Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AdriannaŁódzkie

FOTOGRAFOWIE TO OSZUĆI

Polecane posty

Gość warzywo
Sebastian spoko nie umiesz brechtać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warzywko 22
do JA TEZ COS DODAM Zachowanie osobnika podpisujacego sie jako Adrianna swietnie podpada pod cytowane przez Ciebie paragrafy z tym, ze jest to atak na cała grupe fotografow i oskarżenie o oszustwo. Mam nadzieje, ze sprawa znajdzie finał w sądzie. Czy naprawde nikt oprócz kilku osób nie zastanowil sie dlaczego Adrianna nie podala konkretnego fotografa a juz na wstepie a potem kilkukrotnie wspomina o forum fotografow? Z uslug wszystkich fotografow przeciez nie korzystala prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Łukasza
Może normalnie boi się podać nazwisko fotografa. Ja też bym się bała po tym wszystkim co tu przeczytałam. Zeszłego roku na jednym z forum chyba gazeta.pl był opisany niezbyt uczciwy videowiec. Efektem tego ostrzeżenia czy też wyżalenia się były poprzecinane opony w samochodzie pana młodego. Mogła to być jakaś zbieżność ale czy aby tak było. Warzywko 22 czytając twoje bełkotliwe całkowicie nie spójne wypowiedzi odnoszę wrażenie że jesteś człowiekiem którego by było stać na takie postępowanie. Świadczą o tym twoje wpisy. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę że umieszczając tutaj swoje wypowiedzi szkodzisz bardzo wszystkim swoim kolegom którzy pojawili się w tym topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o my god!!!
"DO ŁUKASZA" Czy sugerujesz, ze ktos z forum fotografów poprzecinalby opony Adriannie za to, ze jest niezadowolona z jego zdjec. No coz, kazdy swoja miarka mierzy jak mawiają, to że jeden pan fotograf reklamujacy sie bezskutecznie wszedzie bylby zdolny do czegos takiego to mnie nie dziwi. Skoro zdolny jest do takich podpuch i oszczerstw jak to pod pseudonimem AdriannaŁódzkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaje się że wiem który to uczestnik forum Goldenline.pl tak pluje na drugiego fotografa nota bene też fotograf który wyleciał z tamtego forum. Czekam teraz na miłe słówka w moim kierunku.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm czytam ten wątek i zniknal drugi post osoby o pseudonimie Ooo my god! Kurcze a chciałam go jeszcze raz przeczytać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o my god!!!
Kristina28 - vel Do Łukasza - vel Marchewka Jestes naprawdę godny pożałowania. Jak dla mnie koniec tematu. Wystawiasz sam sobie swiadectwo, przeciez chociażby po interpunckji i budowie zdan widac, ze jestes jedna i ta sama osoba. Juz mi sie nawet nie chce wszystkich twoich pseudonimow artystycznych do kupy zbierać. Moi drodzy, tak wlasnie zachowuje sie czlowiek, ktorego nie ma co robic. I jeszcze raz cytat z ciebie Mareczku, tylko z innego forum, mam nadzieje, ze tym razem nikt nie wykasuje: "Cztery lata temu młoda para namówiła mnie abym zgodził się na zabranie z nami videowców. Kręcili wszystko co się działo i wykonany z tego materiału film miał być wyłącznie dla młodej pary. Po kilku miesiącach pod koniec roku dostałem od znajomego telefon że na allegro sprzedawane są płyty z filmem instruktażowym jak robić zdjęcia plenerowe ze mną w roli głównej. Płytki sprzedawane po 100zł rozchodziły się jak świeże bułeczki. Nie mogłem nic zrobić z wykorzystaniem nakręconego materiału jako film dydaktyczny. Jedynie domagałem się odszkodowania że mój wizerunek oraz osoby młodej pary zostały wykorzystane bez naszej zgody. Kilka osób powiedziało że przecież nic na tym nie straciłem a wręcz że zyskałem dobrą reklamę. Na filmie nie było umieszczonego mojego nazwiska ani nie było podanych do mnie kontaktów. Dodatkowo w Polskę poszła strzeżona moja tajemnica że plener to nie jedno a kilka miejsc. Od tej pory nie polecam żadnego videowca pomimo że naprawdę znam ich sporo." ZWRACAM UWAGE na użycie zwrotu VIDEOWIEC - charakterystycznego dla pana M uzytego przez DO ŁUKASZA oraz brak znaków interpunkcyjnych charaktrystycznych dla ww. autorow postow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o my god!!!
