Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

darusiek1989

Szukam sukienki na wesele, która mnie wyszczupli...

Polecane posty

Hej! Piszę tutaj bo na innych forach nikt nie pomaga... Otóż w maju mam wesele i nie wiem jaką sukienkę mam nałożyć na siebie... Mam wystające boczki, także nie każda sukienka na mnie pasuje. Macie jakieś propozycje? proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaaaaaa
a jaki nosisz rozmiar>?? i jakie lubisz kolory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajrzyj na strone
eurolifestyle kropka sklepna5 kropka pl , linka nie stety calego ci nei wkleje bo tu nei wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajrzyj na strone
14:26 [zgłoś do usunięcia] darusiek1989 (darusiek1989@interia.pl) 11360579@tlen.pl'; Ale tam są ceny kosmiczne... jak cchesz ozbaczyc ceny kosmiczne tych sukienek to wejdz na strone sklepu elegancka kobieta to zobaczysz dopieor kosmos , to sa tanie ceny za takie sukienki , szyte na miare za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja Ci radze
kupic po prostu gaciewyszczuplajace. spanxy chyba. ja mialam takie na weselu rewelacja. i wcale drogo nie kosztowaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja Ci radze
darusiek do ukrycia boczkow spanxy beda idealne. i duzo wiekszy wybor sukienek bedziesz miala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do kant dupy
jesli nie satyna to jaki material na sukienke polecasz? bo ja tylko satyne w sklepach widze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perełka_
ja na swojej studniowce mialam sukienke lekko odcianana pod biustem ,rozszerzana,do kolan.powiem ze taki kroj maskuje boczki i brzucho ;) material moze byc troszeczke oplywowy,moga byc lekkie marszczenia. powodzenia w poszukiwaniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peooonia
Zobacz na polki.pl tam jest wszystko na temat sukienek weselnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cena nie z kosmosu
15:51 [zgłoś do usunięcia] lidziunia Ja myślę, że powinnaś szukać czegoś odciętego pod biustem. I nie upierałabym się przy czarnym - jakiś weselszy kolor może jednak? http://www.naia.pl/sukienka-midi-etna-232 Cena nie z kosmosu cena nie z kosmosu bo nie jest szyta na miarę wg wymiarów, i za granicą jak w eurolifestyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tej sukienki nie potrzebujesz zadnej bielizny wyszczuplającej, mozna się tak scisnąc i to juz po nałożeniu- efekt jest super- zapraszam na przymiarkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schudnij GRUBASIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×