Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halinka młynkowa

film ze Smoleńska. Jeszcze zanim przyjechała straż.tam nie ma mgły!!!

Polecane posty

Gość i wszystko wiadomo
Źródła w MON powiedział w Warszawie, Rumuński excusivitate Global News, że rosyjskie wojska prowadzone bazy wojskowej w rejonie Smoleńska, w przeszłości broni elektromagnetycznych. W 2008 Moskwa ogłosiła, że stworzyła najpotężniejszą bronią elektromagnetyczną nagród w historii, kiedy rosyjskie publikacji ogłoszenia Pravda ". Urządzenie generuje ogromną moc, to miliardy watów, a wszystko w bardzo niewielkich rozmiarów dla również wzrasta. Innowacji jest to, że impulsy elektromagnetyczne emitowane przez nową broń jest znacznie krótszy, ale niezwykle potężny, dzięki czemu osoba, która używa jej położyć się na prostej tabeli ", powiedział Giennadij Mesyats, prezydent Rosyjskiej Akademii Nauk i dyrektor Instytutu Fizyki Lebiediewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wszystko wiadomo
tłumaczenie translatorem. Smolensck, morderstwo z premedytacją? Rumuński podniesiony znaki zapytania zaczynają potwierdzić News Global Print E-mail Bukareszt, Rumunia / rumuński Global News Wtorek, 13 kwietnia 2010 Władimir Putin rumuński powiększ zdjęcie Global News był jedynym przedstawicielem mediów w Rumunii wykonane i wprowadzone do zamiaru popełnienia przestępstwa do Smolensck lotnictwa tragiczne wydarzenie, w którym cała infrastruktura państwa antyrosyjska Polska została wymordowana. Osób poinformowała, struktury bezpieczeństwa NATO, nawet jeśli nie jeszcze oficjalnie potwierdzone, coraz bardziej brać pod uwagę istnienie planu zmierzającego do usunięcia antyrosyjski przywódców państwa polskiego. Oraz możliwość była wyjątkowa. Nigdy w jednej płaszczyźnie, Rosji ma tak wiele ważnych wrogów, nad terytorium lub w pobliżu bazy wojskowej wyposażony w broń systemy elektryczne i elektromagnetyczne. Była to okazja, na których były agent KGB Władimir Putin nie mógł przegapić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas pisałam o EMP taką bron ma tylko USA, Chiny i ... Rosja czytałam nt mnóstwo, wszystko się zgadza w samolocie coś przestało działać- wysokościomierz, TAWS czy cokolwiek innego, JEDNA Z DZIENNIKAREK ZAZNACZYŁA, ŻE W KOMÓRKACH ZABRAKŁO ZASIĘGU Prowadzone są prace nad bronią EMP, której siłą rażenia byłby impuls elektromagnetyczny. Powodowałaby ona zniszczenie sprzętu elektronicznego i elektrycznego w promieniu rażenia (w tym radarów, elektroniki samolotów itd.). eżeli w obrębie tego pola znajdzie się jakikolwiek obwód elektryczny, np. linia przesyłowa, telefoniczna, domowa instalacja elektryczna, antena telewizyjna itp. to w obwodzie tym zostanie wyindukowane napięcie o wartości przekraczającej wartość dopuszczalną, wskutek czego te instalacje i urządzenia podłączone do nich mogą ulec uszkodzeniu. http://pl.wikipedia.org/wiki/Impuls_elektromagnetyczny jeżeli dodać do tego trudne do zidentyfikowania zwęglone ciała i informacje o tym, że nie było pożaru na pokładzie PS zastanawiajće jest też to, że nadal nie zidentyfikowano kilki generałów i członków załogi, mimo że wilu pisze, że to właśnie piloci mieli największe szanse na przeżycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miisijo
broń taka mogłaby być użyta , ale raczej już w końcowej fazie lotu . inaczej samolot spadłby od razu na ziemię . na pewno te ciała , ani samolot nie zostały tak zniszczone wskutek samego wybuchu mieszaniny paliwowo - powietrznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie, samolot zbliżał się do pasa, ale jakieś kilkadziesiąt metrów nad ziemią musiało nastąpić jakieś zwarcie instalacji i ...BUM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yacoub
Ja moze troche nie na temat ale prosze powiedzcie co sie dzieje z mama Prezydenta,czy ktos ja widzial na uroczystosciach?I jeszcze jedno-czy byla jakas wzmianka w telewizji na temat zamiany trumien pary prezydenckiej,no bo oczywiste jest ze gdy przylecialy to byly inne,a dzis sa inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmuraaaaaa
byłam bardzo sceptyczna, ale wczoraj oglądnęłam filmik na którym wyraźnie widać ciało człowieka w białym leżącego na prawym boku i poruszającego lewą ręką. Po drugiej stronie drzewa widać stojącą czarną postac która wykonuje ruchy podobne do rąbania drewna siekierą, wyraźnie widać zamachująca się podstać :-O Jestem przerażona, bo byłam sceptyczna, a teraz widzę dokładnie te 2 postaci :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmuraaaaaa
no własnie nie zidentyfikowali pilotów (choć oni mieli szansę przezyc). wydaje mi się, ze ta postać w białym to pilot, którego zabili i może wrzucili w ogień :-O Dlaczego nie ma ciała żadnego pilota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmuraaaaaa
