Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halinka młynkowa

film ze Smoleńska. Jeszcze zanim przyjechała straż.tam nie ma mgły!!!

Polecane posty

Gość 28latka...
"Pewnie się jeszcze za drzewa poprzebierali" :D:D:Dhehehehhe dobre!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co powiecie na to
wpis z YT: jakubmacf Major Arkadiusz Protasiuk, kapitan samolotu Podpułkownik Robert Grzywna Podporucznik Andrzej Michalak, członek załogi samolotu Kapitan Artur Ziętek, członek załogi samolotu Oni wszyscy są nieznalezieni 4 strzały=4 ludzi z zalogi,ktorzy mieli szanse przezyc bo kabina pilotow nie byla doszczetnie zniszczona... he...dalej to byl "wypadek" ja od poczatku nie wierze w to,ze to byl wypadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milady4758
ponoc wsystkie urzadzenia pokladowe dzialaly bez zarzutu wydaje mi sie najbardziej prawdopodobne, ze wlasnie dzialaly bez zarzutu.. czyli TAWS tez dzialal w dalszym ciagu nie rozumiem wiec dlaczego samolot znalazl sie tak nisko co potwierdzaja swiadkowie (np. kierowcy na drodze nad ktora przelecial samolot) i jak to sie stalo, ze posiadajac TAWS zahaczyl o drzewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milady4758
caly czas mnie zastanawia i nigdzie nie ma odpowiedzi na pytanie DLACZEGO SAMOLOT LECIAL TAK NISKO NAD ZIEMIA? chyba nie maja zamiaru wytlumaczyc katastrofy zahaczeniem o drzewo?? to byloby smieszne pytanie dlaczego samolot znalazl sie tak nisko nad ziemia, ze w koncu zahaczyl o te drzewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co powiecie na to
też mnie to zastanawia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diagnoza.
Milady, kilka razy wklejalam link do pokazywarki, ktora podal Polak ze smolenskiego forum - roznica wysokosci pomiedzy pasem a terenem wokol wynosila ok. 30m, do tego przed pasem ciagnie sie dosc gleboki i szeroki wawoz - wysokosciomierz mogl wskazywac prawidlowe wartosci, tyle ze w ostatecznym rozrachunku zabraklo czasu na poderwanie sie w gore :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzizozu
musztarda ale to nie chodzi o ten moment z gałązką chiodziło o osobe siedzaca w czerwonej spodnicy pod wrakiem umiesz zrobic ten moment na zwolnieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a co powiecie na to
oni nic na to nie powiedza ,bo uwazają ,ze tylko oni mają racje , a ja jestem przekonana ,ze słysze polaków i byc moze to właśnie załoga ( być moze ) Uwazam ,ze słysze polski jezyk i nie dam sobie wmówic nic innego , mozecie mówic ,ze jest nienormalna, psychiczna itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milady4758
diagnoza widzialam Twoj link ale czy mamy faktycznie pewnosc, ze piloci opierali sie tylko i wylacznie na wysokosciomierzach? jak dla mnie sprawa z TAWS jest ciagle niezrozumiala. ten wpis znalazlam na forum gazeta pl. 'Natomiast nie jest prawdą, że cały TAWS przestaje działać w konfiguracji do lądowania. Np. funkcje Terrain Clearance Floor oraz Runway Field Clearance Floor są właśnie po to, aby działały w czasie lądowania i żeby też wywoływały alarm "Too Low Terrain". Nie mówię, że to by im w tym wypadku pomogło, bo TAWS ma swoje wymagania po to aby działał. Ale to nie jest to samo, co twierdzić, że TAWS podczas lądowania nie działa.' oczywiscie to tylko wpis laika, ale moze warto byloby sie dokopac do info jak faktycznie dziala TAWS przy ladowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STRACH SIĘ BAĆ...
