Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katarina28

Termin na sierpień 2010. Tegoroczne mamuśki :)

Polecane posty

Wczoraj w dzień spała tylko 3 godziny a w nocy 7 to trochę mało jak na takiego maluszka, teraz o 7 się obudziła trochę pogadałyśmy poleżała w łóżeczku dostała cyca, spała 15 minut przy smoczku teraz znowu leciałam jej dać smoka bo wypadł. Nie wiem może ona cierpi na bezsenność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie pojechała połozna.jeszcze tylko jedna wizyta.mierzyła mi cisnienie i mam niskie z tad to zmeczenie i bole głowy. kurcdze nie wiem czy isc z niunia na dwor bo bardzo wieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mag-ja moja karmie mm i czasem zachowuje sie podobnie,a juz w ogole jak mega kupe robi,to i zaplacze przes sen,zrobi sie buraczkowa na buzi wtedy wiadomo o co idzie.ja podaje mojej nan i budzi sie 2 razy w nocy na karmienie.w dzien roznie jest z tym spaniem,przewaznie do poludnia oglada swiat,pozniej troszke po kapieli lub przed,zalezy jak sie jej drzemki uloza,no i w nocy zdarzaja sie dosyc czesto epizody podziwiania.Aaaa no i jada co 3-4 godziny,czasem nawet co 6 godz,jak dzis w nocy i teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabciu to tylko pozazdroscic ze spi nawet po 6 godzin. pewnie dopiero jak przeszłas na butelke co? chyba niedługo sama sie na nia skusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,dopiero na butli zdarzaja sie takie chwile...wczesniej to byl jeden wielki placz,moj i malej....az szkoda gadac. teraz mam nadzieje,ze powoli mala bedzie sie jakos regulowala i da coraz wiecej pospac a no i troszku mniej marudzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuśki kurcze ostatnio mam jakoś mało czasu, prawie nie włączam kompa... ale żebyście się nie martwiły to u mnie dalej nic, toczę się tak jak tydzień temu, nadal żadnych objawów, byłam wczoraj na ktg i wyszło w normie i nie pokazało żadnych skurczów, nawet najmniejszych.. ale pocieszam się tym, że już tylko 10 dni, nawet jak nic się nie zacznie dziać to 17 idę do szpitala. Trzymajcie się dziewczynki i ucałujcie ode mnie wasze maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupiłam Nan na ulewanie jakieś:) wciągnęła 90ml i zachowywała się jak po cycku wygibańce itd, ale odbiło jej się położyłam na bok smoka dostała asekuracje zrobiłam żeby smok nie wypadał i go już dziumga z pół godziny i chyba śpi:) odciągnęłam też z cycka 120ml nie wiem skad az tak duzo i wieczorem dostanie zobaczymy jak to będzie, w ogóle lepiej jada z butelki bo Weronika jest tak głodna że szału dostaje jak ją przystawiam a z cycka leci jak z fontanny i się gorzej denerwuje i zanosi płaczem, więc chyba zacznę odciągać i jej dawać moje mleko z butelki, bo jakoś mi jej szkoda żeby piła sztuczne skoro mam swoje:) to że ssa moją pierś to dla mnie piękny widok:) ale przyznam że karmienie piersią to męczarnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA JUZ NIE WYRABIAM. PRZEZ CAŁY DZIEN UZBIERAŁY SIE MOZE ZE 3 GODZINY JAK MAŁA SPI. CYCE MAM MIĘKKIE JAK PODUSIE. OJ CHYBA WEZME PRZYKŁAD Z ZBCI I PO KĄPIELI ZAFUNDUJE JEJ BUTLE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej moja tez spi co najwyzej 3 godziny,czesciej co 2 godziny i odrazu chce cyca..a ja marze po porzatnym wyspaniu...Moze ja tez sprobuje dac jej sztuczne mleko na noc,sama nie wiem.. W dzien za to jak jestesmy na spacerze to potrafi 4 godziny spac-ale to dlatego ze jest bujana.I co ja mam zrobic? Wczoraj zafundowalam sobie dzien zakupow(Natalka oczywiscie ze mna:) ona chyba tez bedzie lubic zakupki-bo jest aniolkiem z centrum handlowym. W piatek ide na usg jej bioder bo jak sie urodzila to nie byli pewni lewej nozki(podobno jakos sie dziwnie rozlazila). Dostalam skierowanie to pojde,choc moj lekarz nie widzi potrzeby,wg niego wszystko jest ok..ale wiadomo lepiej sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julcia6
JA JUZ PO PIERWSZEJ BUTLI. JESTEM CIEKAWA CZY BEDZIE LEPIEJ PO NIEJ SPAŁA. MAM TAKA NADZIEJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julcia6
