Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

promile3

Często wam się śni że spadacie?

Polecane posty

Gość babilonka
no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ale czasem jak czuje ze zasypiam bardzo szybko np jak jestem bardzop zmeczona to tak ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arfarfarf
Czasem, rzadko. Ale mówisz o snach, czy o takim wrażeniu spadania przed "właściwym'' zasnięciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa222222
tak, zazwyczaj zaraz po zaśnięciu. tak jakbym się zapadała i nagle się budzę przestraszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arfarfarf
Jeśli często śnisz, że spadasz, to możesz mieć problemy z ciśnieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arfarfarf
Aaa, to po prostu skurcz miokloniczny. Nic strasznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami mam np. tak trzymam się czegoś i wiem że jak się puszczę to spadnę i się obudzę :) kiedyś parę lat temu gdy chciałem się obudzić wchodziłem na drabinę we śnie i skakałem, miałem tą świadomość w śnie że wtedy się obudzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arfarfarf
Uczucie spadania w trakcie zasypiania to jest skurcz miokloniczny- mózg "sprawdza" w ten sposób, czy nasze mięśnie zostały odłączone od myśli- tak w skrócie ;) A w czasie snu wlaściwego może oznaczac, jak juz napisałam, problemy z ciśnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arfarfarf
Czemu się obraził? Poza tym spadanie może odzwierciedlać też nasze wewnętrzne lęki, związane oczywiście z dużym lękiem wysokości, przed spadaniem itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byłam mała to spadłam ze schodow a poźniej mi sie ciagle śniło że stoje na schodach i wiedziałam że jak sie przechyle i spadne to sie obudze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mu powiedzialam,ze lecielismy samolotem i w pewnym momencie musielismy z niego wyskakiwac i ja wpadlam do gowien a on do miodu,a potem zesmy sie,,,,,lizali..... Nie wiem do dzisiaj o co mu chodzilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×