Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MruczuśKotek

Najlepsze bzykanie w życiu?

Polecane posty

Gość MruczuśKotek

Jest mnóstwo zwykłych bzykań i kilka niezapomnianych, najbardziej podniecających. Opowiedzcie coś o jakichś niezapomnianych bzyknięciach. Jaki seks był najlepszy w waszym życiu i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MruczuśKotek
Na schodach na klatce w bloku? To musiał być szybki numerek heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia1980
Nie, na schodach w domu a nie w bloku. Gdyby to bylo w bloku to napisalabym ze w bloku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renatkaa
Może nie najlepszy, ale wrażenia niesamowite, w toalecie w pociągu.. ;p się działo hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renatkaa
oraz po całonocnej podróży, okropnie wyczerpani, nieprzytomni, zarazem z większą fantazją, było cudownie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renatkaa
mile to wspominam, gdyby nie to głupie zakończenie jak ręka mi się zesliznęla i wpadłam do tej obsranej muszli.Że też są ludzie co zapominają spuścić wodę po sobie.Nie mogłam się też po tym umyć, bo woda przestała lecieć,ale i tak było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renatkaa
taa jasne i czego jeszcze? komuś się nudzi?? to niech idzie na dwór a nie na kafe siedzi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Renatkaa
napisz coś jeszcze o tym w pociągu, podoba mi sie, pliiz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renatkaa
ta toaleta była większa niż przeciętne, na początku na siedzącą tzn. ja na nim, a potem ja siedziałam na umywalce a on stał. Oczywiście zachowaliśmy środki ostrożności i higieny bo nigdy nie wiadomo jak w tych pociągowych toaletach jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadfgnsvcx
dawno nie jechałe mpociagiel , kiedys w kiblach było tragicznie. ale doswiadczenie fajne o ile nie waliło klocem i nikt po podtarciu reka nie wycieral jej o sciane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MruczuśKotek
Fajne, muszę namówić moją na to, to może być całkiem fajne, stukanie się w rytm stukania pociągu. Niech ktoś jeszcze coś opowie, to jest fajny wątek. Ja sie kiedyś bzykałem w lesie, było świetnie i genialnie chociaż akurat w tych na ziemi było jakoś dużo jakichś ostrych igieł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renatkaa
W pociągu było super, gdyby nie ta menda co się ciągle do drzwi dobijala i przez to nie moglam dojść....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jeszcze do tego dopisz
że to był konduktor i chciał wam mandat wypisać, to ci nie uwierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tammm
ja tez bzykalam sie (na stojaco, on wchodzi we mnie od tylu) w pociagowej toalecie i nie sadze zeby to bylo takie fajne . nie wyobrazam sobie, ze moglabym golym tylkiem tam czegokolwiek dotknac. fuj. jest masa lepszych miejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tammm
to już lepiej na korytarzu w bloku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosso33
Hej. Też to robiłem w pociągu - osobowym ...... w przedziale . Upał ,piękne widoki ,tylko ławka twarda ..... Tak zaszaleliśmy że skończyliśmy na bocznicy .... A jeszcze była plaża ,klatka schodowa w bloku, samochód na parkingu ,hmmmmm uwielbiam to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baallllena
I co w samochodzie bylo fajnie? Ja kiedyś bzykałam w samochodzie ale była lipa. ciasno i w ogóel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pociągu???to widocznie w poznańskim jedynie pojazdy owe i toalety mw nich nadal w stanie opłakanym :O no ale pasja to pasja ;) pokusie trza ulegac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana w zonatym koledze
To byl letni wieczor,straszna duchota,na moim wysmarowanym od olejku ciele splywaly krople potu,do 19 chodzilam w kusym stroju kapielowym.Chodzilam po ogrodzie,nagle podjechal domnie moj kolega,zonaty kolega:-) Wpadl tylko na chwilke dac mi plyte z muzyka,o ktora go wczesniej prosilam.Ja pilam drinka,on napil sie tez troche z mojej szklanki,rozmowa stala sie coraz goretsza,moje ruchy i gesty prowokowaly go,i stalo sie,pocalowal mnie,potem calowalismy sie jeszcze namietniej,polozylismy sie na kocu,na ktorym sie wczesniej opalalam,on zdjol koszulke sciagnol mi majteczki i wsadzil go gleboko wemnie,po calym ciele przeszly mnie dreszcze,dookola cudownie pachniala swierzo skoszona trawa,ptaszki cwierkaly,a niebo wirowalo.Jego opalona skora lsnila od mojego olejku z ciala, pod blaski zachodzacego slonca.Nasze dlonie sie zacisly w splocie,i szczytowalismy w tym samym czasie,jeczac i usmiechajac sie. Takie jest moje marzenie ,przezyc taka przygode z moim zonatym kolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhfghgfg
na udach mojego kolegi miałam najdziwniejszy sex:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie twórcza chuujoza :O Oto najbardziej podniecające słowa Twojego mitomańskiego opowiadania "zdjol, sciagnol,swierzo" a na koniec tekst stulecia "Nasze dlonie sie zacisly w splocie" :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosso33
Fakt . W samochodzie ciasno ,ale to otoczenie wokół ..... podniecające ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na imprezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola56789
JA sie jebalam w kosciele xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa z gieesa
A moje najlepsze bzykanie to takie. Jest listopad,po 15 listopada ale na dworze zima,pełno sniegu. Wchodzę do domu,ciemno nie ma prądu.Po omacku przesuwam się po pokoju szukając świeczki gdzieś w komodzie i nagle potykam się i wywracam. Świeczki nie znajduję,jestem cała obita,potłuczona. Postanawiam iśc do sklepu osiedlowego zeby kupić świeczkę, z trudem znajduję wyjście w tej ciemności. Wychodzę przez próg i.....wywracam się o coś.Dwa razy jednego dnia ,bez niczyjej pomocy się w************m !!!! To było bzykanie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz pracowal wtenczas za granica, jego kolega jechal na urlop i maz poprosil go zeby mi doreczyl paczke. O czywiscie kolega to zrobil a ja w zamian zaprosilam go na kawe.I tak od slowa do slowa poszlismy pod prysznic i wtedy ujrzalam jego sprzet. Takiego kuuutassa jeszcze nie widzialam a byl jeszcze w stanie spoczynku.Szybko go sobie postawilam , po chwili gdy sie w lozku znalezlismy to poczulam ze nie ma zartow,ale gdy juz mnie posuwal to az wrzeszczalam i prosilam glebiej i mocniej.Dwa dni bylam urzywana i nigdy wczesniej takiego seksu nie przezylam i takich silnych orgazmow nie mialam.Do toalety to szlam jak pijana, a ja bylam tylko mocno wyruuuchanna ale szczesliwa ze na takiego faceta z takim duzym bolcem natrafilam To byl najwspanialszy sex w moim dotychczasowym zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichodaja
Do zakochanej ja tak miałam z facetem który mnie zabrał na stopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ellka
Rosso może polatamy razem skąd jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×