Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katarina28

Termin na sierpień 2010. Tegoroczne mamuśki :)

Polecane posty

Malgosica-na cos musisz miec monopol:)) Tylko wyszlam do sklepu a juz mnie sasiadki napadly i gadaja ze sie jeszcze kulam.....dobijajace,do tego jeszcze boli mnie wlasnie dosc mocno dol brzucha jak na @ i znowu nadzieje na porod sie rodza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUŻ PO : imię/miasto/data ur./waga/imię/TC/termin z USG Sylwia.......Poznań ...................01.07..2590....TOMEK..( )... Florianka...WŁOCŁAWEK............06.07...2170....IGOR.. ...( )... mpatkam...Wrocław.................31.07...3190.....Nikos Katarina....WARSZAWA..............11.08...3860 ... Nusienka...DUBLIN/SZCZECIN.....13.08....3430....Natalia.. 39 Kasienka...............................17.08....3100....E milia....41 PRZED: Sylwia..............Poznań...................31.....07-0 8.........SYNEK Malgosica........Tarnobrzeg...............30......18.08.. .......SYNEK Edzinka13.............Łódź...................33.....20 .08.........SYNUŚ Żabcia.............Grudziądz/Świecie......24.....14/21 -08......CÓRKA Nazilla..............MALBORK/UK............29.....22-08.. ......SYNEK Anna 80............Tarnów...................30......23-08....... . SYNEK Anecia75.......... lubelskie.........................24.08........SYNEK Dorota.............XXXXXXXXX.............XX....27-08..... .. XXXX Justineee.............Ruda Śl.................24.....28.08..........CÓRKA Eveve.........Jasienica/Bielsko-Biała......26.....30-08. .....CÓRKA Moni 29............Grudziądz/Bel............29....31-08... .. .CÓRKA Dagmara................................................24 .08........ bede na kazdej stronie wklejala tabelke!!!po 1 bo ciagle sie nam gdzies gubi,a teraz bedzie czesto potrzebna,a po 2. moze moja corka zrozumie ze czas juz wychodzic:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabcia... dobre... klub stalowej szyjki :-) no to ja mianuję Cie prezesem ok???? ;-) A co do Twoich boli, no to juz czas najwyższy prawda, nie zdziwie sie, jak w pewnej chwili napiszesz, dziewczyny rodze .... no bo to juz godziny do naszych porodów zostają. Nie zdziwilabym sie gdyby Nazilla wlasnie rodziła, bo cos sie nie odzywa do nas dziś, aż dziwno, no i Eveve juz tez troszkę nie zaglądala. Małgosica... dziwne praktyki, zeby lekarzom zabraniac przyjazdu, nie wiem, może oni jakos sobie za to ekstra doliczali szpitalowi, ale wierze, że czulabys sie lepiej przy swoim ginku, mnie tam w sumie nie zależy, żeby moj był, byleby tylko poszlo szybko, sprawnie i bezbolesnie ;-) Justinee... czyżbys miala byc przed Żabcią?! dziewczyny prosze mi sie tu nie ścigać bo w naszym stanie biegi niewskazane ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni-oki,moge byc prezesem,ale jak urodze na dniach to ty nim zostaniesz,malgosi nie bede tym obciazac,bo ona jak ja na ostatkach jedzie:) No a jak na damy stalowej szyjki przystalo,wszystkie nas wyprzedza i my ino sie ostaniemy na polu bitwy:) Gadalam z mezem,wyobrazcie sobie ze zaczelam mu gadac ze mam dosyc,ze chce juz rodzic i prawie mu sie poryczalam...powiedzial ze pogada z mala,zeby wyszla,ale bedzie musial sily uzyc....cokolwiek to znaczy,jak ma skutek oczekiwany przyniesc,to zgodze sie na wszystko:)choc troszke cyka mam po opisie porodu zapodanym przez nasza katarine. Mysle ze dziewczyny napisaly by eska ze rodza,chyba ze juz po wszystkim dadza znac:)ja bynajmniej mam zamiar eska wyslac jak sie zacznie,zebyscie sie troszke niecierpliwily:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUŻ PO : imię/miasto/data ur./waga/imię/TC/termin z USG Sylwia.......Poznań ...................01.07..2590....TOMEK..( )... Florianka...WŁOCŁAWEK............06.07...2170....IGOR.. ...