Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Syreni śpiew

Zajumałam paletę

Polecane posty

Co ona założyła na początku nowej produkcji... 1cm niżej i rowem by świeciła 🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, MałaMi1 napisał:

Co ona założyła na początku nowej produkcji... 1cm niżej i rowem by świeciła 🤣🤣

Siwa chyba myśli, że ma ciało niczym Hilary Swank i założyła suknie inspirowaną jej kreacją z rozdania Oscarów 😂😂😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Elmirka1313 napisał:

Od lat ma współprace, których nie oznacza i nie mówi wprost. Pośród setek rzeczy które kupuje i pokazuje, co jakiś czas jest ukryta reklama. Kontynuuje ten proceder i nic sobie z tego nie robi

Dino tez smierdzi na kilometr wspolpraca. 🙂

Edytowano przez Busz3131
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Busz3131 napisał:

Dino tez smierdzi na kilometr wspolpraca. 🙂

Ona nigdy nie byla w dino bo uważała ze to bieda sklep dla plebsu. Dopiero na live Wicki jej powiedziały ze tam najlepsze mięso jest (to było po tym jak mięso kupione w sklepie jej śmierdziało) więc zaczęła tam łazić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Elmirka1313 napisał:

Od lat ma współprace, których nie oznacza i nie mówi wprost. Pośród setek rzeczy które kupuje i pokazuje, co jakiś czas jest ukryta reklama. Kontynuuje ten proceder i nic sobie z tego nie robi

kiedyś tak, zalando, np. Ale teraz? jak już coś ma i faktycznie coś nieudolnie reklamuje, typu psi bufet albo suple, to od razu wiadomo. a z nieoznaczonych? może te perfumy. tak czy siak, wątpię żeby to byly bardzo opłacalne współprace. może akurat na skimsy wpadnie, ale nie żeby można z tego było fajnie żyć przez pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Busz3131 napisał:

Dino tez smierdzi na kilometr wspolpraca. 🙂

proszę Cię, po co im współpraca z upadłą influ. to są sklepy, które otwierają się tam, gdzie nie ma biedry/ lidla i tyle wystarczy, żeby mieć klientów

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zołi napisał:

A co ty taka specjalistka od finansów? Jesteś na utrzymaniu męża, a wypowiadasz się jak doradca. Nie zarabiasz pieniędzy, to siedź cicho. 

Ależ płytko analizujesz. Mąż wie, że bez mojej współpracy nie jest w stanie pracować, a dzieci są chciane i wyczekane. Wiesz, dojrzali ludzie zdają sobie sprawę z konsekwencji swoich przedsięwzięć i nie udają zaskoczonych. Pieniądze, które wpływają do naszego budżetu domowego, są wypracowywane wspólnie (szokers, co?) w miejscu pracy zawodowej i w miejscu zamieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Etoile napisał:

A ten słynny wyjazd na Madagaskar czy gdzie to było? Z pomidorem udawali do ostatniej chwili że to normalny wyjazd. Dopiero kiedy wyszło że inni influ m.in. andzia  tez tam byli i że to bylo sponsorowane to się dopiero przyznała. 

Wyjazd odstąpiła jej Karo ,dla niej nie było takiej promocji nawet.Zakla.ana do cna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, żaba i pingwin napisał:

proszę Cię, po co im współpraca z upadłą influ. to są sklepy, które otwierają się tam, gdzie nie ma biedry/ lidla i tyle wystarczy, żeby mieć klientów

Nie wierze, ze ona darmo cos zarekomeduje. Wicki jej podsunely pomysl i pewnie wyzebrala od dino bon na kilka zlotych, zeby w kilku vlogach o nich wspomniec. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uważam że nie ma współprac. Jak ma współpracę to bardzo specyficznie się zachowuje i pierdzieli bez ładu i składu jeszcze bardziej niż zawsze + wygląda to tak jakby uczyła się wierszyka na pamięć ale że jest średnio zdolna uczennica to wychodzi z tego groch z kapustą.

  • Like 5
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, żaba i pingwin napisał:

proszę Cię, po co im współpraca z upadłą influ. to są sklepy, które otwierają się tam, gdzie nie ma biedry/ lidla i tyle wystarczy, żeby mieć klientów

Tym bardziej że dama wyjedzie z szopy do Łodzi i o dino zapomni bo tam go w mieście nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Busz3131 napisał:

Nie wierze, ze ona darmo cos zarekomeduje. Wicki jej podsunely pomysl i pewnie wyzebrala od dino bon na kilka zlotych, zeby w kilku vlogach o nich wspomniec. 

