Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smarkula

Czy nagle świat przestał istnieć?

Polecane posty

Gość czytam i oczim nie wierze
nie wszystkie produkty trzyma sie w lidówce.Mleko modyfikowane jest w kartonie,maka sól makaron trzymam w szafce do tego dochodzą owoce które sa w koszyku na stole.Jesli nie masz w domu nic i siedzisz z chorym dzieckiem jestes debilką po prostu.A i zakupy z chorym dzieckiem to kpina nie sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamauaksmamam
mąka sól makarony ryż koncentrat to normalnie się trzyma nie musisz w lodówce do tego kostka rosołowa i powiedzmy pomidorowa jest mleko modyfikowane kaszki trzyma sie na półce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ktos słusznie zauważył ze nie wszytko trzyma sie w lodówce naprwde nie masz makaronu ryzu nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mi da to, że zadzwonię do rodziny, czyli do mamy, która jest w domu i opiekuje się niepełnosprawną babcią przykutą do łóżka? Mama rzuci wszystko, weźmie babcię na barki i przyniesie bułkę dla dziecka... Wasze komentarze są naprawdę budujące :/ PS dziecko już nakarmiłam, więc proszę nie musicie mi tu ustalać jadłospisu. Nie chcę i nie zamierzam się użalać. Stwierdzam tylko fakt, że nasze społeczeństwo lubi się w hipokryzji - wczoraj na Kaczyńskim psy wieszali, a dziś go za świętego mają. Owszem, zgadzam się, tragedia dla Polski wielka, odeszło 96 osób, którzy pozostawili rodziny, dzieci... ale na litość boską, nie wszyscy muszą z tego powodu palić znicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w wy wszyscy taksami sie
rozbijacie?:o na pewno komunikacja miejska kursuje! u mnie jezdzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w wy wszyscy taksami sie
p.s. wiemy smarkula, ze zmyslasz, byle zirytowac ludzi pograzonych w zalobie. daruj sobie, nie wiesz, co to ludzki odruch. przez takich ludzi jak tych, jest tyle klotni, walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie ma czegoś takiego jak komunikacja miejska, chyba, że komunikacją nazwać autobus, który kursuje 2 razy dziennie - o 6 rano i o 18 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko zaden sklep nie
jest na pewno u ciebie otwarty? Nie rozumiem o co chodzi, u mnie w miescie wszystkie sklepy otwarte jak zawsze, rowniez puby i inne knajpy oprocz dyskotek, chociaz reki sobie nie dam uciac:P. Poza tym ja tam ciebie rozumiem, tez nie robie zakupow na zapas, malo tego nie mam tv i wczoraj nic o zamknieciu sklepow slyszec nie moglam. Uslyszalam dopiero dzis ale jak sie okazalo sklepy sa normalnie otwarte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, do babci przychodzi kobieta z MOPSu, ale nie w weekendy. I nie zmyślam i nikogo nie chcę denerwować. Tak trudno uwierzyć, że nie wszyscy mieszkają w dużych miastach i pracują od 7 do 15 i mają weekendy wolne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem czy to święto po prostu odruch ludzki łącza się w bólu z rodzinami to katastrofa lotnicza i to ze wiele ludzi nie lubiło prezydenta to nie powód by życzyć mu śmierci albo chociaż uszanować jego śmierci publiczna osoba ma publiczny pogrzeb i beda długo o tym mówic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, wszystkie sklepy (przynajmniej w okolicy) są zamknięte, włączając w to również aptekę, zazwyczaj otwartą 7 dni w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko zaden sklep nie
ja tam szanuje to wszystko ale to nie powod bym sie zamknela w domu:P Dzis ogladalam transmisje pijac piwo, moze to tez brak szacunku?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam w malej nadmorskiej miejscowości i jakoś czynne mam sklepy mało ale są wiesz troche dziwne ze dorosła osoba nie potrafi sobie radzić a czy tylko mame masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak ty chciałs isc do sklepu z dzieckim chorym na płuca skoro niania tez nie przyjechała ????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszsyzjka
