Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smarkula

Czy nagle świat przestał istnieć?

Polecane posty

Gość 67878799111
Czy ja dobrze zrozumiałam?? Niemowlakowi chciałaś włączyc bajkę?? I jeszcze ten tekst: "A jak ja mam do cholery wytłumaczyć dziecku czemu nie ma dzisiaj bajki w TV?" Chcesz to tłumaczyć dziecku, które ma 10 miesięcy?? Czy ja dobrze widzę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duszyczkaa24
O dziewczyno z Tobą jest chyba coś nie tak... w domu nic do jedzenia, nawet makaronu czy kaszki dla dziecka? Nie ogarniam tego. Takiej jak Ty powinni dzieci odbierać... bajka dla 10msc dziecka buahahaha zabawne. I nie wymiguj się żałobą narodową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybnik niewiadom
Nagle wszyscy zaczęli szanować prezydenta a jeszcze tydzień temu wieszali na nim psy. Nie rozumiem tej waszej hipokryzji. Gdyby żył 90% z was w najblizszych wyborach nie głosowała by na niego, a teraz zachowujecie się jakby umarł wam ktoś z najbliższej rodziny. Przypomnijcie sobie jak w kopalni Halemba zginęło 20 górników i ogłoszono żałobę narodową i tu na forum rozbrzmiewały protesty dlaczego cała Polska ma rozpaczać po górnikach, wystarczyłoby gdyby tylko na śląsku ogłoszoną żałobę. A dziś na tym samym forum OBRAZACIE tych co nie chcą nosić żałoby po pezydencie. Szanuje prezydenta jako człowieka ale nie polityka i nie mam zamiaru bawić sie w wymuszana przez media żałobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i autorka sie zmyła bo myślała że ja tu poprą a tu masz :D też sie dziwie że NIC w domu do jedzenia mi sie nie zdarzyło nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duszyczkaa24
Zawsze coś w tym domu jest... nie wyobrażam sobie pustej kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jakos też nie wyobrażam sobie nie mieć nic w domu do jedzenia nawet chleba masło i wędliny :O to dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duszyczkaa24
Dziś już chyba zakupy zrobiłaś co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nie ma co żartować, może jest poprostu nieporadna, ale już dziś uprzedzam, że w sobotę i niedzielę ze względu na planowane uroczystości znów może być problem z zakupami itd więc pamiętaj zrobić je wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×