Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halinka młynkowa

film ze Smoleńska. Jeszcze zanim przyjechała straż.tam nie ma mgły!!!

Polecane posty

Gość martaobdarta123
Piszcie co checie, ja jestem na 100% pewna, że zza drzewa ktoś wychodzi, co dalej nie wiadomo, bo kamera zmienia strone. Ma ciemny rękaw, reszte górnego odzienia biała. staje w rozkorku, nie wygląda na osobę z wypadku. jestem pewna na 100%, dwie rece daje uciąć.oglądałam już tyle razy, że wiem co pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladam ten film setny raz
NAWET JESLI KTOS TAM WYSZEDL TO CO Z TEGO???? samolot sie rozbil, ludzie przybiegli. ktos sie mogl wpakowac w kadr tak jak ten dziadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martaobdarta - szedl ktos, byl czlowiek i co z tego wynika, tam mieszkaja ludzie, mogli podbiec, przyjsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladam ten film setny raz
cudem do sieci sie dostal... a potem cudem go wyemitowali w rosyjskiej telewizji i w polskiej telewizji i sobie nadal funkcjonuje cudem w necie. ale ok. niby co ten film udowadnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna Granta nie wyjaśniają tego w tv, bo by sie tylko skompromitowali. każdy inteligentny człowiek nie widzi i nie słyszy na tym filmie niczego dziwnego. wyjaśniłam to już wyżej. to, że pewien krąg głupców ( pewnie głównie w wieku gimnazjalnym ) nie rozumie prostych rzeczy i tworzy teorie spiskowe nie znaczy, że tv ma się tym zajmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w faktach tvn pokazywali ten film i mowili o tym, ze bedzie wyjasniany wiec poczekajmy - onet i wp tez to potwierdzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palikot o kaczyńskim
Lech Kaczyński nie panuje nad swoimi urazami i emocjami. Można tylko pogodzić się z tym, że ten bachor biega po całej Europie, szaleje, krzyczy i robi wrzawę. Albo można zachować się jak rodzic i zabrać mu zabawkę. Niestety to dziecko jest prezydentem. Opis: o wizycie Kaczyńskiego w Brukseli Źródło: politbiuro.pl z 15 października 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edtaaaaa
tego filmu juz niema czy moglby ktos mi przeslac na maila marsi@autograf.pl z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwwiaXX
skąd tak wszystko dobrze wiecie, byliście tam jak to się stało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nieee...
przecież ci Ruscy nawołują , żeby się wycofać z tego terenu, widocznie tam się zbiegło ileś tam osób i ich po prostu wyganiają! Naprawdę nikt ze spiskujących tu osób nie zna chociaż na tyle rosyjskiego, żeby zrozumieć tak proste słowa?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaobdarta123
Tak, wiem, że to ktoś mógł być z okolicy. ja twierdze, że ktoś tam jest. I stoi tak spokojnie...w samym centrum katastrofy...wiem, wyobraźnia ponosi, ale kika spraw pewnie zostanie bez odpowiedzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnosnie konfiskowania tasm - to ruscy nie byli do tego przygotowani bo jednak duzo tasm sie przedostalao. nawet to tlumaczy reporte tvp3 (ten, ktory nagral chyba 1e polskie nagranie), ze chcieli od niego kasety to im dal, jakies 2 inne, ktore mial przy sobie a ta zostawil i nikt tego nie sparwdzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e nikogo tam nie ma
to przetlumacz prosze co tam wykrzykują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nieee...
i tam wcale ten Ruski nie krzyczy dawaj gnata, tylko - dawaj nazad- czyli wróć się!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfabetagama
a skad niby masz info takie ze ktos przezyl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa jako ośrodek kulturalny
teraz jeszcze nasz prokuratura będzie badać te strzały na filmie. pojebało ten kraj 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nieee...
faktycznie na bieżąco jak podawali wiadomości to podali, że mają niepotwierdzoną informację, że jest 3 osoby bardzo ciężko ranne i powiedzieli, że są w trakcie weryfikowania tego info, a potem podali, że jednak mają potwierdzenie ostateczne, że nikt nie przeżył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
godzinę po katastrofie media poinformawały, że prawdopodobnie 3 osoby są w bardzo ciężkim stanie, ale żyją. Później podali, że jednak nie żyją i koniec .. temat ucichł. Nikt się nie domaga wyjaśnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfabetagama
nie zapominajcie ze przy badaniu zwlok sa polscy patolodzy.i jesli nawet te 3 strzaly byly do 3 ludzi ktorzy podobno byli w ciezkim stanie,to juz bysmy o tym wiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfkhgjksadh uh rgkdsnzfks
no wlasnie skads musieli miec takie info o tych 3 osobach:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, wy bedziecie wiedziec to co bedziecie chcieli, ludzie błagam przeciuez to jest bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfabetagama
jestescie smieszni z tymi spiskowymi teoriami.tyle na temat.lepiej zapalilibyscie swieczke ku ich pamieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roach
ja pierdolę, teraz się wzięli za trzy osoby. skoro powiedzieli, że informacja była niepotwierdzona to sobie ją mogli wziąć z dupy ruskich, którzy sobie myśleli, a niekoniecznie widzieli. i jest pięćset innych wytłumaczeń dla niepotwierdzonych informacji. mówi wam coś nazwa: niepotwierdzony? równie dobrze może równać się z plotą. pierdolicie jak potłuczeni od dwóch dni, idźcie do pracy i się zajmijcie czymś pożytecznym 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwwiaXX
aż się popłakałam ze śmiechu nad waszymi teoriami :) trochę rozsądku ludzie, trochę rozumu używajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakakolwiek informacja się pojawiła pochodziła od rusków, bo to oni byli na miejscu wypadku. więc to oni powiedzieli o 3 osobach. po co waszym zdaniem by o tym mówli, gdyby te 3 osoby mieli dobić? od razu by powiedzieli że nikt nie przezył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×