jak na razie niunia spi i to we własnym łóżeczku. jeśli ta butla ma zdziałac takie cuda to jestem zdecydowanie za:) dałam jej mleczko emfamil bo takie miałam w zapsie. pisze ze powinna zjesc 120 ale zjadła tylko 90. a ty zabciu ile podajesz swojej i jak czesto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie trzymam sie schematu podanego na opakowaniu 90ml co 3godziny,ale np do poludnia mala zjada np ok 8 swoja porcje i wytrzymuje czasem i 5 godzin.przedewszystkim wole czasem zrobic 2mniejsze porcje np.60 ml a potem 30ml niz zrobic za duzo i wylac.gdzies czytalam ze w 3tygodniu zycia dziecko zjada od 90 do 120ml na porcje.mysle,ze z karmieniem butla jest tak samo jak z cyckiem,potrzeba czasu by poznac potrzeby dziecka. Dzis moja gwiazda nie spala od16 do 20 z krociutenka drzemka...po kapieli wpadla w jakis szal bo mama nie podala od razu butli.byscie to slyszaly,jakby ze skory ja obdzierali.maz biegiem robil mleko.wypila 2 razy po 30ml,z tym ze ta druga tak ciezko jej wchodzila....mam nadzieje ze malpiszonek bedzie dzis ladnie spal,przynajmniej jak w ostatnia noc. A ja juz w lozeczku,oraktyczbie juz odjezdzam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAŁA SPAŁA PO BUTLI 5 GODZIN, POTEM CO 2 GODZINY CYC, BO NIE CHCE DEFINITYWNIE KONCZYC KARMIENIA. I TAK CIESZE SIE Z TYCH 5 GODZIN BO CHICIAZ TROCHE ODESPAŁAM. NA OPAKOWANIU MOJEGO MLEKA PISZE ZEBY OD 2 TYGODNIA PODAWAC 120ML ALE NIUNIA MIAŁA DOSC PO 90ML. IDE SZYKOWAC STARSZA DO SZKOLY. POGODA DZIS POD PSEM. CO ZROBIŁAM NIE TAK ZE JESTEM TERAZ POMARANCZA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julcia,fajnie jest przespac troszke wiecej niz te 2-3 godziny:))ja mam dzis zly dzien,zero cierpliwosci do malej,ale to ze zmeczenia...niby tylko 2 razy sie budzila,o 23,3:30 i o 6 znowu ryk,ale to chyba dlatego ze meza budzik ja obudzil...w nocy godzine wojowalam za kazdym razem,bo mala nie chciala beknac i ulewala,a ja wtedy nasluchuje,wstaje i jestem strasznie zmeczona...mam nadzieje,ze choc w dzien nie bedzie placzu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabciu mojej jak sie nie odbije to ja kłade na boku i juz. dzis tez jestem troszku zmeczona ale to pewnie pogodz tez swoje robi. zaraz zrobie sobie słaba rozpuszzalną z mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jesze tylko ze moja starsza tez na poczatku dawała sie we znaki ale przy butli anioł, a potem jak miała ok 5 tygodni to do mleka dosypywalismy pół łyzeczki kleiku ryzowego i cukru a potem spała jak reks. pediatra jak sie dowiedział to troszku opieprzył ale mowi ze jak spi i nie płacze to mozemy kontynuowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Zabcia witaj w klubie, u mnie pobudka byla o 23, potem 1, 4 i po 7. Padam :( ciesze sie,ze starszy do przedszkola, wiec moze sprobuje zasnac, choc w dzien mi sie nie udaje. Zazdroszcze, ze Wasze malenstwa spia po 5 godz, wow!! u mnie takie cuda nie do pomyslenia. Teraz maly lezy i podziwia swiat. Ja zaraz malego do przedszkola:) ubralam magiczne gacie i wygladam jak kulka :D Przede mna ciezkie dni. Obiecalam sobie, ze do konca listopada (moje 30 urodziny) zrzuce te kg, aby wygladac jakos. Jeden problem dostalam paczke z Polski z michalkami, kasztankami, tik-takami i innymi slodyczami :( mysle aby schowac je w szafie, zamknac na klucz i wyrzucic klucz. Hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W NOCY SPAŁA ZA TO W DZIEN OD WCZORAJ NIE SPI PRAWIE WCALE. NIE MAM JUZ SIŁ. JADE ZARAZ DO MIASTA WIEC MOZE SIE ZRELAKSUJE. JUZ TAK SOBIE MYSLE ZE MOZE JA KTOS ZAUROCZYŁ? PISZE DO WAS I JA LULAM WE WOZKU. MASAKRA. A BYŁO TAK PIEKNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy dzisiaj z Igorem na kontroli i pierwszych szczepieniach. Mały waży 5370g co oznacza, że przez dwa tygodnie przybył mu kolejny kg. Na szczepieniach był bardzo dzielny. W sumie został trzy razy ukłuty i dostał jedną szczepionkę doustną. Teraz wciągnął butlę i śpi. Musi odespać ten stres związany ze szczepieniami. W poniedziałek Iguś skończył dwa miesiące. Z tej okazji dodałam jego fotkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Florianko ale Igorek rośnie.. strasznie już duży i dzielny chłopak z niego :) Jak dla mnie to szok że już skończył 2 miesiące.. a moja mała jeszcze w brzuszku siedzi i ma wszystko w nosie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja małej wczoraj kupiłam mleczko bo miałam z nią 4 dni ciągłego wycia i spania w