( )... mpatkam...Wrocław.................31.07...3190.....Nikos Katarina....WARSZAWA..............11.08...3860 ... Nusienka...DUBLIN/SZCZECIN.....13.08....3430....Natalia.. 39 Kasienka...............................17.08....3100....E milia....41 PRZED: Malgosica........Tarnobrzeg...............30......18.08.. .......SYNEK Edzinka13.............Łódź...................33.....20 .08.........SYNUŚ Żabcia.............Grudziądz/Świecie......24.....14/21 -08......CÓRKA Nazilla..............MALBORK/UK............29.....22-08.. ......SYNEK Anna 80............Tarnów...................30......23-08....... . SYNEK Anecia75.......... lubelskie.........................24.08........SYNEK Dorota.............XXXXXXXXX.............XX....27-08..... .. XXXX Justineee.............Ruda Śl.................24.....28.08..........CÓRKA Eveve.........Jasienica/Bielsko-Biała......26.....30-08. .....CÓRKA Moni 29............Grudziądz/Bel............29....31-08... .. .CÓRKA Dagmara................................................24 .08........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie dopisuje do klubu :) bylam na wizycie i cisza jak makiem zasial, ale powidziala ze w 2 ciazy to wszytsko moze zaczac sie nagle. Phiii. I kazala jesc swiezego ananasa bo niby pomaga. I kolejna wizyta 01.09. Ja stawiam ze urodze 11.09 kiedy to Osama rozpieprzyl WTC. Maz ma wolne wiec spadam, pozniej Was doczytam i poodpisuje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Brzucholki:) Ale się dzisiaj napracowałam przy obiedzie. Zrobiłam mielone a do tego ziemniaczki i buraczki, ale buraki nie były ze słoika ani mrożone. Najpierw je ugotowałam, potem starłam a na końcu przyprawiłam. W między czasie ogarnęłam jeszcze chałupę, zrobiłam prasowanie i pranie. W nocy tylko raz wstałam do Małego i chyba dlatego mam tyle siły na porządki. Pogoda dzisiaj do dupy. Zrobiło się chłodno i czasami pada więc spacer z Igorem raczej sobie dzisiaj odpuszczę. Łukasz zabrał samochód więc jestem uziemiona:( Właśnie mój brat dzwonił, że nas dzisiaj odwiedzą. Idę sobie kawę zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni wlasnie wiem jak to wyglada kiedy nie ma sie swojego lekarza na porodowce. Kazdy doglada tylko swoich prywatnych pacjentek i za reszte nie chca brac odpowiedzialnosci, nie spieszy im sie z podejmowaniem decyzji. No i datego pewnie ordynator zabronil bo sobie prywate uprawiali w panstwowym szpitalu. A wyprzedzac nikogo nie chce. Jeszcze chetnie ponosze te dwa tygodnie i poczekam na urlop meza. Mam nadzieje ze to byly te ksiazkowe skurcze przepowiadajace, tylkp jakos nie zapbserwowalam zeby mi sie brzuszek po nich obnizyl... Ide zjesc zupke z kalarepki :) mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przepraszam Justinee... to Ty pisalas, a mi juz sie nie chcialo drugiego okienka otwierać i myslalam, ze to Malgosia, ale fakt, przykra ta praktyka, że każdy tylko swoich pacjentek dogląda, a w ogole to w nowym M jak Mama sa podane przyklady kiedy znieczulenie powinno być podane i do tego zupelnie darmowo, także dziwię sie, że od Katarinko chcieli 700 zl szok, toż to karalne powinno byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi moj gin powiedzial ze u niego w szpitalu biora 300 zl za zzo i nie ma z tym problemow bo maja anestezjologa na porodowke...a u nas jeden na caly szpital....ciekawe:) nazilla-no to jest nas wiecej:))a powiedz jak to bylo przy twoim pierwszym porodzie?ja wszystkich wypytuje i nadzieje sobie robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale produkujecie epopeje :D Normalnie nie nadążam Was już czytac ;) Uzupełniam tabelkę: JUŻ PO : imię/miasto/data ur./waga/imię/TC/termin z USG Sylwia.......Poznań ...................01.07..2590....TOMEK..( )... Florianka...WŁOCŁAWEK............06.07...2170....IGOR.. ...