I co ta reklama miastowej panci która o dino dowiedziała się od wicek ma wnieść? Wiejskie Wicki dino znają, miejskim jest do niczego niepotrzebne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Ta_z_1_ napisał:

Ja tam uważam że nie ma współprac. Jak ma współpracę to bardzo specyficznie się zachowuje i pierdzieli bez ładu i składu jeszcze bardziej niż zawsze + wygląda to tak jakby uczyła się wierszyka na pamięć ale że jest średnio zdolna uczennica to wychodzi z tego groch z kapustą.

Też tak uważam. Współprace za kasę oznacza, bartery niekoniecznie ale na barterach nie zarabia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Ta_z_1_ napisał:

Ja tam uważam że nie ma współprac. Jak ma współpracę to bardzo specyficznie się zachowuje i pierdzieli bez ładu i składu jeszcze bardziej niż zawsze + wygląda to tak jakby uczyła się wierszyka na pamięć ale że jest średnio zdolna uczennica to wychodzi z tego groch z kapustą.

Dokładnie, przypomniała mi się jej "reklama" znanych podpasek, to był niezły bełkot.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Busz3131 napisał:

Jak zawsze u siwej logiki nie ma co szukac, starego splacila 3lata temu, remont to wylewka i tynki mysle, ze 10tys to max za tak male pomieszczenie, to gdzie te ogromne wydatki, gdzie te oszczednosci z ktorych miala takie odsetki, ze do konca zycia nie musialaby pracowac? Nie wierze w ani jeden stejtment mitomanki. Gada, zeby gadac, a gada bez jakiegokolwiek sensu. 

10tys? Nie ma szans żeby za 5 tys na łebka chodzili tam już kolejny tydzień, i jak musieli wszystko zburzyć i wybebeszyc do gruntu i teraz stawiać na nowo. Fachowcy teraz są koszmarnie drodzy....Chyba dawno remontów ci nikt nie robil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Syreni śpiew napisał:

3:59 - wrzask obłąkanej, aż się przestraszyłam 😐 

Miałam to samo.

Te jej vlogi to już dzień świstaka.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Laadonna napisał:

Na insta 4 wielkie kromy chleba z kiełbachą. Jak to szło?  Ona nigdy nie zjadla więcej niż 2 kromki ? Hmmmm

2 kromki chyba na jednego zęba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja mam coś ze słuchem, czy jak ona na początku siedzi w piżamie w truskawki w pościeli w truskawki (sic!) i rozdaje smaczki, to chwali Rózię, że pierwszy raz usiadła na komendę?! To podstawowa rzecz, którą uczy się psa, najprostsza, do opanowania przez przeciętnego czworonoga w mig. Przecież Rózia jest już całkiem spora 😮 To tak, jakby dziecko w 3 klasie nie potrafiło czytać. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały czas mam takie poczuce, że jestem niewystarczająca, za mało robię, za mało pracuję... - Jeeeezu, przebłyski świadomości 😮 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rusałka w białej ...ence kopiącą w ogródku. I ona nie wie od czego ja wszystko swedzi: psy w łóżku, których nie kąpie; resztki smaczków w lozku; nie wyprana nową pościel i nie wyprana pizama, która znalazła, bo kupiła ją kilka mlat temu i teraz znalazła. I to stanie z tym opryskiwaczem do miniaturki jak obłąkana.

Edytowano przez Honcia2213

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona wyglada komicznie w piżamie w truskawki na tle pościeli w truskawki. hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Syreni śpiew napisał:

Czy ja mam coś ze słuchem, czy jak ona na początku siedzi w piżamie w truskawki w pościeli w truskawki (sic!) i rozdaje smaczki, to chwali Rózię, że pierwszy raz usiadła na komendę?! To podstawowa rzecz, którą uczy się psa, najprostsza, do opanowania przez przeciętnego czworonoga w mig. Przecież Rózia jest już całkiem spora 😮 To tak, jakby dziecko w 3 klasie nie potrafiło czytać. 

Ona nic tych psów nie uczy, nawet czystości, więc czego oczekiwać. W sumie to też nie widziałam nigdy aby Lola choćby podwala łapę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu, ona przez cały vlog żre i zachwyca się żarciem. 5 minut spuszczania się nad smakiem ziemniaka z grilla, 42-letnia autorka ezbuka odkryła pieczone pyry i dostała orgazmu nad przegniłym blatem. Tytuł powinna zmienić na "pamiętniki jamochłona". 

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, zocha1313 napisał:

Tylko nie mówcie mi, że ona tego loda po tych psache liże dalej 🤮🤮🤮🤮🤮

Dokładnie tak jak piszesz, taka psia mamusia, te suszone ryby też razem jedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×