Ja tam na filmie Wiśniewskiego nie widzę ani ciała w czarnym ubraniu, ani głowy z wywieszonym językiem... Owszem leży tak coś czarnego 1.29-1.32 ale czy to korpus człowieka to szczerze wątpię. Jeśli chodzi o tą niby głowę w 1.37 to tylko złudzenie, jak patrzyłam na to zanim ktoś zaznaczył to nie widziałam, teraz coś widze ale wątpię żeby to twarz była, po prostu tak się jakieś śmieci czy szczątki samolotu ułożyły. Przecież Wiśniewski powiedział że nie widział ciał, myślisz(mówię do osoby która to wszysko widzi) że nie zrobiłby zbliżenia, gdyby to faktyczni było ciało i głowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diagnoza.
Milady, odpowiedzialam Ci na tamtym topiku znalezione zostalo pokladowe urzadzenie samopiszace, odczyt pewnie potrwa nas na tym pokladzie nie bylo, cale szczescie, wiec, nie chcialabym spekulowac nt czy go odlaczyli czy nie, czy im wylo czy tez nie, bo tu najwazniejsze, ze NIKT nie powie, ze urzadzenie nawalilo - no wiesz... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla kla
wiecie co? to wszystko był wypadek... bo co z tego, ze zginęła większość osób, która krytykowała na arenie międzynarodowej politykę Rosji? Samolot rąbnął w drzewo i przekoziołkował Rosyjscy „ambasadorowie przy Stanisławie Poniatowskim skutecznie doprowadzający do bezwładu skończonego rozbiorami oni tak sami z siebie poprowadzili Polskę do zguby ! Spisek Ribbentrop-Mołotow skutkujący IV rozbiorem i hekatombą Polakó Nie było KATYNIA bo to niemiecka zbrodnia. Nie było spisku gestapo przekazującego fałszywe dokumenty skutkiem czego był proces i śmierć Tuchaczewskiego i tysięcy jego „popleczników Nie było spisku z podpaleniem Reichstagu, Dimitrow go spalił sam z siebie Nie było fałszowania wyborów w 1947 roku Nie było morderstwa Sekuły tylko samobójstwo ( 3-krotny strzał w brzuch sic !) Nie było spisku na komendanta Papałę zazdrosny mąż go zabił (podobno to najnowsza wersja) Izraelska bomba atomowa której teoretycznie nie ma i nie było mimo procesu Mordechaja Vanunu.. Zamach na bułgarskiego dziennikarza Markowa Zamach na Litwinienkę ale bez spisku ! zabili go „chuligani. Radioaktywnym torem. Sami go sobie wyprodukowali Nie było spisku na życie Jana Pawła II Ali Agca strzelał z nudów.. Nie było spisku Al.-kaidy i piloci ot tak sami z siebie walnęli w wieże, gdyby nie telefony z pokładu ostatniego Boeninga mało co byśmy wiedzieli, bo i Białego Domu by nie było Nie było pijanego Kwaśniewskiego tylko choroba filipińska Nie było tego spisku..nie było tamtego nie było żadnych spisków ! Nigdy ! Spiski nie istnieją, to tylko chora wyobraźnia oszołomów, dewiantów i zwolenników PiS ! A MY WSZYSCY JESTEŚMY CHORYMI PARANOIKAMI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny watek
Spiskowa teoria" czy "praktyka dziejów"? nurniflowenola, 16 kwiecień, 2010 - 23:27 Druga Zbrodnia KatyńskaFalzmannhistoriaJarosław KaczyńskiKatyńKGBLech KaczyńskiNKWDPańkoPolskaPutinRosjaSmoleńskWassermannZbrodnia KatyńskaZSRRBlog Spójrzcie na Polskę, tę ziemię dzielnych, na ten naród, który miłość do ojczyzny posuwa do ubóstwienia! Na cóż się zdały jego zrywy sąsiedzi i podły system społeczny uniemożliwiły wszystkie wysiłki. Biedni Polacy! Napoleon Bonaparte Zapomnijcie na chwilę o wszystkim, co do tej pory napisałem o zeszłosobotnim dramacie. Zignorujcie moją buńczuczną pewność siebie i zróbmy eksperyment myślowy. Zadajcie sobie jedno pytanie: czy jest możliwe, by w katastrofie lotniczej zginął