Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halinka młynkowa

film ze Smoleńska. Jeszcze zanim przyjechała straż.tam nie ma mgły!!!

Polecane posty

Gość Barnaba slon ukgkhhj
17:05 [zgłoś do usunięcia] bla bla kla Przetłumaczone z rosyjskiego forum: Winzard 11:56 - Rano żona jechała autem - mgły nie było żadnej! Red Angel 11:59 - Właśnie ok. 11-tej mgła zrobiła się nagle gęsta. http://forum.smolensk.ws/viewtopic.php?f=2&t =48375 Wywołanie mgły nie jest żadnym problemem technicznym. Zwraca uwagę fakt jej nagłe pojawienie się i zniknięcie, oraz fakt że błędne informacje przekazane pilotom z wieży kontrolnej nie miałyby żadnego znaczenia, gdyby piloci dobrze widzieli ziemię. A zona jechala autem po niebie? Pojeby jestescie straszne :-O Douczcie sie troche geografi debile a nie caly czas pierdolicie jakies pierdoly Ps: Pracuje dla wywiadu Rosji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla kla
Tak, też radzę pouczyć się geografii. Ale głównie historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla kla
Rosjanie mogą zyskać na śmierci Kaczyńskiego. Pretendował do roli lidera w regionie widzianym przez Rosjan jako ich naturalna strefa wpływów (Europa Środkowa); - był głównym polskim politykiem, który nie obawiał się wystąpić przeciw interesom Rosji (a w obronie interesu Polski) na forum UE, jak trzeba było, to drastycznie (np. blokując rozmowy UE-Rosja), wszedł w drogę Rosjanom w Gruzji (zwrócił uwagę Europy, a może i świata na to, co tam Rosjanie robili), a pewnie i na Ukrainie podczas pomarańczowej rewolucji. Ale oczywiście nie można wykluczyć wyeliminowania Prezesa NBP w celu wprowadzenia w Polsce waluty euro czy przejęcia akt Biura Bezpieczeństwa Narodowego przez ludzi na których Rosjanie mają wpływ poprzez WSI. Oczywiście te osoby nie byłyby informowane o bestialskim zamiarze, ale szantażowane już po katastrofie aby wypełniać wolę Rosjan. Na pokładzie samoloty był szef polskich wojsk, Generał Gągor. Za kilka miesięcy miał zostać szefem wojsk NATO. Polak na czele wojsk NATO? Czy jest większa zniewaga dla Rosjan? Na pokładzie był też szef wojsk specjalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barnaba slon ukgkhhj
Najbardziej szokujace jest to iz od razu po zamachu na Polskich forach zaroilo sie od specjalistow od lotnictwa, specjalistow od wojskowosci i od informatyki. Do tego na waszych pecetach za 300 zl i w sluchawkach z kiosku Ruchu slyszycie ostatnie slowa prezydenta i wypisujecie cale monologi ktore dzieki waszej sztuce detektywistycznej udalo sie wam uslyszec. Milo jest widziec jak polaczki sie piekla. Sprawia mi to nieslychana przyjemnosc To forum pokazuje jakie to spolecznestwo jest tepe. Powinno wam sie odebrac prawo do glosowania i zakuc w dyby debile Ps: Pracuje dla Mossadu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnosnie "kolejny watek"
Przeczytałam tą długą wypowiedź... jestem w szoku. Nie chcę wierzyć, że to był zamach, ale nie wykluczam takiej możliwości. Wręcz przeciwnie - coraz bardziej się do niej przekonuję. Zbyt wiele jest błędnych faktów. Najpierw Rosjanie powiedzieli że nie mogli się porozumieć z pilotem... Bzdura, podobno mówił świetnie po rosyjsku. Potem ta sprawa z mgłą, której podobno wcale nie było. Oczywiście musieli podać coś mediom więc powiedzieli, że pilot popełnił błąd (które potem wykluczono). A jak mówili na początku, że podchodził do lądowania 4 razy? I po co to kłamać jak i tak wszystko powoli wyjdzie na jaw. Oni chyba zapominają, że to już nie jest to co było 70 lat temu, już nam nie wmówią, już nie ukryją, już nie zatają... Sprawa lamp.. o co chodzi? :/ Co do dziwnego nagrania... Co prawda coś tam się rusza, ale wydaje mi się, że to mogą być Rosjanie, a było ich nam pełno. Wątpię, żeby ktoś przeżył z samolotu... a może chcę wątpić... Co do strzałów - cała ta sprawa ze strzałami jest dosyć dziwna.. Mówi się, że to wystrzały amunicji jaka znajdowała się na pokładzie, ale ja w to nie