Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

la_fin_du_monde

Kto tu jest najbardziej znany i dlaczego jest to La fin du monde?!

Polecane posty

Jak to co? :O Żerowanie pasożytów na temacie założonym przez pasożyta i chociaż to czyta awangarda, tak naprawdę nie ma ma nic tu ciekawego do spożycia. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
la fin du monde a Ty jesteś baba czy chłop bo ja Cie nie znam a nie chce mi się czytac wszystkich tych głopot, a poza tym chciałam Ci tylko zakomunikować że Twój nick kojarzy mi się z nudnymi lekcjami francuskiego w liceum, dzieki za uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheheh jak napiszę "rajtarowi" że nazwałeś mnie "kurduplem" to chyba się spuści z wrażenia. :D :D :D Ehhhh... :O chyba kończy Ci się papier toaletowy i jak tonący... zaczynasz się chwytać cudzych pomysłów. :O NIefajnie :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulii 28 12
Co się tak nadymacie? A Nowy do zupełny pustak - dlaczego on tak pierdzieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulii 28 12
Hej odszywku :-p sama potrafie obrażać ludzi i dziekuje , ale nie musisz mnie w tym wyręczać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te 20 stron to nie tylko moje dzieło... :classic_cool: generalnie nie chcę tu ujawniać zbyt wielu informacji, strasznie obawiam się demaskacji... :classic_cool: a tak w zasadzie to po co ci takie informacje? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbyś być takim pustakiem. :) Ale wybacz twój poziom ewolucyjny nie dorósł jeszcze do tego poziomu a o betonie zapomnij. Jak na razie ciesz się swoją glinianką i nie bój się liska, który niechcący wykopał swoją norę w okolicach twojego przybytku. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wiadomo juz kto jest najbardziej znany??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo przeczytalam ze cztery pierwsze posty i raz piszesz jak baba raz jak facet wiec sie kurva zastanawiam:) normalnie ciekawość mnie zżera:) no nie daj się prosić bo oszaleje za tej niewiedzy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam sądzę ze to wartosciowe miejsce.. już nawet pracuję nad publikacją... będzie miała formę słownika... cos na kształt 'wielki zbiór synonimów słowa odbyt' Sukces rynkowy murowany :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszisz byc rzydka jak noc
listopadowa....jak wszystkie ktore tu siedza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×