Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smarkula

Czy nagle świat przestał istnieć?

Polecane posty

no tak, łatwo psy na kimś wieszać, nie? Proszę czytać ze zrozumieniem: GDYBYM WIEDZIAŁA, ŻE DZISIAJ BĘDZIE WSZYSTKO POZAMYKANE TO BYM ZROBIŁA ZAKUPY WCZORAJ ciekawe, że jak w TVN ostatnio robili ankietę dotyczącą zakupów w niedzielę, to większość społeczeństwa jednak jest przeciw zamykania marketów. No tak, zapomniałam, na kafe tylko marginesy siedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, ludzie, czy wy nie widzicie tej hipokryzji wokół? Czepiacie się TV i sklepów, to kto mi wytłumaczy, że taxi nie jeżdżą? To może szkoły i urzędy też od poniedziałku będą pozamykane? O to mam i pomysł - zamknijmy też szpitale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak powinno byc
super relacje,melancholijna atmosfera zmuszą moze niejednego czlowieka do "przemyslen"............. swiat własnie dzis powiniem"zamrzec"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj o ty mowili ze żałoba i ze pozamykane a czemu nie robisz w sobotę zakupów ? masz nauczkę swoja droga dziwę się ja zawsze w zamrażalniku mam mięso ( kilka porcji) warzywa by zawsze coś zrobić jak gość wpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja - markety ok, rozumiem, ale na moim osiedlu wszystkie 3 sklepy zamknięte (normalnie były otwarte w niedzielę) i apteka, otwarta 24h 7 dni w tygodniu też zamknięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka - normalnie też tak mam, ale tydzień temu mi się lodówka zepsuła i czekam na serwis gwarancyjny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak chciałas isc do sklepu skoro mówisz ze masz dzieko chore ??? przynajmniej masz nauczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam Cię już na onecie :) masz dziecko chore na cukrzycę i zepsuła Ci się lodówka? nieźle Cię zjechali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche dziwne ze nie potrafisz zrozumieć tragedii tylko martwisz się o jedzenie o brak bajek , eh... wiesz jak byś chciała to byś poprosiła kogoś z rodziny to by ci obiad przynieśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie, większośc ludzi jakoś sobie radzi, chyba nikt robiąc zakupy nie wylicza porcji jedzenia, żeby tylko na jeden dzień starczyło...tylko biedna smarkula-sierotka została z pusta lodówką, współczuję :O...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, niektórzy żyją tragedią, inni pełną miską. Jak już pisałam - ja mogę nie jeść, ale 10-m-czny niemowlak... Nie, moje dziecko nie ma cukrzycy, tylko zapalenie oskrzeli. Chciałam dzisiaj dziecko z opiekunką zostawić, ale opiekunka też dojechać nie może (taxi nie jeździ). No nic, mam stare biszkopty w domu i dam dziecku z mlekiem. Mam nadzieję, że po tych biszkoptach nic jej nie będzie. Szkoda, że potraficie współczuć dygnitarzom, ale babie z chorym niemowlakiem to już nie bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapazgapa
smarkula - ja cie rozumiem. Nie slyszalam w tv zadnego powtarzam ŻADNEGO komuniikatu o tym ze dzisiaj cale panstwo bedzie rozpierdolone bo zaloba.. apteki to juz przegiecie.. sklepy..ja tez nie zrobilam wczoraj zakupow i dzisiaj musze kombinowac..na szczescie jestem na diecie wiec i tak sie ograniczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonya - ja tak robię, bo nie mam lodówki (zepsuła mi się i czekam na serwis, o czym pisałam wyżej). No chyba, że mam mięso na parapecie trzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto aż tak pusta lodówke masz ? nie masz nawet mleka dla dziecka ? :O to współczuje twojemu zorganizowaniu że nawet kartonu z mlekiem nie kupiłaś :O poza tym tak zimno na dworze to mogłaś zrobić zakupy i na balkonie postawić dla chcącego nic trudnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz pomyslałas o parapecie a wiec można ;) myśleć ja jakos na swieta trzymam zakupy na balkonie i to co zrobie bo mimo dużej lodówy i tak brakuje miesca i jakos żyje ale zeby kartonu mleka nie kopic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko - nie czytasz dokładnie - niemowlakowi nie podaje się mleka w kartonie. Mam modyfikowane i stare biszkopty (jakieś sprzed 2 miesięcy). I w sumie już to dziecku dałam. Tyle, że ciężko to nazwać obiadem. A w lodówce nie mam nic, wyczyściłam do zera, bo w piątek mieli z serwisu przyjechać. Ale nie przyjechali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapazgapa
UWAGA JUTRO ZAPADNIE DECYZJA CZY W DNIU POGRZEBU BĘDĄ ZAMKNIĘTE SKLEPY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a modyfikowane to nie w kartonie jest :O możesz kaszki zrobic na mleku dziwne że można tak dopuścić by nie miec NIC !!! nie wyobrażam sobie by takiej rzeczy dopuscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smarkula wiesz zamiast siedzieć zadzwoń do kogos z rodziny ( bo mówiłaś że miałaś iść) i poproś o obiad i nie biadol już ty nawaliłaś wiec sobie radź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapazgapa
myszka daj juz sobie spokoj, nie kazdy jest alfa i omega zeby o wszystkim wiedziec i pamietac.. nie wierze w to ze tobie nigdy sie nie zdarzyla jakas "wpadka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz będziesz wymyślać, co mogłam, a co nie? Do Twojej wiadomości myszko - nie mam balkonu, mieszkam w domku parterowym. I tekst o parapecie był ironią - wokół jest pełno bezpańskich psów i kotów, więc ciekawe, kto szybciej by się do tego mięsa dobrał. I nie widziałam wczoraj ŻADNYCH informacji o zamkniętych sklepach. No i jak mi wytłumaczysz, że taxi nie jeżdżą? Nie chodzi mi o szczegóły, każdy organizuje się inaczej. Tylko zastanawia mnie fakt, czy żałoba narodowa nie jest pretekstem do tego, żeby sobie zrobić wolne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jakiś makaron, zupka na kostce rosołowej? ryż na mleku? no coś musisz wymyśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ci którzy podjęli decyzję o włączeniu się w żałobę raczej nie pracują w niedzielę... wolne zostało ogłoszone "bo tak wypada" (w sumie faktycznie wypadało)... nie z litości nad biednymi pracownikami, którzy muszą harować w niedzielę za grosze, to była decyzja polityczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamauaksmamam
ale do rodziny nie zadzwoni to siedz i akrm starym,i biszkoptami lubisz z siebie robic ofiare ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×