wierzę (z resztą nie potwierdzili tego). Natknęłam się gdzieś na teorię, że przeżyło kilka osób a te strzały były po to by ich dobić.. to brzmi trochę nierealnie aczkolwiek nie wiem już co jest prawdą. Zastanawia mnie ten remont czy przegląd Tupolewa kilka dni wcześniej. A może to miała być dla nas Polaków przestroga by nie węszyć wokół Katynia... Dlaczego na początku Rosjanie nie chcieli nas dopuścić do śledztwa? Tutaj jest zbyt wiele niejasności i dziwi mnie dlaczego nikt nie odważy się mówić o tym głośno! Fakt, teraz mamy się czego bać bo straciliśmy zbyt wielu ważnych ludzi... na pewno wszystkim przeszła przez głowę taka myśl o zamachu i trzeba rozważyć każdą opcję. Choć to brzmi głupio i nie powinno się tak spekulować to ja jednak Ruskim nie wierzę. Mam nadzieję, że to nie był zamach i mam nadzieję, że Ci, którzy badają przyczyny "katastrofy" nie dadzą się przekupić czy zastraszyć. PS: Słyszałam, że Chiny pierwsze mają zaatakować Rosję, jeżeli okaże się, że to był zamach... ? Czy ktoś jeszcze o tym słyszał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milady4758
kolejny watek dzieki za wpisy, dobrze ze chociaz czasami pojawiaja sie jakies dojrzalsze ypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla kla
polecam "Woń gazu łupkowego unosi się nad Katyniem" - to tytuł artykułu Julii Łatyniny w internetowym wydaniu "Moscow Times". Autorka w swoim artykule stawia kilka tez, które w jej opinii czynią katastrofę prezydenckiego samolotu wyjątkowo dziwną, a jej przyczyny coraz bardziej niejasnymi. Łatynina pisze m.in., że w czasie spotkania premierów Tuska i Putina na smoleńskim lotnisku ustawiono nowoczesny sprzęt nawigacyjny. Trzy dni później już go tam nie było. Ale co jeśli Polska stałaby się eksporterem gazu?" - pyta Łatynina. Jak pisze dalej dziennikarka, wówczas Moskwa zdała sobie sprawę, że fakt, jak wiele gazu łupkowego Polska zamierza pozyskiwać, zależy w głównym stopniu od wyników następnych wyborów parlamentarnych w naszym kraju. "Jedna z opcji: partia byłego prezydenta Polski Lecha Kaczyńskiego. Był on żarliwym narodowcem, ludowcem i antykomunistą, człowiekiem, który doświadczył osobistej tragedii związanej z masakrą w Katyniu. Pojawiał się tam na uroczystościach co roku. Z drugiej strony mamy partię premiera Donalda Tuska, pragmatyka, który jest gotowy przyjaźnić się z każdym, tylko nie z Kaczyńskim" -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (((($))))
Barnaba slon ukgkhhj - wypierdalaj stad jebany służalcu, komuszy pomiocie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla kla
Bronisław Komorowski podpisał pierwsze ustawy, m.in. o szczególnych uprawnieniach ministra Skarbu Państwa. Pełniący obowiązki głowy państwa Marszałek Sejmu podpisał pięć aktów prawnych, przyjętych przez Sejm w marcu. Jednym z nich jest ustawa o tzw. złotym wecie, która dotyczy szczególnych uprawnień ministra Skarbu Państwa w odniesieniu do niektórych spółek kapitałowych lub grup kapitałowych prowadzących działalność w sektorach energetycznych i paliwowych. Ustawa określa szczególne uprawnienia ministra skarbu wobec spółek posiadających infrastrukturę do wytwarzania i przesyłu energii elektrycznej, wydobycia, rafinacji, przetwarzania, magazynowania i przesyłania rurociągami ropy naftowej. Według ustawy, listę firm posiadających tzw. infrastrukturę krytyczną ma sporządzać dyrektor Rządowego Centrum Bezpieczeństwa. Minister skarbu będzie mógł sprzeciwić się uchwałom władz spółek, np. gdyby chciały one przenieść siedzibę za granicę. Sprzeciw szefa resortu skarbu może dotyczyć uchwały podjętej przez zarząd spółki w sprawie m.in.: jej rozwiązania, zmiany przeznaczenia lub zaniechania eksploatacji części jej mienia. Minister skarbu może również wyrazić sprzeciw wobec przyjęcia planu rzeczowo-finansowego lub wieloletniego planu strategicznego spółki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milorzebski Arkadiusz