kanclerz Niemiec, premier Wielkiej Brytanii czy prezydent Stanów Zjednoczonych lub Francji, a rządy tych krajów nie biorą na poważnie, jako jednej z wielu, hipotezy o zamachu? Mówimy tu o rozbiciu się rządowej maszyny, wszystko jedno jakiej: niemieckiej, amerykańskiej, brytyjskiej albo francuskiej. Odpowiedzcie sobie tu i teraz! Idźmy jednak dalej. Czy jest możliwe w dzisiejszych czasach wyeliminowanie teorii o zamachu, gdy katastrofie ulega jakakolwiek, podkreślam: jakakolwiek, cywilna maszyna. Pomyślcie! A teraz kolejne pytanie: co robi polski rząd? Co robią polskie służby? Przecież mamy kompetentnych ludzi, o czym mówił swego czasu premier Tusk: Zadaniem mojej ekipy było uwolnienie służb od niekompetentnych ludzi. Te służby muszą pracować w spokoju. Dlatego szukam takich ludzi, jak pan Cichocki, a nie takich jak Macierewicz czy Wassermann. Służby nie potrzebują politycznych zapaleńców. Czy służby bez politycznych zapaleńców robią cokolwiek, by podjąć trop niejasności? Do dziś na pewno nie wiemy kompletnie nic! A pytań są setki!!! Tyle samo relacji i teorii o tych tragicznych wydarzeniach!!! No dobrze. Zostawmy na boku potencjalne zachowania innych rządów i skupmy na sekundę uwagę na mediach. Czy jest możliwa sytuacja, w której niemiecki, amerykański, brytyjski lub francuski samolot rządowy spada z nieba, grzebie prawie setkę najważniejszych osób w państwie a główne media tych krajów nie pytają, czysto teoretycznie, o to, iż mógł to być zamach a nie tylko nieszczęśliwy wypadek? Co myślicie? A jak jest u nas, po największej w historii katastrofie lotniczej? Internet pęka w szwach od materiałów, doniesień z różnych krajów. Z całego świata!!! Tropy i poszlaki. Cicho-sza, to był wypadek i basta! Każda, nawet najdrobniejsza wątpliwość jest kwitowana (o i le w ogóle!) takim stwierdzeniem: To brednie dobre dla mediów, które szukają taniej sensacji (sic!). Tak? Brednie dobre dla mediów, które szukają taniej sensacji? To pokażcie mi ogólnopolski przekazior, który szuka taniej sensacji i zadaje pytania tak jak choćby amerykanie z USA Today? Czemu nikt, ale to absolutnie nikt z mainstreamowych mediów się tym nie zainteresuje? Skoro szukają taniej sensacji Mało tego: media nie zajmują się też innymi sprawami, które pośrednio (lub bezpośrednio) wiążą się z naszym dramatem. Kto głośno pyta co robiła zastępczyni Janusza Kurtyki w jego biurze w zaledwie dwie godziny po zama tfu katastrofie? Maria Lipska-Dmochowska, bo o niej mowa, zasłynęła wysłaniem listu do Wałęsy, gdy Cenckiewicz i Gontarczyk opublikowali książkę o agenturalnej przeszłości naszego mędrka. Przepraszała w nim (sic!) byłego prezydenta, że nie udało się jej powstrzymać (sic!) prezesa Kurtyki przed wydaniem rzeczonej pozycji! Tak na marginesie, przyłączam się do żalu pani Marii: Lechu! Przepraszam, że jesteś Bolkiem! Dalej. Mianowany przez Komorowskiego następca Władysława Stasiaka (szefa Kancelarii Prezydenta RP), zajmuje jego gabinet, nie pozwalając nawet wdowie po zmarłym ministrze na zabranie osobistych rzeczy! Cicho-sza! To przecież tania sensacja Dalej. Nastąpiło również przeszukanie warszawskiego mieszkania ś.p. Zbigniewa Wassermana! Czego szukali funkcjonariusze? Możemy się tylko domyślać i snuć spiskowe teorie I znów na marginesie: czy to ważne, że Wassermann wsiadł do pechowego samolotu w zastępstwie Jarosława Kaczyńskiego. Może to przypadek, a może nie Póki co: cicho-sza! Takie niewygodne pytania są kwitowane