a własnie a jak ty chciałs isc do sklepu z dzieckim chorym na płuca skoro niania tez nie przyjechała ????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jakim zadupiu ty mieszkasz?taxi nie kursują?dziwne bo u mnie jakoś tak i to z różnych korporacji,autobusy jeżdżą jak w niedzielę i żadnej linii nie wycofali,sklepy może nie wszystkie są czynne ale są-wystarczy poszukać,mam popsutą lodówkę i produkty trzymam na parapecie bo nie mam balkonu-idzie żyć ale trzeba umieć się zorganizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, ale wy się czepiacie - niania miała przyjechać własnym autem, ale nie może, bo jej mąż wziął samochód i gdzieś pojechał w cholerę i nie można się do niego dodzwonić. A ona już mi dzwoniła, że chciała zamówić taryfę i ją wyśmiali. Ja jej nie chciałam uwierzyć. Pomyślałam, że pewnie ściemnia, bo nie chce jej się przyjeżdżać w niedzielę i chciałam już z dzieckiem jechać do sklepu. Dzwonię na taxi, a oni mi na to, że dzisiaj nie pracują. No kurde, taksówką jeszcze bym dziecko wzięła, ale wózkiem nie pojadę, bo za zimno dzisiaj. Tyle że mi już nie chodzi o fakt zakupów, czy dojazdu do rodziny, ale o to, że wszystko się wywraca do góry nogami! Zresztą przed chwilą rozmawiałam z kumplem, który jeździ na taryfie w innym mieście i okazuje się, że jedzie, ale jako sam, prywatnie, a nie przez zrzeszenie, bo mu kazali w domu siedzieć, bo żałoba i nie pracują. Paranoja jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poziomka - czytaj proszę ze zrozumieniem, apteka nie jest dyżurująca, tylko działająca normalnie 24h 7 dni w tyg. A rower nawet gdybym miała to i tak bym nie pojechała, chyba, że poradzisz mi jak mam zabrać 10m-czne niemowle chore na zapalenie oskrzeli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaaa rower!
dziecko do koszyka z tyłu i wioooo. Rada naprawdę ;//////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sipsip
jak byłam mała , to w wielki piatek mama wyłaczała telewizor i nie wolno bylo ogladać i my jako dzieci nie protestowalismy , rozumielismy chwilę powagi , naucz swoje dziecko że czasem trzeba przystopować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż mi się słabo robi jak to czytam.... jeszcze wyjdzie że ta dziewczyna to przez żałobę narodową ma chore dziecko i nie ma co jeść i czym jeździć.... ja się tam cieszę, że możemy dzięki mediom współuczestniczyć w tym co dzieje się w naszym kraju, a żałobę odczuwam też i w swoim sercu, nie jestem zapatrzona w politykę, ale to umarli NASI politycy, którzy mieli rodziny. Taka tragedia moze spotkac każdego z nas, dlatego więcej altruizmu a mniej egoizmu dlatego co się dzieje. A dziecku bajki można też poczytać, spędzić z nim trochę czasu a nie odsyłać do telewizora czy komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smarkula wybacz, ale jak dla mnie jestes glupia baba :/ najpierw ci zle, ze twoje dziecko nie ma co ogladac w tv. no tak, tragedia na skale z 10 kwietnia, a teraz jojczysz ze w lodowce nic nie masz. nagle wszystko sie tak zlozylo. musisz byc bardzo pechowa, nikt nie ma z tym problemu jakos, a jak juz to wez sie w dupe i zadzwon do rodziny po obiad. powiedz ze sie dzis ksiezniczko obudzilas. chociaz mi by bylo wstyd. kobieta z dzieckiem i taka niezardna. jestem od ciebie na pewno mlodsza i dojrzalsza. zeby zakladac takie durne tematy bez zadnego poszanowania. HELP nie moge sie wysrac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×