(((($)))) Morda psie. Slon Barnaba dobrze pisze. Sami kurwa specjalisci i to na 1 forum. SAMI DEBILE Z WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla kla
Zastanawia fakt, że Pan Wiśniewski mówił w TVP INFO, że widział czarną skrzynkę, a "oficjalnie" znaleziono je kilka godzin później... Skoro mówił to na antenie, to dlaczego nikt z "szukających" po prostu go nie spytał gdzie leży? Co działo się jeśli skrzynki jednak odnaleziono wcześniej niż się podaje? ... nawet Interia dała ten kadr u siebie: http://fakty.interia.pl/raport/lech-kaczynski-nie-zyje/news/czarna-skrzynka-juz-w-polsce,1465562, PRZYPOMNIJMY zdjęcie tuż po wybuchu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla kla
sory, ale tych, którzy od razu skreślają możliwość zamachu mam głęboko w środku gdzieś nie rozumiem jak można być tak naiwnym Nie dyskutuj z głupim, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później przewyższy doświadczeniem jeśli nie wierzysz w zamach, ok napisz to i spier*** jak nie masz więcej argumentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (((($))))
Milorzebski Arkadiusz - ty chooju nie szczekaj swoją tępotą :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla kla
W POLITYCE NIE MA PRZYPADKÓW I ZBIEGÓW OKOLICZNOŚCI, a JEŚLI SĄ PRZYPADKI I ZBIEGI OKOLICZNOŚCI, TO DOSKONALE WYREŻYSEROWANE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnosnie
Skoro jest tyle niejasności i tyle podejrzanych spraw czemu nikt się tym nie zajmie? i właśnie czemu trumny wracają zaplombowane do kraju? Ludzie skąd w was tyle chamstwa? Uszanujcie zdanie innych. Nie każdy łapie to co mu media podsuwają pod nos. Ja tego nie łapię. I zastanówcie się trochę czy nie warto rozważyć każdej opcji... A Katyń? sprawa polsko-rosyjska ale trzeba pamiętać, że była to też sprawa POLSKO-POLSKA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla kla
w Polsce nikomu u władzy na tym nie zależy- proste Tusk woli lizać tyłek Putinowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego..
nikt się tym nie zajmuje bo wiedzą czym to grozi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny watek
to chyba przekona wszystkich niedowiarkow ze to byl zamach Powiem wam cos b.waznego dla osob religijnych wierzacych jest takie cos jak 9 piewszych piatkow miesiaca osoba ktora odprawi te 9 pierwszych piatkow miesica ma zagwarantowane od Jezusa ze nie zginie smiercia tragiczna no chyba ze na pokladzie 96 osob zadna nie ma odprawionych tych piatkow ale tam bylo 5 ks i biskupow i duzo religijnych osob tak czy nie? a dla osob niewirzacych mam to Prezydencki Tupolew był wyposażony w urządzenie zabezpieczające, które ostrzega pilotów przed nadmiernym zbliżeniem się do ziemi. Ten fakt pogłębia tylko tajemnicę upadku i eksplozji samolotu z Lechem Kaczyńskim - pisze "USA Today". Na zagadkowość katastrofy zwrócił uwagę dwa dni temu John Hamby, rzecznik Universal Avionics Systems of Tucson - producenta urządzenia, zwanego Terrain Awareness and Warning System (TAWS).TAWS zawiera skomputeryzowane mapy świata i ostrzega pilotów za każdym razem, gdy za bardzo zbliżą się do szczytu, wieży radiowej lub innej przeszkody - a także w przypadku zbyt małej odległości do ziemi. To bowiem właśnie kłopoty przy lądowaniu są najczęstszą przyczyną wypadków samolotowych. Od 2005 r. urządzenia TAWS są obowiązkowo montowane we wszystkich nowo wyprodukowanych samolotach linii komercyjnych. Jeśli samolot jest na zbyt małej wysokości, TAWS reaguje głośnym sygnałem dźwiękowym. Dzięki temu doprowadzono do całkowitego wyeliminowania katastrof lotniczych przy lądowaniu. Wystarczy powiedzieć, że od końca lat 90., gdy zaczęto montować TAWS w starych i nowych maszynach, ŻADEN samolot z tym systemem nie uległ katastrofie. Żaden - do 10 kwietnia 2010 r. Fakt, że prezydencki TU-154 miał zainstalowany TAWS, "stawia więcej pytań niż odpowiedzi" - stwierdził John Cox, konsultant ds. bezpieczeństwa i ekspert od wypadków. "Naprawdę chciałbym wiedzieć, co działo się