do "DO ŁUKASZA" vel Kristina28 vel MM Do jakiego Ty Łukasza piszesz, bo przejrzenie poprzednich stron nie dało mi odpowiedz? Aaaaaaa.... Czy aby nie do tego Łukasza, z którym miałeś spięcie na Goldenlinie? No skąd się nagle pojawia jakiś Łukasz?? :D Coraz lepiej, w końcu Mareczku zjesz własny ogon i sam już nie będziesz wiedział, który pseudonim jest Twój :D A nie przepraszam, będziesz wiedział, bo twoje będą wyłącznie te z pochlebnymi wypowiedziami na twój temat i na temat twoich zdjęć. Uprzedzając twoje podejrzenia, ja nie jestem Łukaszem. Poszukaj dalej wśród wyimaginowanych wrogów, poszukaj wśród ludzi, którym wpisywałeś na blogach chamskie komentarze... Sporo będzie do przejrzenia, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panowie fotografowie zróbcie coś ze swoim kolegą z forum fotografów ślubnych. Zaczyna to być naprawie groteskowe. Albo ten człowiek jest przez kogoś sterowany albo jest porostu chory. Ja opuszczam ten temat bo to nie na moje nerwy. Pozdrawiam wszystkich fotografów ślubnych a najbardziej waszego przedstawiciela. Ładne daliście o sobie świadectwo. Jestem przekonana że autorka zakładająca temat nie blefowała. Myślę też że pan fotograf przedstawiający się warzywko 22 bardzo dobrze wie o kogo chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam się że dziwię się p Markowi że nie złożył doniesienia na policję o zniesławienie choć kto wie ;) Fora publiczne pozwalają pisać na prawie każdy temat, mogą prowokować ale nie można na nich zniesławiać ludzi pisząc o nich z imienia i nazwiska. Warto zanim się coś napisze poczytać kodeks karny i jego najnowszą nowelizację. Wiem też ze to dopiero początek zabawy. Szczególnie pozdrawiam pana panie warzywko 22. Buziaczki i zapraszam na kafeterię do innych tematów w których biorę odział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o my god!!!
Kristina28 vel MM Tak, tak, co do tych 4 rzeczy zgadzam sie z toba w 100%: 1. Wszyscy wiemy juz od poczatku od kogo i o co chodzi. 2. Sam sobie wystawiles swiadectwo. 3. Jestes chory. 4. Tak, warzywko22 tez wie, o kogo chodzi. Zrob cos ze soba czlowiek, zglos sie moze do specjalisty, moze ci jeszcze pomoze. EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o my god!!!
Kristina vel MM Zanim pojdziesz na Policje idz lepiej do lekarza specjalisty. Jezeli do dla ciebie dopiero poczatek to naprawde zapowiada sie dlugie leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o my god!!!
