Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość OGRODNI

ZABIEG ZAFFIRO

Polecane posty

Gość 445
mam 48 lat, robiłam twarz 4 zabiegi, efekt jest, niemniej jednak Pani w gabinecie wyraźnie zaznaczyła, że raz na 3 do 6 miesięcy powinno się zabieg powtórzyć, żeby utrzymać efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca 46
czesc naprawde widzisz efekty? bo ja chyba nic nie widze co prawda jestem dopeiro po pierwszym zabiegu a 3 przede mna ale zastanawiam sie czy nie szkoda kasy a owal Ci sie poprawił i zmarszczki marionetki tez? napisz jak masz chwilke czy wytrzymalas ta najwyzsza temeprature ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
ja mam problem z chomiczkami, nie powiem, że zniknęły, ale bardzo ładnie się wchłonęły , twarz zrobiła się delikatniejsza, marionetki niewiele ale troszkę się uniosły. Ja prosiłam Panią, żeby głównie pracowała nad chomikami, natomiast szyja wyszła mi rewelacyjnie, tak jak i dekolt. Teraz zrobiłam sobie FRAXELA na twarz, twarz jest jaśniejsza i koloryt się wyrównał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna 434
Prosze, nie piszcie Panie z gabinetow o takich sprzetach jak ta podriba zaffiro bo mnie sciska. Z tego co wiem to Zaffiro jest numer 1, takze nizely jest Tytan, ale starszy (i amerykanski - a oni ostrozniej podchodza do tematu wiec jest z zalozenia slabszy) i to sa jedyne sprzety na ktore warto wydac kase! Ja Zaffiro robie co dwa tygodnie, miesiac (jak sie uda) na zmiane rozne czesci ciala i twarz. Od roku. Mam cialo jak na studiach (a jestem 15 lat po studiach:)) a na twarzy nawet nie robie juz restylanu. Oczywiscie oprocz zaffiro regularnie robie manualne odzywcze zabiegi, bo bez tego to naprawde ani roz. Sprzety daja efekt dlugotrwaly, ale dobry zabieg z masazem na dobrych kosmetykach to jest sila, tylko regularnosc ma znaczenie. Polecam GoodTime DaySpa w Łodzi. Bajka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zila_kaska
Dla mnie zaffiro też jest świetnym zabiegiem, skóra jest jędrna i wygładzona. Widzę efekt i to najważniejsze. Jestem po kilku zabiegach na brzuch i uda i jest super,a jeszcze załapałam się na cenową okazję w WellDerm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zila_kaska
No nie wiem, jak dla mnie to zabieg jest jak najbardziej ok. Nie mam żadnych problemów, a efekt jest. Każdy może mieć swoje zdanie i swoje podejście ale mi po prostu pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggik
Czy Zaffiro można robić na skórze z rozszerzonymi naczynkami? Ni mam jakiś strasznych z tym problemów raczej tendencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajwon
Miałam kilka razy zabieg zaffiro w Łodzi w Good Time Spa, ale kompletnie nie widziałam po nim efektu, nie widziałam żadnej rożnicy przed i po. Widziałam natomiast rożnice w portfelu. Za poł godziny zabiegu jednorazowo zapłaciłam 1100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia-lo
miałam robiony zabieg zaffiro tydzień temu, myslałam że pierwsze efekty bedą bardziej spektakularne, ale niestety nie ma żadnej róznicy. Cały czas mam nadzieję że bedzie tak jak mówiła pani doktor, czyli pierwsze efekty po dwóch tygodniach, a ostateczne po ok 2 miesiącach. Zabieg jest nieprzyjemny, dla mnie był nawet bolesny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wellderm znalazłam w fajnej cenie, chętnie się przekonam, ale nie wiem, czy nie poczekać z tym do jesieni. Są jakieś przeciwwskazania w okresie dużego nasłonecznienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ateresa47