krótko: Puszczają nerwy. Przeczytajcie tekst Igora Janke. To ten pan, który usunął mój wpis z Salonu 24, mówiący o tym, że prezydent nie zginął w katastrofie, tylko został brutalnie zamordowany! A potem zablokował mi konto bez podania żadnej przyczyny!!! Nie mam wątpliwości, więc będę powtarzał do utraty tchu: to był zamach a dowodów nie ma i nie będzie! To po co ta dyskusja? Dlaczego staram się Was przekonać lub chociaz nakłonić do chwili zadumy? Bo to cholernie ważne! Trzeba sobie uzmysłowić pewne fakty. Zapytam więc przekornie wszystkich przeciwników teorii spiskowych, które tak naprawdę nimi nie są: czego się spodziewacie po czarnych skrzynkach? Jakich dowodów potrzebujecie, by uwierzyć, że polską delegację zwyczajnie (a raczej nadzwyczajnie!) zamordowano? Jeżeli ich zapis udowodni Wam, że to był, dajmy na to, błąd pilota, to uznacie to za wystarczający dowód, by odrzucić tezę o zamachu? No bo niby co to ma do rzeczy? Zastanówcie się, pokalkulujcie chłodno: czy jedno wyklucza drugie? Powtarzam jeszcze raz: twardych dowodów nie ma i nie będzie! Bo o jakich dowodach tu mówimy? Pytam się: co by Was przekonało? Jakiś dokument, rozkaz, nagranie wideo czy audio? O czym Wy w ogóle mówicie? W poprzednich tekstach powoływałem sie na przykład katastrofy gibraltarskiej, w której zginął szef polskiego rządu, gen. Sikorski. Jakie były oficjalne ustalenia? A jaka jest powszechna wiedza na ten temat? Nieszczęśliwy wypadek czy zaplanowane morderstwo? Zastanówcie się! A dla tych, którym Gibraltar wydaje sie nieco wyeksploatowany, służę innym przykładem. Słyszeliście kiedy o Aleksandrze Litwinienko? Opinia publiczna zdaje sobie sprawę, że został on otruty polonem. To oczywiste, nie ma żadnych wątpliwości. Ale przez kogo? Kto za tym stał? Jest tajemnicą poliszynela, że dokonał tego rosyjski wywiad. I co? Nic. Nikomu nic nie udowodniono! Choć wszyscy o tym wiedzą! Bez dowodów!!! Potrzebujecie pisemnej deklaracji Putina, że tak właśnie było? Że co? Że to inna sprawa? Właśnie to chcę uzmysłowić Czytelnikom to ten sam mecz! Ta sama imperialna gra rosyjskich służb. Dowody? Jakie dowody? Trzymajmy się podanego wyżej założenia: powód katastrofy błąd pilota. Czy to automatycznie przekreśla tezę o morderstwie prezydenta i jego delegacji? A kto to ustali? Prokuratura czy jakaś komisja? Jaka prokuratura do jasnej cholery? Powariowaliście? Ta prokuratura, która umorzyła śledztwo po morderstwie, a nie wypadku Waleriana Pańki? Pamiętacie kto zacz? Przypominam: Pańko, prezes NIK zginął w wypadku samochodowym na dwa dni przed upublicznieniem raportu nt. afery FOZZ. Ta prokuratura, która nie wszczęła nawet śledztwa po tajemniczej śmierci dwóch policjantów, którzy jako pierwsi byli na miejscu wypadku Pańki? Ta prokuratura, która nie wszczęła śledztwa, gdy młody, zdrowy człowiek, Michał Falzmann, Główny Inspektor NIK, podwładny Pańki, który zbierał materiał dowodowy do wspomnianego raportu umarł ni stąd, ni zowąd na zawał? A przecież to tylko ułamek obrazu polskiej rzeczywistości tą wyliczankę można ciągnąć w nieskończoność. Papała, Sekuła, świadkowie w procesach mafii, sprawa Olewnika Dość, nie ma sensu! A może czekacie na ustalenia rosyjskiej prokuratury lub komisji pod przewodnictwem starego kagiebisty Putina, która bada przyczyny katastrofy prezydenckiego Tupolewa? Bez komentarza! Na dzień dzisiejszy wyśmiewanie tezy o zamachu i całkowite, podkreślam: całkowite, milczenie na zadawane pytania, jest najlepszym