bedą cytaty jeszcze na koniec: WARZYWKO 22: "Najbardziej żenujące jest zachowanie tego fotografa, który z braku zleceń oczernia kolegów podpisując się jako Adrianna... To jest żenada i taki człowiek powinien się wstydzić najbardziej. Dziwne, bo ja po przeczytaniu posta Adrianny od razu wiedziałam, że to podpucha tego właśnie człowieka. Dokładnie takich samych argumentów używa na innych forach i oczernia kolegów po fachu, którzy po prostu mają więcej zleceń, bo fotografują zgodnie z obowiązującymi trendami. Naprawdę nie dziwi mnie, że nikt nie chce zamawiać zdjęć u człowieka, którego pojęcie o fotografii ślubnej wywodzi się z głębokich lat 80-tych. Zamiast zmienić swoje podejście i pójść z nowymi trendami, nauczyć się czegoś nowego woli oczerniać kolegów. Ciekawe po iloma ujadającymi nickami jeszcze na tym forum wystąpi i będzie robił dalej czarny PR innym. Niestety próbował też na Goldenlinie, ale tam musiał się podpisać imieniem i nazwiskiem i już nie było tak łatwo jak tu." KRISTINA28 w odpowiedzi na ten post: "Fotografie który tchórzliwie specjalnie podpisałeś się warzywko 22 aby znowu ośmieszyć innego fotografa. Akurat tak się składa że ja poznałam p Marka Marchewkę na forum Goldenline.pl" A skad Kristino wywnioskowales tak szybko, ze chodzi o MM?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest chore
-o my god!!! Czemu Pan wykasował mój post? Trochę sie w tym wszystkim pogubiłam. - gdzie mogę na GL przeczytać skopiowane przez Pana wypowiedzi. -o my god mamy prośbę aby przestał Pan już pisać. - naprawdę ten temat jest już bardzo męczący a i tak to Pan się pogrąża a nie jakiś tam fotograf. Do wszystkiego trzeba dorosnąć a przed Panem jeszcze długa droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chory to tu jest tylko
jeden czlowiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenada_22
że wojna o forumkowego klienta ciągle trwa. żal mi was fotografowie artyści od siedmiu boleści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w szoku!
Wychodzi na to, że większość z tych fotografów jest pozbawiona kultury osobistej. I takiemu komuś powierzyć towarzyszenie w dniu ślubu? Z tego co sobą zaprezentowali w wypowiedziach to nigdy w życiu bym nie skorzystała z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika tak poczytalam.,
To ze ktos odpiera ataki nieuczciwej konkurencji nie oznacza, ze jest pozbawiony kultury. Dziwne rozumowanie. Tak sie sklada, ze stoję wlasnie przed wyborem fotografa i powiem szczerze nigdy nie zdecydowalabym sie na kogos kto z braku zlecen takimi metodami stara sie zaszkodzic konkurencji. To jest dla mnie brak kultury i szacunku do ludzi, a to chyba w zawodzie fotografa rzecz bardzo wazna. A przy tym zdjecia w galeriach tego pana bardzo marne, takie zdjecia to moj brat moze zrobic zwykla malpka. Ja oczekuje czegos wiecej od zdjec slubnych. Nie chce miec na twarzy odblaskow od lampy blyskowej, oczekuje, ze fotograf zaoferuje mi cos wiecej w plenerze niz zdjecia z wystawiona nozia pod krzaczkiem w Lazienkach. I nie oczekuje, ze ja i moj maz bedziemy wypelniac 90% kadru, bo po to jade w plener, zeby to byly zdjecia z ciekawym otoczeniem. Wiem, ze za jakosc trzeba zaplacic i nie zamierzam oszczedzac. Pozdrawiam przyszle panny mlode i zycze wszystkim milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M Marchewka marekfoto1@tlen.pl
