Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halinka młynkowa

film ze Smoleńska. Jeszcze zanim przyjechała straż.tam nie ma mgły!!!

Polecane posty

Gość rozklapciocha jestemkkkkk
pradu nie było czyżby bronili sie teraz poprzez ten artykuł ? http://www.tvn24.pl/-1,1652433,0,1,wymieniali-lampy-tuz-po-katastrofie-tu_154,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xuxuyuma
Moje posty okazaly sie 2minuty pozniej dlaczego?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież kadłub samolotu
bo sa głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy odczytano już zawartość
nie sa glupie,każdy ma prawo przecież wyrazic swoje zdanie nawet jak jest inne od zdania reszty!!To WOLNE forum(pok co:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szabadabadu
nikt nie popelnia bledu bo chce umrzec:O bledy na ogol sie polenia niechcaco, albo majac nieswiadmosc ich popelniania. rozumiesz ze pilotom sie wydawalo ze leca dobrze. nie widzieli niczego z powodu mgly, musieli zaufac sprzetowi, a sprzet zawiodl, a wiezy nie wierzyli, bo urzadzenia w samolocie pokazywaly cos innego. zanim sie dogadali to pewnie wylecieli z tej mgly i okazalo sie ze sa tuz nad ziemia w zlym miejscu i zahaczyli skrzydelm drzewo. pilot jeszcze probowal podniesc maszyne, dodal gazu, samaolot nabral predkosci, ale juz sie nie podniosl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy odczytano już zawartość
pókI co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponawiam temat, czy może wkońcu utworzymy petycję pod którą podpisza sie wszyscy, że nie wierzą, że wypadek był wypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne krzyczeli i wychodzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepisano
2010-04-17 19:28 Bóg - scenarzysta i reżyser Tagi: katastrofapolska Kończyły się uroczystości na Placu Piłsudskiego. Patrzyłam na transparenty,na flagi Solidarności i tak sobie myślałam. Musiało być tak. Patrzyli sobie na Polskę żołnierze z II Wojny Światowej, ci z Katynia i z Kołymy, ci z Powstania Warszawskiego, zamordowani po wojnie przez UB i ci z Wujka.Patrzył Grześ Przemyk i patrzył ksiądz Jerzy.I trafił ich w końcu najjaśniejszy szlag. Poszli do Najwyższego a On wspomniawszy na Kazanie na Górze i 8 błogosławieństw obiecał, że im pomoże. Ale to będzie boleć.Trudno, jestem Ojcem,normalnemu bachorowi dałbym najwyżej klapa, ale Polakom należy się solidny kop w d... Zebrał kilku ludzi kultury i nakreślił w krótkich słowach scenariusz.Nie dlatego, aby mieli coś do gadania, ale chciał wysłuchac ich opinii. Żeromski miał wątpliwości: Panie Boże, mnie nazywają grafomanem, ale wybacz, Twoja sztuka to już zupełne przegięcie. Katyń, 70 rocznica,rosyjski samolot,prezydent Kaczyński,prezydent Kaczorowski,Ania Walentynowicz,wigilia Niedzieli Miłosierdzia Pańskiego,samolot pełen vipów? Co jeszcze?? Nie wystarczyłaby Casa i prezydent, paru urzędników i dziennikarzy? Reszta może pozostać. Słowacki był zadowolony : Symbole, symbole, symbole!! Tak trzeba, jeszcze jakiś piorun uderzający w gmach sejmu by się przydał! Adam go przystopował - Julek, wyluzuj, paru porządnych tam jeszcze się znajdzie, a Najwyższy dla dziesięciu chciał Sodomę oszczędzić. Wyspiański stwierdził, że choćby nawet pioruny walnęły w kilka gmachów naraz to i tak Polacy po kilku dniach wszystko sobie gładko wytłumaczą.Miałeś chamie złoty róg itd.Elity i media jak zwykle pomogą zagubionym. Na to Najwyższy wyciagnął jokera z rękawa. Ale ja wam jeszcze nie opowiedziałem zakończenia! Nie będą mogli zapomnieć! Bo ja tak zrobię, że Prezydenta z panią Marią pochowają na Wawelu! Przy okazji też przygrożę tej nowoczesnej Europie! Handlu dwutlenkiem węgla im się zachciało! Dam im dwutlenek węgla za darmo, uruchomię wulkan na Islandii, a jak jeden nie wystarczy to następny. Niech siedzą na d... i podziwiają kto tu rządzi - ja czy oni! Uroczystościom to nie zaszkodzi,pan Skalski mówi, że wojskowi mogą latać na innych wysokościach. Kto ma dolecić to doleci, przedstawienie przede wszystkim dla Polaków, reszta niech kupuje wejściówki. I jeszcze jedno! Więcej do mnie nie przychodźcie! Dałem Polakom wszystko - nie mają trzęsień ziemi, huraganów, mają góry i morze, mają miedź, węgiel i gaz ziemny. Jak są w niewoli to skamlą:Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie! A jak im wracam to zaczynają się brać za łby kretyni. A więc już więcej żadnych interwencji, zrozumiano? PS Czy tak było? Nie wiem! Ale przyznacie, wygląda prawdopodobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy odczytano już zawartość