dowodem, że jest tak jak piszę! Pytanie jak doszło do tego zamachu jest wtórne wobec pytania kto go dokonał. Dla mnie wszystko jest jasne I jeszcze raz powtórzę: żadnych twardych dowodów nie będzie! Myślicie pewnie, że rozsadza mnie pycha, kiedy w tak ostateczny sposób formułuję swoje tezy. Nie macie pojęcia jak bardzo pragnę być w błędzie. Boże spraw, bym się mylił! Tylko zapamiętajcie jedno: jeśli się mylę, to po prostu wyjdę na skończonego głupka. A jeżeli mam rację, a wiem, że tak jest, to, mówiąc wulgarnie-kolokwialnie, wszyscy mamy przesrane! Dla mnie nastał czas wojny, nastała Noc Takiej nocy nie było! To noc nietutejsza! Przyszła z innego świata i trzeba ją przeżyć Już płaczą rzeczy martwe Ale o to mniejsza! Nie każdą śmierć dziś można wiecznością uśmierzyć Nic nowego za grobem! Nic poza tą bramą, Gdzie się duchy zlatują ku istnienia plewom! A cokolwiek się stanie stanie się to samo Złych zdarzeń powtarzalność ciąży nawet drzewom! Po pajęczej z chmur nici zszedł śnitrupek biały, Stanął w oknie i patrzy, komu spać przeszkodził? Krzyk słyszę! To z Tarpejskiej na księżycu skały W przepaść boga strącono, który się narodził! Bolesław Leśmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla kla
z innego forum O której upadł samolot? polskie źródła podawały, że o 8.56 (czasu polskiego) , czyli 10.56 (czasu moskiewskiego). Stenogram z posiedzenia komisji pod przewodem Putina podaje, że o godzinie 10.50(czasu moskiewskiego). Różnica całe 6 minut. Podaje także, że pierwsze jednostki ratownicze przybyły na miejsce upadku już o 10.51(sic!). Musiały mieć napęd nie z tej ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milady4758
bla bla dokladnie historia az roi sie od spiskow, to szokujace co dzieje sie za kulisami wielkiej polityki i jakie sa jej mechanizmy dzialania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rety_rety
tez to slyszalam o tym czasie!! ze rosja podala ok kilku minut przezd katastrofa ze sie rozbil prezydencki samolot :( oj, bedzie sie dzialo po zalobie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny watek
GW - Na razie nie dajemy ostrych lidów anty-kaczystowskich kokos26, 17 kwiecień, 2010 - 09:32 etyka dziennikarskagazeta wyborczażałoba narodowaBlog Pospieszalski, Krasnodębski i Gwiazda uczynili zmarłego prezydenta wspólnikiem własnych obsesji. Znieważyli go, czyniąc zeń patrona swych podłych myśli. Ten sabat czarownic odbywa się w telewizji publicznej, którą wszyscy utrzymujemy. To musi być publicznie napiętnowane. Tak pisze w Gazecie Wyborczej Piotr Stasiński. Organ Michnika obrońcą znieważonego Prezydenta Kaczyńskiego to rzecz bez precedensu. Nie można nad tą woltą przejść obojętnie i nie należy wybrzydzać, że nastąpiło to dopiero po śmierci Naszej Głowy Państwa. Czym tak zdenerwowali redaktora GW właściciele tych podłych myśli i chorych obsesji? Ano tym, że jak każdy rozsądny i myślący logicznie człowiek, biorą pod uwagę wszystkie możliwe warianty katastrofy. Czyli oprócz awarii maszyny, błędu ludzkiego pilota lub wieży kontrolnej, fatalnej pogody, nie wykluczają celowego spowodowania katastrofy. Pospieszalski, Krasnodębski i Gwiazada nie wzięli pod uwagę tego, że od samego początku po katastrofie ta ostatnia wersja jest spychana bezczelnie na margines gdyż burzy wizerunek empatycznych i niezwykle wrażliwych na ludzkie cierpienie Putina i Miedwiediewa. Należy mieć nadzieję, że polscy prokuratorzy i specjaliści, których dopuszczono