Dziewczyny 2 lata temu robilam serie na brzuch I teraz mogę już powiedzieć -zaffiro uratowało mi skóre po porodzie .Ja robiłam w Kielcach Naprawde polecam wszystkim młodym mamom,Super że jest taki zabieg. Spróbujcie same jak macie taki problem ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiako
Przestrzegam przed Zaffiro i wszelkim podgrzewaniem skóry!!!!!!!!! Efekt jest bezpośrednio po, a potem tylko degradacja skóry i podskórnej tkanki tłuszczowej na twarzy i szyi! Wyglądam 10 lat starzej! jestem po 1-2 zabiegach, wykonałam (przez swą głupotę i naiwność) 1,5roku temu w Scanmedzie w Krakowie. Przestrzegam!!!! same ochy i achy - a co potem???? Nikt mi nie udzielił rzetelnych informacji o ewentualnych skutkach ubocznych, a one są! i pojawiają się bardzo szybko, szybko tez postępują... Załamka kompletna! Nie róbcie tego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
basiako, może Ci coś źle zrobili? Za mocno albo za długo? Ja parę miesięcy temu robiłam w Wieliczce i jest naprawdę super. Wiesz jak to jest, na drugim końcu maszyny zawsze stoi człowiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lethergooo
jak taki zabieg to tylko w Wellderm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Kołasilska
www.dermclinic.pl/index.php/thermolifting-zaffiro tu macie wszystko, teoretyczne wytłumaczenie oraz efekty. Są także odpowiedzi na najważniejsze pytania. Ja byłam raz na zabiegu, niebiańsko przyjemny! Po ciąży moja skóra była..hmm zwiątczała? bo jednym zabiegu jest normalna. .. tak, nie widać wogule że jestem mamą dwójki dzieci. Jak wydać na jakiś zabieg to tylko na zaffiro, zresztą sami poczytajcie opinie na różnych forach itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zrobiłam sobie zaffiro po ciąży ( brzuch) i jestem zachwycona!!!zabieg jest kompletnie bezbolesny a efekty rewelacyjne.co do wczesniejszych negatywnych opinii to uważam , że jeśli ktos po tym zabiegu miał jakies nieprzyjemne efekty uboczne to jest to tylko i wyłącznie wina osoby przeprowadzajacej zabieg.Ja miałam robiony przez profesjonalna kosmetolog w warszawskiej klinice la perla i po trzech zabiegach mam ujędrniona skóre na brzuchu i zero niepożądanych efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem zadowolona z zabiegu, najbardziej podobało mi się, że efekty były widoczne od razu. Ja też robiłam brzuch, bo dużo schudłam w ciągu ostaniego roku, ale został mi taki mało estetyczny obwisły fałd skóry… Robiłam zabieg w klinice Arsestetica, profesjonalni lekarze i personel. To ich strona internetowa, może komuś się przyda: http://www.arsestetica.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja skorzystałam z promocji Wellderm - http://wellderm.pl/promocje/juz-czas-na-zaffiro/ i muszę przyznać, że efekty naprawdę przeszły moje oczekiwania a do tego naprawdę moja skóra zmieniała się na lepszą jeszcze kilka miesięcy po wykonanym zabiegu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie we Wrocławiu jest Wellderm? cały czas mają w ofercie Zaffiro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukujemy modelek i modeli do Bazy Modelek na szkolenia z zabiegów medycyny estetycznej na terenie całej Polski. Zapewniamy każdej modelce przez okres 6 miesięcy min. jedno szkolenie. Prosimy o kontakt wszystkich zainteresowanych info@bazamodelek.com W mailu prosimy o podanie nr.tel. Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam voucher na zabieg Zaffiro w prezencie. Zabieg robiłam w gdańskiej klinice La Nika www.la-nika.pl. Nie wierzę w cud -akcje, ale zaffiro zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie, skóra stała się bardziej napięta, a zmarszczki wygładziły się. Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my_lolittta