a mnie jeszcze zastanawia to,że TYLE ważnych osobistości wsiadło do jednego samolotu:oW innych normalnych krajach jest to nie do pomyslenia!!!Rozumiem oszczędność na samolotach itp.itd.ale do cholery nie można oszczędzać na życiu,zdrowiu i bezpieczeństwie ludzi!!Powinny lecieć 2-3 mniejsze samoloty zamist wszyscy się pakować do jednego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Od 20 lat władze trabią o tym,ze trzeba zakupić nowe smaoloty...i NIC nie robią w tym kierunku:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prądu nie było w smolensku
bo może ten impuls, o którym mówicie , zadzaiłał na sieć... w końcu żadnej linii elektrycznej samolot nie ściął..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szabadabadu
calabaza- i co osiagniesz ta petycja? gdzie ja wyslesz? napisalam juz wczesniej ze eksperci nie wykluczaja mozliwosci zamachu. na razie media podaja najbardziej prawdopodobne rozwiazanie = wypadek, bo jak narobia szumu o zamachu, nie majac dowodow, a potem wyjdzie ze zamachu nie bylo to beda do usranej smierci tlumaczyc sie przed rosja i przepraszac ja na wszytskie mozliwe sposoby. wszytskie fakty musza zostac zwerryfikowane. to ze ani tv ani gazety ani net nie podaja zadnych informacji na temat zamachu to nie znaczy ze nic z tym nei robia. badaja to stuprocentowo. czy zdajecie sobie sprawe z konsekwencji gdyby to byl zamach? nie mozna pochopnie kogos oskarzyc. a nawet jesli wladze beda mialy stuprocentowa pewnosc to tez pewnie minie ladnych kilka tygodni zanim to info oglosza. tygodni podczas ktorych beda obradowac na tajnych obradach co z tym dalej zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prądu nie było w smolensku
bo może ta wasza teoria o impulsie elektromagnetycznym ma coś z tym wspólnego?..... w końcu samolot linii elektrycznej chyba nigdzie nie zahaczył ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to NIE sa ciała ofiar tej
katastrofy pod Smoleńskiem!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szabadabadu
to ze wsiedli do jednego samolotu to glupota. po prostu zadno z nich nawet nie pomyslalo o konsekwencjach. a samolotem bylo szybciej niz pociagiem, wygodniej. tylko ze zadnej osoby nikt do samolotu nie upychal na sile. a lista sie zmieniala, co chwile, bo sobie przeciez odstepowali miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tak cholernie zła, że ONI zginęli!!!!!!!!!!!!!1 Powiem Wam jedno! Jak się wkurwię to ja będę kandydować na prezydenta i ja zrobie porzadek z tymi SZUMOWINAMI...!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szabadabadu
calabaza> wierz mi. nikt normalny nie jest z tego faktu zadowolony. ale tak czy siak, mimo ze historycznie rosjanie nie zawsze byli w porzadku dziwi mnie nienawisc, ooorooomna nienawisc jaka do nich zywicie. obwiniaice dzisiejsze pokolenie rosjan za czyny ich dziadow. obwiniacie caly narod za czyny kilku politykow. czemu zadno z was nie bierze pod uwage mozliwosci ze moze putin naprawde zmienil postepowanie. moze naprawde, moze w ramach jakiejs gry politycznej ale moze naprawde chce polepszenia stosunkow miedzy naszymi krajami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szabadabadu
calabaza- nikt nie jest szczegolnie rozradowany tym faktem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xuxuyuma
Szabadaba -ty powaznie? Przeciez oczywiste jest to ze bledy sa niechcaco popelniane! Wiec kochana samoloty nierozbijaja sie od tak sobie! Przez blad pilota! Moze 20lat temu? dzis jest to Prawie niemozliwe ! Piloci Prezydenta sa to osoby wybrane z calych setek pilotow , ktorzy bledow Kochana niepopelniaja a tymbardziej takich!, kochana kaczynski raz zwolnil jednego z takich wlasnie pilotow bo sprzeciwil sie Prezydentowi poniewaz bylo ryzyko zagrozenia zycia i On go zwolnil, czym predzej zrozumiecie ze przyczyna byla inna ze pilot niemial wyjscia i ze to niebyl przypadek to zrozumiecie ,jest podejzenie o broni magnetycznej iz Rosja uzyla i duzo innych przypuszczen o ktorych niechce mi sie rozpisywac, wiec niebadz tak uparta w swym bledzie i to co mowi telewizja ino spojrz na fakty! I niewierz w bajki ze pilot zrobil blad :) , a Zostal zmuszony do tego ,czyt moje posty wczesniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szabadabadu
calabaza- nikt nie jest szczegolnie rozradowany tym faktem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XuxuyumaGta
Znowu to samo. Niezapisal posta mada faka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XuxuyumaGta2
Proba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę Was tylko o jedno.... nie głosujmy na PO. Tusk nas zabije....z Putinem na czele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yumaGta2
Proba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yumaGta2
Wmdajt1234567890

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×