na pokładzie, ponieważ niezależnie od tego, pod jaką presją byli piloci i z jakimi warunkami pogodowymi mieli do czynienia, nigdy żaden pilot nie zignorował ostrzeżenia TAWS. Czym różnił się ten samolot, że stało się inaczej?" - pyta Cox. Jedną z ewentualnych przyczyn - według Billa Vossa, prezesa Fundacji Bezpieczeństwa Lotów (Flight Safety Foundation) - może być niedokładność mapy Rosji w systemie TAWS. Ani rosyjscy, ani polscy śledczy badający sprawę katastrofy pod Smoleńskiem ani razu nie wspomnieli o systemie TAWS. Nie wiadomo też, czy z zapisu czarnych skrzynek udało się uzyskać informację o aktywności urządzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnosnie
właśnie. Boimy się Rosji i nikt nie chce przyjąć i rozważyć teorii zamachu/spisku. A ta przyjaźń Tuska z Putinem to nam jeszcze wyjdzie bokiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się zastanawiam dlaczego na temat TAWS wszyscy milczą :I i te sprzeczności w zeznaniach świadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla kla
niestety, przyjaźń Tuska z Putinem... jeszcze NIGDY przyjaźń Rosji z Polską dobrze się nie skończyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnosnie
a filmik też widziałam gdzie polski reporter mówi "to czarna skrzynka" czy coś w tym guście. W każdym bądź razie wskazuje kamerą na czarną skrzynkę Tupolewa... więc co do cholery? po co ich szukali?? Skoro było wiadomo gdzie są? A może Rosja potrzebowała trochę więcej czasu? Ludzie nie bójmy się mówić głośno o tym co myślimy. Ja Ruskim nie wierzę i póki my, Polacy, nie damy się zastraszyć i będziemy szukać prawdy nie uda im się nas uciszyć na kolejne 70 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnosnie
ja nie wiem skąd się uformowało takie stwierdzenie że Polska i Rosja to tacy wielcy przyjaciele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla kla
http://www.blogpress.pl/node/3682 normalnie masakra, coraz bardziej teoria o EMP http://kavkazcenter.com/eng/content/2010/04/14/11842.shtml wydaje się prawdopodobna Autorem zdjęcia jest Siergiej Amielin, rosyjski pasjonat lotnictwa. Nie wiadomo, w jakim stanie technicznym znajduje się prezentowana radiolatarnia. Sądząc jednak z obrazka w nie najlepszym, bo nawet nie trzyma pionu. Czy jej sygnał mógł być mylący dla pilotów, którym powinna pokazywać idealną oś pasa? Warto by było, żeby ocenili to specjaliści, tym bardziej, że jak już wiemy samolot podchodząc do lądowania nie znajdował się w osi pasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnosnie
a bardzo dziwi mnie fakt dlaczego wszystko odbywa się w Rosji, dlaczego to oni mają tak naprawdę większy dostęp do danych! Przecież do cholery to nasz samolot i nasza delegacja... Kolejna sprawa która mi się nie podoba to dlaczego szukają reszty ciał dopiero teraz? Przecież chyba najpierw powinni się zająć wydobywaniem ciał... Na co czekali? Aż zniszczą się tak, że nie będzie można stwierdzić, że... no właśnie, że co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla kla
NO WŁAŚNIE śledztwo jest ROSYJSKIE od ciał, przez wrak i skrzynki - wszystkim opiekowali się Rosjanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla kla
Impuls elektromagnetyczny indukuje wysokie napięcie w sieciach, urządzeniach elektrycznych i elektronicznych. Zwiększone napięcie powoduje skokowy wzrost natężenia prądu elektrycznego i wydzielanie dużych ilości ciepła, w konsekwencji czego uszkodzeniu ulegają elementy elektroniczne, obwody elektryczne, a nawet linie przesyłowe. Wysokie napięcie powoduje również przebicie warstw izolacyjnych. Zmienia własności jonosfery zaburzając łączność radiową. Jedna z dziennikarek mówiła, że BYŁY PROBLEMY Z SIECIĄ W KOMÓRKACH!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnosnie
historia powinna nas nauczyć, żeby Ruskim nie ufać... Ale człowiek głupi, choćby się poparzył 10 razy to za rok i tak się pójdzie opalać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×