dzień tylko 3 godziny, wczoraj karmiłam ją ciagle cyckiem i tylko w dzień daje jej 90ml mleka, a tak ciągle cycek, dzisiaj tak samo zrobiłam i spała już 3 razy w dzień to jej rekord chyba;) żeby w nocy nie szalała, ale po butli śpi od 2-3 godzin nie dłużej to chyba mam żarłoczka małego:) ja też będę korzystała z tych darmowych szczepień czyli 3 nakłuć boję się aż iść z nią że będzie strasznie mi płakała i ja z nią:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eveve ja też czasami jestem w szoku, że Igor tak szybko rośnie. Od wczoraj zakładam mu już pieluchy 3 bo 2 są na niego za ciasne. Jak tylko zaglądam na kafe to szukam info od Ciebie, że już masz Małgosie przy sobie:) magZ3 Igor dostał szczepionkę 5w1, do tego pneumokoki, wzw i rotawirusy, które są doustne. Jesteśmy lżejsi o 600zł. Kolejna dawka 20 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę dziewczyny,że nasze dzieciaczki niemal na takim samym etapie, a my te same problemy... U mnie tak jak u mag często mały sie pręzy i czerwienieje, a wczoraj to juz odlot popołudniu- chyba zaszkodziła mu ta wieprzowina duszona- darł się wniebogłosy. No i największa bolączka...spanie. U mnie tak jak u was, spi po cycu po 2 godziny w dzień, ale w nocy to różnie. Najczęściej też co 2 godziny a nawet krócej sie budzi...Czasem zdarzy mu się spanko 3 godzinne, ale to rzadkosc :( I też mam pokusę żeby dokarmiac butlą, al podawanie butli to najkrótsza droga do zakończenia laktacji, a tego jeszcze jednak nie chcę....Więc tylko od czasu do czasu na noc podaję mu Bebilon.Tylko że on bardzo niechętnie wypija MM, ma kłopoty z piciem z butlimusi byc wyjątkowo głodny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane, jak tam wasze pocieszki ?? :) U nas lekarka dziś na kontroli stwierdziła jąderka wodniaki, nie pamiętam zbyt wiele co mówiła bo mały się darł w niebogłosy. Niby nic strasznie powaznego jak bedę przy pieluchowaniu trzymala je w górze. Nie miałam czasu w necie sprawdzic co o tym piszą, zaraz wskocze sie dowiem. A moze wy cos o tym wiecie ? eveve noo my tu czekamy na ciebie :) magZ3 racja karmienie piersia cudny widok. ja uwielbiam patrzec ja je. Ale wkurza mnie czasem to moje chlopisko, bo nawet jak nie jest głodny chce trzymac cyca w buzi, nie ssie ale tak sie nim bawi wtedy szczęśliwy. Jak go odstawiam to beczy. julcia66 może jakis moherowy beret krzywo popatrzył :) masz czerwona kokardke przy wózku ? :) ide czytac o wodniakach oby maluchy spały dzis jak aniolki :)i ich mamy tez tez heee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julcia6
MAŁGOSICO WIESZ ZE MOZE MASZ I RACJE Z TYM ZAGLADANIEM DO WÓZKA? JEDNA TAKA BABKA ZAGLADAŁA I OD TEJ PORY MASAKRA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosico, ja też już nie mogę się doczekać, i chyba coraz bardziej jestem nerwowa, zostało już tylko 6 dni a ja coraz częściej zastanawiam się czy dam sobie radę z tym moim maluszkiem. Dobrze, że tutaj mam mamę do pomocy bo tam gdzie wcześniej mieszkaliśmy to chyba bym oszalała.. A w ogóle jak wasze rany po cc? Bardzo są widoczne i jakie są duże? Ciekawa jestem bo mnie też to czeka :) Dodałam dziś ostatnie zdjęcie mojego brzucha.. jakbyście zatęskniły za wielkimi brzuchami i kopniakami :) w ogóle moja mała ostatnio okropnie mnie kopie, wcześniej raczej mnie oszczędzała ale teraz wieczorami to mi tańce urządza.. nawet w nocy nie chce spać.. mam nadzieję, że jej przejdzie i po porodzie będzie mi ładnie spała :) (eh te marzenia...) http://pokazywarka.pl/ojywb1/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ciągle ulewa od początku odkąd jest na świecie, ja miałam dzisiaj ciężką noc mała spała po 2 godziny maks. po cycu oczy na zapałki i od 10 rano do 12 walka z nią krzyki, płacze itd., o 12 już nie miałam siły i się z nią położyłam to co chwilę otwierała oczy i płakała bo smoczek wypadał, zrobiłam jej mleko (bo raz dziennie od 3 dni daje jej modyfikowane na ulewanie żeby się porządnie najadła) i zasnęła chyba nie chce mojej obecności:( no i mleko do wywalenia. Chciałam zapytać czy któraś z was tak jak ja karmi piersią i raz dokarmia sztucznym ( z tego co czytałam to raczej na noc niż w dzień) ? Dajecie w tym przypadku zarówno wit. K i D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×