gość - we Wrocławiu wellderm jest na Inowrocławskiej, i tak mają Zaffiro :) sprawdzałam, bo chcę sama iść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to daj znać, jak wrażenia po wizycie :) ja cały czas się łamię! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, a znacie zabieg Refirme firmy Syneron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam Zaffiro na twarz w Gdańsku w La Nika na Drzewieckiego u pani dr Magdy Zakrzewskiej. Super! Po pierwszym zabiegu było widać różnicę. Następny pani doktor zaleciła mi dopiero za rok. Polecam wszystkim. aha i właśnie jak chcecie sobie poczytać więcej jak działa zabieg to możecie poczytać tutaj: http://www.la-nika.pl/zabiegi/zaffiro.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam kobiety tylko nie do lodzi bylam na zafiro miala nie profesjonalny sprzet piekla mnie mocno twarz i mierzyla za kazdym prztknieciem temperature katastrofa nie moglam wytrzymac podgrzewala twarz do 40 st to jest ul.banurskiego 7 katastrofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alolkorre1977jgavz
Moja mama poddała się jakiś czas temu zabiegowi na podniesienie opadających policzków. Przy okazji także zlikwidowali jej bruzdy wargowo-nosowe. Po zabiegu efekt był już widoczny i coraz lepiej z dnia na dzień wyglądała. Do dziś wygląda młodziej i jak sama mówi czuje się lepiej. Zabieg Zaffiro rozpoczyna się schłodzeniem skóry w celu przygotowania jej do działania promieniowania IR i ochrony naskórka przed poparzeniem. Następnie, zawarty w skórze właściwej kolagen, zostaje podgrzany przy użyciu specjalnej, głowicy emitującej podczerwień, wykonanej ze szlachetnego szkła szafirowego. Ponowne schłodzenie równoważy obszar zabiegowy zgodnie z zasadą zimno-ciepło-zimno. Druga faza zabiegu obejmuje łagodzący i relaksujący, miejscowy masaż coolerem o temperaturze chłodzenia 0-20C. Jak mówiono w klinice niezwykle istotne są także zabiegi kończące i towarzyszące, które potęgują i utrwalają efekty liftingu. Polegają one na nałożeniu maseczki z ektoiny, kwasu hialuronowego i DNA z alg morskich oraz obejmują kurację z witaminą C, która wspomaga syntezę kolagenu. Jasne http://www.baronsofbulls**t.com/l/k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetajj
Jeżeli chodzi o zabieg zaffiro na piersi po karmieniu to nie wiem czy pomoże. Dzisiaj skorzystałam z zabiegu zaffiro w salonie Sekret Day SPA Jolanta Podsiadło w Kilecach. Twarz i szyja. Zabieg nie był przyjemny aczkolwiek kontakt z bardzo miłą osobą jaką jest Pani Jolanta Podsiadło spowodował, że nie było tak źle, wręcz czas szybko zleciał (ok. 2 godz.) jak i dowiedziłam się przy okazji od Pani Jolanty dużo fachowej wiedzy na temat różnych zabiegów oraz najważniejsze odnośnie tematu mojej cery ( np. że powinnam zrobić zabieg mechnicznego oczyszczenia skóry, laser frakcyjny.. dlaczego wcześniej w innych salonach kosm. nie poinformowali mnie o tym tylko ściągali kase za drogie zabiegi (dlatego proponuję zanim zdecydujecie się na zbieg, aby pochodzić po kosmetyczkach i porozmawiać wstępnie, dowiedzieć się jaką ma teoretyczną widze itd.)). Nie będę opisywać co do szczegółów, wiadomo, że na początku jest nakładana duża ilość żelu, następnie chłodzenie i podgrzewanie (tak, umawiałyśmy się co od temperatury, uczucie gorąca podczas zabiegu, ale nie na tyle, aby parzyło (cały