Monika tak poczytalam., Jesteś Trolem podszywającym się pod pannę młodą. Szanowni panowie fotografowie nie ukrywam że od paru dni śledzę ten wątek. Nie powiem że treści tu pisane nie zdenerwowały mnie i tu przepraszam pana Zbyszka Kruka za ton mojej z nim telefonicznej rozmowy- trochę przesadziłem ale winne są tutaj nerwy. Przyznam że wiele wpisów bardzo mnie rozbawiło. Szanowni panowie fotografowie mieszacie mnie z błotem, obrażacie a boicie podać swoje nazwisko lub zalogować się poprzez udostępnienie na siebie namiarów (nick czarny). Czy tak ma wyglądać wasza wiarygodność? Tak jak ktoś napisał obrażacie nie tylko mnie ale i wszystkie osoby którym robiłem lub będę robił zdjęcia. Obrażacie wszystkie logicznie myślące osoby czytające ten temat. Domyślam się kto pisze obrażające mnie teksty ale jeśli nie jestem tego pewien nikogo nawet z imienia czy inicjałów nie będę wymieniał. Kopiowanie z forum GoldenLine moich wypowiedzi przekręcając ich znaczenie świadczy o kulturze osobistej fotografa który na wszelkie sposoby usiłuje mnie zniesławić. Przez takie właśnie zachowanie w stosunku do innych fotografów został dosłownie wyrzucony z forum GoldenLine. Przez krótki czas miał dostęp do wszystkich wpisów na forum GoldenLine i właśnie to tutaj wykorzystał. Nigdzie poprzez fara internetowe się nie reklamuję bo nie mam takiej potrzeby. Kilka lat temu byłem uczestnikiem bardzo dobrego forum dla młodych par ,,Niebieskie Forum ślubne " które przekształciło się chyba w najlepsze forum ślubne o ,,Gimbla" . Forum ,,Gimbla" prawie przestało istnieć dzięki ludziom które na siłę zaczęły się tam reklamować. Na Gimbli zaistniała pani fotograf (nie wymienię jej z imienia i nazwiska) która niszczyła każdego kto zagrażał jej interesom. Jeśli chodzi o FPFŚ to jak najbardziej jestem za tego typu działalnością i popieram ludzi którzy stworzyli i tworzą i rozwijają jego działalność ale nie znaczy że ze wszystkim muszę się zgadzać co dotyczy FPFŚ. Drogi Trolu (Monika tak poczytałam.,) podszywając się pod kogoś innego zapomniałeś o głównej zasadzie dotyczącej każdej twórczości że o gustach się nie dyskutuje. Jeśli chciałeś mnie ośmieszyć to ci się to nie udało. Niepotrzebnie piszesz jak fotograf a udajesz przyszłą pannę młodą. Dodam że ja ogóle nie robię zdjęć w Łazienkach. W zeszłym roku byłem tam na życzenie młodej pary tylko jeden raz. Co do zdjęć z lampą no cóż umówmy się ze nikt poza mną nie używa lampy błyskowej. PRZEPRASZAM BARDZO WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW KAFETERII KTÓRZY NATKNĘLI SIĘ NA TEN TEMAT ALE TO NIE JA GO STWORZYŁEM I NIE JA TEN TEMAT KONTYNUOWAŁEM. Z drugiej strony muszę podziękować takim osobom jak ,,o my god!!!" bo zrobili mi bardzo dobra darmowa reklamę. JESZCZE RAZ WSZYSTKICH KTÓRZY ZAWITALI DO TEGO TEMATU PRZEPRASZAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o my god!!!
Proponuje porownac posty nastepujacych nickow: AdriannaŁódzkie Grafik komputerowy Obserwator z przypadku TrolŁódz Po prostu Malowanie Światłem różowa ale czarna Kristina28 Bardzo ciekawa i wścibska Andromefa txt VIDEO PRO Chomiczka z chomikuj.pl ZIMA2011 JA TEZ COS DODAM DO ŁUKASZA oraz M Marchewka marekfoto1@tlen.pl 1. Wszyskie posty tych ników charakteryzuja 3 rzeczy: totalny brak znajomosci podstaw interpunkcji, brak przecinka przed "że" na ten przykład. 2. Atak na FPFŚ i pana Kruka 3. Obrona pana M. Ja nie mam najmniejszych watpliwosci kto jest autorem tych wszystkich postow. Nie pozostaje nic innego jak pogratulowac inwencji "tfu!rczej" w tej dziedzinie, skoro brakuje w innej :) A do pana Marchewki - Pana post skopiowalem w celu pokazania powyzszego czyli charakterystycznego dla pana braku stawiania znakow przestankowych. Panska wypowiedz nie byla w zaden sposob przekrecana - to juz chyba jakies skonnosci maniakalne u pana. Moj post zostal skasowany, ale swoim, powyzszym, postem dal pan wlasnie przytlaczajacy dowod swojego postepowania i podpisal sie pan dobitnie pod cala ta przykra akcja. BARDZO PANU ZA TO DZIEKUJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek Marchewka
