Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martwiaca sie mama***

CZYto prawda ze kilkumiesiecznemu chlopcu trzeba

Polecane posty

Gość martwiaca sie mama***

naciagac napletek ? tzn siuraka aby nie bylo stulejki .... czy ktos tak tu robil ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosijka
co znaczy naciagac? na sile? nigdy w zyciu! Mi lekarka powiedziala, ze mam odciagac delikatnie przy myciu, ale nic na sile! Tylko na tyle ile mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwiaca sie mama***
tzn . ze to prawda , a jezeli sie nie naciagalo to jakis blad ?? mi o tym lekarka nie mowila a tesciowa ...pytalam kolezanki ale nikt o tym nie slyszal wiec tak nie robilam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie na sile ale delikatnie odciagac po troszku tak mi polozna mowila i lekarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosijka
nic mu nie bedzie :) po prostu teraz delikatnie odciagaj i umyj mydlem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwiaca sie mama***
przepraszam ale 2 razy sie odbilo to za pierwszym razem topik nie wchodzil ja tak nie robilam moja tesciowa ma teraz do mnie pretensje ze moj synek nie moze sie wysikac od wczoraj dzis bylismy na pogotowiu , dostal leki , ale nie poszlo zadzwonilam jeszcze do lekarza i kazal dziecku zrobic kapiel i poszlo jutro jedziemy na badanie moczu czy dlatego ze mu tego nie robilam ????? to on sie nie moze wysikac ????????? tak twierdzi moja tesciowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEPRAWDA ...
Napletek kilkumiesięcznego chłopca jest fizjologicznie przyrośnięty do żołędzi. To, o co pytasz, robi się później, w wieku kilku lat. Uważaj, żeby nie skrzywdzić dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
mój syn ma 3 MIESIACE, LEKARZ JUZ OD PIERWSZEGO miesiaca mowil aby delikatnie to robic podczas kąpiei, koleżanki tego nie robiły i dzis ich dzieci są po operacjach nacinania, nie ma reguły, niektórym samo sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×