czas kosmetyczka pytała czy wszytsko jest ok?) następnie chłodzenie i tak w kółko. Najpierw lewa strona, po czym dostałam lusterko w celu weryfikacji stanu skóry przed i po. Naprawdę widać niesamowitą różnicę, podniesiony owal, skóra jakby gęściejsza. Nastepnie zrobiliśmy prawą stronę i czoło. Po zabiegu, ampułka z kwasem hialuronowym i wit.C potem maseczka z wit. C (nie pamiętam z czym jeszcze). Masaż (niesamowity, prawie zasnęłam..). Kupiłam serum z wit. C za 250zł. ( ponieważ trzeba po takim zbiegu stosować serum lub krem z wit. C lub kwasem hialuronowym. No więc zabieg nie jest tak bolesny jak kosztowny :) twarz i szyja 1300zł. Plus serum 250zł. Ogólnie efekty widać od razu po zabiegu, podniesiony owal twarzy (mam 29 lat, więc cera niej już taka jędrna) powieki uniesione, cera gladsza, zmarszczki między brwiami jak i na czole oraz bruzdy nosowe spłycone. Od razu piszę szczerze, że nie ma tutaj efektu SUPER LIFTINGU JAK SPOD SKALPELA! Ale na pewno zabieg ten zrekompensuje brak dbania o cerę. Stosuję drogie kremy (ok. 500zł). I widzę, że zabieg zaffiro jest skutecznejszy, kosmetyczka uprzedziła mnie, że nie będzie jak w przypadku innych zabiegów (oczywiście nie wszystkich) cofnięcia się efektów miesiąc po zabiegu, wręcz przeciwnie po miesiącu, dwóch, trzech itd. ma byc jeszcze lepiej. Jak by nie było, jest to inwestycja w siebie. Na pewno dbając teraz o cerę, nie będę musiała poddawać się zabiegom chirurgicznym jak jest w przypadku pań, które budzą się w wieku 45 lat z cerą 65 latki. Wiem, bo mam koleżanki, które dbają o cerę (np. 47 latka ma ładną, zadbaną cerę, ponieważ już wcześniej zaczęła dbać, wygląda na 30 lat. Druga koleżanka ma 38 lat, o cerę szczegolnie nie dbała, skóra na twarzy obwisła, efekt smutnej twarzy, wygląda na zaniedbaną 48 latkę, niestety korzysta z zabiegów kosmetycznych (działają, lecz ile teraz musi wydadać pieniędzy, aby zniwelować obwisły owal twarzy..?). Wracając do tematu piersi, ogólnie na dekolt zaffiro może pomóc, ale przecież nie ma ingerencji zabiegu po gruczołach! piersiach. Jak mam zrobiony zabieg implantów, 9 lat temu karmiłam synka przez 1, 5 roku, uprawiałam sporty, stosowałam kremy, oblewałam się zimną wodą i nic!!! Koleżanka, która stosowała przeróżne zabiegi na dekold , piersi.. nic nie pomagało, grawitacja dawała o sobie znać zdecydowała się na operację plastyczną powiększenia piersi (naturalny rozmiar), namówiła mnie po tym jak zobaczyłam jej piękny nowy biust; )) Koszt 12.500 zł, 1 doba w prywatnym szpitalu, 5 dni noszenia drenów, ból klatki piersiowej, ale świadomość, że znów ma się piękny biust :) powodowała, że się wytrzymało.. ból porodowy jest zdecydowanie WIĘKSZY! następnie wyjęcie drenów, kontrola u pana Doktora i do domciu, brak dźwignia czegokolwiek przez 1 do 2 miesięcy, ja po miesiącu już ćwiczyłam brzuszki i jeździłam na rowerze (ale ostrożnie). Tak więc jeżeli chodzi o piersi po karmieniu to tylko (niestety) operacja plastyczna. Polecam zdecydowanie Pana Dr Jerzy Jankau, klinika w Gdańsku ( wtedy mieszkałam w Wiśle, jechałam taki kawał drogi na operację, tylko dlatego bo widziałam pracę doktora na mojej koleżance. Blizny małe, pod piersią, niewidoczne. Oczywiście nigdy nie zgodziła bym się na taką operację, jest to ingerencja w ciało, wiąże się z dużym kosztem jak i z bólem oraz nie można normalnie funkcjonować do 2 tygodni. Przez 1 tydzień koleżanka opiekowała się mną, ciężko ze wstawaniem itd., ale było warto. Warto zainwestować w piękne piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×