( )... mpatkam...Wrocław.................31.07...3190.....Nikos Katarina....WARSZAWA..............11.08...3860 ... Anna80....Tarnów....................12.08....3050...Jakub Nusienka...DUBLIN/SZCZECIN.....13.08....3430....Natalia.. 39 Kasienka...............................17.08....3100....E milia....41 PRZED: Malgosica........Tarnobrzeg...............30......18.08.. .......SYNEK Edzinka13.............Łódź...................33.....20 .08.........SYNUŚ Żabcia.............Grudziądz/Świecie......24.....14/21 -08......CÓRKA Nazilla..............MALBORK/UK............29.....22-08.. ......SYNEK Anecia75.......... lubelskie.........................24.08........SYNEK Dorota.............XXXXXXXXX.............XX....27-08..... .. XXXX Justineee.............Ruda Śl.................24.....28.08..........CÓRKA Eveve.........Jasienica/Bielsko-Biała......26.....30-08. .....CÓRKA Moni 29............Grudziądz/Bel............29....31-08... .. .CÓRKA Dagmara................................................24 .08........ Dziewczyny wkleję fotkę jak tylko znajdę kabel od aparatu do kompa :( Bo go wcięło :( Moje wrazenia z pobytu w szpitalu są w miarę pozytywne. Na pewno cesarka była dla mnie lepsza niż mój pierwszy poród SN. W pierwszej dobie bolało i nie było łatwo, ale potem to już z górki. Malutki jest przesłodki, tylko żal mi starszej córci, bo jest zazdrosna i tak przygasła w domu. Zawsze radosna, wesoła, a teraz taka przybita chodzi , osowiała, żal mi jej..... Pozdrawiam serdecznie i czekam na kolejne wieści o dzieciątkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam blog katariny i przykro mi,ż ema takie doświadczenia :( Mój pierwszy poród byl niestety podobny, z tym ,że jednak urodziłam sama. Mała była zasiniona, wymęczona, z krwiakami :( Teraz wyglądało to inaczej.cc było planowane, więc nic mnie nie zaskoczyło. Operację przeprowadzała moja pani doktor, która prowadziła całą ciążę. Bolało, ale nie czułam się jak w agonii, na sali cc była miła atmosfera, personel cały czas ze mną rozmawiał, zagadywał,żebym troszkę się uspokoiła, nie stresowała. Kiedy wyjęli Kubusia z brzuszka zaczął baaardzo głosno płakac, pokazali mi go, potem wzięli do mierzenia, ważenia-dostał 10pkt. tatuś był cały czas z malutkim, a na mnie patrzył przez duże okno tuż obok, to mi pomagało, świadomosc ,ze jest blisko.Na koniec przyniesli maluszka z powrotm do mnie. Lekarze szyli mój brzuch, a dzidzię połozyli mi przy twarzy, mogłam go przytulic, pocałowac...wyłam jak bóbr z emocji, wzruszenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna-wiesz umknelas mi gdzies ze swoim maluchem:)jak robilam porzadek w tabeli cos mi nie pasowalas na dole,ale nie bylam pewna:) Wiecie,ryczec mi sie chce!tylko dlatego ze mala jeszcze nie wychodzi...ja juz chce ja miec z tej strony brzucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.. Ledwo sie trzymam,jestem pernamentnie niewyspana,do tego dzis mnie tak glowa boli ze nic mi sie juz nie chce.. Codziennie przychodzi do mnie polozna,i dzieki Bogu bo przynajmniej wiem jak sobie radzic z za duza iloscia pokarmu itd.. Moja kruszynka na szczescie jest zdrowa i tylko je i spi..szkoda tylko ze tak czesto sie budzi na to jedzenie bo co 1,5godzinyy..a mnie przez to sutki odpadaja i rycze z bolu.. no to soebie ponarzekalam..:) Kasienka..Gratuluje!! w koncu Emilka z nami!:P CZekamy na wiesci dot porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł prosze i sie to odchaczyc przed pójsciem spać... musze wiedziec, czy ktoras juz rodzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, urodziło se nam coś ? Bo jeszcze nie czytałam jak mnie nie bylo.. ja dostalam powera. Wybrałam sie na szkolne zakupy dla córci. Miałam czekać na nią aż wróci z wakacji, żebysmy razem je zrobily ale zobaczyłam widmo szpitala jeszcze we wrześniu więc wybrałam sie sama. Został