Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smarkula

Czy nagle świat przestał istnieć?

Polecane posty

Nigdzie nie ma żadnych wiadomości ze świata (no może oprócz tej, że w Rosji zabrakło białych i czerwonych kwiatów...). Rozumiem, tragedia ogromna, wyrazy współczucia dla bliskich ofiar. Ale na litość boską życie toczy się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje toczy się dalej, Ich zostało nagle, tragicznie przerwane... uszanuj to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gratulujemy swietnie dobranego nicka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby normalnie się toczy ale jak przejść obojętnie obok takiej tragedii ? co niby maja włączyć seriale ? to chyba normalne że za tydzień życie wrócić ale ten czas jest teraz ich wiec uszanuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanuję. Szanuję żałobę - zarówno ich, prywatną, jak i naszą, narodową. Ale mam wrażenie, że żałoba jest pretekstem do żerowania mediów na tej tragedii - wszystkie portale informacyjne podają tylko informacje związane z żałobą, a TV... mam wrażenie, że na siłę szukają oszczędności - wszystkie wykupione filmy i programy puszczą w późniejszym terminie, a teraz lepsze wywiady, bo prawie darmowe... A jak ja mam do cholery wytłumaczyć dziecku czemu nie ma dzisiaj bajki w TV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale 29 lat temu była telewizja edukacyjna. Tak się składa, że akurat to pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie to dziwne
to przestan zyc tylko telewizja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wluzowana_babka
an to ICH życie zostało przerwane a moje trwa nadal i większość Polaków żyje dalej jest nas ponad 40 milionów i zdecydowanie żyjemy nasz nowy rząd się poukłada, bo jest wśród nas sporo mądrych ludzi przecież jesteśmy ceninieni w świecie za to część zatem niech płącze i odprawia żałobę, a reszta czeka na jej koniec takie jest społeczeństwo a my jesteśmy nowoczesnym społeczeństwem czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mini mini chyba jest ??? albo włącz mu z neta proste szukają oszczędności :O kobieto ale wydumałaś przecież to relacja na cały świat historia !!! jak maja tego nie puszczać nie robić zdjęć twoje dziecko na pewno o tym bedzie sie uczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magga m.
jimjam cbeebies minimini disney channel itd... mało debilko????????????????????????????????????? nie nasz sprawa ze cie na kablowke nie stac!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam mini mini Dobra, jest okazja, wyłączam TV to proszę teraz o dobre rady - CO JA MAM DAĆ DZIECKU NA OBIAD? Wszystkie sklepy i knajpy w mieście mam zamknięte. Wymyśliłam, że pojadę do rodziny i chociaż wydębie coś dla małej - chcę zamówić taksówkę, a pani w dyspozytorni mi mówi, że dzisiaj nikogo nie wyśle, bo jest żałoba i dzisiaj nie jeżdżą. Normalnie wzięłabym wózek, ale mała chora jest i płuca wykrzsztusza, to jej na ten ziąb nie wezmę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś ściemniasz :D w moim sklepie można znaleźć bez problemu i czynny sklep, i restaurację... żal mi osób, które w niedzielę robią rodzinną wyprawę do marketu, muszą mieć bardzo ubogie życie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo po prostu dużo pracy... Zrobiłabym zakupy wczoraj, gdybym wiedziała, że dzisiaj wszystko będzie pozamykane. Jak Papież umarł to też mieliśmy żałobę, ale nie było takiej paranoi jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie to dziwne
jasne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty dopiero w niedziele robisz zakupy na obiad :O yyyyy u mnie sklep 24 h jest czynny knajpki też wiec chyba wydziwiasz a jak miałaś iść do rodziny to poproś może by ktoś coś ci przyniósł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duszyczkaa24
Mój syn oglądał rano bajki na Polsacie. Po za tym jest jeszcze internet, a tu znajdziesz do woli, jaką tylko dziecko będzie chciało. A co do zakupów to tragedia kobieto... Jak można nie zrobić zakupów na niedzielę?? Ogarnij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamknięte
1 dzien bez telewizji nie wytrzymasz i bez sklepu.a swoją droga zakupow nie powinno sie robic w niedziele.moze kiedys zamkna wieksze markety w niedziele to sie nauczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Niemczech sa w niedziele zamknięte supermarkety i ludzie żyją a tu niektóre kobiety się budzą ze kartofli i miecha na obiad nie ma i trzeba w niedziele obskoczyć supermarket :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem.............
jak mozna w niedziele powiedziec ze nie ma co dziecku dac do jedzenia.najgorssi grzesznicy i prostacy robią wieksze zakupy w swieto,a niedziela jest dniem swietym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak własnie, dla Polaków na ten moment świat przestał istnieć...na tę chwilę nic innego mnie nie interesuje...a jak ktoś ma dosyć to niech poczyta dobrą książkę...nie zaszkodzi a może nawet pozwoli poszerzyć nieco horyzonty :O...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smarkula ! moj tez pracował i jakoś żyje a obiad to o 7 zaczęłam robić :D by mieć tez wolna niedziele na oglądanie relacji malowanie z dzieckiem i czytanie kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwny topik,dziwna kobieta
takie dziwne dla ciebie ze ludzie pracujący w niedziele w marketach tez chcieli by miec wolną niedziele? ciekawa jestem czy tak milo szlabys do pracy zamiast odpoczac jak jest wolne(niedziela).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracowałam wczoraj, pracuję dzisiaj, ale znalazłabym czas i na zakupy gdyby była taka potrzeba :) dajcie spokój, chociaż ten jeden dzień dajcie innym żyć i odpoczywać zakupoholicy... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×