTÓRA TO NIBY REKLAMUJE, JEST ZDJĘCIE ALE JA JEJ NIE ZNAM I CHCIAŁABYM SIĘ DOWIEDZIEĆ KIM ONA JEST. tE TABLETKI TO ŚCIEMA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RenatkaR
O tak:) i co jeszcze, pewnie musieli cie wiesc helikopterem na intensywna terapie. Podali Ci TurboSlim i odrazu odzyles:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylw89
Ale macie problemy. Chcialabym sie dowiedziec ile udalo sie schudnac dzieki SlimTurbovital? Bo zastanawiam sie nad kupnem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylw89
I czy mozna kupic gdzies poza sklepem interentowym? Nie lubie kupowac przez interenet bo zwykle starsznie dlugo trzeba czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarekWielgosz
Helikopterem mnie nie wieźli ale karetką, bo miałem takie bóle, że nie wiedziałem co się ze mną dzieje. Nie byłem w stanie leżeć, stać ani siedzieć. Przestrzegam wszystkich przed actislimfa a Tobie RenatkaR radzę abyś dała sobie spokój z naciąganiem na ten syf. Ty pewnie nawet tego nie brałaś ale ludzie, którzy będą stosować ten środek mogą nabawić się poważnych problemów. Mój apel do naganiaczy: Sprawdźcie najpierw na sobie to co chcecie sprzedać innym i życzę Wam powodzenia z actislimfą oby w Waszym przypadku skończyło się to lepiej niż w moim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mortiszja
ja zamawiałam na stronie internetowej a na przesyłkę czekałam chyba z 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona36
Witajcie, zastanawiam sie nad kupnem tego lub EminSlim? zastanawiam sie co bedzie lepsze? stosowal ktos z was to i to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×