do prowadzonego pod kierunkiem samego Putina śledztwa przed wylotem zgłosili się na Czerską po instrukcje i już wiedzą, w którą stronę iść im nie wolno. Moim skromnym zdaniem to właśnie Stasiński znieważa prezydenta blokując wraz z salonem i rządzącymi nawet napomknięcie o możliwości zamachu, czyli de facto wbrew logice zabraniając badania jednej z hipotez śledczych i wyjaśnienia śmierci 96 naszych rodaków. Cały świat oglądał umierającego na żywo w 2006 roku otrutego Aleksandra Litwinienkę, który wszedł w drogę Putinowi. Cały świat wie, że w „demokratycznej Rosji opozycyjni dziennikarze wylatują przez okna lub giną od strzału w głowę. Cały świat wie, co stało się za Putina w Czeczenii. Jest wielu Polaków, którzy zdają sobie sprawę, do czego zdolni są nasi rodzimi byli funkcjonariusze SB czy WSI. Wielu też rodaków zdjęcie obejmującego się Tuska i Putina na zgliszczach polskiego samolotu uważa za straszne i upiorne. A teraz przypomnę pewne przemówienie Lecha Kaczyńskiego. To właśnie po tym przemówieniu świat szemrał, że Kreml nigdy tej odwagi naszemu prezydentowi nie daruje. Tbilisi 12-08-2008 - Jesteśmy tutaj przywódcy pięciu państw. Jesteśmy po to, aby podjąć walkę. Po raz pierwszy nasi sąsiedzi pokazali twarz, którą znamy od setek lat. To Rosja, to kraj, który chce podporządkować sobie sąsiednie kraje. My mówimy nie! - Ten kraj uważa, że dawne czasy upadłego imperium wracają. Poznaliśmy tą dominację, to nieszczęście. To łamanie ludzi, narzucanie obcego języka i panowania - Dziś jesteśmy tu razem. Świat musiał zareagować, nawet, jeśli był tej sytuacji niechętny. - Gdy zainicjowałem ten przyjazd, niektórzy sądzili, że będziemy się obawiać nikt się nie obawiał. Środkowa Europy ma odważnych przywódców. Chciałbym to również powiedzieć Unii cały nasz region, i Gruzja, będzie się liczył. - My wiemy, że dziś Gruzja, jutro Ukraina, pojutrze państwa bałtyckie, a później może i mój kraj. Potrafimy się temu przeciwstawić, jeśli Europa będzie reprezentować wspólne wartości. Powinno tu być 27 państw. Czy ostał się w Europie choć jeden tak odważny polityk, który nie bałby się powiedzieć prawdy o Rosji Putina i jej dążeniach? Pytanie to jest czysto retoryczne. Odszedł ostatni polityk w UE , który nie był dziełem różnych Mistewiczów, Tymochowiczów czy specjalistów od sprzedaży podpasek. Wracając zaś do Gazety Wyborczej to przypomina mi się fragment filmu „Trzech kumpli, w którym Maleszka telefonicznie informuje o linii gazety na czas żałoby po śmierci Papieża Jana Pawła II. „NA RAZIE nie dajemy ostrych lidów antypapieskich Jak widzimy niewiele w stajni Michnika się zmieniło, a żal i smutek równie szczery, co wtedy w 2005 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sprawdzcie to
Film nagrany na miejscu tragedii. Najlepiej słuchać ze słuchawkami. 00:12 Słychać po polsku stanowczym tonem "uspokój się" 00:16 "patrz mu w oczy" 00:21 "uspokój się" 00:44 „uchodit 00:47 po rosyjsku "dawaj tuda paskuda" 00:48 "dawaj gnata!" 00:50 "ubijaj tuda" 00:53 "żyje" 00:57 strzał 00:59 „nie zabijaj mnie 01:06 strzał 01:07 śmiechy 01:13 "gdie! na zad! 01:22 strzał. Według internautów widać również rannych w katastrofie ludzi. Minimum, jakie rząd Tuska musi zrobić, to powołanie międzynarodowej komisji ekspertów do wyjaśnienia tej katastrofy oraz natychmiastowe przewiezienie do Warszawy i sekcja zwłok wszystkich ofiar, a przynajmniej tych, które doznały znacznych obrażeń - należy sprawdzić, czy te obrażenia nie zostały dokonane wiele godzin po śmierci, aby ukryć ślady po nabojach. Zamieszczam kilka linków, ponieważ pierwszy filmik został usunięty z youtube.com i to samo może się stać z następnymi. http://www.elblag24.pl/index.php?m=376&id=384 http://www.youtube.com/watch?v=frgKTW3jm_Y http://www.youtube.com/watch?v=11LpvGjd9RU http://www.youtube.com/watch?v=SHEHSfTdz4w&feature=player_embedded http://www.dailymotion.pl/video/xcxpvt_first-minutes-after-the-crash-of-th_news