nam tylko piornik i plecak to to juz koniecznie musi sama sobie wybrac.. justine no taka mieszanka z moreli i mleka nie mogła skończyc się dobrze.. ale dobrze ze juz ci przeszlo.. Fajny taki lekarz, że w kazdej chwili pojawi sie przy tobie gdy bedziesz rodzic. Może bedzie dobrze. Ja mam wielka nadzieje że tez trafię na swojego lekarza, no ale jakby co to chyba raczej nie bede do niego dzwonic w srodku nocy. Chodzę niby prywatnie ale tak jakos.. Zabcia jak tam samopoczucie? Tabelka potrzebna rzecz jasna. Moni lekarzowi Justine zabraniaja być przy porodzie po pracy. Ja mam tylko ogromna nadzieje ze trafie na swojego lekarza bo jakos tak pewniej bym sie czuła. Odnośnie porodu Katariny, zobaczcie jak różnie porody mogą przebiegac. Jedna urodzi raz dwa a druga potrafi sie męczyc przez tyle godzin. Zreszta mysle że zależy tez od szpitala i lekarzy. Bo natura naturą ale jak widzą że tyle czasu w meczarniach i nic to powinni wcześniej cos tym zrobic................. Ja bym nie miała gdzie wyslac eska, nie mam waszych numerów :( Chyba że przy cc z lapkiem sobie bede siedziec :D Nazilla z terminem na 22. 08. Kazala ci przyjśc 1.09 ??? Zgroza................. No ale na 100% nie zdarzysz na ta wizyte :) Florianka, ty dzisiaj jak torpeda :) A tak w ogóle dziewczyn już urodzone ja mam pytanie, od razu po wyjściu ze szpitala mogłyscie na spacerki wychodzic. Niby cieplo ale ja nie wiem. Z pierwszą lezalam miesiac w szpitalu a czytałam że po 2 tygodniach można na spacerki ale to pewnie jak zimno jest ??????????????????????? Anna 80 Gratuluje dzieciątka. A w jakim wieku masz córeczke? Musicie jej duzo uwagi tez poswięcać, angażować w sprawy małego by czuła sie potrzebna. Ja tez sie martwie już na zapas o moją córeńke, ma 9 lat cale zycie sama, i w dodatku ma innego tate. Boje sie ale zrobie wszystko żeby róznic nie odczuła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgosica-to dawaj nam maila to ci wysle moj nr wlasnie zaliczylam szybki marsz na zakupki zachciankowe:))jak nigdy to mama za mna wolala zwolnij,gdzie tak biegniesz,a nie ja za nia:)) wciagu dnia kilka twardziochow brzuchowych vel skurczybykow i cisza na pokladzie. musze jeszcze raz wasze epopeje przeczytac,bo jakos na raz nie ogarnelam tego....coz pamiec mi ta ciaza zdegradowala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nusienka,bidulko,to ta twoja natalka to mala terrorystka jest:)ale unormuje sie jej,mam nadzieje i niedlugo bedziesz juz bardziej wyspana. mala tancuje mi w brzuchu...ani mysli wychodzic...tylko cisnie na spojenie i pecherz... mam ochote sobie gdzies pojechac,moze znowu do tesciowej w sobote pojedziemy...urlop ma,mieszka na 4 pietrze...chyba ze jakkims cudem na porodowce wczesniej sie rozgoszcze:)taaaaa,juz to widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bardzo prosze mojego maila, odeśle swój nr Ja się też dzis nalatałam ale w takim zwolnionym tępie. Ludzie z takim politowaniem na mnie patrzyli, az sie odwracali... :-/ nosz kurna... A ja za brzuch sie lapie i bujam specjalnie na boki, chcą widok to mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym nie byla w 9 miesiacu ciazy powiedzialabym ze mam meeega @,bo dosyc boli na d pipka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko Moni nie pali sie a ja jeszcze nie rodze :( Jak ci sie uda albo ja zaraz ci wysle mój ty mi puscisz strzałke będę wiedziała że to ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabcio, hmmmmmmm na ogół tak sie zaczyna poród................................................................................................????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak mówisz że masz mega @.... urodziło się już kiedyś to sie wie :) małe @ spoko, ale mega @...................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×