Przeciez mama prezytdenta chyba jeszcze nic nie wie :-O a poza tym lezy w szpitalu w cięzkim stanie, więc trudno, zeby była na uroczystościach. Zapewne jest pacjentką leżącą, obłoznie chorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma ciał tak wielu generałów... nie przesądzam, że mogli przeżyć, ale to źródło gigantycznie ważnych spraw Polski z punktu widzenia Rosjan kogo nie ma? Generał Andrzej Błasik, dowódca Sił Powietrznych (ur. 1962) Generał Kazimierz Gilarski, dowódca garnizonu warszawskiego Wojska Polskiego (ur. 1950) Podpułkownik Robert Grzywna dowódca załogi samolotu (ur. 1974) Admirał Andrzej Karweta, dowódca Marynarki Wojennej (ur. 1958) Generał Bronisław Kwiatkowski, dowódca operacyjny sił zbrojnych (ur. 1950) enerał Włodzimierz Potasiński, dowódca wojsk specjalnych (ur. 1956) Major Arkadiusz Protasiuk, kapitan samolotu (ur. 1974) Kapitan Artur Ziętek, członek załogi samolotu (ur. 1978)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miisijo
gdyby broń taka była użyta 2 km przed pasem , uszkodziłaby również skrzynki (raczej zamilkłyby ). jeżeli skrzynki zamilkły przed rozbiciem , to już może być jakiś dowód właściwie to skrzynki powinny cały czas coś rejestrować , nawet po katastrofie, przynajmniej tak powinny być skonsruowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yacoub
Czy pan Polko moglby sie na ten temat wypowiedziec?????????????????Przeciez to byli jego przyjaciele podobno.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HG
O zamianie trumny Kaczyńskiego wspominali w któryś dzień w tv. Była za szeroka i nie zmieściłaby się do sarkofagu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmuraaaaaa
prosze powiedzcie mi czy wy coś widzicie na tym filmiku, bo ja od wczoraj szału dostaje, naprawdę widze te 2 postaci i wcale to nie jest siła sugestii, bo oglądając go nic nie wiedziałam, ze ludzie tam kogoś widzą :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yacoub
Dziekuje za wyjasnienia na temat mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro to byli jego przyjaciele to mam nadzieje, ze coś robi nt temat mam nadzieje, że robią coś w ONZ, zginął generał Gągor- przyszły przywódca ONZ!!! a to właśnie rumuńskie media podawały się na źródła w onz jeśli chodzi o broń elektromagnetyczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yacoub
i trumien tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmuraaaaaa
widzicie tę czarną zamachującą się postać? wyraźnie widać ją...stoi tyłem, widac dokładnie że trzyma w rękach coś długiego (karabin? gałąź? rurę jakąś?) i zamachuje się i wali tym... Boże! czy ktoś to widzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yacoub
ok,puscilam ten film mojemu 12 letniemu synowi,bo ja zglupialam juz,nie widzialam zadnych osob,poprosilam aby odszukal jakiekolwiek osoby na nim oprocz kamerzysty i dziadka w niebieskim,juz po drugim obejrzeniu zauwazy 2 postacie,nie sugerowalam nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yacoub
chmuraaaaaaaaaa w ktorej sekundzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wie ktoś coś co ztym filmikiem? prokuratura wojskowa mówiła, że zbadanie go zajmie 2 dni, minęło jakieś 5 czy dlatego nic nie mówią, że weekend, czy badaja go jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmuraaaaaa
oglądałam ten filmik http://www.youtube.com/watch?v=6vcEogDF7fw&feature=related widac te postaci od 0:30 do ok.0:45 Biała postać lezy po prawej stronie samolotu, lezy na prawym boku i lekko rusza lewą ręką, tak jakby chciała się o nią oprzeć i pomóc sobie podnieść się, a czarną widać po drugiej stronie drzewa, stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yacoub
Oni tam krzycza "Wsie nazad" co znaczy wszyscy do tylu czy tez wycofywac sie.Moglo byc tez tak ze podeszli do wraku i nagle bronie BOR-owcow zaczely wystrzeliwac pod wplywem ciepla,wiec zaczeli sie wycofywac.chcialbym zeby to tak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yacoub
ja zauwazylam jeszcze jedna od 1.02 do chyba 1.07 pomiedzy cockpitem a drzewem ktos ucieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmuraaaaaa
ja oglądałam bez głosu, nie chciałam się niczym sugerować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanowcie sie
ludzie jesli samolot z taka szybkoscia runal na ziemie, calkiem sie rostrzaskal, niemalze rozkruszyl, to jak mogl sie czlowiek uratowac? no jak? jesli tam kogos naprawde widzicie to pewnie jakis gapie, ludzie ktorzy tam byli w poblizu, i moze chcieli cos ukrasc, przeciez czesto o tym slychac, po takich wypadkach jest duzo zlodziei moze i dlatego strzelali by takich odstraszyc to jest najbardziej logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×