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla kla
Przetłumaczone z rosyjskiego forum: Winzard 11:56 - Rano żona jechała autem - mgły nie było żadnej! Red Angel 11:59 - Właśnie ok. 11-tej mgła zrobiła się nagle gęsta. http://forum.smolensk.ws/viewtopic.php?f=2&t=48375 Wywołanie mgły nie jest żadnym problemem technicznym. Zwraca uwagę fakt jej nagłe pojawienie się i zniknięcie, oraz fakt że błędne informacje przekazane pilotom z wieży kontrolnej nie miałyby żadnego znaczenia, gdyby piloci dobrze widzieli ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem co do katastrofy to wcześniej czy później prawda wyjdzie na jaw - podobnie było z Katyniem, gdy ktoś Polaka pytał o tą historię większość nie wiedziała o co chodzi, co się tam wydarzyło, Rosjanie zaprzeczali faktom itp. Jak dla mnie katastrofa w Smoleńsku ma za dużo niejasności ale mam nadzieje, że kiedyś wszystkie się wyjaśnią i ujrzą światła dziennego. Tak poza tym Rosja nigdy nie była naszym "przyjacielem" więc jakoś sceptycznie podchodzę do tego co teraz się dzieje :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z ciałami pilotów
czy przybyły już do kraju ? wybuch powinien je najmniej zmasakrować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla kla
ja nie mam wątpliwości co do tego, że to się NIGDY nie wyjaśni Komu by na tym zależało?? Tuskowi? Woli lizać tyłek Putinowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjał mazurski
ta nagła mgła na lotnisku to jak nagła chmura popiołu wulkanicznego. Chmura zaszkodziła samolotom ale Obamie i Miedwiediewowi nie zaszkodziła i dwaj pojawią się w Krakowie. Czyżby Jałta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do co z ciałami pilotów - nie zostały zidentyfikowane:(, jak się nie odnajdą to będzie następna niejasność :I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla kla
wydaje mi się, że będą lecieć samolotami wojskowymi, a te są jakoś "uodpornione" na sytuacje extremalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko juz nie moge z wami
nie zostały zidentyfikowane to nie znaczy ze ich nie znaleziono ludzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko juz nie moge z wami
jak zwykle tylko internetowe media szukaja spisku a tv milczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla kla
Eksperci ustalili, że taśma z zapisem parametrów lotów przemieściła się wewnątrz "czarnej skrzynki", "najprawdopodobniej z powodu wstrząsu" - poinformował komitet w komunikacie. Rzecznik Naczelnej Prokuratury Wojskowej płk Zbigniew Rzepa jako jedyny z polskich prokuratorów uczestniczył w odsłuchiwaniu zapisów z czarnych skrzynek. Dlaczego mimo, że do Rosji pojechało 8 prokuratorów tylko jeden uczestniczył w tak kluczowym elemencie? Przy tej czynności powinno być przynajmniej kilku polskich prokuratorów. http://fakty.interia.pl/raport/lech-kaczynski-nie-zyje/news/pierwsze-wyniki-badania-czarnych-skrzynek,1463092

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×