o my god!!! Myślę że teraz wypada przedstawić się z imienia i nazwiska. Jeśli jest się tak bardzo pewnym tego co się o mnie zostało napisane nie ma obaw o podanie imienia i nazwiska. Gratuluję tak wnikliwego prześwietlenia mojej osoby. Podanie nazwiska tylko uwiarygodni wypowiedź osoby przedstawiającej się o my god!!! Myślę że wiele osób w tej prośbie mnie poprze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgroza jak to czytam
Panie i Panowie bierzecie ciężkie pieniądze za zdjęcia, które są rzekomo bardzo czasochłonne i macie czas opluwac się w internecie? no to gratuluję! Też bym tak chciała... Brać tyle pieniędzy za zdjecia, na weselu najeść się porządnie i mieć jeszcze czas siedzieć w internecie i na każdym forum chwalić się jaka to ja jestem dobra w swojej robocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żenada_22
Wszyscy Ci fotografowie występujący w tym wątku są siebie warci. Świadczy o tym ich poziom dyskusji. Ciągle te same osoby się opluwają, tylko forum inne. żenada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszny jesteś
poczytajcie dziewczyny, śmieszny jesteś! a co portfolio nie widziała wcześniej? przecież ma prawie takie samo zdjęcie więc co jej nie pasuje? Czepiasz się FFŚ bo cię nie przyjęli? Za cienki jesteś i tyle, skończ te prowokacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebastianfrost.com
Zbigniew Kruk dobrym fotografem jest, na brak pracy i zlecen nie narzeka, co oczywiscie moze byc dla niektorych solą w oku. Podane powyzej linki, zamiast faktow, są pustymi oszczerstwami, tak sie sklada ze znam temat, i jesli w tym calym zamęcie ktokolwiek jest poszkodowany, to jest nim ZK, obrzucany blotem przez psychopatyczna postac, ktora jak mnie mam , po tym poscie , moze zaczac wypisywać bzdury także pod moim adresem, tylko prosze niezapomniec podać adresu mojej strony http://sebastianfrost.com co by mi google dobrze indeksowało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumisiek_22
widać, p. Kruk ma rzecznika prasowego. Sebastian czy ty czasem nie masz za dużo wolnego czasu? Ale skoro taka reklama Ci odpowiada, to niech google to łyka. Na zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o my god!!!
Panie Marchewka, nie musze sie przedstawiac, zeby uwiarygadniac to pod czym pan sie juz podpisales. Jezeli uwazasz, ze cos tu trzeba jeszcze uwiarygadniac to po prostu obrazasz inteligencje ludzi, ktorzy czytaja ten temat. I, zanim jeszcze raz bedziesz probowal w taki sposob trollowac na jakimkolwiek forum i oczerniac innych fotografow, zapamietaj sobie biblijne przyslowie: kto sieje wiatr ten zbiera burze! A na koniec chcialbym ci powiedziec, ze nie jestem tym kim ty myslisz, ze jestem. Co oznacza, ze kompletnie nie wiesz kim jestem i to jest fajne! :) Malo tego, zeby calkiem zmacic twoj i tak juz metny sposob myslenia, powiem ci, ze nigdy nie bylem i nie probowalem zostac czlonkiem FPFŚ. Ja tylko chronicznie niecierpie takich ohydnych trolli jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie jak kampania wyborcza
Wszędzie tylko kruk kontra marchewka. Nigdzie nie padają inne nazwiska np. fotografa z miasta x albo z miasta z albo miasta B tylko ciągle Ci dwaj. Poza tym zero mówienia o pracy tylko szkalawanie jednego przez drugiego i odwrotnie. Nikt nie napisze, że ten robi fajne portrety studyjne ale tamten super plenery itd. Taki laik jak ja poszukujący fotografa tylko jest zniesmaczony, bo nie uzyskuje konkretnych informacji tylko czyta o wojnach między fotografami. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatów cierń
do autorki : dziwisz się że niepotrzebne detale jak 800 zdjęć? :O co miał niby fotografować? pstrykał w co popadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy raz.....
TAK, dokładnie - pierwszy raz! SPOTYKAM SIĘ Z CENZURĄ I NIEUZASADNIONĄ MODERACJĄ NA KAFE :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×